לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

התקנת מנעולים דלת רב בריח

גם אתם חשים כי דלת הרב בריח שלכם בזמן האחרון מתחילה לעשות לכם "חיים קשים" יותר מבעבר? גם אתם חשים כי יום אחד בעת סיבוב המפתח בתוך חור המנעול המפתח ישבר לכם בתוכו? ישנם מקרים רבים שיגרמו לנו לדאגות רבות לדלת שלנו, ובצדק. דלת הרב בריח שלנו היא חשובה מאד לכל מה שקשור לאבטחת הבית.

פעמים רבות יכולות לקרות לה כל מיני בעיות כאלה ואחרות ואנו צריכים לדעת מה לעשות כאשר אנו חווים בעיות בדלת שלנו. חשוב מאד לא להזניח לעולם בעיה בדלת שלנו משום שהיא לא תעבור מעצמה אלא רק תחמיר יותר. המאמר הבא יעסוק בכל הבעיות המוכרות בדלתות ובנוסף בכל מה שקשור להתקנת מנעולים לדלת רב בריח.

 

דלת רב בריח

דלתות רב בריח הן דלתות איכותיות מאד שמשלבות אסתטיקה, אבטחה, יופי, חוזק ושמירה ברמה הגבוהה ביותר על הבית שלכם ועל החפצים שיש בו. חברת רב בריח לקחה על עצמה לייצר דלתות איכותיות המורכבות מחומרים חזקים ומנגנוני נעילה איכותיים מאד.

לכן, כיום אפשר למצוא כמעט בכל בית ממוצע בארץ דלת כניסה מסוג רב בריח. לא סתם רוב הישראלים בוחרים להשתמש בדלת רב בריח משום שהיא שומרת על הבית מאובטח ומוגן מפני פריצות ,היא מתאימה לא סוג של עיצוב, היא חזקה ואיכותית והיא עמידה בפני מבחן הזמן.

 

הבעיות המוכרות בדלתות רב בריח

כמו לכל דלת בשוק גם לדלתות רב בריח יכולות לקרות בעיות שחשוב שנכיר אותם וחשוב שנבין מה גרם להם לקרות. הזנחת הבעיה ודחייה של מועד הטיפול יכול רק להוביל לבעיות נוספות שיכולות לקרות לדלתות רב הבריח שלנו. חשוב מאד לקחת את שירותיו של מנעולן מקצועי ואחראי שישאיר לכם דלת מתוקנת ואיכותית. הבעיות הנפוצות הן:

 

מנגנון שבור או עקום:

פעמים רבות אנו יכולים לגלות כי יש לנו בדלת מנגנון כל שבור שהתעקם או נשבר. חשוב מאד לא להזניח את הבעיה הזאת משום שהיא לא תעבור מעצמה אלא תהיה חמורה יותר. חשוב להבין שמנגנוני הדלת שלנו עובדים יחד בסינרגיה אחד עם השני. הם מחוברים זה לזה ויכולים להשפיע אחד על השני במקרה של תקלה.

לכן, כאשר יש לנו מנגנון עקום אחד הוא יכול להשפיע על שאר מנגנוני הדלת גם להתעקם. לכן, חשוב מאד לדאוג לתקן את הבעיה הזאת בצורה מהירה כדי לא להמשיך את מנגנון השרשרת שיכול לקרות לנו בדלת. מנגנונים יכולים להישבר או להתעקם מכמה סיבות כמו: בלאי, משחקי ילדים, מכות חוזרות מהקיר הסמוך, מכה מחפץ כבד בזמן הובלה ועוד.

 

גוף זר:

גוף זה באחד ממנגנוני הדלת שלנו הוא לא דבר טוב כל כך. גוף זר יכול להיות לכלוך או אבק שנכנסו לתוך אחד ממנגנוני הדלת. לרוב זה יקרה בדלתות החוץ שלנו מפני שהן חשופות הרבה יותר ללכלוכים מהרחוב או מחוץ לבית. המנגנונים שיכולים להינזק מגופים זרים הם הידית, הצירים ומנגנון הנעילה.

במקרה ואתם מרגישים כי הידית שלכם לפתע התחילה לעבוד בצורה קשה יכול להיות שלכלוך נכנס לתוכה ומפריע לה לעבוד בצורה קלה. במידה ואתם מרגישים כי הצירים לפתע התחילו לחרוק יכול להיות שלכלוך התיישב עליהם ומפריע להם לתפקד.

במקרה של גוף זר במנגנון הנעילה של הדלת הסיטואציה כבר מורכבת יותר. מנגנון הנעילה עובד באותה צורה אצל כל סוגי המנעולים. בתוך כל המנעול יש פינים. תפקידם של הפינים הוא לאפשר את הפתיחה ברגע שנכנס הפתח הנכון ומסדר אותם במקומם המתאים.

כאשר הם נמצאים במקומם הנכון אפשר לפתוח או לסגור את המנעול. ברגע שיש לנו גוף זר בתוך המנעול הוא יכול להוביל לפינים שלנו להתעקם או להישבר. במידה ואנו ממשיכים להכניס מפתח לתוך המנעול פעמים רבות אנו דוחפים את הגוף הזר פנימה ויכולים לתקוע את המנעול.

 

פריצה אלימה:

פריצה אלימה היא סוג פריצה שהגנב משאיר אחריו סימני אימות על הדלת שלנו. ברוב המקרים הגנב ישתמש בכלים כבדים כמו פטיש או לום כדי לפרוץ את הדלת. כאשר אנו חווים פריצה אלימה חשוב מאד לדאוג לכך שכל אותם המנגנונים שנפגעו יתוקנו במהירות האפשרית.

המנגנונים שיכולים להינזק הם הידית, הצירים, מנגנון הנעילה וגם הדלת עצמה. חשוב לזכור שגם אם היה ניסיון פריצה שלא צלח והדלת הצליחה לחסום את הגנב חשוב מאד לוודא שלא נעשה אף פגיעה באחד המנגנונים. מנגנון שלא עובד בצורה תקינה הוא מנגנון שקל יותר לפרוץ אותו.

 

עייפות החומר:

עייפות החומר הוא ביטוי המתאר בצורה נכונה את סוג הבעיה הנפוצה הזאת. כמו גוף האדם כך גם הדלת שלנו, כמו שגוף האדם עם הזמן מתחיל להזדקן ולאבד מהחיוניות שלו כך גם הדלת שלנו. הזמן עושה את שלו וגם הדלת שלנו מרגישה את זה.

עם הזמן מנגנוני הדלת שלנו מתחילים לאבד גם הם מרמת החיוניות והתפקוד שלהם. כמו שציינו קודם לכן מנגנוני הדלת עובדים יחד אחד עם השני והם מושפעים אחד מהשני. לכן, במקרה ויש לנו מנגנון כל שהוא שעובד בצורה פגומה הוא יכול להשפיע על שאר מנגנוני הדלת שלנו גם כן לעבוד באותה צורה. אין הרבה מה לעשות עם מנגנון ישן מלבד להחליף אותו עם מנגנון חדש.

 

כמה עולה התקנת מנעולים לדלת רב בריח?

התקנת מנעולים לדלת רב בריח הוא לא דבר יקר כל כך כל עוד הוא מסתכם רק בפעולה זאת. אך ישנם מקרים שדלת הרב בריח שלנו ננעלת ודורשת גם פריצה. לצורך הצעת המחיר המנעולנים מחשבים אותה על פי כמה פרמטרים כמו: סוג הבעיה שיש לתקן, סוג הדלת, האם דרוש פריצה או לא, זמן האירוע, מקום האירוע, שנות השכלה, רמת ניסיון ועוד.

כל אחד מהפרמטרים הללו הוא פקטור משמעותי שגובה הצעת המחיר שתקבלו. מחיר ממוצע של התקנת מנעולים לדלת רב בריח נע בין 120 ל-450 ש"ח.

 

האם ניתן לבצע התקנת מנעולים לדלת רב בריח בצורה עצמאית?

התקנת מנעולים לדלת רב בריח היא לא דבר מסובך כל כך. במידה ואתם אנשים בעלי ידיים טובות ואתם אוהבים אתגרים אתם בהחלט יכולים להיעזר במדריכים או בסרטונים באינטרנט ולבצע את התקנה בצורה עצמאית. במידה ואתם לא מעוניינים באתגרים אתם מוזמנים להתקשר למנעולן מקצועי.

 

לסיכום:

ישנם סוגים רבים של בעיות שיכולות לקרות לדלת הרב בריח שלכם. חשוב מאד לא לדחות את פתרון הבעיה כדי לא ליצור בעיות נוספות.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

התקנת מנעול לדלת פנים

גם לכם יש בעיות שקורות לכם זמן האחרון עם דלתות הפנים שלכם? גם לכם יש תחוש שיום אחר אחת מדלתות הפנים שלכם יכולות להיתקע בבית

התקנת מנעול צילינדר

גם אתם חשים כי מנעול הצילינדר שלכם מתחיל לעשות לכם יותר ויותר בעיות? גם לכם יש תחושה כי יום אחד במהלך סיבוב המפתח בתוך חור

התקנת מנעול לעסק

גם אתם מרגישים כי מנעול העסק שלכם מתחיל לעשות לכם קצת חיים קשים? גם לכם יש את החשש שמה יום בהיר אחד אתם תכניסו את

התקנת מנעול כספת עליון

הבית שלכם צריך אבטחה ושמירה בצורה גבוהה ואיכותית. חשוב מאד שאותם החפצים יקריי הערך שלכם ישמרו במקום בטוח ובעל מנגנוני אבטחה איכותיים וחזקים. לא תרצו

התקנת מנעולים לפלדלת

גם לכם יש תחושה שממש בקרוב אתם עלולים להיתקע מחוץ לדלת שלכם בגלל מפתח שנשבר לכם בתוך חור המנעול של דלת הפלדלת שלכם? גם אתם

התקנת מנעול לדלת שריונית חסם

גם לכם דלת השריונית חסם שלכם התחילה לעשות לכם יותר בעיות מהרגיל? גם אתם חשים כי יום יבוא וברגע שתסובבו את המפתח בתוך חור המנעול

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: