לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

הזמנת מנעולן לאחר פריצה לדירה

אחד הדברים המבאסים והמכעיסים ביותר שיש הוא להגיע הביתה ולגלות שמישהו כבר היה שם לפניך. לראות את הדלת פתוחה, הבגדים הפוכים, הכיסאות המפוזרים, המחשב הנייד והטלוויזיה נעלמו והתכשיטים שלכם נעלמו כולם.

חוץ מכאב הלב נוראי שיש לכם עכשיו ישנה גם המחשבה על כל הפרוצדורות הנדרשות לאחר פריצה לבית. לאחר יציאתכם מהשוק והלופ שסבב סביבכם הגיע הזמן גם לפעול למען תיקון הבלאגן. נכון, חוץ מלסדר את הבית חשוב גם שנזמין מנעולן כדי לסדר את הנזק שהותיר הפורץ הארור.

 

אירעה פריצה בביתכם? אתם בסדר? זה הכי חשוב!

ראשית, לפני הכל חשוב מאד לנשום ולהירגע. נכון, זהו אירוע מעצבן ומכעיס וממש לא נעים. לכן לפני שאתם מתקשרים למנעולן שיסדר את המנעול שנשבר או הדלת שהתעקמה חשוב שתנשמו עמוק ותרגיעו את עצמכם. כי כל עוד אתם בסדר אז הכל בסדר. כל השאר זה רק רכוש. גם הבית נראה כמו אחרי מלחמה חשוב שתזכרו מה באמת חשוב, וזה אתם ובני המשפחה.

 

שלב הזמנת המנעולן

ברוב המקרים הפורץ לא נכנס מהחלון אלא מהדלת הראשית, כדי שלא תרגישו שהכל פרוץ לגמרי חשוב להתקשר למנעולן שידאג לאבטחה עתידית מהמקום ממנו נכנס הפורץ. כיום ישנם הרבה טכניקות שמשרתות את מטרותיו של הגנב, כמו טכניקות שמאפשרות לו להעתיק את צורת הצילינדר והמפתח שלכם, לשכפל לעצמו מפתח כמו שלכם ואפילו טכניקות שימנעו מכם להצליח לנעול את הדלת שלכם, ואפילו לא תדעו זאת.

הזמנת מנעולן לדירה לאחר פריצה תהיה האופצייה הטובה ביותר. בעזרתו של מנעולן תוכלו להשיב את הביטחון שלכם לבית שלכם. הוא יוכל להתקין לכם מגוון פתרונות אבטחה וכמובן שלהחליף לכם את מנעול הדלת שלכם לאחר שלא יהיה פשוט כל כך לפרוץ.

 

אז מה מנעולן יכול לעשות בבית שלכם לאחר הפריצה?

לאחר שהמשטרה הייתה והלכה וסיימתם את כל הבירוקרטיות שנלוות לפריצה כעת מגיע תורו של המנעולן. ראשית, המנעולן ימצא את המקום שממנו נכנס הפורץ לבית שלכם. לאחר שהוא יבין האם יש את הצורך בהחלפת הצילינדר בלבד או כל דלת הכניסה יוכל לגשת לעבודה. ויבין אם הייתה כספת בבית שנפרצה ודורשת תיקון. לאחר אבחון כל הבעיות שיש לתקן בבית שלכם יוכל המנעולן לגשת לעבודה.

 

זריזות היא יעילות

מנעולן אשר יהיה זריז יוכל לפתור את הפעולה בצורה יעילה. לאחר הפריצה הדבר החשוב ביותר הוא ביצוע הפעולה בצורה מיידית. ככל שהשירות לו אתם מצפים יהיה בצורה מהירה יותר כך תוכלו להשיב לכם את הביטחון בבית שלכם ושהוא אכן אך ורק שלכם ולא של אף פורץ. מנעולן יעיל יבין שמדובר בסיטואציה שיש לטפל בה בצורה מהירה ויעילה וששום עיכוב לא שווה את זה.

לעיתים רבות כאשר אנו פונים לבעל מקצוע ומבקשים את שירותיו אנו מקבלים תשובה של "נגיע תוך יום או יומיים", בסיטואציה של גניבה חשוב מאד לא להתעכב כלל עם הגעתו של מנעולן. לאחר שעה או שעתיים מרגע הזמנת שירותיו צריך המנעולן להגיע אל ביתכם ולהשיב לכם את הרוגע והביטחון לחייכם.

 

שירותיות, סבלנות, אמפתיה ורוגע הם מילות המפתח שצריכות להיות אצל כל מנעולן

ככל הנראה אירוע הפריצה השאיר אצלכם צלקת נפשית מסוימת של חדירה גסה לפרטיות. ולכן תפקידו של המנעולן ברגעים אלו חייב להיות מרגיע, נינוח וללא כל לחץ. על המנעולן להבין באיזה סיטואציה הוא נמצא ולא ללבות את הלהבה שקיימת אצל הלקוח שלא מזמן גילה שפרצו לו לארמון שלו

. ככל הנראה תשאלו אותו כמה שאלות כמו "מה המנעול האיכותי ביותר", "איך אפשר בכלל לפרוץ את המנעול הזה?" או "כמה זמן יקח לך לתקן את זה?". מנעולנים מקצועיים צריכים להבין שהאדם נמצא כרגע בסערת רגשות ושהוא צריך לענות לו על כל השאלות בצורה רגועה, מכילה תוך כדי הבנה.

המנעולן יוכל לעזור לכם להחליט איזה מנעול, צילינדר או מערכות אבטחה הם היעלות ביותר עבורכם כדי למנוע את הפריצה הבאה. רק מנעולן מנוסה שיענה לכם על השאלות בצורה טובה ומובנת יוכל להשרות אצלכם את תחושת הרוגע מחדש.

 

הכספת שלכם גם נפרצה?

בלא מעט בתים כיום נמצאות כספות אשר מוחבאות בבית, פריצה של כספת היא גם אחת מהמומחיות של המנעולן. הכספת היא לרוב המטרה העיקרית של הפורצים. משום ששם לרוב יהיה המקבץ היקר ביותר של בעלי הבית, כמו: דרכונים, תכשיטים יקרים, כסף מזומן, יהלומים ועוד. חלק מהפריצות יהיו מלוות בגניבת הכספת וחלק רק בפריצתה.

מנעולנים רבים הם בעלי ניסיון וידע בכל מה שנוגע בפריצה או תיקונה של כספת. לכן במידה ומדובר על פריצה או ניסיון פריצה של כספת, וודאו עם המנעולן שהוא בעל הניסיון וידע בתחום הכספות.

 

לסיכום

לאחר שהבנתם מה עושים לאחר שאירעה פריצה בבית שלכם כעת אפשר לעשות את הפעולות אחת אחרי השנייה. אך לפני הכל חשוב מאד לנשום עמוק ולהגיד תודה שלא קרה כלום לאף אחד מתושבי הבית. נאחל לכם שזאת הפעם הראשונה והאחרונה שמישהו יכנס לכם לממלכה ללא רשות שלכם.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

איך להחליף צילינדר

לעיתים מגיע השלב בו אנו צריכים להחליף את הצילנידר של דלת הכניסה שלנו לבית או לאחד מהחדרים בבית. לרוב הצילינדר של דלת הכניסה הוא החשוב

איך למנוע פריצה לדירה בזמן חופשה

הקיץ הגיע אלינו ואיתו הגיע גם עונת החופשות בארץ ובחו"ל. ישראלים רבים יוצאים לחופשות בזמן חופשת הקיץ. על פי סקר שנערך במשטרה בתקופת הקיץ מספר

איך לתקן דלת חורקת

דלת חורקת היא אף פעם לא צליל נעים לאוזן שלנו. לא נעים להגיע אחרי יום עבודה ארוך עם ידיים מלאות בקניות מהסופר ולגלות שדלת הכניסה

איך לתקן דלת כניסה

דלתות הכניסה לבית שלנו במהלך היום לא מהוות עבורינו יותר מידי תשומת לב ומחשבה, אבל שמשהו קורה להן זה פתאום הדבר הכי חשוב שיש בבית.

5 דברים שכדאי לדעת על כספות

ישנם דברים בחיים שהם לא כל כך חשובים ואפשר להסתפק משהו פשוט לצורך סיפוק רצונינו. אבל שהדבר מגיע לבחירת כספת המצב כבר נהיה שונה וישנם

5 טעויות נפוצות שקורות לגנב

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, על המשפחה ועל הרכוש שלנו בצורה המושלמת ולא לתת פרצה לגנב. אך את האמת שרובנו לא מודעים לדברים רבים

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: