לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

התקנת ידית לדלת רב בריח

דלתות רב בריח הן דלתות שלא רק תורמות לרמת האבטחה הגבוהה בבית שלנו ושומרות עלינו ועל רכוש הבית אלא הן גם דלתות מעוצבות מאד ומרשימות שיכולות להתאים לכל סגנון עיצוב שתבחרו. במידה וידית דלת הרב בריח שלכם לא מתפקדת בצורה טובה וחלקה כמו בעבר חשוב מאד לא להזניח את זה וליצור קשר עם מנעולן שיסדר לכם את הבעיה.

ידית של דלת שלא עובדת בצורה תקינה יכולה להוביל לבעיות רבות שיעלו לכם שבסופו של דבר יעלו הרבה כסף. בנוסף, ידית לא תקינה של דלת רב בריח מורידה כמה אחוזי אבטחה משום שהדלת חלשה יותר כאשר יש ידית שלא פועלת בצורה תקינה. במאמר הבא ריכזנו עבורכם על מה שחשוב לעת על התקנת ידית לדלת רב בריח.

 

מדוע יש תקלות ובעיות בכל מה שנוגע להתקנת ידית לדלת רב בריח?

דלת רב בריח יכולה לשמש אתכם למגוון רחב מאד של שימושים כמו: דלתות למשרד, דלתות חוץ, דלתות פנים, דלתות מחסן ועוד. זה לא ממש שמנה באיזה שימוש הדלת שלכם נמצאת, מה שכן משנה זה הוא הרגע שבו הידית שלכם מפסיקה לפעול בצורה תקינה. מדוע זה קורה? בכנו לכם כמה סיבות אפשריות לכך שידית הדלת שלכם לא תעבוד בצורה תקינה:

  • דלת ישנה: עייפות החומר הוא מושג המתאר את זה מדוייק, במידה ויש לכם בבית דלת ישנה כבר ככל הנראה שאחד מהחלקים שלה יפסיק לעבוד או יעבוד בצורה פגומה בגלל מספר השנים בגדול שהוא עובד. לעיתים אין הרבה מה לעשו חוץ מלהחליף את אותו החלק לחלק חדש יותר.
  • אגרסיביות: במידה ואתם משתמשים בצורה אגרסיבית בידית הדלת שלכם, וכל פעם שאתם צריכים לפתוח או לסגור אותה אתם נמצאים במאבק מתמשך חשוב לתקן אותה כאשר זה מתחיל. ידית שעובדת בצורה תקועה וקשה היא לא ידית שמתפקדת טוב.
  • בעיה בדלת: כאמור כל החלקים בדלת משפיעים אחד על השני, כאשר יש לנו תקלה באחד מהחלקים או המנגנונים בדלת שלנו בעיה יכול להיגרר ולעבור לחקלים אחרים בדלת. לכן, כאשר אתם מרגישים שיש לכם בעיה במנגנון מסוים בדלת אל תדחו את התיקון שלו משום שהוא יכול להוביל לבעיות נוספות ותשלומים נוספים.

אין לכם מה לדאוג כלל, כי לכל אחת מהבעיות הללו יש פתרון פשוט והוא התקנת ידית חדשה לדלת רב בריח. חשוב לבצע את הפעולה הזאת בעזרת מנעולן מקצועי כדי לא להוביל לבעיות נוספות.

 

כל ידית והדלת שלה

במקרה שבחרתם לתקן את ידית הדלת שלכם לבד או בעזרת מנעולן מקצועי יש לבצע מספר שלבים ברורים. ראשית, חשוב מאד להבין איזה דלת יש לכם, לאחר שהבנתם שמדובר אכן בדלת רב בריח או בסוג דלת אחרת תוכלו לעבור לשלב הבא.

חשוב מאד להבין איזה דלת יש לכם מהסיבה שלכל דלת יש ידית משלה ואי אפשר לשלב בין דלתות שונות לידיות שונות. חשוב שתבינו או תגידו למנעולן מה שימוש הדלת, האם היא משמשת בתור דלת חוץ או בתור דלת פנים. גם בפרמטר הזה יש לבחור ידית מתאימה משום שלא כל הידיות מתאימות לחוץ ולא כולם מתאימות לפנים.

 

מתי אפשר לתקן את הידית לבד ומתי אנחנו צריכים את עזרתו של מנעולן מקצועי?

במידה והידית שלכם שלכם רופפת או יצאה ממקומה תוכלו בעזרת חיזוק הברגים להחזיר אותה למקומה. בנוסף, בעזרת שימון הידית לרוב תוכלו גם לפתור בעיות של חריקה או חלודה שהצטברה על הידית.

במידה ואתם חשים שאלו הבעיות שיש לידית שלכם ככל הנראה שתוכלו לבצע אותם לבד ולא להיעזר במנועלן מקצועי שיבוא לבית שלכם. במידה ואתם חשוים כי הידית שלכם נשברה או שהיא דורשת תיקון מעמיק יותר ככל הנראה שעדיף שתשאירו את העבודה למנעולן מקצועי שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

במידה שדלת רב בריח תקועה מה ניתן לעשות?

במידה והדלת שלכם נתקעה ככל הנראה שהבעיה לא נמצא רק בידית אלא גם בנגנון הנעילה. כידוע לכם או לא הידית ומנגנון הנעילה משפיעים אחד על השני וכאשר יש בעיה באחד מהם הבעיה יכולה להגיע גם למנגנון השני.

אז במידה והדלת שלכם נתקעה ראשית חשוב להזמין מנעולן מקצועי שיעשה את עבודת הפריצה כדי למזער נזקים. כדי לתקן את הידית ואת מנגנון הנעילה ראשית המנעולן צריך לבצע פריצה של הדלת ורק לאחר מכן להחליף את החלקים ההרוסים או הפגומים.

במידה ומשהו כזה קרה לכם בדלת חשוב להבין למה זה קורה ומה היא הסיבה לבעיה, יכול להיות שיש לבצע פעולות אחרות כדי לפתור את הבעיה:

  • יכול להיות שעליכם לבצע קיצור של דלת הרב בריח שלכם.
  • יכול להיות שצריך לבצע כיוון או איזון חדש של הדלת שלכם.
  • יכול להיות שעליכם לבצע החלפה של מנגנון הנעילה של דלת הרב בריח שלכם.
  • ויכול להיות שהבעיה היא בכלל בדלת והפתרון היחיד הוא החלפה של כל הדלת לדלת רב בריח חדשה.

 

האם בעיה בידית דלת רב בריח דורשת תיקון מידי?

ככל הנראה רובנו הגדול עד שלא יקרה משהו רציני כמו דלת שמסרבת להיפתח לא נעשה כלום בנידון. חשוב לא להמתין עד לרגע שמאוחר מידי ולבצע את אותו תיקון כבר כאשר אנו מרגישים שהבעיה מתחילה לקרות. גם במידה וידית הדלת שלנו עדיין לא תקועה אך היא מתחילה לעשות לנו בעיות ביומיום חשוב לא להזניח את הידית ולחכות שיקרה משהו מצער. עדיף להקדים תרופה למכה.

 

התקנת ידית לדלת רב בריח, כמה היא עולה בשוק?

במידה וידית דלת הרב בריח שלכם רב מנדנדת או לא מחוברת למקום בצורה כל כך חזקה חשוב לא להזניח אותה עד שיגיע שעת חירום. המחיר של התקנת ידית לדלת רב בריח בשוק משנה בין מנעולן למנעולן.

ישנם כמה פרמטרים חשובים שכדאי לדעת שיכולים לשנות את הצעת המחיר כמו: האם מדובר בהחלפה בלבד או בפריצה של הדלת, חלקים שצריך לתקן או להחליף, מקום עבודה, ניסיון עבודה, שעות עבודה, רמת השכלה, שנות ניסיון ועוד. כל אחד מהפרמטרים הללו יכולים לשנות את גובה הצעת המחיר שיתן לכם המנעולן. מחיר ממוצע בשוק להחלפת ידית לדלת רב בריח עומדת על ממוצע של 300 ש"ח.

 

התקנת ידית לדלת רב בריח לבד או על ידי מנעולן?

בסיטואציה הזאת חשוב מאד מה היא הבעיה, כי במידה ואתם שמים לב שהבעיה היא ידית רופפת אתם בהחלט יכולים לבצע את העבודה לבד. במידה ואתם שמים לב שהבעיה כבר רצינית יותר יש להיעזר בעזרתו של מנעולן מקצועי.

 

לסיכום:

ידית של דלת יכולה להיות בעיה רצינית אם לא פותרים אותה בצורה מהירה וחלקה. לכן חשוב לא להזניח אותה ולטפל בה בזמן.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

התקנת ידית לדלת שריונית חסם

דלת שריונית חסם היא דלת מדהימה עם איכות גבוהה מאד, היא משמשת ישראלים רבים בכל הארץ וזכה לשבחים רבים. כמו האיכות הגבוהה של הדלת כך

התקנת ידית לדלת אלומיניום

דלתות אלומיניום הן דלתות מרשימות ביותר, הן מעוצבות, יפות ובנוסף לכך גם חזקות מאד. ניתן לראות דלתות אלומיניום ביותר ויותר מקומות ושימושים שונים כמו דלתות

התקנת ידית לדלת לעסק

דלתות העסק שלכם הוא דבר חשוב מאד. לדלת העסק ישנה משמעות רבה וחשובה, היא דואגת לכך שכל מה שצריך להישאר בעסק שלכם הישאר בו בצורה

התקנת ידית לדלת עץ

מי מאיתנו לא זוכר את דלתות העץ מהבית של סבא וסבתא שלנו? דלתות עץ הם אכן הדלתות המוכרות ביותר שקיימות. למי מאיתנו לא קרה הסיטואציה

התקנת ידית לדלת אש

מי מאיתנו לא רואה מידי פעם את דלת האש בבניין המגורים או בבניין המשרדים שלו ותוהה האם היא פתוחה או סגורה והאם היא מוכנה למקרה

התקנת ידית לדלת זכוכית

מי מאיתנו לא חלם או עדיין חולם על דלת זכוכית מרשימה שתהיה דלת היציאה האחורית לכיוון הגינה. דרך דלתות זכוכית ניתן לראות את כל היופי

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: