לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

התקנת ידית לדלת שריונית חסם

דלת שריונית חסם היא דלת מדהימה עם איכות גבוהה מאד, היא משמשת ישראלים רבים בכל הארץ וזכה לשבחים רבים. כמו האיכות הגבוהה של הדלת כך גם האיכות הגבוה של שאר החלקים שלה, כמו הידית וכמו מנגנון נעילה.

אך, אי אפשר להתחמק מזה, גם לחלקים האיכותיים הללו לפעמים קורות תקלות שיגרמו לנו להזמין מנעולן מקצועי או להתחיל חלק מסויים בהם. במאמר הבא ריכזנו עבורכם כל מה שחשוב לדעת על החלפת ידית לדלת שריונית חסם.

 

תקלות מוכרות בידית דלת שריונית חסם, מדוע זה קורה?

להלן כמה סיבות ותקלות מוכרות שקורות לידיות של דלתות שריונית חסם:

  • ידית ישנה: עייפות החומר הוא מושג מושלם לזה. כמו בגוף האדם וכמו בעצמים דוממים רבים הזמן עושה את שלו. עם הזמן תקלות נוצרות בידית ובדלת שלנו, זה כלל לא סוף העולם אך חשוב מאד לשים לב כאשר מדובר על חלק ישן שיכול להיתקע בכל רגע. כאשר אנו מבחינים בחלק ישן שעושה בעיות נקדים את היום להחליף אותו בחלק חדש.
  • שימוש לא נכון בדלת או בידית: אתם בטח שואלים את עצמכם איזה שימוש לא נכון אפשר לעשות בדלת, הרי היא רק נסגרת ונפתחת. נכון, אך גם בפעולה הפשוטה הזאת אנו יכולים לעשות אותה לא בצורה נכונה. טריקת הדלת או בדיקה בצורה חזקה האם היא נעולה או לא יכול לפגוע בה עם הזמן. לכן, נסו להיות עדינים יותר עם הדלת שלכם בשעות השימוש.
  • דלת לא תקינה: במידה והדלת שלכם לאת תקינה היא יכולה לגרום לבעיות בידית ובשאר המנגנונים. במידה והדלת שלכם ארוכה מידי והיא נגררת על הרצפה בכל פתיחה או סגירה היא יכולה לגרום לבעיות במנגנון הנעילה, בידית וגם לגרום לשריטות רבות ברצפת הבית שלכם.

בכל אופן, במידה ויש לכם בעיה מסוימת בידית, חשוב לא להזניח אותה ולדחות אותה למועד מאוחר יותר, בצעו עוד היום שיחה למנעולן מקצועי שיבוא לתקן לכם את הידית לפני שהיא תיגרור בעיות נוספות.

 

במידה והידית שלי תקועה מה ניתן לעשות?

במידה ואתם חשים שהידית של דלת שריונית חסם שלכם תקועה חשוב לא לנסות לפעול בצורה אגרסיבית כדי לפתור את בעיה בכוח. הדלת שלכם יכולה רק להיפגע ולהחמיר את מצבה משימוש אגרסיבי. חשוב מאד לנסות לעבוד עם הדלת דווקא בצורה עדינה שלא תגרור אחריה תקלות נוספות.

ישנם דברים שניתן לעשות. ראשית, ניתן לנסות להשתמש במעבר חלופי אם זה אפשרי, ניתן לשחק בצורה עדינה עם הידית של הדלת ועם המנעול לבדוק האם משהו משתחרר במידה וזה לא עוזר או משחרר את הבעיה יש לפעול בצורה רצינית יותר ולקרוא למנעולן מקצועי שיסדר את הבעיה.

במידה והדלת שלכם לא נפתחת כלל ואתם לא יודעים מה מקור הבעיה, יכול מאד להיות שמה שקרה הוא שמנגנון הנעילה של דלת שריונית חסם שלכם נתקע. במקרה כזה חשוב עוד יותר לא לנסות לפתור את הבעיה עם כוח כי המצב יכול רק להחמיר. יש להתקשר למנעולן מקצועי שיבוא ויפתור את הבעיה בצורה מקצועית ואחראית.

 

לכל סיר יש מכסה כמו שלכל דלת יש ידית

חשוב מא לדעת ולהבין שידית של דלת שריונית חסם היא לא דומה לידית של דלת מסוג שונה. לכן, לפני שאתם מזמינים מנועלן או לפני שאתם הולכים לחנות לקנות ידית חדשה חשוב מאד לבדוק מה היא סוג הדלת שיש לכם והאם היא של פנים או חוץ. לכל אחד מהפרמטרים האלו יש להתאים ידית שונה.

במידה ואם מדברים עם מנעולן בטלפון ניתן לשלוח תמונה דל הדלת שלכם כדי שהוא יוכל להתאים לה ידית מתאימה. במידה ואתם הולכים לבד לחנות הראו למוכר את סוג הדלת שלכם והיכן היא ממוקמת כדי שיוכל לעזור לכם למצוא את הידית המושלמת לכם.

 

זאת בסך הכל ידית, למה כל כך חשוב לטפל בה?

נכון אולי ידית לא נראית הדבר הכי חשוב בעולם אך בדלת כל המנגנונים משפיעים זה על זה. וכאשר יש לנו מנגנון תלול אחד הוא יכול להוביל לעוד מנגנונים תקולים אחרים. לכן חשוב מאד לנסות כמה שיותר למנוע בעיות עתידיות בידית שלכם.

 

בעיה קטנה כבעיה גדולה:

חשוב מאד לזכור שהבעיה מתחילה כבעיה קטנה אך היא הופכת עם הזמן לבעיה גדולה יותר שכבר תעשה לנו הרבה צרות. ידית רופפת עם הזמן יכולה להוביל לדלת שלא נפתחת כלל. לכן, במידה ואתם רואים שהידית שלכם רופפת או נפלה ממקומה יש לחבר אותה ולחזק את הברגים שלה בצורה איכותית וטובה כדי שלא יהיו עוד בעיות בהמשך.

 

ידית תקועה אין שאלה:

במידה והידית שלכם נתקעה במקומה אין כאן כלל שאלה, חשוב מאד לפתור את הבעיה הזאת במהירות כדי שהבעיה לא גרור אותכם לדלת תקועה, הזמנת מנעולן, פריצת דלת ותשלום גבוה. בכל שלב שתפתרו את הבעיה באותו הרגע תוכלו לחסוך לכם העתיד כאב ראש גדול.

 

שמרו על הדלת שלכם:

ישנן מספר רחב של דברים בהם נוכל לשמור על הדלת שלנו מפגיעות עתידיות. ראשית כאשר אנו משתמשים בדלת שלנו נעשה זאת בצורה עדינה ולא נשתמש בטריקות דלת גם כאשר אנו כועסים, נשמור על הידית בפני מכות שהיא עלולה לקבל ונשים לב לידית במקרה ומשהו השתנה עם אופן העבודה התקין שלה.

 

כמה עולה התקנת ידית לדלת שריונית חסם בשוק בישראל?

הצעות המחיר משנות בין מנעולן למנעולן לפי מספר גורמים שונים, כל גורם ישנה מעט את גובה התשלום שלנו לבעל המקצוע, גורמים כמו: סוג העבודה, האם מדובר מחלקים חדשים או בתיקונם, האם דרושה פריצת דלת או לא, מקום העבודה, שעות עבודה, שנות ניסיון, רמת השכלה ועוד. כל אחד מהגורמים האלה מהווה פקטור בהצעת המחיר של המנעולן. מחיר ממוצע בשוק להחלפת ידית לדלת שריונית חסם עומד על ממוצע בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח.

 

האם אפשר לבצע התקנת ידית לדלת שריונית חסם לבד?

בגדול כן, התקנת ידית לדלת שריונית חסם ניתן לעשות לבד. חשוב להבחין מה היא הבעיה באותה הדלת ואם אנו באמת מסוגלים לבצע את אותה ההחלפה ללא בעיה ויצירת נזק עתידי. במקרים רבים ככל הנראה נוכל בעזרת מדריכים וסרטונים לבצע את ההחלפה אך במידה ואנו לא בטוחים איך לעשות זאת חשוב להיעזר במערתו של מנעולן מורשה ומקצועי.

 

לסיכום:

ידית של דלת שריונית חסם היא חלק מאד חשוב בדלת שלנו, במידה והיא לא מתפקדת כמו שצריך חשוב מאד שנעזר במנעולן מקצועי.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

התקנת ידית לדלת אלומיניום

דלתות אלומיניום הן דלתות מרשימות ביותר, הן מעוצבות, יפות ובנוסף לכך גם חזקות מאד. ניתן לראות דלתות אלומיניום ביותר ויותר מקומות ושימושים שונים כמו דלתות

התקנת ידית לדלת לעסק

דלתות העסק שלכם הוא דבר חשוב מאד. לדלת העסק ישנה משמעות רבה וחשובה, היא דואגת לכך שכל מה שצריך להישאר בעסק שלכם הישאר בו בצורה

התקנת ידית לדלת עץ

מי מאיתנו לא זוכר את דלתות העץ מהבית של סבא וסבתא שלנו? דלתות עץ הם אכן הדלתות המוכרות ביותר שקיימות. למי מאיתנו לא קרה הסיטואציה

התקנת ידית לדלת אש

מי מאיתנו לא רואה מידי פעם את דלת האש בבניין המגורים או בבניין המשרדים שלו ותוהה האם היא פתוחה או סגורה והאם היא מוכנה למקרה

התקנת ידית לדלת זכוכית

מי מאיתנו לא חלם או עדיין חולם על דלת זכוכית מרשימה שתהיה דלת היציאה האחורית לכיוון הגינה. דרך דלתות זכוכית ניתן לראות את כל היופי

התקנת ידית לדלת רב בריח

דלתות רב בריח הן דלתות שלא רק תורמות לרמת האבטחה הגבוהה בבית שלנו ושומרות עלינו ועל רכוש הבית אלא הן גם דלתות מעוצבות מאד ומרשימות

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: