לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

היתרונות בלהיות מנעולן

להיות מנעולן זה בהחלט עושה חשק. חוץ מזה שזה אחד המקצועות הסקסיים שקיימים היום יש לו מגוון רחב של היתרונות שאפשר להנות מהם. אז אם אתה שוקל להיות מנעולן אכן הגעת לכתבה הנכונה. חוץ ממתן פרנסה לבעל המקצוע. להיות מנעולן גם פותח אותך לפלח שוק שלא הכרת ומעניק לך יכולות מדהימות. כדי ליצור את הרושם הטוב שראוי למנעולן הכנו עבורכן את רשימת היתרונות הבאה:

 

מקצוע שאפשר להביא איתו לחם הביתה, ואפילו יותר מלחם

נתחיל עם החלק החשוב ביותר שכל אחד מאיתנו חושב אותו בנוגע לכל סוג כזה או אחר של עבודה וזאת היא הפרנסה. בימים כיום שהכל משתנה וכמעט אין דבר כזה עבודה בטוחה מקצוע המנעולן הוא מקצוע שיש את הצורך בכל זמן נתון וישמש עבורך כמקור פרנסה בטוח וחשוב.

 

ישנם שתי אופציות לעבודה כמנעולן בשוק כיום:

  1. מנעולן שכיר: כן, גם בשוק המנעולנים ישנם חברות אשר מעסיקות שכירים בתור מנעולנים. כהיותך שכיר אתה זוכה למשכורת קבועה בכל חודש, בוס שידאג לך לעבודה שוטפת, חברה מסודרת שתדאג לכל חובותיה לעובד. בנוסף זאת הזדמנות יוצאת דופן ללמוד מאנשי מקצוע בשוק.
  2. מנעולן עצמאי: במידה ויש בבעלותכם ניסיון וידע בנושא, הון ראשוני והכי חשוב את האומץ להתחיל "לפרוץ" לשוק כמנעולן עצמאי, תוכלו למצוא מגוון רחב מאד של לקוחות על ידי שיווק נכון של העסק שלכם.

משכורות בעולם המנעולנים נעות בין 4,000 ש"ח ל-30,000 ש"ח.

 

עבודת כפיים

לעבוד כמנעולן זה אומר לעבוד עם הידיים שלנו. רבים מאיתנו אוהבים לפרק, להרכיב, לבנות, לשפץ ועוד. במקצוע זה תוכלו להנות מעבודות ידיים במגוון רחב מאד. בעזרת טכניקות אלו תוכלו ללמוד להפעיל ציוד שונה וחדשני ולעזור לאנשים במצוקה שזה אחד הדברים הכי מרוממים שיש. אם אתם אנשי עבודות ידיים התחום הזה בהחלט תפור עליכם ותוכלו להנות, ללמוד ולהתפתח במגוון רחב של תחומים.

 

עזרה לזולת

אחד היתרונות המשמעותיים בעבודה כמנעולן הוא האופציה לעזור לאנשים במצוקה. תחושת השליחות הנלוות לכך אינה משתווה לאף תחושה אחרת. במהלך יום העבודה שלכם תזכו לעזור לאנשים שנתקעו מחוץ לבית, בתוך אחד החדרים, מחוץ לרכב שלהם או לא עלינו מישהו נתקע בתוך הרכב. ובכל המקרים האלו אתם תהיו המושיעים.

דוגמא מרגשת לכך היא הסיפור של משפחת מוריס – המשפחה הייתה לקראת חגיגות חתונת בתם, האם והבן היו בארגונים אחרונים בבית לקראת החתונה ובאו לצאת לכיוון האולם. אך לפתע המפתח נשבר בתוך מנעול הדלת ועיכב אותם בהגעתם לאירוע.

כמובן שאתם יכולים לתאר איזה לחץ פקד את האם והבן בזמן זה. מחשבות על עיכוב החופה והחתונה ואשמה לא פוסקת. אך בזכות שירות מהיר ויעיל שהם קיבלו על ידי מנעולן מומחה הכל תוקן המהירות רבה והם הספיקו להגיע לחתונה בזמן ללא כל עיכוב מצידם.

נכון, לא כל יום מנעולן זוכה לאירוע מרגש ומלחיץ שכזה כמו לעזור למשפחה ביום חתונתה. אך גם על ידי החלפת מנעול פשוטה אנו יכולים לחוש בעזרה הגדולה שאנו מעניקים ללקוח בעת צרתו.

 

מומחיות בתחומך:

בתור מנעולן, בתור זמן קצר אתה יכול להפוך למומחה בתחומך. עם הזמן המומחיות שלך גלדה ואיתה גם אופציות העבודה המעניינות ופרוייקטים גדולים בתחום עם חברות גדולות, מפעלים וארגונים. כמובן שפרוייקטים גדולים מביאים גם שכר גבוהה. כאשר אתה מומחה בתחום שלך אנשים רבים התעניינו בנקודת מבטך ובעצה שלך. נכון, זה לוקח זמן להיות מומחה בתחום אך כאשר תגיע לשם תראה שהדרך הייתה שווה את זה.

 

עזרה למשפחה וחברים:

אחד הדברים הכיפיים ביותר הוא לעזור למשפחה ולחברים שלנו במקרה הצורך. מי לא אוהב שיש לו חבר בעל מקצוע בעת הצורך שהוא יכול להתקשר אליו והבעיה נפתרה. האופציה של העזרה למשפחה וחברים בעת הצורך מספקת מאד וממלאת את הלב. כמו שהמוסכניק יכול לתקן את הרכב שלו, וכמו שהרופא יכול לרפא את משפחתו כך גם המנעולן יכול לשמור על ביטחון ופרטיות הבית שלו.

 

שימוש בציוד טכנולוגי:

בעבר הציוד שהיה למנעולן היה פשוט ונעשה בצורה ידנית. אך כיום, עולם המנעולנים מתפתח גם הוא וכיום ישנם מגוון רחב מאד של טכנולוגיות חדשות בשוק. כמו שכל כמה שנים יוצא מנעול חדש או דלת משוריינת כך בהתאם גם יוצא ציוד פריצה מתאים לכל אחד מהדלתות או המנעולים הללו. אז אם אתם אנשי טכנולוגיה וציוד מתקדם ככל הנראה שתהנו מאד.

 

עבודה מגוונת ברחבי הארץ

אם אתם אנשים שאוהבים גיוון ותזוזה מקצוע המנעולן גם יתאים לכם מאד. למנועלן אין משרד שהוא מגיע אליו בכל יום, אלא הוא מגיע בכל יום לנקודה שונה בארץ. ישנם מנעולנים אשר אוהבים לעבוד בסביבה אחת בלבד אך אם אתם אנשים שאוהבים להכיר את רחבי הארץ, לגלות שכונות חדשות, סמטאות ובתים זה בהחלט ירגש אותכם מאד. בנוסף על כך תזכו להכיר מגוון רחב מאד של אנשים שתזכו לסייע להם.

 

לסיכום

מקצוע הנעולן הוא מקצוע מרגש מאד ומגוון מאד ביחס למקצועות אחרים בשוק. המנעולן יכול להתנייד בכל רחבי הארץ ולפגוש אנשים רבים. למנעולן ניתנת האופציה לסייע לאנשים במצוקה ולתרום מהידע שלו למען ביטחונם ופרטיותם של הלקוחות.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

5 דברים שכדאי לדעת על כספות

ישנם דברים בחיים שהם לא כל כך חשובים ואפשר להסתפק משהו פשוט לצורך סיפוק רצונינו. אבל שהדבר מגיע לבחירת כספת המצב כבר נהיה שונה וישנם

5 טעויות נפוצות שקורות לגנב

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, על המשפחה ועל הרכוש שלנו בצורה המושלמת ולא לתת פרצה לגנב. אך את האמת שרובנו לא מודעים לדברים רבים

8 טיפים לבחירת מנעולן

אף אחד לא יודע מה יהיה הרגע שבו הוא יצטרך להזמין אליו הביתה מנעולן. מנעולן הוא מקצוע מפוקפק שאנו יכולים ליפול בפח אם לא נדע

איך בוחרים מנעולן

מנעולן הוא בין אנשי המקצוע החשובים ביותר שאנו יכולים להזדקק לשירותיו. לא פעם אנחנו עומדים בסיטואציה שאנחנו צריכים את שירותיו של מנעולן מקצועי. בסיטואציות רבות

איך בוחרים פורץ

בחיינו יהיו רגעים שנאלץ להזמין פורץ אלינו הביתה. הפורץ לרוב יתן לנו את שירותיו בכך שהוא יפתח לנו דלת שאין באפשרותנו לפתוח אותה בצורה המקובלת

איך יודעים מתי צריך להחליף מנעול

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, המשרד שלנו והחסן שלנו מוגן ובטוח מפני גנבים ופריצות. עצם הידיעה שהבית שלנו מוגן נותנת לנו רוגע נפשי. אך

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: