לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

התקנת ידית לדלת ממ"ד

הסיטואציה המעצבנת ביותר שיכולה לקרות לנו היא שבעת סגירת הדלת הידית נשארת אצלנו ביד במקום מחוברת לדלת שלנו. למי מאיתנו לא קרה הסיטואציה הזאת, ידית של דלת שנופלת ממקומה יכולה להוביל לבעיות רבות בדלת כמו נעילת הדלת ללא אופציית פתיחה, איבוד הידית ועוד.

כדי לספק תיקון איכותי לדלת הממ"ד שלנו או לכל דלת אחרת נשתמש בעזרתו של מנעולן מקצועי שיבצע את סוג העבודה הזאת על הצד הטוב ביותר שיש. חשוב מאד לא להזניח תקלה כזאת המתרחשת לנו בדלת הממ"ד משום שבעיה אחת שאנו מזניחים יכולה להוביל לבעייה נוספת חמורה יותר. במאמר הבא נרכז עבורכם כל מה שחשוב לדעת על התקנת ידית לדלת ממ"ד.

 

מה החשיבות של דלת ממ"ד תקינה?

לא סתם בשנים האחרונות חדר ממ"ד נכנס כחדר חובה בכל בית חדש שנבנה בישראל. אנו נמצאים בסיטואציה שבכל יום אנו יכולים להזדקק לחדר הממ"ד שלנו תיקן בעקבות אירוע בטחוני. חדר הממ"ד משמש כשמירה על חיי אדם בעת הצורך. הוא יכול לשמור עלינו במקרה של הפצצות והוא גם יכול לשמור עלינו מפני גז רעיל. כיום חדרי ממ"ד רבים משמשים כחדרי משרד, חדרי ילדים, חדרי משחקים, מחסנים ועוד.

כאשר חדר הממ"ד משמש למטרה אחרת הוא עלול לאט לאט לצאת מכלל שימוש עד כדי כך שהוא לא תקין יותר. במקרה שחדר הממ"ד שלכם לא מתפקד כמו שצריך חשוב מאד לדאוג שמנעולן מקצועי יבוא לסדר את הבעיה בצורה מהירה ואיכותית. ידית רופפת או שבורה בדלת הממ"ד שלכם יכולה בעת שעת חירום לפגוע בתפקידו המקורי של חדר הממ"ד והוא לשמור על חייכם.

 

מה הם הפרמטרין שיגרמו לנו להחליף את הידית בדלת הממ"ד שלנו?

קיימים מספר גורמים שיכולים לפגוע בידית דלת הממ"ד שלנו עד כדי הצורך לביצוע התקנת ידית חדשה לדלת הממ"ד שלכם. להלן מספר גורמים שיכולים לפגוע לכם בידית תקינה של חדר ממ"ד:

 

משחקי ילדים:

כידוע לכולנו ילדים אוהבים להתרוצץ ולשחק, אחד המשחקים האהובים על ילדים הם ידיות ודלתות. משחק עם ידית של דלת הממ"ד יכולה להוביל להריסת הידית ופגיעה בדלת. נוסף על כך הילד שלכם יכול לקבל מכה גם כן.

כאשר ידית הדלת שלנו או הדלת שלנו נהרסו בצורה מסוימת כל חדר הממ"ש שלנו מאבד את המשמעות שלה הוא נועד, משום שהאטימות של הדלת כבר לא מתפקדת באותה הצורה. לכן, חשוב מאד להסביר לילדים שלכם שישנם דלתות שלא משחקים איתם משום שהם נועדו לשעות חירום בלבד.

 

מכה בידית:

פעמים רבות אנו הופכים את חדר הממ"ד שלנו לתפקוד אחר כמו משרד או חדר שינה. פעמים רבות בעת הובלת חפצים לפנים החדר הידית עלולה לקבל מכה חזקה מחפץ כלשהו ולהתעקם או להישבר. סיטואציה כזאת יכולה להוביל לדלת תקועה שלא יכולה להיפתח ללא מנעולן.

כאשר אנו שמים לב שידית דלת הממ"ד שלנו לא מתפקדת בצורה תקינה חשוב מאד שנזמין מנעולן מקצועי שיפתור לנו את הבעיה משום שאנו אף פעם לא יודעים מתי יכול להיות מקרה חירום מדיני שנצטרך להעביר זמן רב בחדר הממ"ד.

 

עייפות החומר:

כל מוצר ואפילו גוף האדם עם הזמן נעשה פחות חזק כמו בעבר. גם ידית דלת הממ"ד שלנו היא דבר שיכול לאבד את האחיזה שלו עם השנים. לעיתים לאחר כמה שנים נשים לב שהידית שבורה או לא מחוברת בצורה יציבה לדלת עצמה. בשלב כזה חשוב לשים לב האם מדובר בבורג שאיבד את החוזקה שלו או האם מדובר בסיטואציה שאנו צריכים לקנות ידית חדשה לדלת הממ"ד שלנו.

 

מה הן הדרכים הטובות ביותר לביצוע התקנת ידית לדלת ממ"ד?

ראשית, ברגע שאנו מבחינים כי ישנה תקלה בדלת הממ"ד לנו חשוב מאד שנבצע תיקון במהירות האפשרית, משום שאנו לא יודעים באיזה יום האויבים שלנו יתחילו להפציץ אותנו והדבר היחיד שיהיה לנו לעשות הוא להיכנס לממ"ד.

 

תיקון בעזרת הנדימן או לבד:

ישנם מקרים שישנה תקלה פשוטה בידית הדלת שלנו שנוכל בעזרת שכן הנדימן או אפילו לבד אם אנחנו אנשים בעלי ידיים טובות לתקן אותה. חשוב מאד שלא נעשה פעולה כזאת אם אין לנו את הכלים או את הידע בנושא. כאשר מדובר על ידית לדלת פנים תוכלו לנסות לעשות את העבודה לבד בעזרת מדריך או סרטון אך כאשר מדובר על ידית לדלת ממ"ד חשוב מאד שהעבודה תיעשה בצורה מושלמת משום שתפקידה הוא לשמור על חייכם.

 

עזרתו של מנעולן מקצועי:

הפתרון הטוב ביותר להתקנה של ידית לדלת ממ"ד הוא על ידי עזרתו של מנעולן מקצועי, מנעולן מקצועי יודע בצורה הכי טובה מה הם הדגשים החשובים שיש לתת לכל התקנה של ידית ובעיקר להתקנה של ידית לדלת ממ"ד. חשוב לבדוק שמנעולן שאנו בוחרים לצורך החלפת הידית שלנו יהיה מנעולן מקצועי שיודע להתעסק עם דלתות ממ"ד. לא נרצה כלל לקבל שירות ממנעולן חובבן שיכול להעמיד אותנו ואת בני בתנו בסכנה בעת מקרה חירום.

 

כמה עולה התקנת ידית לדלת ממ"ד?

בשוק כיום קיימים מגוון רחב מאד של מנעולנים ובעלי מקצוע. כל מנעולן מבצע הצעות מחיר בצורה שונה וכל פרמטר משנה את הצעת המחיר גם כן. ישנם מגוון רחב של פרמטרים שחשוב שנדע אותם והם: סוג הבעיה, שעות העבודה, מקום העבודה, שנות ניסיון, רמת הכשרה, סוג המנעולן ועוד.

כל אחד מהפרמטרים הבאים יהווה עבורנו מחיר שונה וחשוב שנהיה ערים לכך. טווח המחירים שיש בשוק נע בין 110 ש"ח ומגיע עד 350 ש"ח. שווה לבצע סקר שוק ולשאול מספר מנעולנים על הצעות מחיר.

 

האם התקנת ידית לדלת ממ"ד סובלת דחייה?

חד משמעית לא. אסור לשחק עם חדר הממ"ד ועם הדלת או הידית של דלת הממ"ד. התקנת ידית לדלת ממ"ד חשובה מאד ואסור לדחות אותה כלל. אנו נמצאים בסיטואציה שאנו לא יודעים מתי אנו יכולים להיכנס למלחמה ואנו צריכים את כל האמצעים הניתנים כדי לשמור על עצמנו.

 

לסיכום:

לאחר שהבנו מה החשיבות של דלת ממ"ד תקינה וכמה הידית יכולה להוות השפעה הגיע הזמן שנבדוק את ידית דלת הממ"ד שלנו ונבדוק האם היא מתפקדת בצורה תקינה או דורשת תיקון.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

התקנת ידית לדלת שריונית חסם

דלת שריונית חסם היא דלת מדהימה עם איכות גבוהה מאד, היא משמשת ישראלים רבים בכל הארץ וזכה לשבחים רבים. כמו האיכות הגבוהה של הדלת כך

התקנת ידית לדלת אלומיניום

דלתות אלומיניום הן דלתות מרשימות ביותר, הן מעוצבות, יפות ובנוסף לכך גם חזקות מאד. ניתן לראות דלתות אלומיניום ביותר ויותר מקומות ושימושים שונים כמו דלתות

התקנת ידית לדלת לעסק

דלתות העסק שלכם הוא דבר חשוב מאד. לדלת העסק ישנה משמעות רבה וחשובה, היא דואגת לכך שכל מה שצריך להישאר בעסק שלכם הישאר בו בצורה

התקנת ידית לדלת עץ

מי מאיתנו לא זוכר את דלתות העץ מהבית של סבא וסבתא שלנו? דלתות עץ הם אכן הדלתות המוכרות ביותר שקיימות. למי מאיתנו לא קרה הסיטואציה

התקנת ידית לדלת אש

מי מאיתנו לא רואה מידי פעם את דלת האש בבניין המגורים או בבניין המשרדים שלו ותוהה האם היא פתוחה או סגורה והאם היא מוכנה למקרה

התקנת ידית לדלת זכוכית

מי מאיתנו לא חלם או עדיין חולם על דלת זכוכית מרשימה שתהיה דלת היציאה האחורית לכיוון הגינה. דרך דלתות זכוכית ניתן לראות את כל היופי

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: