לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

איך בוחרים מנעולן

מנעולן הוא בין אנשי המקצוע החשובים ביותר שאנו יכולים להזדקק לשירותיו. לא פעם אנחנו עומדים בסיטואציה שאנחנו צריכים את שירותיו של מנעולן מקצועי. בסיטואציות רבות כמו: מפתח שנגנב או נעלם, הדלת שלנו שמשום מה מסרבת להיפתח ועוד.

למען בחירה מושכלת של בחירת מנעולן מקצועי ולא חובבן ישנם כמה דברים שחשוב שתדעו לפני שאתם מזמינים מנעולן שמצאתם בגוגל. כדי שהמנעולן שהזמנם יבטיח לכם שירות מקצועי, עבודה איכותית ושירות הגון הכנו לכם רשימה של פרמטרים שכל אחד צריך לדעת. בואו נתחיל בלימוד החשוב.

 

תשכחו מהפשרות על מנעולן לא מנוסה

יכול להיות שעבורכם מנעולן אינה בחירה חשובה כל כך אבל אם נסתכל יחד על הדברים בצורה מעמיקה יותר נבין שבחירה במנעולן לא מקצועי יכולה להיות מאד לא טובה עבורנו ועבור הדלת שהוא מתקן אותה. מנעולן יתן לכם את שירותו לרוב במקרים שאתם לא יכולים לפתוח את הבית או הרכב שלכם בצורה הרגילה ולא בכוחות עצמכם.

כדי לעשות את העבודה בצורה טובה הוא צריך להשתמש בכלים איכותיים שמתאימים לכך, הוא צריך שיהיה לו את הידע הנחוץ והוא צריך להיות בעל ניסיון בתחום. במידה ואין לו את אחד מהפרמטרים הללו אינו יוכל לסייע לכם ואף יוכל להזיק לכם ולציוד הבית שלכם.

 

מה צריך להיות למנעולן מקצועי שאפשר לסמוך עליו?

בזמן בחירתו של מנעולן מקצועי אנו צריכים להקפיד על כמה פרמטרים חשובים מאד שבלעדיהם לא תוכלו להיות בטוחים שהמנעולן אכן בעל מקצוע אחראי וברמה גבוהה. דבר ראשון והחשוב מכולם הוא ההסמכות שבבעלותו, כדי להבטיח לכם עבודה מקצועית הוא צריך להציג בפניכם את כל המסמכים הדרושים שקיימים אצל כל המנעולנים המוסמכים. מסמכים שמציגים את מסלול הכשרתו והמכללה בה למד.

 

על ידי הצעת מחיר תוכלו להבין באיזה סוג של מנעולן מדובר, מקצועי או חובבן

קבלת הצעות מחיר מכל אנשי המקצוע צריכות להיות הגיוניות ולנוע בטווח מחירים הגיוני, לא רק אצל מנעולנים אלא אצל כולם. במידה וקיבלתם הצעת מחיר הגיונית והגונה מהמנעולן שאליו התקשרתם ככל הנראה שמדובר באיש מקצוע הגון.

במידה וקיבלתם הצעת מחיר גבוהה מהרגיל לטווח המחירים שקיימים בשוק, כאן צריכה להידלק לכם נורה אדומה. כמובן שגם הצעת מחיר נמוכה מידי לטווח המחירים שקיימים בשוק אמורה להדליק לכם נורה אדומה וחשוב לא לבחור איש מקצוע בגלל שהוא זול לעומת שאר השוק. מחיר זול יכול להתבטא בעבודה זולה ולא רצינית.

חשוב לדעת שמציאת מנעולן מוסמך לא נעשית רק על ידי הצעת מחיר, משום שאתם לא יודעים על פי מה המנעולן מסתמך כאשר הוא מציע לכם את הצעת מחיר זאת. לדוגמא: אם אתם מתל אביב והתקשרתם למנועלן מירושלים ככל הנראה שעל המרחק הוא יגבה מכם יותר. לכן בדיקה רק על פי המחיר אינה טובה וצריכה להתבסס על עוד פרמטרים.

 

הנמעולן שאותו בחרתם צריך להיות בעל סבלנות, אדיבות וחיוך. זהו משולש קסם שחייב כל מנעולן

הסיטואציה שאנו נמצאים בה בזמן שאנו צריכים את שירותיו של המנעולן לרוב יהיו סיטואציות לא נעימות כל כך כי ברוב המקרים נמצא את עצמנו תקועים מחוץ לבית שלנו. לכן, חשוב גם המענה המקצועי והאיכותי של אותו המנעולן אך חשוב לא פחות שישרה עליכם אווירה טובה ורגועה.

כאשר המנועלן שאותו בחרתם הוא בעל חיוך, עונה לכם על כל השאלות שלכם בסבלנות ומשרה עליכם אנרגיה טובה ככל הנראה שהוא יהיה בעל מקצוע טוב. ובמידה ומדובר במנעולן שמתחמק מהשאלות שלכם, ללא חיוך ומשרה אנרגיה לא טובה ככל הנראה צריך להישאר מחוץ לדלת שלכם.

 

חוות דעת מאדם שאנו מכירים וסומכים עליו היא עצה טובה

לקבל המלצה על מנעולן איכותי מאדם קרוב או מבן משפחה זה תמיד דבר טוב. שכן, התייעצות עם אדם שלקח את שירותיו של המנעולן בעבר יכול לתת לכם הרבה תשובות לגבי אותו מנעולן. בנוסף, במידה והאדם שממנו קיבלתם את ההמלצה נהנה מהשירות ולא התאכזב זכיתם. חשוב לדעת לקבל גם המלצות לא טובות מאנשים כדי לדעת באיזה מנעולן לא לבחור לצורך העבודה לה אתם זקוקים.

 

שירות חירום של מנעולנים שירות של 24/7

במידה ונתקעתם ואתם זקוקים למנעולן באמצע הלילה, בשבת או בחג קיים שירות חירום של במקצוע הזה. אך גם אם אתם בלחץ ורוצים להזמין מנעולן מהר אל תדלגו על שלב סקר השוק והבדיקות הרצויות. שכן, משחקי הימורים לא מתאימים להחלטה הזאת. כדאי לבצע בדיקה טובה ואיכותית לפני שאנחנו מזמינים מנעולן הביתה.

 

מנעולן לא איכותי מה הוא עושה?

שימוש במנעולן לא מוסמך יכול להשאיר אצלינו בעיות רבות שנצטרך בעתיד לטפל בהן שוב. והאנשים היחידים שישלמו על כל הבעיות ואנשי המקצוע הנוספים יהיו אתם הלקוחות. לכן, אל תחשבו פעמים ובידקו בשבע עיניים את המנעולן שאתם מזמינים.

 

לסיכום

שוק המנעולנים מלא בבעלי מקצוע, מאיכותיים מאד עד לכאלה שהתחילו לעבוד אתמול ללא כל תעודת הסמכה. אתם יכולים למצוא את עצמכם מתקשרים לכל אחד מהם. אך על ידי בדיקה איכותית תוכלו לבחור הטובים מכולם.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

איך בוחרים פורץ

בחיינו יהיו רגעים שנאלץ להזמין פורץ אלינו הביתה. הפורץ לרוב יתן לנו את שירותיו בכך שהוא יפתח לנו דלת שאין באפשרותנו לפתוח אותה בצורה המקובלת

איך יודעים מתי צריך להחליף מנעול

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, המשרד שלנו והחסן שלנו מוגן ובטוח מפני גנבים ופריצות. עצם הידיעה שהבית שלנו מוגן נותנת לנו רוגע נפשי. אך

איך לבחור דלתות

מדי כמה שנים חשוב להחליף דלת. אם מטעמי סטיילינג או אם מטעמי בטיחות. לבחירת דלת ישנם כמה פרמטרים חשובים. ראשית חשוב שהדלת שנבחר תהיה אכיתותית

איך להחליף צילינדר

לעיתים מגיע השלב בו אנו צריכים להחליף את הצילנידר של דלת הכניסה שלנו לבית או לאחד מהחדרים בבית. לרוב הצילינדר של דלת הכניסה הוא החשוב

איך למנוע פריצה לדירה בזמן חופשה

הקיץ הגיע אלינו ואיתו הגיע גם עונת החופשות בארץ ובחו"ל. ישראלים רבים יוצאים לחופשות בזמן חופשת הקיץ. על פי סקר שנערך במשטרה בתקופת הקיץ מספר

איך לתקן דלת חורקת

דלת חורקת היא אף פעם לא צליל נעים לאוזן שלנו. לא נעים להגיע אחרי יום עבודה ארוך עם ידיים מלאות בקניות מהסופר ולגלות שדלת הכניסה

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: