לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

השוואת מחירים מנעולן

אחד הדברים שאנו הכי חושבים עליהם לפני כל שיחה עם איש מקצוע הוא "כמה כל התענוג הזה יעלה לי?" מחירי מנעולנים בשוק יכולים לנוע בכל מיני מחירים בגלל סוג השירות לו אנו זקוקים או בגלל אותו מנעולן ספציפי.

כן, שאלה כמה יעלה לי מנעולן היא בהחלט שאלה מעניינת שכל אחד מאינו ישמח לדעת לפני שמגיע המנעולן אליו הביתה לספר לו את גובה הקנס. במאמר הבא הכנו לכם הסבר מפורט על סוגי העבודה והשכר שמגיע לכל עבודה. כמובן שמחירים אלו אינם מדויקים, כל מנעולן יכול לשנות אותם על פי דעתו האישית, המקצועית, הניסיון, אזור מתן השירות ושעות העבודה.

 

להלן סוגי שירות שונים של מנעולנים מורשים ומחירם המוערך:

ביקור מנעולן: ביקור מנעולן הוא דבר ראשוני לכל תחילת טיפול, אורך ביקורו של המנעולן יכול להיות בין מספר קטן של דקות לעד שעתיים. כמובן ששעות העבודה משנות את גובה המחיר, נניח והמנעולן מגיע בשעות הלילה המחיר יהיה גבוה יותר. מחיר של ביקור מנעולן יהיה בין 190 ל-250 שקל.

פריצת דלתות: לפריצת דלתות ישנם מחירים שונים תלוי סוג הדלת. במידה ולאחר פריצת דלת נעולה ידרש המנעולן להתקין גם מנעול חדש אז גובה המחיר יהיה בהתאם התווסף תוספת מחיר. שירות פריצת דלת יהיה בין 230 ל-400 שקל.

פריצת דלת עץ: פריצה של דלת עץ היא פריצה יחסית קלה עבור מנעולן מקצועי. לכן, גובה שכר העבודה שמנעולן מקצועי יקח על פריצת דלת עץ יהיה בין 280 ל-360 שקל.

פריצת דלת פלדלת: פריצת דלת פלדלת (העשויה מפלדה) ככל הנראה תיקח למנעולן יותר זמן מאשר פריצת דלת עץ וכך גם המחיר בהתאם. מחיר כזה יהיה בין 350 ל-580 שקל.

פריצת דלת ממ"ד: פריצת דלת ממ"ד גם היא תיקח זמן רב יותר מדלת עץ. דלתות ממד יעודן להיות אטומות וחסינות מאד ולכן זמן העבודה שידרש מאותו מנעולן יהיה ממושך יותר וכך גם עלות העבודה. עבודה כזאת תהיה בין 300 ל-500 שקל.

התקנת צילינדר: התקנת צילנידר גם היא תלוייה בכמה גורמים כמו האם מדובר על צילינדר ברמת 5 כוכבי בטיחות, צילינדר שמונע שיכפולי מפתח ועוד. על התקנה של סוג כזה או אחר של צילינדר יהווה עלות שונה לשירות המנעולן. עלות עבודה כזאת תהיה בין 280 ל-550 שקל.

התקנת מנגנון מנעול: התקנת מנגנון מנעול חדש לדלת שלכם תיקח זמן רב למנעולן ולכן יגבה מחיר של בין 450 ל-850 שקל.

החלפת מנעולים: גם בקטגוריית החלפת המנעולים ישנם מנעולים שונים המיועדים לדלתות שונות. כל מנעול בעל עלות שונה וזמני עבודה שונים לכן גם המחיר. סוגי הדלתות השונים הן דלתות עץ, פלדלת, אלומיניום ועוד. טווח המחירים שיעלה לכם להחלפת מנעול יהיה בין 350 ל-550 שקל.

התקנת מנעול עליון: התקנתו של מנעול עליון תהיה בטווח מחירים של 350 ל-550 שקל.

פריצת כספת בבית: פריצת של כספת בבית שלכם תיעשה רק על ידי מנעולן בעל התמקצעות בתחום הכספות. פעולה כזאת תעלב לכם בערך 300 שקל.

איזון דלתות: איזונם וכיוונם של דלתות הבית שלכם דורשות זמן ודיוק עבור המנעולן. המחיר המשוער שידרוש מכם מנעולן עבור עבודה מסוג זה יהיה 300 שקל.

 

להלן סוגי הדלות מהסוגים השונים והשוואת מחירם:

תיקון דלתות: לכל סוג של דלת ישנו גם סוג אחר של מחיר שישרוש המנעולן. לכל דלת תנאי עבודה שונים. טווח המחירים שידרוש מנועלן על תיקון דלת יהיה בין 200 ל-1,000 שקל.

תיקון דלת ממ"ד: תיקון דלת ממ"ד ינוע בין 200 ל-450 שקל.

תיקון דלת אש: תיקון דלתות אד יהיה בין 200 ל-450 שקל.

תיקון דלת זכוכית: תיקונה של דלת זכוכית יהיה תלוי למצבה של הדלת. המחיר עבור תיקון זה ינוע בין 200 ל-500 שקל.

תיקון דלת רב בריח: לצורך תיקון דלת של רב בריח המחיר המשוער יהיה בערך 300 שקל.

תיקון דלת שיריונית חסם: תיקונה של דלת מסוג שיריונית חסם תהיה בהתאם למצבה של הדלת ויהיה בין 200 ל-450 שקל.

תיקון דלת אלומיניום: תיקונה של דלת אלומיניום תהיה בהתאם למצבה של הדלת ויהיה בין 200 ל-450 שקל.

תיקון דלת לעסק: תיקונה של הדלת לעסק שלכם תהיה בהתאם למצב הדלת ויהיה בין 200 ל-600 שקל.

תיקון דלת עץ: תיקונה של דלת עץ יהיה בערך מחיר של 300 שקל.

איזון דלתות: מחיר לאיזון דלתות יהיה בערך 250 שקל.

כיוון דלתות: מחיר לתיקון דלתות יהיה בערך 250 שקל.

קיצור דלתות: קיצור דלתות תהיה בהתאם למצב הדלת. מחיר דלות ממ"ד יהיה יקר יותר מקיצור דלתות אחרות. והמחיר ינוע בין 400 ל-700 שקל.

 

לסיכום

ישנם מגוון רחב מאד של מחירים שהמנעולן יתן לכם, כל מחיר בהתאם לסוג העבודה שסיפק עבורכם. כמו שאמרנו בתחילת המאמר מחירים עלולים להשתנות גם על פי מיקום העבודה, רמת המקצועיות, ניסיון ועוד.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

5 דברים שכדאי לדעת על כספות

ישנם דברים בחיים שהם לא כל כך חשובים ואפשר להסתפק משהו פשוט לצורך סיפוק רצונינו. אבל שהדבר מגיע לבחירת כספת המצב כבר נהיה שונה וישנם

5 טעויות נפוצות שקורות לגנב

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, על המשפחה ועל הרכוש שלנו בצורה המושלמת ולא לתת פרצה לגנב. אך את האמת שרובנו לא מודעים לדברים רבים

8 טיפים לבחירת מנעולן

אף אחד לא יודע מה יהיה הרגע שבו הוא יצטרך להזמין אליו הביתה מנעולן. מנעולן הוא מקצוע מפוקפק שאנו יכולים ליפול בפח אם לא נדע

איך בוחרים מנעולן

מנעולן הוא בין אנשי המקצוע החשובים ביותר שאנו יכולים להזדקק לשירותיו. לא פעם אנחנו עומדים בסיטואציה שאנחנו צריכים את שירותיו של מנעולן מקצועי. בסיטואציות רבות

איך בוחרים פורץ

בחיינו יהיו רגעים שנאלץ להזמין פורץ אלינו הביתה. הפורץ לרוב יתן לנו את שירותיו בכך שהוא יפתח לנו דלת שאין באפשרותנו לפתוח אותה בצורה המקובלת

איך יודעים מתי צריך להחליף מנעול

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, המשרד שלנו והחסן שלנו מוגן ובטוח מפני גנבים ופריצות. עצם הידיעה שהבית שלנו מוגן נותנת לנו רוגע נפשי. אך

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: