לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

החלפת צילינדר לדלת שריונית חסם

גם לכם יצא להיתקע עם דלת של שריונית חסם כאשר אתם צריכים להחליף לה את המנגנון הנעילה כולו או את הצילינדר בפרט? חשוב להבין מספר דברים כאשר דבר כזה קורה לנו בדלת. ראשית נסביר שדלתות שריונית חסם הן אינם כמו שאר הדלתות שאנו מכירים בשוק כיום.

לדלתות רבות תהליך החלפת הצילינדר הוא זהה אך כאשר אנו מדברים על החלפת צילינדר לדלת שריונית חסם התהליך כבר שונה. דלתות שריונית חסם מאופיינות במנגנון שיחודי רק להן. במאמר הבא ריכזנו עבורכם את מה שחשוב לדעת על תהליך ההחלפה ועל דלת שריונית חסם בפרט.

 

מה מיוחד בדלתות שריונית חסם?

דלתות של שריונית חסם הן דלתות בעלות מוניטין גבוה מאד בשוק הישראלי והן בעלות קהל רב של לקוחות מרוצים. כמו ברוב הדלתות שעם הזמן דורשות מאיתנו להחליף להם חלק או מנגנון מסויים גם בדלתות של שריונית חסם לעיתים הצילינדר שלנו יידרש החלפה.

החלפת הצילינדר של דלתות שריונית חסם יהיה ממספר סיבות: שחיקה מהירה של הצילינדר או מנגנון הנעילה, תקלה באחד המנגנונים או בלאי שקורה עם הזמן. במידה ויש לכם את אחד מבעיות אלו תיעזרו במנעולן מקצועי שיודע להתעסק בסוג כזה של דלתות.

 

המפתח לא מסתובב בצורה חלקה כמו פעם?

עד שהדלת לא מתחילה לעשות בעיות ככל הנראה לא נחשוב על כך שהיא דורשת תיקון מסויים. וכל שלב כאשר אנו יוצאים ונכנסים מהדלת והכל הולך חלק לרוב אפילו לא נחשוב על כך בכלל. אך, שבעיות מסוימות מתחילות לקרות בדלת הבית שלנו אנו כבר מתחילים להבין שמשהו קורה ושדרוש תיקון.

לפעמים אנו יכולים למצוא את עצמנו נמצאים בסיטואציה של מלחמה מתמדת בכל פעם שאנחנו רוצים לצאת או להיכנס אל הבית. והדבר הקשה ביותר שיש באותו הרגע הוא האופציה של סיבובו של המפתח בתוך המנעול. מה שמוביל את לקושי הרב לנעול את הבית כאשר אתם הולכים לעבודה או להיכנס אליו כאשר אתם חוזרים ממנה.

חשוב לדעת כאשר אתם שמים לב שהמפתח והצילינדר שלכם כבר לא מסתובבים כמו בעבר זהו סימן טוב לכך שעליכם להחליף את הצילינדר. אם תמשיכו לסובב את המפתח או לפחות לנסות לסובב אותו בצורה אלימה זה יכול לגרור לבעיות רבות ונוספות שעלולות להותיר את המפתח שלכם שבור בתור חור המנועל.

וזה כבר תהיה בעייה גדולה ויקרה יותר לתיקון. במידה והגעתם לשלב הזה צרו קשר על מנעולן שמתמקצע בכל מה שקשור לדלתות שריונית חסם כי דלתות כאלו שונות מדלתות אחרות שאנו מכירים בשוק ודורשות עבודה שונה, ורגישות שונה.

 

מה הם המחירים בשוק להחלפת צילינדר לדלת שריונית חסם?

כן, "כמה זה יעלה לי כל התענוג הזה?" זהו המשפט המוכר ביותר בקרב ישראלים. נכון, לרוב נרצה את העבודה האיכותית ביותר עם המחיר הזול ביותר. במידה ואתם צריכים להחליף צילינדר למנעול שלכם חשוב להשקיע בכך עבודה של מנעולן מקצועי ולא כזה שישאיר אחריו בעיות ונזקים עתידיים. בכלל, השקעה במערכות בטיחות לבית שלכם היא חשובה. צילינדר ומערכת נעילת הדלת הוא אחד ממנגנוני האבטחה של הבית שלכם.

חשוב מאד לציין כי כל מחיר משתנה מנעולן למנעולן. מחירים כאלו משתנים מכמה סיבות כמו: שנות ניסיון, תחומי השכלה, מיקום עבודה, זמני נסיעה, שעות עבודה, מורכבות העבודה, סוג העבודה ועוד. אך עם כל האופציות לשינויים אלו ישנם בשוק מחירים ממוצעים שחשוב שהמנעולן יתחשב בהם גם כן.  מחיר ממוצע של החלפת צילינדר לדלת שריונית חסם יהיה בין 170 ש"ח ל-450 ש"ח.

לצד בדיקת המחירים שנבצע חשוב מאד לבדוק שהמנעולן שלו אנו קוראים יהיה מנעולן מקצועי שיודע להתעסק עם העיה הספציפית והדלת הספציפית שיש לנו בבית. לא כל המנעולנים יודעים להתעסק בכל הבעיות שקיימות בתחום הזה. לכן, לפני שאנו מזמינים את המנעולן הביתה נבצע מספר בדיקות התאמה.

חשוב לשאול ולבקש מהמנעולן להציג בפניכם תעודת הכשרה אשר מעידה על אופן ההכשרה שעבר והמוסד בו הוא למד. במידה ואתם נתקלים במנעולם שלא מציג לכם את תעודת ההכשרה שלו או מסרב להציג אותה מדובר על שני אפשרויות. הראשונה הוא מנעולן מתחזה או שמדובר על מנעולן חובבן שלא למד בשום מקום מקצועי ואין לו ניסיון רב בתחום.

 

מה הם הרגעים שחשובה החלפת צילינדר לדלת שיריונית חסם?

דלתות מסוג שריונית חסם היא אחת הדלתות המוכרות ביותר בשוק בכל מה שקשור לאבטחה ברמה גבוה. היא מתאימה לדלתות כניסה, דלתות למחסנים, עסקים ועוד. אך כאשר אנו בוחרים לדגם את דלת הבית או המשרד שלנו בדלת כה איכותית ככל הנראה שגם לפורצים זה יהיה אתגר, ומאד יעניין אותם מה מסתתר מאחורי הדלת הזאת.

למרות שדלתות מסוג שריונית חסם הם עמידות מאד בפני פריצות זה לא אומר שאין ניסיונות לפרוץ אותן. נכון, לא כל הניסיונות מצליחים לפתוח את הדלת אבל רוב מקרי הפריצה אכן משאירים נזק לדלת או למנעול שלכם.

לכן, לאחר ניסיון פריצה שצלח או שלא צלח חשוב מאד להחליף את המערכת הנעילה. משום שככל הנראה היא סבלה מנזק מסויים. לעיתים נזק קטן שאנו כלל לא מבחינים בו יכול לגרור תקלות נוספות בצילינדר או במערכת הנעילה כולה. לכן במידה ואירעה פריצה בדלת שריונית חסם שלכם, אתם זקוקים לבעל מקצוע שיבצע החלפת צילינדר לדלת שריונית חסם בצורה איכותית.

 

האם סרטוני הדרכה המסבירים על החלפת צילינדר לדלת שיריונית חסם מומלצים?

נכון, ישנם סירטונים המסבירים בצורה טובה מאד את כל השלבים של החלפת צילינדר לדלת שריונית חסם, וככל הנראה שגם תצליחו להחליף אם אתם אנשים שיודעים לעבוד עם הידיים. אך חשוב לדעת שהצילינדרים בדלת זאת הינם רגישים ועובדים בצורה שונה מצילינדרים אחרים. בנוסף, כיום יש ביטוח לצילינדרים לדלתות הבית במידה ומשהו לא תקין. אך ביטוח כזה מתקבל רק על ידי החלפה של בעל מקצוע מוסמך ולא על ידי החלפת של כל אדם.

 

לסיכום

דלתות מסוג שריונית חסם הם דלתות מסוג מעט שונה ויש להתייחס אליהם גם ככאלה. הם מיועדות לאבטחה איכותית ובעלות מערכת נעילה משודרגת וחדישה. המנגנונים שלהם עוברים בדיקות ברמה גבוהה מאד ולכן סוג דלת זו מקבלת שבחים רבים בלקוחות מרוצים. במידה ואתם צריכים את שירותו של מנעולן לתיקון דלת מסוג זה וודאו טרם ההזמנה שהוא אכן מתמקצע ומבין כיצד לטפל בדלתות שריונית חסם.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

החלפת צילינדר לרב בריח

לעיתים מגיע הרגע שבו אנו צריכים להחליף את הצילינדר בדלת הרב בריח שלנו בבית. לפעמים כתוצאה של עייפות החומר, לעיתים כתוצאה של גוף זר שנתקע

החלפת צילינדר לדלת רשפים

ראשית חשוב לציין שהחלפת צילינדר היא פעולה כלל לא מסובכת עבור מנעולן מורשה ולא צריכה לגרור אחרי נזקים לדלת. במיוחד כאשר אנו מדברים על דלת

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: