לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

במה מנעולן מקצועי מתמחה

מנעולן הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר שקיימים בשוק בארץ ובעולם. סיטואציות רבות שהמנעולן מהווה כמשיח עבור אותם אנשים שפרצו להם הביתה או שהגיע בשעת לילה מאוחרת וגילו שהם תקועים מחוץ לבית שלהם. למנעולנים מקצועיים יש ידע רב בכל מה שנוגע לפריצות.

המקצוע הסקסי ביותר כמעט שיש בשוק הוא מנעולן וזה לא סתם. למנעולן יש את האופציה לבצע כמעט כל פריצה של מנעול מסוים וזה כבר עושה את כל ההצגה. במאמר הבא נסביר לכם מה הם היכולות של מנעולן מקצועי.

 

מי הוא מנעולן?

מנעולן הוא שעבר את הסמכות מתאימות להיות פורץ מנעולים ומישהו שמתעסק בכל תחומי המנעולים כמו תיקון, התקנה ועוד. לרוב המנעולנים עוברים קורס מקיף שנוגע בכל סוגי המנעולים ודרכי התיקון והפריצה. בתחילת קורס המנעולנים, המנעולן לומד לעבוד עם כל סוגי המנעולים הקיימים בשוק.

והוא מבצע עבודות כמו פריצה, תיקון, החלפה ועוד. זהו רק שלב ראשוני, לאחר מכן הוא לומד גם להחליף ידיות, למגן רכבים שונים בסוגי מערכות שונות, פריצת כספות וגם איך להחליף או לתקן דלתות.

 

האם קורס מנעולנים בסיסי יספיק לו?

קורס בסיסי לא יספיק למנעולן כדי להבין את כל המקצוע. מקצוע המנעולנות הוא מקצוע רחב מאד שנוגע בהרבה סוגים של עבודות. כדי להפוך למנעולן מקצועי עליך לעבור הרבה מאד ניסיון בתחום ולהכיר הרבה סוגים של בעיות ודרך פתירתם. כאשר אנו רואים מנעולן מקצועי אנחנו יכולים להבחין בו בדקה אחת של עבודה. מנעולן מקצועי מבצע את העבודה בצורה מהירה, חלקה ואיכותית כאשר הוא שומר על המנעול, על הדלת וכמובן על הסובבים אותו.

 

מה הם ההתמחויות המקצועיות של מנעולן?

מנעולן מקצועי לשעות חירום:

קיימים בשוק מנעולנים אשר תפקידם הוא לפתור בעיות במקרה חירום. מקרי חירום אלו הם אותם מקרים שהאנשים נתקעים מחוץ לרכבם, מחוץ לביתם או מחוץ למשרדם ללא מפתח או ללא האופציה להשתמש בו. מנעולן לשעות חירום יעבוד גם בשעות הקטנות של הלילה כאשר שאר המנעולנים כבר ישנים.

תחומי ההתמחות של מנעולן לשעות חירום יהיו לרוב פריצת מנעולים ודלתות, התקנה והחלפה של מנעולים. בנוסף, בשל היותו מנעולן לשעות חירום לרוב מנעולן כזה התמחה גם בפריצת רכבים. לכן, במידה ויש חלילה ילד תקוע ברכב המנעולן לשעות חירום יוכל לפתור את הבעיה.

 

מנעולן מקצועי עם התמחות לכספות:

עולם הכספות הוא עולם רחב מאד, כיום בשוק ישנם עשרות סוגים של כספות אם לא מאות. תחומי הכספות נפרשים על מגוון רחב של תחומים ויעודים. ישנם גדלים שונים של כספות וסוגים שונים של יעודים כמו: כספות חסינות אש, כספות לבית או למשרד, כספות לאבטחת מידע ועוד. בנוסף, ישנם מגוון רחב של שיטות פריצה כל אחת מכספות אלה נפתחת בצורה שונה, יש שעל ידי קוד וכאלה שעל ידי כף יד.

למנעולן אשר מתמחה בתחום הכספות יש להתמחות הרבה זמן בתחום זה כדי לצבור ידע. עליו ללמוד כיצד להתקין, לטפל ולפרוץ. לא כל סוגי המנעולנים המקצועיים יודעים כיצד לטפל נכון בפריצת כספת. לכן יש לבדוק זאת מראש לפני הזמנתו של המנעולן.

 

מנעולן מקצועי אשר מתמחה בתחום הרכב:

עולם הרכב הוא עולם שונה מעולם הכספות והדלתות. ולמנעולם אשר מתמחה בעולם הרכב יש לשלוט בכל מנגנוני נעילת הרכב. בעזרת הידע הזה המנעולן יודע כיצד להתקין מערכות לרכב וכיצד גם לפרוץ אותם.

עבודת פריצת הרכב היא שונה מעבודת פריצת דלת הבית או המשרד. מנעולן רכב מקצועי צריך לדעת כיצד לפרוץ את רכבכם עם נזק מינימלי ביותר. שלרגע לא יעבור בראשכם שמדובר כאן בעבודה קלה במיוחד וכיום קיימים מגוון מאד רחב של מנגנוני הגנה לרכב כמו נעילת הגה, השבתת מערכת החשמל והדלק ועוד.

 

מנעולן מקצועי אשר מתמחה בדלתות:

מנעולן דלתות הוא המנעולן המוכר ביותר בשוק, אך לו עבודה רחבה מאד והוא צריך ידע רב מאד בתחום הפריצה, ההתקנה, ההחלפה והתחזוקה. מנעולן שכזה יודע כיצד להתמודד עם מגוון רחב של צילינדרים מהפשוטים ביותר עד למסובכים ביותר שקיימים היום בשוק המנעולים כמו:

  • מנעול קוד מכאני
  • מנעול קוד דיגיטלי
  • מנעול חבוי
  • מנעול לשונית
  • מנעול כספת עליון
  • מנעול צילינדר
  • מנעול רב בריח

 

האם מנעולן מקצועי עובד בכל הארץ או רק במקום אחד?

התשובה הזאת תלוייה כבר במנעולן הספציפי שתבחרו. ישנם מגוון מאד רחב של מנעולנים מקצועיים שמתמחים כל אחד בתחום שלו ומבצעים את העבודה שלהם כל אחד במקום שלו. יהיו מנעולנים אשר יאהבו להסתובב בכל הארץ ולתת את שירותיהם ויהיו כאלה שיעדיפו להתמקד באזור עבודה אחד ולא להתפזר על כל הארץ.

 

לסיכום

כפי שלמדתם במאמר הזה על הסוגים השונים של מנעולנים מקצועיים, אתם יכולים להבין שלכל בעיה יש לצוות אליה את המנעולן אשר מתמקצע בה ושלא כל מנעולן יכול לעשות את העבודה שלה אתם זקוקים. לכן, לפני שאתם מתקשרים למנעולן בשיא הלחץ בו אתם נמצאים זכרו שלכל בעיה יש פתרון ושלכל מנעולן יש סוג התמקצעות שונה.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

5 דברים שכדאי לדעת על כספות

ישנם דברים בחיים שהם לא כל כך חשובים ואפשר להסתפק משהו פשוט לצורך סיפוק רצונינו. אבל שהדבר מגיע לבחירת כספת המצב כבר נהיה שונה וישנם

5 טעויות נפוצות שקורות לגנב

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, על המשפחה ועל הרכוש שלנו בצורה המושלמת ולא לתת פרצה לגנב. אך את האמת שרובנו לא מודעים לדברים רבים

8 טיפים לבחירת מנעולן

אף אחד לא יודע מה יהיה הרגע שבו הוא יצטרך להזמין אליו הביתה מנעולן. מנעולן הוא מקצוע מפוקפק שאנו יכולים ליפול בפח אם לא נדע

איך בוחרים מנעולן

מנעולן הוא בין אנשי המקצוע החשובים ביותר שאנו יכולים להזדקק לשירותיו. לא פעם אנחנו עומדים בסיטואציה שאנחנו צריכים את שירותיו של מנעולן מקצועי. בסיטואציות רבות

איך בוחרים פורץ

בחיינו יהיו רגעים שנאלץ להזמין פורץ אלינו הביתה. הפורץ לרוב יתן לנו את שירותיו בכך שהוא יפתח לנו דלת שאין באפשרותנו לפתוח אותה בצורה המקובלת

איך יודעים מתי צריך להחליף מנעול

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, המשרד שלנו והחסן שלנו מוגן ובטוח מפני גנבים ופריצות. עצם הידיעה שהבית שלנו מוגן נותנת לנו רוגע נפשי. אך

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: