לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

התקנת ידית לדלת לעסק

דלתות העסק שלכם הוא דבר חשוב מאד. לדלת העסק ישנה משמעות רבה וחשובה, היא דואגת לכך שכל מה שצריך להישאר בעסק שלכם הישאר בו בצורה בטוחה. בנוסף, עסקים רבים כוללים מתן שירות מה שגורם להרבה אנשים להיכנס ולצאת לכל אורך היום, מתן סחורות ועוד.

כדי לא לגרום לבעיות רציניות בתפקוד היומיומי של העסק שלך חשוב מאד לבדוק מה מצבה של הדלת שלך. לא תרצה שבוקר אחד הדלת של העסק שלך תסרב להיפתח וכל העובדים והלקוחות שלך ישארו תקועים בחוץ. במאמר הבא ריכזנו עבורכם כל מה שחשוב לדעת על התקנת ידית לדלת העסק שלך.

 

דלתות לעסק

לדלתות העסק יש חשיבות גבוהה מאד. כמובן שמאד חשוב איזה עסק יש לך, אך בימינו כל עסק צריך דלת איכותית. במידה ויש לכם סחורות יקרות ערך בתוך העסק, לדלת שלכם יש משמעות חשובה בכל מה שנוגע לאבטחת העסק שלכם. שכן, לא תרצו להגיע בוקר אחד ולגלות שהדלת שלכם נפרצה והסחורות שהיו שם כבר לא נמצאות.

מלבד לשמירה על העסק, לדלת העסק לעיתים יש תפקיד נוסף, עסקים רבים מספקים שירות לקוחות או שירות של סחורות מסוימות, דלת העסק שלכם היא הגורם המכניס את כל אותם האנשים והסחורות אליכם לעסק. דלת לא תקינה יכולה למנוע מלקוחות רבים להיכנס פנימה או למנוע מסחורות לצאת החוצה.

בחירה נכונה של דלת איכותית לעסק שלך יכולה למנוע צרות רבות, או לחילופין לשמש כדלת נוחה עבור אותם לקוחות ועובדים שנכנסים בצורה יומיומית לעסק שלך.

 

ידית תקולה דלת העסק שלך, מה עושים?

ידית קטנה יכולה לשנות לך את כל סדר היום שתכננת קודם לכן. במידה ויש לך ידית שלא מתפקדת בצורה חלקה בדלת העסק שלך היא יכולה לגרור אחריה בעיות רבות. לא תרצה שבוקר אחד תגיע לדלת העסק והיא תסרב להיפתח, עובדים רבים ימתינו בחוץ להיכנס ויום העבודה התעכב מלהתחיל. ישנם כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם במקרה של ידית בעייתית.

ידית רופפת – במקרה של ידית רופפת הסיטואציה עוד ניתנת לפתרון בצורה מהירה יחסית. במידה ושמת לב שידית הדלת שלך רופפת ולא מחוברת בצורה איכותית כל כך לדלת של העסק שלך, תוכל להדק את הבורג שדואג לחיבורה של הידית לדלת ובכך למנוע מהבעיה להמשיך לקרות. במידה והפתרון לא עזר יש התייעץ עם מנעולן מקצועי משום שאולי מדובר בבעיה אחרת.

ידית שבורה – במידה ואתה מבחין כי ידית דלת העסק שלה נשברה חשוב מאד לדאוג להחלפה שלה בצורה מהירה שלא סובלת דיחוי. ידית שבורה של דלת העסק שלך יכולה לגרור את תקיעתה של הדלת ללא אופציית פתיחה. בנוסף לכך שדלת העסק שלך יכולה להיתקע, ידית שבורה יכולה לגרום למנגנונים אחרים גם להפסיק לתפקד בצורה טובה ותקינה. הידית מחוברת למנגנון הנעילה שלהדלת, כך שבעיה בידית יכולה לגרור אחיה בעיה במנגנון הנעילה.

לכלוך ואבק – כן, גם לכלוך ואבק יכולים לגרום לידית דלת העסק שלך להיתקע. בפעמים רבות לכלוך מתיישב על מנגנוני הדלת ולאט לאט גורם להם להפסיק לתפקד בצורה שתפקדו בעבר. מקרה של דלת מלוכלכת שנקעת יכול מאד להיות שמה שגורם לה להפסיק לתפקד זה לכלוכים ואבק. לכן, חשוב מאד להכניס את דלת הכניסה לעסק שלך לרשימת הניקיון של המנקה.

אגרסיביות – שימוש באגרסיביות בדלת העסק שלך יכול להוביל אותך לכך שאחד המנגנונים יכולים להיפגע. טריקות באות והולכות של דלת העסק יכולים להוביל למנגנונים שונים להישבר או להפסיק לתפקד כבעבר. בנוסף, הישענות על ידית הדלת או בדיקה חזקה של הדלת יכולים להוביל לכך שהיא תקבל מכות או תתעקם. ידית עקומה יכולה להוביל למנגנון נעילה עקום מה שיוביל לדלת של העסק שלך להפסיק לתפקד בצורה תקינה.

מכה פיזית – מכות פיסיות מתמשכות או חד פעמיות יכולות גם הן להוביל לבעיות רבות בדלת העסק שלך. עסקים רבים מספקים סחורות, הוצאת סחורות או עצמים גדולים דרך הדלת יכולים להוביל למכה בידית הדלת מה שגורם לעיקום או השבתת הידית. מכה בידית דלת העסק שלך יכול להיות מכה אחת יותר מידי בשביל שהידית שלך תתעקם או תישבר, כאמור ידית שבורה או עקומה דורשת התקנה חדשה של ידית לדלת העסק שלך.

דלת ישנה או ידית ישנה – במקרים רבים הזמן עושה את שלו, עייפות החומר הוא ביטוי שמסביר בצורה ברורה את המקרה הזה. עם הזמן כמו גוף האדם כך גם עצמים דוממים רבים מאבדים מרמת החיוניות שלהם בעקבות השנים. חשוב לשים לב שבמידה ומדובר על דלת ישנה או ידית ישנה שהמתנה לתיקון לא תהפוך את הסיטואציה לטובה יותר. חשוב מאד לא לחכות זמן רב כי כמו שכבר הבנתם החומר הזה תם זמנו והוא דורש החלפה.

כל אחת מהאפשרויות האלו ניתנת לפתרון בצורה מהירה וטובה. חשוב לא להמתין זמן רב עם תקלות כאלו בדלת העסק שלך משום שזמן ממושך של תקלות בדלת יכול להוביל לתקלות נוספות בדלת שלך שיגררו אותך לתיקונים נוספים ולתשלומים נוספים למנעולן.

 

האם ניתן לחכות עם התקנת ידית לדלת העסק?

בגדול אתה יכול לחכות זמן מסוים עם התקנת ידית לדלת העסק, אך חשוב מאד לדעת שהמתנה זמן רב מידי מבלי לפתור את הבעיה יכול להוביל אותך לבעיות נוספות בדלת העסק שלך. המידה והידית שלך עובדת בצורה לא תקינה היא יכולה להשפיע גם על מנגנון הנעילה שלך לתפקד בצורה לוקה. הידית ומנגנון הנעילה מחוברים ומושפעים אחד מהשני.

לכן, במידה ויש לך בעיה מאחד מהמנגנונים הללו המתנה ודחייה של הפתרון יכול רק להוביל אותך לבעיות נוספות. לכן, המלצה שלנו היא לא לחכות כלל, וברגע שזיהית בעיה מסויימת בדלת שלך יש לפתור אותה עוד באותו היום. בנוסף, דלת עם מנגנון כל שהוא תקול מורידה את רמת האבטחה שלה. מנגנון לא תקין יוביל לדלת לא תקינה.

 

האם התקנת ידית לדלת העסק שלנו ניתן לעשות לבד?

ראשית תלוי מאד סוג העסק שלך, במידה ויש לך בעסק אב בית או אדם שיודע לעשות עבודות ידיים בצורה טובה אתם יכול לחסוך את הזמנת המנעולן ולפתור את הבעיה הזאת לבד. במידה ואתה מרגיש שהבעיה רצינית יותר ושאתה צריך את עזרתו של מנעולן מקצועי לצורך פתרון הבעיה אל תמתין זמן רב והזמן עוד היום מנעולן מקצועי שיודע להתעסק עם אותה הדלת שיש ברשותך.

 

לסיכום:

לדלת העסק שלך יש משמעות רב ותפקיד חשוב, הזנחה של דלת העסק שלך יכולה להוביל למקרים לא נעימים של פריצה או של דלת תקועה. וודא עוד היום שכל החלקים בדלת העסק שלך פועלים בצורה תקינה.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

התקנת ידית לדלת שריונית חסם

דלת שריונית חסם היא דלת מדהימה עם איכות גבוהה מאד, היא משמשת ישראלים רבים בכל הארץ וזכה לשבחים רבים. כמו האיכות הגבוהה של הדלת כך

התקנת ידית לדלת אלומיניום

דלתות אלומיניום הן דלתות מרשימות ביותר, הן מעוצבות, יפות ובנוסף לכך גם חזקות מאד. ניתן לראות דלתות אלומיניום ביותר ויותר מקומות ושימושים שונים כמו דלתות

התקנת ידית לדלת עץ

מי מאיתנו לא זוכר את דלתות העץ מהבית של סבא וסבתא שלנו? דלתות עץ הם אכן הדלתות המוכרות ביותר שקיימות. למי מאיתנו לא קרה הסיטואציה

התקנת ידית לדלת אש

מי מאיתנו לא רואה מידי פעם את דלת האש בבניין המגורים או בבניין המשרדים שלו ותוהה האם היא פתוחה או סגורה והאם היא מוכנה למקרה

התקנת ידית לדלת זכוכית

מי מאיתנו לא חלם או עדיין חולם על דלת זכוכית מרשימה שתהיה דלת היציאה האחורית לכיוון הגינה. דרך דלתות זכוכית ניתן לראות את כל היופי

התקנת ידית לדלת רב בריח

דלתות רב בריח הן דלתות שלא רק תורמות לרמת האבטחה הגבוהה בבית שלנו ושומרות עלינו ועל רכוש הבית אלא הן גם דלתות מעוצבות מאד ומרשימות

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: