לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

החלפת מנעול לדלת שריונית חסם

גם אתם חשים כי דלת שריונית חסם שלכם מתחילה להוות לכם יותר בעיות מהרגיל? גם אתם פוחדים שיגיע הבוקר הזה שבו תסגרו את הדלת שלכם, תסובבו את המפתח והוא ישבר לכם בתוך חור המנעול? גם אתם מרגישים כי כל פתיחה וסגירה של הדלת שלכם היא מלחמת עולם קטנה? ישנם בעיות רבות שיכולות לקרות לדלת שלכם.

חשוב מאד להבין מה הן סוגי הבעיות שיכולות לקרות לדלת שלכם ומה אפשר לעשות איתם. חשוב מאד לקבל עזרה ממנעולן מקצועי שיפתור לכם את הבעיה בצורה איכותית ולא לדחות את הטיפול בבעיה. המאמר הבא יעסוק בכל מה שצריך לדעת על בעיות במנעול ועל החלפת מנעול לדלת שריונית חסם.

 

שריונית חסם

שריונית חסם היא דלת מוכרת מאד בשוק הישראלי. כיום, אנו יכולים לראות יותר ויותר דלתות כניסה שהם דלתות שריונית חסם. דלת שריונית חסם היא דלת חזקה מאד, מסיבית מאד, בטיחותית, עמידה בפני פריצות, דקורטיבית ומתאימה לכל סוג של בית.

החומר שממנה עשויה דלת שריונית חסם הוא חומר איכותי וחזק מאד שקשה מאד לפרוץ אותו בנוסף לחומר האיכותי שריונית חסם מגיעה עם מנגנון נעילה איכותי וחזק במיוחד שמהווה קושי רב לפריצה.

חברת שריונית חסם לקחה על עצמה לייצר דלת איכותי, חזקה, יפה, מעוצבת ושיכולה לשמור על הבית שלכם מפני פריצות רבות. גנבים רבים שרואים כי דלת הבית היא של חברת שריונית חסם מוותרים על הפריצה משום שדלת כזאת לוקח זמן רב ולא כל הגנבים יודעים כיצד לפרוץ אותה מה שמהווה להם סיכון רב.

 

בעיות שעלולות לקרות לדלת שלכם

לכל דלת יכולות לקרות תקלות בכל אחד מהמנגנונים השונים שמרכיבים אותה. חשוב מאד להכיר את הבעיות שיכולות לקרות לדלת שלכם כדי שתוכלו להבין מה סוג הבעיה ומה אתם יכולים לעשות כדי לפתור אותה. חשוב מאד לא לדחות אף טיפול בדלת שלכם כדי לא להוות בעיות נוספות עבורה. הבעיות הנפוצות הן:

 

עייפות החומר:

כן, כמו הגוף האדם כך גם בעצמים דוממים הזמן עושה את שלו. עם הזמן חומרים דוממים מתחילים לאבד מהחיוניות שלהם. גם לדלת שלנו זה יכול לקרות, לכן ברגע שאנו מרגישים כי ישנם מנגנונים שכבר לא פועלים כמו בעבר אנו צריכים לדאוג לתחלופה שלהם.

מנגנוני הדלת מחוברים אחד לשני והם עובדים יחד לכן, במקרה ויש מנגנון אחד שעובד בצורה לא טובה הוא יכול להשפיע על שאר מנגנוני הדלת לתפקד גם כן בצורה לא טובה. במידה ואנו חשים כי אחד המנגנונים לא עובד כשורה אנו צריכים להחליף אותו במנגנון חדש. במנגנונים שיכולים להתיישן בדלת שלנו הם: הידית, הצירים, מנגנון הנעילה ואפילו הדלת עצמה.

 

גוף זר:

גוף זר שנכנס לאחד המנגנונים של הדלת שלנו יכול להוות בעיות רבות בתפקוד בשותף של הדלת ושל המנגנון הספציפי. גוף זר הוא לכלוך או אבק שנכנסים למנגנונים. ברוב המקרים זה קורה בדלתות חוץ משום שהם חשופות יותר לאבק שמגיע מחוץ לבית.

גופי זרים יכולים להתיישב על כל אחד מהמנגנונים השונים כמו על הידית, על הצירים ועל מנגנון הנעילה של הדלת. במידה ואתם חשים כי הידית שלכם התחילה לפעול בצורה קשה יותר יכול להיות שנכנס אליה גוף זר. במידה ואתם חשים כי הצירים שלכם כבר לא פועלים בצורה חלקה כמו בעבר אולי התיישב עליהם לכלוך או אבק. הסיטואציה הבעייתית ביותר היא כאשר נכנס גוף זר למנגנון הנעילה.

מנגנון הנעילה עובד בצורה כזאת. כל מנעול מורכב מפינים, הפינים אחראים על אפשרות הפתיחה של המנעול שלנו. כאשר הם מסתדרים במקומם הנכון הם מאפשרים את פתיחת המנעול. על ידי הכנסת המפתח הנכון הפינים מסדרים בצורה הנכונה והכל הדלת שלנו יכולה להיפתח.

במידה ונכנס למנעול גוף זר הוא יכול לגרום לפינים להתעקם או לא לתפקד כמו שצריך. במידה ואנו מכינים את המפתח פעמים רבות ויש גוף זר בתוך המנעול אנו יכולים לגרום לו להיתקע עמוק יותר ולפגום בתפקוד המנעול.

 

פריצה אלימה:

פריצה אלימה היא פריצה שהגנב משאירה אחריו סימני פריצה על הדלת שלנו. ברוב המקרים של פריצות אלימות הגנב משתמש בכלים כמו לום ובכך הוא מתאים את סימני הפריצה. סימני הפריצה יכולים להופיע על הידית, על מנגנון הנעילה או על הדלת עצמה.

בסיטואציה של פריצה אלימה חשוב מאד שנחליף את המנגנונים הפגועים משום שהם כבר לא עובדים בצורה איכותית. במידה והגנב לא הצליח לפתוח את הדלת הבית שלכם אך עדיין קיימים סימני פריצה חשוב גם כן לבדוק שהוא לא פגע במנגנון הנעילה. גנב שלא הצליח לפרוץ את הדלת שלכם עדיין יכול לפגוע באחד המנגנונים שלה.

 

מנגנון עקום או שבור:

מנגנוני הדלת שלנו עובדים בצורה מסונכרנת אחד עם השני. לכן, ברגע שיש לנו מנגנון כל שהוא בדלת שנשבר או עובד בצורה עקומה הוא יכול להשפיע גם על שאר המנגנונים שלה לעבוד בצורה עקומה או חלילה להישבר.

המנגנונים של הדלת שלנו יכולים להישבר מכמה סיבות כמו: בלאי של אחד מהמנגנונים, מכות הולכות וחוזרות של הידית עם הקיר הסמוך, משחקי ילדים, מכה חזקה של רהיט כבד בעת מעבר דירה ועוד. כל אחד מהמקרים הללו יכול להוביל למנגנון שבור או עקום.

 

החלפת מנעול לדלת שריונית חסם, כמה זה עולה?

כל מנעולן יציעה לכם מחיר שונה עבור החלפת מנעול לדלת שריונית חסם. כל הצמעת מחיר נקבעת על פי הפרמטרים הבאים: סוג הבעיה שיש לפתור, סוג הדלת, אם דרוש פריצה, מקום האירוע, זמן האירוע, שנות ניסיון, רמת השכלה ועוד. כל אחד מהגורמים הללו יביאו אותנו למחיר שונה עבור פתרון הבעיה שיש לנו בדלת. מחיר ממוצע עבור החלפת מנעול לדלת שריונית חסם בשוק נע בין 120 ש"ח ל-400 ש"ח תלוי בסוג הבעיה.

 

האם אני יכול לבצע החלפת מנעול לדלת שריונית חסם בצורה עצמאית?

החלפת מנעול לדלת שריונית חסם הוא דבר מעט מסובך, אך במידה ואתם הנדימן ויודע לעבוד בצורה טובה עם הידיים שלך ולא מפחד מאתגרים אתה בהחלט יכול להחליף את המנעול בעזרת מדריכים או סרטונים באינטרנט. במידה ואתה לא מעוניין לאתגר את הדלת שלך אתה יותר ממוזמן להתקשר למנעולן איכותי ומקצועי שיבוא לסדר לך את הבעיה במהירות ובאחריות.

 

לסיכום:

ישנן כמה סוגים של תקלות בדלת שריונית חסם שיכולות להוות עבורנו בעיות חשוב מאד לפתור אותם בזמן ועל ידי בעל מקצוע אמין.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

החלפת מנעול לדלת חוץ

גם אתם מרגישים שדלת החוץ שלכם מתחילה לעשות לכם יותר ויותר בעיות בזמן הפתיחה והסגירה שלה? גם לכם יש את החשש היומיומי הזה שמה בוקר

החלפת מנעול לפלדלת

גם אתם מתחילים להרגיש שדלת הפלדלת שלכם מתחילה לעשות לכם קצת בעיות בזמן האחרון? גם אתם מפחדים שבוקר אחד בדרך לעבודה המפתח שלכם ישבר בתוך

החלפת מנעול לדלת זכוכית

גם אתן חשים כי דלת הזכוכית שלכם מתחילה לעבוד בצורה שונה מהרגיל? גם אתם מפחדים מהיום שבו דלת הזכוכית שלכם תיתקע ולא תוכלו לפתוח אותה?

החלפת מנעול לדלת אלומיניום

גם לכם דלת האלומיניום שלכם מתחילה לעשות לכם בעיות רבות במהלך היומיום? גם אתם חוששים מהרגע שבו המפתח שלכם ישבר בתוך חור המנעול? גם הדלת

החלפת מנעול לדלת פנים

גם לכם הגיע הרגע בו אתם חשים כי אחת מדלתות הפנים שלכם בבית עוד רגע ננעלת ללא אפשרות פתיחה? גם לכם יש חשש כזה שמה

החלפת מנעול בעסק

גם לכם יש את החחש שמה יום אחד דלת העסק שלכם לא תיפתח? גם אתם חוששים כי פעם הבאה בעת סיבוב המפתח הוא ישבר בתוך

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: