לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

החלפת מנעול כספת עליון

הבית שלכם צריך להיות מקום בטוח עבורכם, עבור היקרים לכם ועבור הציוד היקר שלכם. התפקיד של המנעול העליון בכפסת שלכם הוא בדיוק כדי להוות שמירה איכותית יותר עבור הציוד היקר לכם מכל שנשמר בתוך הכספת בבית שלכם. מנעול עליון הוא מנעול מתוחכם שהתפקיד העיקרי שלו הוא לעכב את הגנב שמנסה לפרוץ לכם את הכספת.

מאד קשה לפרוץ מנעול מסוג זה והוא יכול להיפתח רק על ידי המפתח או על ידי הריסה טואלית שלו שלא פשוטה כל כך ולוקחת זמן רב מאד. אחת המטרות של המנעול העליון היא להרתיע את הגנב מלפרוץ את הכספת שלכם ולגנוב לכם ציוד יקר.

במידה ואתם קוראים את המאמר הזה ככל הנראה שמשהו קרה לכספת שלכם או למנעול העליון שלה. למרות שמנעול עליון נחשב למנעול חזק ואמין עדיין לעיתים יכולות לקרות לו בעיות. המאמר הבא יעסוק בהחלפת מנעול כספת עליון.

 

איך אני יודע שישנה בעיה, ושאכן הגיע הזמן להחליף מנעול עליון בכספת שלי?

לכדי לסייע לכם להבין קצת יותר כיצד עובד מנעול עליון לכספת ולעזור לכם לבצע החלטה טובה ומושכלת בכל מה שקשור לתיקון של מנעול כספת עליון, הכנו עבורכם כמה דוגמאות לתרחישים שיכולים לפגוע במנעול כספת העליון שלכם בבית:

 

מקרה מספר 1 – עיקום וסטייה של המנעול הסכפת שלכם בשל זעזוע או חבלה לדלת הכספת שלכם

ישנה סיטואציה שדלת הכספת שלכם חוותה זעזוע או חבלה. במידה ועל דלת הכספת שלכם מותקן מנעול עליון הסיטואציה יכולה להוביל לחבלה במנעול העליון ולהוביל להזזתו ממקומו או להתעקמות שלו.

לכן, כאשר יש סטייה של מנעול הכספת שלכם כל המנעול וכל הדלת יכולים לזוז ממקומם הנכון ולהוות בעיה בעת הפתיחה והסגירה של דלת הכספת. במידה וקיימת לכם בעיה מסוג זה על המנעולן לבוא ולסדר מחדש את דלת הכספת שלכם ולהחזיר אותה למקומה הנכון כדי לבצע פתיחה קלה של הדלת והמנעול.

 

מקרה מספר 2 – קושי בעת פתיחתו וסגירתו של המנעול

במיה ואתם חשים כי אתם מפעילים יותר מידי כוח בזמן הפתיחה והסגירה של המנעול שלכם יכול מאד להיות שישנה בעיה במנעול. יכול להיות שהסיטואציה הזאת לא מונעת מכם את השימוש בכספת ולכן היא לא גורמת לכם לרוץ ולטפל בשורש הבעיה.

אך חשוב לדעת שזה יכול להוביל למקרה חמור יותר ולכן יש לדאוג לטיפול מהיר ומקצועי. תקלה כזאת יכולה להוביל לשחיקה של המפתח ושל המנעול של הכספת שלכם מה שיגרום לנזק חמור יותר ולמפתח שבור. יכולות להיות סיבות כמו: בלאי, מכה ישירה בנעול שלכם או בדלת, חלודה ועוד.

 

מקרה מספר 3 – כאשר ישנה בעיה שהמפתח מסתובב בצורה חופשים ולא מזיז את המנעול

במידה וקיימת סיטואציה שאתם מכניסים את המפתח לחור המנעול, מסובבים והמנעול לא נפתח או נסגר יכול מאד להיות שקיימת בעיה במנעול או במפתח שלכם. וזה הרגע שאתם צריכים לקרוא למנעולן כספות מקצועי. כאשר ישנה תקלה כזאת אתם צריכים להבין שמנגנון הנעילה לא נתפס בצורה טובה במפתח שלכם ושיכול להיות שיש חלק תקול בתוך המנעול שלכם שמונע מהמפתח שלכם לפתוח או לסגור את הכספת.

 

מקרה מספר 4 – מפתח שנשבר בחור המנעול שגורם לתיקון מנעול עליון בכספת

בסיטואציה שבה נשבר לכם המפתח בתור חור המנעול יכולות להיות לכך כמה סיבות כמו בלאי של המפתח או שהפעלתם יותר מידי כוח בעת הפתיחה והסגירה של המפתח.

במקרים מסויימים המקלה יכולה להראות לנו שיש בעיה במפתח עצמו אך ישנם פעמים שהתקלה יכולה להראות לנו שקיימת בעיה נופת במנגנון אחר של הכספת. יכול להיות שקיימת שחיקה רצינית של מנעול הכספת שלכם שהביא למפתח להישבר בתוכו. בסיטואציה כזאת חשוב להזמין מנעולן שיבוא להוציא את המפתח השבור ולאבחן את הבעיה שיש בכספת.

 

טרם הזמנת המנעולן אליכם הביתה וטרם ביצוע התיקון של הכספת ישנם כמה דברים שחשוב מאד לדעת

פעמים רבות לפני שאנו מתקשרים לבעל מקצוע שיבוא לסדר את הבעיה ישנם כמה דברים שאנו יכולים לעשות כדי להבין לעומק יותר את טיב הבעיה ואולי לחסוך את הזמנת המנעולן. לשם כך הכנו לכם כמה טיפים שחשוב לדעת על תהליך התיקון. הטיפים הם:

 

 טיפ מספר 1: טיפול מוקדם יכול למנוע החמרה במצב הכספת

בזמן שאנו שמים לב כי ישנה בעיה בכספת שלנו או המנעול שלה חשוב לא לא לדחות את הטיפול בה בכלל. לכן, נמליץ לכם לבצע את הזמנת המנעולן אליכם הביתה באותו הרגע שאתם חשים כי ישנה בעיה מסוימת בכספת שלכם. בעיה קטנה עם הזמן תמיד מתפתחת לבעיה חמורה יותר בעתיד שיכולה להוביל לכספת תקועה או שבורה.

ניתן לחסוך מכם ומהכספת שלכם בעיות רבות שימנעו אם נבצע טיפול מוקדם בבעיה ולא נזניח אותה לטיפול במועד מאוחר יותר. בעיות רבות יכולות להימנע אם נשכיל לטפל בבעיה בעת הגילוי שלה.

 

טיפ מספר 2: חשוב להבין שישנם מצבים שדרוש יותר מתיקון של המנעול

ישנם סיטואציות רבות שתיקון של מנעול הכספת שלכם לא יספיק והמנעולן יצטרך גם לבצע החלפה של המענול. יכול להיות שתיקון המנעול יהיה רק פתרון זמני בלבד. לכן, כאשר אתם מזמינים מנעולן אליכם הביתה צריך להיות מודעים לכך שיכול להיות שהוא ימליץ על החלפת המנעול עצמו ולא רק תיקון שלו.

 

טיפ מספר 3: מקור הבעיה חשוב מאד

מנעול כספת עליון הוא מנעול מאד חזק ואמין. פעמים רבות בעת תקלה של המנעול העליון אנו מבינים כי שורש הבעיה היא משימוש לא נכון או ראוי במנעול הכספת שיכול להוביל לבעיות לקרות. דוגמא טובה לכך היא אנשים שבעת הפתיחה או הסגירה של הדלת או בעת פתיחת המנעול משתמשים בכוח רב. חשוב מאד לשים לב להרגלי השימוש שלנו בכספת, שינוי של הרגלים שלא טובים לכספת שלנו יכולים למנוע לאיתנו בעיות רבות בעתיד.

 

כמה עולה החלפת מנעול כספת עליון?

במידה והכספת שלכם דורשת תיקון עלות השירות נע בין 150 ל-250 ש"ח. במידה ואתם זקוקים להחלפת מנעול כספת עליון המחיר נע בין 400 ל-500 ש"ח.

 

מי יכול לעשות החלפת מנעול כספת עליון?

מי שיכול לעשות החלפת מנעול כספת עליון הוא מנעולן שמתמחה בתחום הכספות בלבד. לא כל המנעולנים בקיאים בתחום הכספות וזאת יש לבדוק טרם ההזמנה של המנעולן.

 

לסיכום:

מנעול כספת עליון הוא מנעול חשוב מאד לצורכי אבטחה. יש לטפל במקום הבעיה בצורה מהירה ואיכותית.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

החלפת מנעול לדלת חוץ

גם אתם מרגישים שדלת החוץ שלכם מתחילה לעשות לכם יותר ויותר בעיות בזמן הפתיחה והסגירה שלה? גם לכם יש את החשש היומיומי הזה שמה בוקר

החלפת מנעול לפלדלת

גם אתם מתחילים להרגיש שדלת הפלדלת שלכם מתחילה לעשות לכם קצת בעיות בזמן האחרון? גם אתם מפחדים שבוקר אחד בדרך לעבודה המפתח שלכם ישבר בתוך

החלפת מנעול לדלת זכוכית

גם אתן חשים כי דלת הזכוכית שלכם מתחילה לעבוד בצורה שונה מהרגיל? גם אתם מפחדים מהיום שבו דלת הזכוכית שלכם תיתקע ולא תוכלו לפתוח אותה?

החלפת מנעול לדלת שריונית חסם

גם אתם חשים כי דלת שריונית חסם שלכם מתחילה להוות לכם יותר בעיות מהרגיל? גם אתם פוחדים שיגיע הבוקר הזה שבו תסגרו את הדלת שלכם,

החלפת מנעול לדלת אלומיניום

גם לכם דלת האלומיניום שלכם מתחילה לעשות לכם בעיות רבות במהלך היומיום? גם אתם חוששים מהרגע שבו המפתח שלכם ישבר בתוך חור המנעול? גם הדלת

החלפת מנעול לדלת פנים

גם לכם הגיע הרגע בו אתם חשים כי אחת מדלתות הפנים שלכם בבית עוד רגע ננעלת ללא אפשרות פתיחה? גם לכם יש חשש כזה שמה

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: