לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

הזמנת מנעולן לאחר פריצה לדירה

אחד הדברים המבאסים והמכעיסים ביותר שיש הוא להגיע הביתה ולגלות שמישהו כבר היה שם לפניך. לראות את הדלת פתוחה, הבגדים הפוכים, הכיסאות המפוזרים, המחשב הנייד והטלוויזיה נעלמו והתכשיטים שלכם נעלמו כולם.

חוץ מכאב הלב נוראי שיש לכם עכשיו ישנה גם המחשבה על כל הפרוצדורות הנדרשות לאחר פריצה לבית. לאחר יציאתכם מהשוק והלופ שסבב סביבכם הגיע הזמן גם לפעול למען תיקון הבלאגן. נכון, חוץ מלסדר את הבית חשוב גם שנזמין מנעולן כדי לסדר את הנזק שהותיר הפורץ הארור.

 

אירעה פריצה בביתכם? אתם בסדר? זה הכי חשוב!

ראשית, לפני הכל חשוב מאד לנשום ולהירגע. נכון, זהו אירוע מעצבן ומכעיס וממש לא נעים. לכן לפני שאתם מתקשרים למנעולן שיסדר את המנעול שנשבר או הדלת שהתעקמה חשוב שתנשמו עמוק ותרגיעו את עצמכם. כי כל עוד אתם בסדר אז הכל בסדר. כל השאר זה רק רכוש. גם הבית נראה כמו אחרי מלחמה חשוב שתזכרו מה באמת חשוב, וזה אתם ובני המשפחה.

 

שלב הזמנת המנעולן

ברוב המקרים הפורץ לא נכנס מהחלון אלא מהדלת הראשית, כדי שלא תרגישו שהכל פרוץ לגמרי חשוב להתקשר למנעולן שידאג לאבטחה עתידית מהמקום ממנו נכנס הפורץ. כיום ישנם הרבה טכניקות שמשרתות את מטרותיו של הגנב, כמו טכניקות שמאפשרות לו להעתיק את צורת הצילינדר והמפתח שלכם, לשכפל לעצמו מפתח כמו שלכם ואפילו טכניקות שימנעו מכם להצליח לנעול את הדלת שלכם, ואפילו לא תדעו זאת.

הזמנת מנעולן לדירה לאחר פריצה תהיה האופצייה הטובה ביותר. בעזרתו של מנעולן תוכלו להשיב את הביטחון שלכם לבית שלכם. הוא יוכל להתקין לכם מגוון פתרונות אבטחה וכמובן שלהחליף לכם את מנעול הדלת שלכם לאחר שלא יהיה פשוט כל כך לפרוץ.

 

אז מה מנעולן יכול לעשות בבית שלכם לאחר הפריצה?

לאחר שהמשטרה הייתה והלכה וסיימתם את כל הבירוקרטיות שנלוות לפריצה כעת מגיע תורו של המנעולן. ראשית, המנעולן ימצא את המקום שממנו נכנס הפורץ לבית שלכם. לאחר שהוא יבין האם יש את הצורך בהחלפת הצילינדר בלבד או כל דלת הכניסה יוכל לגשת לעבודה. ויבין אם הייתה כספת בבית שנפרצה ודורשת תיקון. לאחר אבחון כל הבעיות שיש לתקן בבית שלכם יוכל המנעולן לגשת לעבודה.

 

זריזות היא יעילות

מנעולן אשר יהיה זריז יוכל לפתור את הפעולה בצורה יעילה. לאחר הפריצה הדבר החשוב ביותר הוא ביצוע הפעולה בצורה מיידית. ככל שהשירות לו אתם מצפים יהיה בצורה מהירה יותר כך תוכלו להשיב לכם את הביטחון בבית שלכם ושהוא אכן אך ורק שלכם ולא של אף פורץ. מנעולן יעיל יבין שמדובר בסיטואציה שיש לטפל בה בצורה מהירה ויעילה וששום עיכוב לא שווה את זה.

לעיתים רבות כאשר אנו פונים לבעל מקצוע ומבקשים את שירותיו אנו מקבלים תשובה של "נגיע תוך יום או יומיים", בסיטואציה של גניבה חשוב מאד לא להתעכב כלל עם הגעתו של מנעולן. לאחר שעה או שעתיים מרגע הזמנת שירותיו צריך המנעולן להגיע אל ביתכם ולהשיב לכם את הרוגע והביטחון לחייכם.

 

שירותיות, סבלנות, אמפתיה ורוגע הם מילות המפתח שצריכות להיות אצל כל מנעולן

ככל הנראה אירוע הפריצה השאיר אצלכם צלקת נפשית מסוימת של חדירה גסה לפרטיות. ולכן תפקידו של המנעולן ברגעים אלו חייב להיות מרגיע, נינוח וללא כל לחץ. על המנעולן להבין באיזה סיטואציה הוא נמצא ולא ללבות את הלהבה שקיימת אצל הלקוח שלא מזמן גילה שפרצו לו לארמון שלו

. ככל הנראה תשאלו אותו כמה שאלות כמו "מה המנעול האיכותי ביותר", "איך אפשר בכלל לפרוץ את המנעול הזה?" או "כמה זמן יקח לך לתקן את זה?". מנעולנים מקצועיים צריכים להבין שהאדם נמצא כרגע בסערת רגשות ושהוא צריך לענות לו על כל השאלות בצורה רגועה, מכילה תוך כדי הבנה.

המנעולן יוכל לעזור לכם להחליט איזה מנעול, צילינדר או מערכות אבטחה הם היעלות ביותר עבורכם כדי למנוע את הפריצה הבאה. רק מנעולן מנוסה שיענה לכם על השאלות בצורה טובה ומובנת יוכל להשרות אצלכם את תחושת הרוגע מחדש.

 

הכספת שלכם גם נפרצה?

בלא מעט בתים כיום נמצאות כספות אשר מוחבאות בבית, פריצה של כספת היא גם אחת מהמומחיות של המנעולן. הכספת היא לרוב המטרה העיקרית של הפורצים. משום ששם לרוב יהיה המקבץ היקר ביותר של בעלי הבית, כמו: דרכונים, תכשיטים יקרים, כסף מזומן, יהלומים ועוד. חלק מהפריצות יהיו מלוות בגניבת הכספת וחלק רק בפריצתה.

מנעולנים רבים הם בעלי ניסיון וידע בכל מה שנוגע בפריצה או תיקונה של כספת. לכן במידה ומדובר על פריצה או ניסיון פריצה של כספת, וודאו עם המנעולן שהוא בעל הניסיון וידע בתחום הכספות.

 

לסיכום

לאחר שהבנתם מה עושים לאחר שאירעה פריצה בבית שלכם כעת אפשר לעשות את הפעולות אחת אחרי השנייה. אך לפני הכל חשוב מאד לנשום עמוק ולהגיד תודה שלא קרה כלום לאף אחד מתושבי הבית. נאחל לכם שזאת הפעם הראשונה והאחרונה שמישהו יכנס לכם לממלכה ללא רשות שלכם.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

8 טיפים לבחירת מנעולן

אף אחד לא יודע מה יהיה הרגע שבו הוא יצטרך להזמין אליו הביתה מנעולן. מנעולן הוא מקצוע מפוקפק שאנו יכולים ליפול בפח אם לא נדע

איך בוחרים מנעולן

מנעולן הוא בין אנשי המקצוע החשובים ביותר שאנו יכולים להזדקק לשירותיו. לא פעם אנחנו עומדים בסיטואציה שאנחנו צריכים את שירותיו של מנעולן מקצועי. בסיטואציות רבות

איך בוחרים פורץ

בחיינו יהיו רגעים שנאלץ להזמין פורץ אלינו הביתה. הפורץ לרוב יתן לנו את שירותיו בכך שהוא יפתח לנו דלת שאין באפשרותנו לפתוח אותה בצורה המקובלת

איך יודעים מתי צריך להחליף מנעול

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, המשרד שלנו והחסן שלנו מוגן ובטוח מפני גנבים ופריצות. עצם הידיעה שהבית שלנו מוגן נותנת לנו רוגע נפשי. אך

איך לבחור דלתות

מדי כמה שנים חשוב להחליף דלת. אם מטעמי סטיילינג או אם מטעמי בטיחות. לבחירת דלת ישנם כמה פרמטרים חשובים. ראשית חשוב שהדלת שנבחר תהיה אכיתותית

איך להחליף צילינדר

לעיתים מגיע השלב בו אנו צריכים להחליף את הצילנידר של דלת הכניסה שלנו לבית או לאחד מהחדרים בבית. לרוב הצילינדר של דלת הכניסה הוא החשוב

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: