לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

החלפת ידית לדלת אלומיניום

דלתות אלומיניום לרוב ישמשו אותנו כדלת כניסה, דלת פנים, דלת למשרד, דלת למחסן ועוד. דלתות אלומיניום הן דלתות יפות, מרהיבות, חזקות ומעוצבות.

במידה וידית הדלת שלכם עושה לכם בעיות כמו: ידית שיצאה ממקומה, ידית שנשרטה, ידית שנשברה ועוד ישנם מספר דברים שתוכלו לעשות בנושא כמו החלפת ידית לדלת אלומיניום. במאמר הבא ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב שתדעו בנוגע לדלתות אלומיניום, דרך תיקונם, מחיר החלפת ידית, תקלות נפוצות וכל מה שצריך לדעת.

 

למה דווקא עכשיו? בעיות נפוצות בדלתות אלומיניום

זה אף פעם זה זמן טוב לגלות שידית דלת האלומיניום שלנו עושה לנו בעיות. זה תמיד יציף בנו רגשות כעס, חוסר סבלנות, עצבים והשאלה שתמיד שעלה אצל כולנו היא "למה דווקא עכשיו?". כן, זה אף פעם לא זמן מתאים לתקלות בדלת.

 

מה הן הגורמים לידית הדלת שלנו לעשות לנו בעיות? ומה הן הבעיות הנפוצות ביותר?

  1. דלת ישנה – דלת וידית ישנות הם הגורם המוכר ביותר. עייפות החומר הוא דבר שקורה לנו כמעט בכל דבר, אפילו בגוף שלנו, אז למה שבדלת ובידית שלנו זה לא יקרה? במידה והדלת שלכם ישנה חשוב לקחת בחשבון שישנה הסיטואציה שהיא תתחיל לעשות לכם בעיות ואין מה לעשות עם זה. נרגיש את זה במנעולים, בידיות, משקופים, צירים ועוד.
  2. אגרסיביות – כאשר אנו משתמשים בצורה אגרסיבים עם הידית שלנו או עם הדלת שלנו אנו מהווים לה נזק רב. במידה ואנו צריכים להשתמש בכוח רב לפתוח או לסגור את הדלת או להשתמש בכוח רב כדי לסובב את המפתח במנעול ככל הנראה שישנה בעיה שדורשת תיקון. שימוש בכוח בדלת האלומיניום שלכם תגרור אחריה בעיות רבות בידית.
  3. לכלוך ואבק – לכלוכים ואבק הנאגרים בידית הדלת שלנו יגרמו עם הזמן לנזקים רבים. במידה ואתם לא מקפידים לנקות לעיתים קרובות את ידית הדלת שלכם יכול מאד להיות שנוצר שם הצטברות גדולה של לכלוך ואבק מה שיכול לגרום לידית שלכם להיתקע ולתפקד בצורה לוקה. לכן, ניקיון לעיתים קרובות של ידית הדלת יכול למנוע מלכלוך להרוס את תפקודה החלק.
  4. נזק פיזי – במידה ואירעה ניסיון פריצה בביתכם או במידה ובזמן מעבר דירה רהיט כבד פגע בידית הדלת שלכם, יכולה להיווצר בעיה עקב מכה חזקה בידית הדלת שלנו. לעיתים ידית הדלת שלנו אף מקבלת מכות קבועות מהקיר הסמוך אליה מה שיכול לגרום לה לתקלות רבות ונזק עתידי.

 

אין מה לחשוש או לדאוג לכל בעיה יש פתרון מתאים:

טיפ א': לבחור את הידית המתאימה

במידה והחלטתם לקנות ידית חדשה לדלת הכניסה שלכם אחד הדברים החשובים ביותר שלעיתים רבות אנשים מפספסים הוא לקנות את הידית המתאימה לדלת שיש לכם בבית. לעיתים אנו מגיעים אל החנות כאשר אנו ממהרים או לחוצים. ישנם כמה דברים שאנו לא שמים אליהם לב מספיק והם התאמת סוג הידית לסוג הדלת שיש לנו. לעיתים נקנה בטעות ידית מתאימה לדלת פנים במקום לדלת חוץ או ידית שמתאימה לדלת עץ ולא לדלת אלומיניום.

 

מה ניתן לעשות במקרים כאלה?

התשובה לכל היא פשוטה מאד. ראשית, הפתרון הטוב ביותר הוא לצלם את הידית ואת סוג הדלת שיש לכם ולהראות למנעולן או לבעל החנות ממנה אתם קונים את הידית שלכם. לאחר שהבנו את סוג הידית לה אנו זקוקים נוכל להתאים לה דברים נוספים כמו משקל הידית, צורת עיצוב, צבע הידית, מחיר ועוד.

 

במידה והדלת שלנו נתקעת לגמרי מה ניתן לעשות?

כן גם הסיטואציה הזאת יכולה לקרות בכל רגע ורגע ביום, והיא אף פעם לא תגיע בזמן המתאים כי אין כזה. לנסות לסובב את המפתח ללא הצלחה, ידית שיצאה ממקומה כל אלו הם מקרים שיכולים להוביל לדלת שתיתקע לנו. זה לא יהיה רגע מאושר בחיינו, אך אל דאגה יש מה לעשות עם זה. אין סיבה ללחץ כי הוא רק יוביל לעוד לחץ, וכידוע לנו לחץ לא עוזר בתפקוד טוב בסיטואציות.

לאחר שנשמנו עמוק, נבין את חומרת הבעיה. במידה והצלחתם להחזיר את הידית למקומה ולשחק קצת עם המפתח וזה עבד כל הכבוד לכם, אך חשוב לתקן ולא להשאיר כך את הבעיה. במידה ולא הצלחתם דבר וכבר קראתם לשכן שלכם שיודע לסדר הכל וגם הוא לא הצליח הגיע הזמן לקרוא למנעולן מקצועי שיודע כיצד לטפל בבעיות אלו בצורה הטובה ביותר והמקצועית ביותר. יכול להיות שמנעולן יצטרך לפרוץ את הדלת שלכם כדי לטפל בבעיה.

 

באיזה שלב כדאי לתקן את ידית הדלת?

מדוע אף פעם לא כדאי לדחות כל מה שקשור לתיקון הדלת, המנעול או הידית שלנו. הכנו עבורכם כמה הסברים שחשוב לדעת:

  1. ננעלתם בחוץ – במידה וננעלתם מחוץ לבית או מחוץ לחדר במידה ודלת האלומניום שלכם היא כניסה או פנים. אם זה קרה בעקבות ידית שיצאה ממקומה או אם זה בעית מנעול כזו או אחרת חשוב מאד להתקשר למנעולן מקצועי כדי שיסדר את הבעיה בצורה טובה ואיכותית כדי שפעם הבאה לא תינעלו שוב בחוץ.
  2. ידית רופפת – במידה ואתם חשים שידית הדלת שלכם רופפת ולא מוחזקת בצורה איכותית על הדלת שלכם, חשוב מאד לא להזניח את זה משום שמחר אתם עלולים להיות בדלת לעבודה וידית הדלת שלכם תישאר לכם ביד. דחייה לא תעזור לתקן את הידית.
  3. ידית שבורה – כאשר ידית הדלת שלנו שבורה היא יכולה לגרור אחריה נזקים לדלת ולרצפה שלנו. ידית רופפת הופכת תוך זמן קצר לידית שבורה או ידית שיוצאת ממקומה. ידית רופפת לא פוגעת רק בדלת או ברצפה היא יכולה לפגוע בעוד מנגנונים כמו מנגנון הנעילה כולו מה שיכול להוביל לחיובים נוספים.

 

מה מחיר החלפת ידית לדלת אלומיניום?

ראשית, חשוב לציין שמחירים משתנים ממנעולן אחד לשני מכמה סיבות: שנות ניסיון, רמת הכשרה, שעות עבודה, מקום עבודה, סוג העבודה (הנזק) ועוד. במידה ואתם מעוניינים בהחלפת ידית לדלת אלומיניום ככל הנראה שהמחיר יהיה בערך כ-180 ש"ח.

 

החלפת ידית לדלת אלומיניום לבד או בעזרת איש מקצוע?

במידה והידית רופפת אתם יכולים לנסות ולחזק אותה לבד ללא עזרתו על בעל מקצוע. במידה והידית נשברה או יצאה מהמקום אותם לא רוצים להסתבך עם תהליך ההחלפה ניתן להיעזר במנעולן מקצועי שיבצע את תהליך החלפת ידית לדלת אלומיניום.

 

לסיכום

ישנם מגוון רחב של בעיות שאנו עלולים להיתקל בהם בדלת האלומיניום שלנו. חלקם נוכל לתקן לבד וחלקם נצטרך להיעזר במנעולן מקצועי. הדבר החשוב ביותר הוא לא לדחות את תיקון הבעיה.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

החלפת ידית לדלת לעסק

לעסק שלכם מגיע הרבה תשומת לב והשקעה. לא תרצו ולא בחלומות הכי גרועים שלכם להגיע בבוקר לעסק שלכם ולגלות שמשהו קרה לדלת שלא הייתם שם.

החלפת ידית לדלת עץ

דלתות זה דבר שלרוב לא ניתן לו יותר מידי חשיבות כאשר היא עובדת כמו שצריך. לא נשים לב אם יש לה תקלה מסוימת ולא נשים

החלפת ידית לדלת זכוכית

דלתות זכוכית זכו ולא סתם לסוג הדלתות המפואר והיפה ביותר. בעזרת דלתות זכוכית אנו יכולים להנות מכל הנוף והאור שיש בחוץ גם בלי לפתוח את

החלפת ידית בהלה

אתם צריכים להתקין ידית בהלה או להחליף ידית בהלה שנשברה או שכבר לא עובדת בצורה טובה? בשנים האחרונות התקנות של ידית בהלה הפכו לדבר מבוקש

החלפת ידית לדלת אש

נכון, ברוב שעות היום רובנו הגדול לא חשוף לדלתות אש בצורה כל כך גבוהה. אך דלת אש כמו שהיא נשמעת תפקידה הוא לשמור עלינו מפני

החלפת ידית לדלת רב בריח

גם לכם קרתה הסיטואציה שבאתם לפתוח את דלת הרב בריח שלכם והידית נשארה לכם ביד? זהו לא קורה רק לכם וזהו היא בעייה שכיחה בכל

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: