לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

החלפת מנעול לדלת רב בריח

גם אתם מרגישים כי הדלת שלכם מתחילה לעשות לכם יותר ויותר בעיות בזמן האחרון? גם לכם יש סיוט קטן שיום אחד תבואו לנעול את הדלת שלכם ולפתע המפתח שלכם ישבר לכם בתוך חור המנעול? גם לכם מרגיש שהדלת שלכם משחקת אותה קשה להשגה בתקופה האחרונה? פעמים רבות אנו חווים בעיות בדלת שלנו.

חשוב מאד שנבין מה הם הגורמים להיות בדלת שלנו ומה עלינו לעשות. במידה ואנו חווים בעיה מסוימת בדלת שלנו אנו צריכים לטפל בה באותו הרגע ולא לדחות את הטיפול בה משום שבעיות לא מסתדרות מעצמן אלא הן נהיות חמורות יותר. במאמר הבא נסביר לכם כל מה שחשוב לדעת על החלפת מנעול לדלת רב בריח.

 

דלת רב בריח

דלתות רב בריח הן בין הדלתות המוכרות ביותר שיש בישראל כיום. דלתות רב בריח הן דלתות איכותיות, חזקות, דקורטיביות ובעלות עמידות פריצה גבוהות במיוחד. ניתן לראות דלת רב בריח כמעט בכל בית שני בישראל, משום שהם דלתות שמבטיחות איכות שמירה והגנה ברמה גבוהה מאד עבור הבית שלכם.

חברת רב בריח שמה דגש רציני על תחום הבטיחות של הבית והיא מייצרת דלתות שיכולות לשמור על הבית שלכם בצורה יוצאת דופן, לעמוד מול כל סוגי הפריצות ולהתאים בצורה דקורטיבית לכל סגנון עיצוב.

בנוסף, לסוג הדלת שמיוצרת מחומרים איכותיים לדלת רב בריח יש מנגנון נעילה איכותי מאד. במידה ויש לכם בעיה במנגנון הנעילה של דלת הרב בריח שלכם חשוב מאד לפתור אותה בצורה מהירה משום שדלת עם בעיה במנעול היא לא דלת שמבטיחה הגנה על הבית שלך בצורה מלאה.

 

בעיות מוכרות שיכולות לקרות לדלת רב בריח

ישנם כמה סוגים של בעיות שיכולות לקרות לדלת הרב בריח שלנו. חשוב מאד ברגע שאנו חשים כי דלת הרב בריח שלנו כבר לא מתפקדת בצורה איכותית וטובה כמו בעבר אנו צריכים לדאוג לכך שמנעולן מקצועי ואיכותי יבוא לסדר את הבעיה במהירות כדי להחזיר את השקט הנפשי חזרה הביתה. הבעיות המוכרות הן:

 

גוף זר:

גופים זרים יכולים להינס לנו למנגנוני הדלת השונים בצורה קלה למדי. לרוב זה יכול לקרות לדלתות חוץ בצורה קלה יותר משום שהן חשופות יותר לרחוב ולמזג אוויר שיכול להביא איתו לכלוכים ואבק לתוך מנגנוני הדלת שלנו. גופים זרים יכולים להתיישב לנו על מנגנון הנעילה, על הידית או על הצירים ולגרום להם לעבוד בצורה פגומה.

במידה ואנו חשים כי הידית שלנו מתפקדת בצורה קשה יותר יכול להיות שנכנס אליה גוף זר, במידה ואנו חשים כי הצירים שלנו פועלים בצורה חורקת יותר מפעם יכול להיות שגוף זר התיישב עליהם. במקרה של גוף זר במנגנון הנעילה המצב מסוכך יותר.

מנגנון הנעילה שלנו פועל בצורה כזאת. בכל מנעול יש פינים האחראים על פתיחת המנעול בעת הצורך. על ידי הכנסת המפתח הנכון הפינים שנמצאים בתוך המנעול מסתדרים בצורה טובה ומאפשרים את הפתיחה של המנעול. ברגע שגוף זר נכנס למנגנון הנעילה הוא יכול לגרום לפינים להתעקם או לא לעבוד בצורה איכותי. במידה ויש לנו גוף זר במנעול ואנו מכניסים את המפתח פעמים רבות לחור המנעול אנו דוחפים את הלכלוך לתוך חור המנעול ויכולים לגרום לבעיות רבות במנעול שלנו.

 

פריצה אלימה:

במקרה של פריצה אלימה חשוב שנדאג לתקן את הדלת שלנו. פריצה אלימה היא פריצה שמשאירה אחריה פגיעות אלימות של פריצה על הדלת שלנו. ברוב הפעמים פריצה אלימה תהיה בעזרת שימוש בכלי כבד כמו לום כדי לפרוץ את הדלת.

כאשר הגנב משתמש בלום הוא יכול להשאיר נזק רחב למנגנון הנעילה של הדלת, לידית או לדלת עצמה. במקרה של פריצה אלימה חשוב מאד לדאוג להחלפת המנגנון הפגוע. במידה וחווינו פריצה בדלת שלנו אך בגנב לא הצליח לפרוץ אותה חשוב שנבדוק אם ישנה בעיה באחד המנגנונים משום שלעיתים גם אם הדלת לא נפרצה יכול להיות נזק פריצה לאחד המנגנונים שלה.

 

עייפות החומר:

עייפות החומר הוא ביטוי מדוייק שמסביר בצורה נהדרת את המקרה הזה. עם הזמן גופים רבים מאבדים המחיוניות שלהם. אם זה גופים דוממים או אם זה גופים חיים כמו גוף האדם. בכל אופן הזמן עושה את שלו.

במידה אונו חשים כי אחד המנגנונים של הדלת שלנו מתחיל להראות סימנים של עייפות והתיישנות חשוב מאד שנדאג להחליף את אותו המנגנון. במקרה של מנגנון פגום הוא יכול להשפיע על שאר מנגנוני הדלת גם כן להיות פגומים. לכן, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להחליף את המנגנון הישן במנגנון חדש.

 

מנגנון שבור או עקום:

במקרה שיש לנו בדלת מנגנון עקום או שבור חשוב מאד שנחליף אותו. מנגנוני הדלת שלנו מחוברים אחד לשני והם יכולים להשפיע על התפקוד אחד של השני. לכן, במידה ויש לנו ידית שבורה היא יכולה להשפיע על מנגנון הנעילה של הדלת להישבר גם כן. מנגנון נעילה שבור יכול להוביל לדלת להיתקע.

מקרים בהם המנגנונים שלנו יכולים להישבר או להתעקם הם: במקרה של בלאי, מכות חוזרות מהקיר הסמוך, מכה חזקה מחפץ כבד, משחקי ילדים ועוד. כל אחד מהמקרים הללו יכול לעקם או לשבור את הידית או את המנגנון הנעילה של הדלת שלנו.

 

מי יכול לבצע החלפת מנעול לדלת רב בריח?

החלפת מנעול לדלת רב בריח היא לא דבר כל כך מסובך עבור מישהו שיודע לעבוד בצורה טובה עם הידיים שלו או שיש לו ניסיון עבר בתחום המנעולנות או התקנת הדלתות.

במידה ואתם אנשים שאוהבים אתגרים אתם יכולים להיעזר המדריך או בסרטונים שיש באינטרנט ולתקן את הבעיה. במידה ואתם לא מעוניינים לקחת על עצמכם את הסיכון שאולי הדלת שלכם לא תצא בשלום מהאתגר הזה נמליץ לכם להזמין מנעולן מקצועי שיבוא לפתור לכם את הבעיה של הדלת שלכם.

 

כמה עולה שירות של החלפת מנעול לדלת רב בריח?

הצעת מחיר של החלפת מנעול לדלת רב בריח משתנה ממנעולן למנעולן. כל הצעת מחיר מחושבת על ידי כמה פרמטרים שחשוב לדעת כמו: סוג הבעיה, סוג הדלת ,אם דרוש פריצה, מקום האירוע, זמן האירוע, שנות השכלה, רמת ניסיון ועוד. כל אחד מהם הוא פקטור להצעת המחיר. מחיר ממוצע נע בין 120 ל-350 ש"ח.

 

לסיכום:

דלת רב בריח היא דלת איכותי מאד אך חשוב מאד לשמור עליה במצב תקין. במידה ואנו חשים שיש לה בעיה מסוימת חשוב מאד לפתור אותה במהירות.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

החלפת מנעול לדלת חוץ

גם אתם מרגישים שדלת החוץ שלכם מתחילה לעשות לכם יותר ויותר בעיות בזמן הפתיחה והסגירה שלה? גם לכם יש את החשש היומיומי הזה שמה בוקר

החלפת מנעול לפלדלת

גם אתם מתחילים להרגיש שדלת הפלדלת שלכם מתחילה לעשות לכם קצת בעיות בזמן האחרון? גם אתם מפחדים שבוקר אחד בדרך לעבודה המפתח שלכם ישבר בתוך

החלפת מנעול לדלת זכוכית

גם אתן חשים כי דלת הזכוכית שלכם מתחילה לעבוד בצורה שונה מהרגיל? גם אתם מפחדים מהיום שבו דלת הזכוכית שלכם תיתקע ולא תוכלו לפתוח אותה?

החלפת מנעול לדלת שריונית חסם

גם אתם חשים כי דלת שריונית חסם שלכם מתחילה להוות לכם יותר בעיות מהרגיל? גם אתם פוחדים שיגיע הבוקר הזה שבו תסגרו את הדלת שלכם,

החלפת מנעול לדלת אלומיניום

גם לכם דלת האלומיניום שלכם מתחילה לעשות לכם בעיות רבות במהלך היומיום? גם אתם חוששים מהרגע שבו המפתח שלכם ישבר בתוך חור המנעול? גם הדלת

החלפת מנעול לדלת פנים

גם לכם הגיע הרגע בו אתם חשים כי אחת מדלתות הפנים שלכם בבית עוד רגע ננעלת ללא אפשרות פתיחה? גם לכם יש חשש כזה שמה

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: