לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

הזמן הנחוץ להחלפת מנעולים בדלת

אחד הדברים שאנו נרצה הכי מכל הוא שהתכנאי שהזמנו או במקרה הזה המנעולן שלנו יבצע את העבודה בצורה מהירה שלא תתפוס לנו את כל היום. אין דבר מתסכל יותר מאשר שכל היום שלך מתבזבז על איש מקצוע. עד שהוא מגיע לוקח זמן רב ועוד לא חישבנו את זמן העבודה המשוער.

בראש שלנו אנחנו מצפים מהמנעולן לתקן את הדלת שלנו תוך חצי שעה מקסימום ולשחרר אותו לשלום. אך לא כזה הוא הדבר ולרוב לוקח יותר זמן ממה שאנחנו חושבים. מעוניינים לדעת כמה זמן לוקח שירותי המנעולן? תוך כמה זמן הוא יגיע? וכמה זמן מהיום שלכם ילך על זה? במאמר הבא נרכז עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת לגבי זמני עבודה של מנעולן.

 

אז מה הזמן הנחוץ לנו לצורך החלפת מנעול הדלת שלנו?

ראשית, חשוב מאד להבהיר כי זמני עבודה של כל בעל מקצוע ובמיוחד מנעולן תלויים מאד בסוג הבעיה שישנה. בנוסף, זמן ההגעה למקום האירוע הוא תלוי בהרבה גורמים כמו מיקום, פקקים ושעות עבודה. לכן, חשוב לנו לציין שהזמנים שכתובים במאמר הזה הם מוערכים ואי אפשר להיצמד אליהם משום שכל גורם יכול לשנות את זמן העבודה. להלן סוגי עבודה שכוללים את סוג השירות לו אתם זקוקים וזמן עבודה:

 

ביקור מנעולן:

זמני הטיפול של ביקור של מנעולן בביתכם יהיה בין רבע שעה ויכול להגיע עד לשש שעות. הפרמטר החשוב ביותר פה הוא סוג הבעיה, ככל שהיא תהיה קטנה יותר כל יתקצר זמן הטיפול. מנעולן מקצועי יכול להגיע למקום היעד בזמן של בין 20 דקות ל-3 שעות.

 

פריצות דלות מסוגים שונים:

זמן ביקור של פריצת דלתות נע בין 10 דקות לשעה עבודה. תלוי בגורם הבעיה. זמן פריצת דלת נעולה מושפע מסוג הדלת ועד כמה היא מאובטחת.

 

פריצת דלת עץ:

פריצה כזאת לוקחת זמן קצר של בין 10 דקות עד חצי שעה עבודה. פריצתה של דלת עץ הוא בין הפריצות הקלות ביותר משום שדלת זו אינה מהווה מכשול מסוים ואינה דלת מאובטחת.

 

פריצת דלת פלדלת: (המיוצרת מפלדה)

דלת פלדלת הינה דלת מסובכת יותר ומאובטחת יותר מאשר דלתות עץ. פריצת דלת כזאת על ידי מנעולן תיקח בין רבע שעה לשעה עבודה.

 

פריצת דלתות ממ"ד:

דלתות ממ"ד גם הן מסוג מסובך יותר ולוקחות זמן רב יותר לפורץ. זמן עבודה משוער עבוד דלת ממ"ד יקח למנעולן בין 20 דקות ל-80 דקות עבודה.

 

התקנת צילינדר:

החלפת צילינדר בדלת לוקח זמן משוער של בין 25 דקות עד שעה עבודה. כמובן שתלוי סוג הצילינדר, סוגים שונים דורשים זמני עבודה שונים.

 

התקנת מנגנון מנעול:

התקנתו של מנגנון מנעול חדש יקח למנעולן בין חצי שעה לשעה וחצי עבודה.

 

החלפת מנעולים:

החלפת מנעולים תלוייה בגורם משמעותי מאד. הגורם הוא האם דלת הבית נעולה ודורשת פריצה או האם היא פתוחה ומה שצריך הוא רק להחליף מנעול. החלפת מנעולים תיקח למנעולן בין 30 דקות ל-120 דקות עבודה.

 

התקנת מנעול כספת עליון:

לצורך התקנת מנעול כספת עליון יקח למנעולן ממוצע זמן עבודה של כ-40 דקות.

 

פריצה של כספת ביתית:

פריצה של כספת בבית הלקוח תיקח למנעולן זמן עבודה של בין 15 דקות ל-120 דקות. תלוי בסוג הכספת ותלוי במומחיותו של המנעולן.

 

איזון דלתות:

זיאון דלתות או כיוון דלתות אינה עבודה מסובכת כלל עבור מנעולנים. אך חשוב כאן הדיוק של רמת האיזון. עבודה כזאת תיקח למנעולן בערך שעה עבודה.

 

ישנם סוגים שונים של צילינדרים, לכל צילינדר זמן עבודה שונה:

כיום קיימים בשוק מגוון רחב של סוגים שונים של צילינדרים. לרוב יקח בערך אותו זמן של התקנה והחלפה לכל סוגי הצילינדרים אך חשוב לדעת מה ההבדלים ביניהם.

 

צילינדר לרב בריח:

דלתות רב בריח לרוב ישמשו אותנו כדלת כניסה או דלת פנים. משך זמן החלפת הצילינדר תלוי האם הדלת נעולה או לא. במידה והיא נעולה חשוב להוסיף גם זמן פריצה.

 

צילינדר לדלת רשפים:

דלתות של רשפים עשויות מברזל לכן יש להחליפם מדי כמה שנים. לרוב היא תשמש כדלת כניסה או דלת פנים.

 

צילינדר לשריונית חסם:

דלתות שריונית חסם הינה דלת מסיבית מאד בעלת תחכום רב באופן המנגנונים שלה כמו: השמדה עצמית, עמידות בפני מים ועוד. דלתות אלו משמשות בתור דלתות פנים וחוץ. משך זמן התקנה והחלפה של צילינדרים לדלתות אלו יהיה בממוצע בין 25 דקות לשעה עבודה.

ישנם זמני עבודה שונים לכל פרמטר. חשוב שנבין שכל פרט יכול להוסיף או לקצר את זמן העבודה של המנעולן. קביעה מדוייקת של זמן עבודה של מנעולן אינה ניתנת לפני אבחון הבעיה, ולכם הלקוחות חשוב להתאזר בסבלנות רבה לצורך עבודתו.

 

לסיכום

אנו הלקוחות תמיד נרצה את השירות המהיר ביותר שאפשר לקבל מבעל המקצוע. אך חשוב שנבין שלכל בעיה יש זמן פתרון שונה. ושבעל המקצוע ידע בצורה הטובה ביותר כמה זמן עבודה יקח לו. כמובן שתמיד ישנם מקרים בלתי מתוכננים.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

8 טיפים לבחירת מנעולן

אף אחד לא יודע מה יהיה הרגע שבו הוא יצטרך להזמין אליו הביתה מנעולן. מנעולן הוא מקצוע מפוקפק שאנו יכולים ליפול בפח אם לא נדע

איך בוחרים מנעולן

מנעולן הוא בין אנשי המקצוע החשובים ביותר שאנו יכולים להזדקק לשירותיו. לא פעם אנחנו עומדים בסיטואציה שאנחנו צריכים את שירותיו של מנעולן מקצועי. בסיטואציות רבות

איך בוחרים פורץ

בחיינו יהיו רגעים שנאלץ להזמין פורץ אלינו הביתה. הפורץ לרוב יתן לנו את שירותיו בכך שהוא יפתח לנו דלת שאין באפשרותנו לפתוח אותה בצורה המקובלת

איך יודעים מתי צריך להחליף מנעול

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, המשרד שלנו והחסן שלנו מוגן ובטוח מפני גנבים ופריצות. עצם הידיעה שהבית שלנו מוגן נותנת לנו רוגע נפשי. אך

איך לבחור דלתות

מדי כמה שנים חשוב להחליף דלת. אם מטעמי סטיילינג או אם מטעמי בטיחות. לבחירת דלת ישנם כמה פרמטרים חשובים. ראשית חשוב שהדלת שנבחר תהיה אכיתותית

איך להחליף צילינדר

לעיתים מגיע השלב בו אנו צריכים להחליף את הצילנידר של דלת הכניסה שלנו לבית או לאחד מהחדרים בבית. לרוב הצילינדר של דלת הכניסה הוא החשוב

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: