לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

איך בוחרים פורץ

בחיינו יהיו רגעים שנאלץ להזמין פורץ אלינו הביתה. הפורץ לרוב יתן לנו את שירותיו בכך שהוא יפתח לנו דלת שאין באפשרותנו לפתוח אותה בצורה המקובלת בעזרת מפתח. כדי להבטיח הזמנה טובה של פורץ איכותי ומוסמך אשר יספק לכם עבודה טובה יש לבדוק מספר פרמטרים לכך.

כיצד בוחרים פורץ ראוי? כן, זו היא אכן שאלה ששווה המון. לכן ריכזנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת לגבי בחירה נכונה של פורץ. בואו נתחיל בבחירת הפורץ המושלם.

 

לא בכל המקצועות הבחירה כל כך מסובכת

ישנם אנשי מקצוע שהבחירה שלהם היא לא עניין כל כך מסובך. לרוב נבצע סקר שוק וניקח את בעל המקצוע שנתן לנו את ההצעה הנמוכה ביותר, אפילו אם אנו כבר יודעים שהעבודה שהוא יתן לנו תהיה ברמה נמוכה עדיין ניקח אותו.

אך ישנן מקצועות שאסור לנו להתפשר עליהם. הפורץ, בחירת פורץ היא בהחלט בחירה שאנו צריכים לדעת כיצד לעשות. הזמנה של פורץ לא מוסמך או לא איכותי יכול לגרור לכם צרות רבות ואפילו בעיות פריצה על ידי אותו פורץ שהזמנתם. לכן חשוב מאד שתדעו כיצד להזמין פורץ איכותי, אמין ומקצועי.

 

איך יודעים אם הפורץ שלנו הוא מקצועי או חסר אחריות?

ראשית פורץ איכותי הוא יהיה פורץ שעומד בכל הסטנדרטים של האיכות הדרושה עבור פורץ מקצועי, אותם סטנדרטים שפורץ חובבן לא יעמוד בהם. לצורך מציאת פורץ מקצועי ישנם כמה דגשים שחשוב לדעת. נעבור עליהם אחד אחרי השני.

לדוגמא: פורץ מקצועי שברגע שנשאל ישלוף לנו את כל המסמכים הרצויים ויענה לנו על כל השאול שאנו צריכים לשאול כמו: הכין למד?, כמה שנות ניסיון יש לו?, מה ההתמחות שלו? ועוד. לעומת זאת פורץ חובבן ינסה בכל יכולתו להתחמק משאלות אלו כדי לא לגלות לכם את רמתו הנמוכה. לכן, חשוב מאד בשלב זה להיות חשדניים מאד ולשאול את כל השאלות החשובות.

 

מה אמור להיות המחיר של פורץ?

בחירת פורץ על פי מחיר גם צריכה להיות אחת מההשפעות על הבחירה שלכם. כמובן, שמחיר הוא לא צריך להיות הפרמטר היחיד שלנו לצורך בחירת פורץ אבל הוא בהחלט חלק משמעותי. במידה ומדובר על הצעת מחיר גבוהה מאד לעומת השוק או הצעת מחיר נמוכה מאד לעומת השוק שני מקרים אלו צריכים להפעיל את הנורה האדומה שלכם ולחשוב פעמיים לפני שמזמינים את הפורץ הזה.

כאשר אנו נוגעים בנושא המחיר חשוב שההצעה תהיה תואמת את אופן העבודה שלו, למחיר הסטנדרטי בשוק ושהיא הוגנת עבור השירות שהפורץ נותן לכם.

 

טובת הלקוח המקום הראשון

פורץ שיודע את העבודה הוא פורץ ששומר את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות שלו. פורץ כזה צריך להיות פורץ שיענה בסבלנות על השאלות שלכם ויתן לכם הרגשה טובה וישרה עליכם אווירה רגוע. בסופו של דבר קל להבחין בין פורץ שיש לו תודעת שירות טובה לבין אחד כזה שינסה לתקתק את העבודה ולא יענה לכם על השאלות שלכם. וחשוב מאד לשים לב איזה סוג הוא הפורץ שהזמנתם.

לרוב סיטואציות כאלה הם לא סיטואציות נעימות כל כך עבור הלקוח שנמצא נעול מחוץ לבית או מחוץ לרכב. לכן, חשוב שהפורץ יהיה נעים, רגוע ושיבין את הסיטואציה. ישנם פורצים שלא רגישים עבור הלקוחות, חסרי סבלנות, לחוצים ומשרים אווירה לא נעימה בכלל. לכן, חשוב לא להיעזר בפורצים כאלו גם לא במקרה חירום.

 

המלצות מחברים ומשפחה

לקבל המלצות זה תמיד דבר טוב, משום שאתה לא הראשון שחווה את אותו בעל מקצוע ועל ידי המלצה מאדם שאתה מכיר תוכל לדעת קצת יותר מידע על אותו בעל מקצוע. לאחר קבלת חוות דעת מבן משפחה או חבר תוכלו להוריד את סף הלחץ ורמת הבדיקות שלכם לגבי אותו פורץ האם הוא מקצועי או חובבן.

 

פורץ בשירותי חירום

לעיתים אנו מגיעים לסיטואציה שאנו זקוקים לפורץ בשעות הלילה, בשבת או בחגים ואז האופציות שניתנות לנו מוגבלות מראש וקטנות. אך גם בסיטואציה הזאת חשובה מאד הבדיקה של הפורץ שאותו נזמין. גם בסיטואציה של מקרה חירום חשוב שתסיימו את העבודה שאתם שבעי רצון ולא מאוכזבים.

קל לחפש בגוגל "פורץ לשעת חירום" אך אתם ממש לא יודעים לאן תגיעו. לעיתים הזמנה של פורץ לא אחראי ומנוסה יכול רק להשאיר אתכם במצב גרוע יותר משהייתם בו. לכן משחקי הימורים לא מתאימים לסיטואציה כזאת.

במידה ובחרתם שירות לא מקצועי אתם יכולים להיתקע עם עבודה שלא נעשתה בצורה טובה ויותר גרוע גם גררה עבודה נוספת שרק אתם תצטרכו לשלם עליהם ולהזמין איש מקצוע נוסף. לכן, לפני שאתם ממהרים להזמין פורץ תוודאו ב-100% שהוא פורץ איכותי ולא חובבן.

 

לסיכום

פורצים ישנם בשפע רב בשוק היום, אך לא כולם יודעים באמת לבצע עבודה איכותית ומקצועית ועליכם לבצע את עבודת החיפוש ההולמת ביותר כדי למצוא את הפורץ האיכותי והמקצועי ביותר שקיים בשוק. אז שלא יעבדו עליכם!

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

5 דברים שכדאי לדעת על כספות

ישנם דברים בחיים שהם לא כל כך חשובים ואפשר להסתפק משהו פשוט לצורך סיפוק רצונינו. אבל שהדבר מגיע לבחירת כספת המצב כבר נהיה שונה וישנם

5 טעויות נפוצות שקורות לגנב

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, על המשפחה ועל הרכוש שלנו בצורה המושלמת ולא לתת פרצה לגנב. אך את האמת שרובנו לא מודעים לדברים רבים

8 טיפים לבחירת מנעולן

אף אחד לא יודע מה יהיה הרגע שבו הוא יצטרך להזמין אליו הביתה מנעולן. מנעולן הוא מקצוע מפוקפק שאנו יכולים ליפול בפח אם לא נדע

איך בוחרים מנעולן

מנעולן הוא בין אנשי המקצוע החשובים ביותר שאנו יכולים להזדקק לשירותיו. לא פעם אנחנו עומדים בסיטואציה שאנחנו צריכים את שירותיו של מנעולן מקצועי. בסיטואציות רבות

איך יודעים מתי צריך להחליף מנעול

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, המשרד שלנו והחסן שלנו מוגן ובטוח מפני גנבים ופריצות. עצם הידיעה שהבית שלנו מוגן נותנת לנו רוגע נפשי. אך

איך לבחור דלתות

מדי כמה שנים חשוב להחליף דלת. אם מטעמי סטיילינג או אם מטעמי בטיחות. לבחירת דלת ישנם כמה פרמטרים חשובים. ראשית חשוב שהדלת שנבחר תהיה אכיתותית

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: