לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

החלפת ידית לדלת שריונית חסם

אחד החלקים החשובים ביותר בכל דלת ובמיוחד בדלת שריונית חסם היא הידית. יש לה שני חלקים חשובים מאד, הראשון הוא כמובן החיוניות של הידית לצורך תפקוד תקין של הדלת, השני הוא המראה העיצובי שהידית נותנת לדלת הממ"ד שלנו. במידה והידית שלכם שבורה זהו דבר ממש לא טוב לדלת שריונית חסם שלכם.

במידה ויש לכם בעיה כל שהיא עם ידית דלת שריונית חסם שלכם חשוב מאד לא להזניח אותה ולהתקשר למנעולן מורשה שמתעסק עם סוג דלתות אלו. במאמר הבא הכנו עבורכם כל מה שאתם צריכים לדעת בכל מה שנוגע להחלפת ידית לדלת שריונית חסם.

 

מה הכללים החשובים שצריך לדעת במקרה של בעיה, כיצד נפתור אותה וכמה זה יעלה לנו:

כלל ראשון: כל דלת והידית שלה

לפני שאנו רצים להתאים ידית שתתאים למראה הדלת שלנו, לפני שנתמקח על המחיר שלה ולפני שנשנה את הצבע של הידית כל יומיים חשוב להבין דבר אחד. לכל דלת ישנה ידית המיועד לה ואי אפשר להחליף ידיות בין דלתות שונות בבית.

הסיבה שחשוב להבהיר את הפרמטר הזה הוא שפעמים רבות אנשים רוכשים בצורה עצמאית אליהם הביתה ידיות, ולרוב הם לא בדיוק בודקים אם סוג הידית אכן מתאים לסוג הדלת שיש להם בבית. לכן, במידה ואתם מעוניינים להחליף ידית מסיבה כל שהיא חשוב לפני לדעת איזה סוג של ידית אתם צריכים לקנות.

 

תיקון ידית לדלת רב בריח:

דלת רב בריח היא אחת מסוגי הדלתות הנפוצות ביותר כיום בכל בית ישראלי ממוצע. ברובם הגדול הן יהיו דלתות כניסה. משום שהן משמשות כדלתות כניסה חשובה מאד התחזוקה השוטפת שלהם ושמירה על עבודה חלקה וטובה.

 

תיקון ידית דלת ממ"ד:

השימוש בדלת ממ"ד הוא שימוש שונה לחלוטין משימוש בדלתות הרגילות, מה שהופך את דלת הממ"ד שלנו בבית לדלת שונה משאר הדלתות הקיימות לנו בבית. דלת ממ"ד מיוצרת מפלטת ברזל אחד בלבד וזה מה שנותן לה את החוזק והעוצמה שהיא צריכה.

משום שתפקידה של דלת זאת היא להציל חיים גם חשובה האיכות שלה וגם חשובה תשומת הלב שלנו במידה והיא לא מתפקדת כראוי. לכן, במידה ואנו מבחינים שידית הדלת לא מתפקדת כמו שצריך חשוב מאד לדאוג להחלפת הידית או תיקונה בצורה מהירה כי אנחנו לא יודעים מתי יהיה מקרה חירום.

 

תיקון ידית לדלת אש:

דלת אש כמו שמה נועדה להגן עלינו מפני שריפות. לכן, חשוב לוודא בכל רגע שהדלת והידית מתפקדות בצורה טובה ותקינה שהן יוכלו לשמור על הדיירים בבניין בצורה טובה.

 

תיקון ידית לדלת זכוכית:

דלתות זכויות ברוב המקרים הן דלות מאד מעוצבות שמטרתן היא בעיקר ליצור אווירה פתוחה, קלילה וקלאסית. לרוב דלתות אלו ישמשו כדלתות פנים או כדלתות למרפסת הבית שלנו. ידית שלא עובדת בצורה טובה יכולה לגרור לדלת שלא עובדת בצורה טובה.

 

תיקון ידית לדלת שריונית חסם:

דלתות שריונית חסם נועדות לרוב להיות כדלת כניסה למשרד או לבית. תפקידה היא לשמש כדלת כניסה חזקה ואיכותית מפני פריצות. ידית לא תקינה תוביל לדלת לא תקינה שלא תעשה את עבודתה כראוי. לכן, במידה ואתם מבחינים שידית הדלת שלכם עושה בעיות אל תחכו עם זה זמן רב והזמינו מנעולן מורשה.

 

תיקון ידית לדלת אלומיניום:

דלתות אלומיניום משמשות אותנו לרוב כדלתות פנים, כניסה, מחסן, משרד ועוד. ידית לא תקינה של דלת אלומיניום היא לא מצב שאנו רוצים להיתקל בו. בין אם היא קיבלה שריטה, נשברה, נפלה, יצאה ממקומה ועוד אפשרויות לא נעימות. בכל אחת מן המחלות הללו אנו ממליצים על הזמנת מנעולן מורשה.

 

בעיות נפוצות שקורות לידית הדלת שלנו וכיצד לפתור אותן:

בעיה 1: ידית רופפת

ידית רופפת היא סיטואציה בה אנו מבחינים שהידית כבר לא נמצאת בצורה הדוקה אל הדלת כמו בימיה הראשונים. כתוצאה מברגים רופפים ידית הדלת שלנו תהיה רופפת. ברגי הידית רופפים יכולים להוביל לידית שתיפול מהדלת שלכם.

 

פתרונות לבעיית הידית הרופפת:

  1. ניתן לחזק את הברגים בצורה עצמאית.
  2. ניתן להיעזר בעזרתו של איש מקצוע.

 

בעיה 2: ידית שיצאה מהמקום

ידית שיצאה ממקומה אך עדיין נותרה תקינה היא בעיה נפוצה מאד ברוב הדלתות. מגיע זמן שהידית פשוט יוצאת ממקומה. במידה והיא גרמה לכם להיתקע בפנים החדר זהו כלל לא מצב נעים. אך ישנם פעמים שנוכל להחזיר אותה למקום ולחזור לשימוש תקין. חשוב לדעת שמצב כזה יכול להוביל לעוד מקרה של ידית שיוצאת ממקומה.

 

פתרונות לבעיית ידית מנותקת:

  1. חשוב לבדוק שלא קיימים חלקים נוספים שנפלו מהידית בזמן הניתוק.
  2. ניתן להחזיק את הידית למקומה ולחזק את הברגים עצמאית.
  3. כאשר אתם משתמשים בידית נסו להיות עדינים עד שמגיע איש מקצוע לתקן את הבעיה.

 

בעיה 3: ידית שרוטה, מלוכלכת, מתקלפת או שבורה

בעיה זאת היא רחבה מאד ולכל בעיה בפני עצמה יש רמות חומרה שונות שיכולות להזיק לדלת שלכם.

  1. ידית מלוכלכת – ניתן לנקות את הידית בעזרת חומרי ניקוי מתאימים. נסו ראשית לנקות את הידית בעזרת מים בלבד במידה וזה לא מצליח נסו עם חומרי ניקוי.
  2. ידית שרוטה – במידה והידית שלכם נשרטה ניתן לצבוע אותה בצורה עצמאית או לקרוא לאיש מקצוע או להחליף את הידית.
  3. ידית מתקלפת – במידה והידית שלכם מתקלפת ניתן גם פה לצבוע בצורה עצמאית או להיעזר באיש מקצוע.
  4. ידית שבורה – במידה והידית שלכם נשברה הפתרון הטוב ביותר הוא החלפת הידית ולא תיקונה. תיקון של ידית שבורה יכול לקרות עוד פעמים רבות.

 

מה הם המחירים בשוק להחלפת ידית לדלת שריונית חסם?

המחירים בשוק נעים בטווח מחירים שונה. לכל מנעולן יש את המחירים שלו שנקבעו על ידי הפרמטרים הבאים: שנות ניסיון, הכשרה, מקום העבודה, שעות העבודה ועוד. החלפת ידית לדלת שריונית חסם הנעשית על ידי מנעולן מורשה תעלה בערך 300 ש"ח.

בנוסף, תיקונה של דלת שריונית חסם והתקנת מנעול לדלת זאת יעלו גם כן בערך 300 ש"ח.

 

מי בעל המצקוע הטוב ביותר שיכול לבצע את החלפת הידית לדלת שריונית חסם?

ראשית, חשוב מאד לציין שכל פעולה כל שהיא הדרושה לצורך החלפת ידית לדלת שריונית חסם חשוב שתיעשה על ידי איש מקצוע שמבין בסוג זה של דלתות. מנעולן מקצועי ומורשה שיעשה את העבודה הטובה ביותר עבודה דלת שריונית חסם שלכם. אל תתפשרו על עבודה איכותית.

 

לסיכום

ישנם סוגי תקלות רבות שעלולות להופיע בדלת שריונית חסם שלנו. חשוב מאד שלצרכי התיקון ניעזר במנעולן מקצועי שיודע לאבחן את סוג הבעיה ויודע לתקן אותה בצורה איכותית, מהירה וטובה.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

החלפת ידית לדלת עץ

דלתות זה דבר שלרוב לא ניתן לו יותר מידי חשיבות כאשר היא עובדת כמו שצריך. לא נשים לב אם יש לה תקלה מסוימת ולא נשים

החלפת ידית לדלת זכוכית

דלתות זכוכית זכו ולא סתם לסוג הדלתות המפואר והיפה ביותר. בעזרת דלתות זכוכית אנו יכולים להנות מכל הנוף והאור שיש בחוץ גם בלי לפתוח את

החלפת ידית לדלת אלומיניום

דלתות אלומיניום לרוב ישמשו אותנו כדלת כניסה, דלת פנים, דלת למשרד, דלת למחסן ועוד. דלתות אלומיניום הן דלתות יפות, מרהיבות, חזקות ומעוצבות. במידה וידית הדלת

החלפת ידית בהלה

אתם צריכים להתקין ידית בהלה או להחליף ידית בהלה שנשברה או שכבר לא עובדת בצורה טובה? בשנים האחרונות התקנות של ידית בהלה הפכו לדבר מבוקש

החלפת ידית לדלת לעסק

לעסק שלכם מגיע הרבה תשומת לב והשקעה. לא תרצו ולא בחלומות הכי גרועים שלכם להגיע בבוקר לעסק שלכם ולגלות שמשהו קרה לדלת שלא הייתם שם.

החלפת ידית לדלת אש

נכון, ברוב שעות היום רובנו הגדול לא חשוף לדלתות אש בצורה כל כך גבוהה. אך דלת אש כמו שהיא נשמעת תפקידה הוא לשמור עלינו מפני

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: