לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

התקנת מנעול כספת עליון

הבית שלכם צריך אבטחה ושמירה בצורה גבוהה ואיכותית. חשוב מאד שאותם החפצים יקריי הערך שלכם ישמרו במקום בטוח ובעל מנגנוני אבטחה איכותיים וחזקים. לא תרצו להגיע יום אחד הביתה ולגלות כי הכספת שלכם נפרצה וכעת היא יושבת פתוחה וריקה. לשם כך ישנם מנעולים חזקים ואיכותיים שדואגים להפוך את הכספת שלכם ליותר מאובטחת וקשה לפריצה משאר הכספות.

מנעול כספת עליון הוא מנעול איכותי ויבטיח לכם שמירה בצורה טובה יותר עבור אותם החפצים היקרים שיש לכם בתוך הכספת בבית שלכם. במידה ואתם קוראים עכשיו את הכתבה הזאת יכול מאד להיות שמשהו קרה למנעול הכספת העליון שיש לכם בבית ושיש צורך לבצע התקנת מנעול כספת עליון חדשה או לדאוג לתיקונה. המאמר הבא יעסוק בכל מה שחשוב לדעת בנושא.

 

האם ישנה בעיה במנעול שלי, ואיך אני יודע שהגיע הזמן להתקין מנעול כספת עליון חדש?

כדי לעזור לכם להבין בצורה טובה יותר מה יכול לגרום למנעול הכספת העליון שיש לכם בבית לצאת מכלל תפקוד חלק ותקין חשוב שתבינו כמה סיטואציות שיכולות לקדם אותו להיהרס או להתעקם. הסיטואציות הן:

 

סיטואציה מספר 1 – זעזוע או חבלה שמובילים לעיקום מנעול הכספת או הדלת שלה

במידה והדלת שבה מותקן מנעול כספת עליון חוותה זעזוע או חבלה מסוימת זה אכן יכול להוביל למנעול או לדלת שלכם להתעקם ולשנות את זווית התזוזה שלו. סיטואציה כזאת יכולה לגרום לצירים של הדלת שלנו לזוז בצורה שונה ממה שהם זזו קודם לכן וכתוצאה מזה לשנות את תזוזת הדלת ואת נעילת המנעולים.

ברגע שהדלת שלנו זזה ממקומה היא יכולה להשפיע על מנגנוני הכספת שלנו גם ולגרום להם לצאת מכלל שימוש תקין. במידה וקיימת סיטואציה כזאת המנועלן שיבוא לסדר לכם את הכספת יצטרך לסדר מחדר את דלת הכספת ואת מנעול הכספת שלכם.

 

סיטואציה מספר 2 – תחושת קושי בזמן פתיחת וסגירת המנעול של הכספת

במידה ובזמן הוצאת והכנסת המפתח לחור המנעול אתם צריכים להשתמש בכוח רב, או במידה ובזמן הסיבוב של המפתח בתוך חור המנעול לצורך פתיחה או נעילה של הכספת אתם צריכים להפעיל כוח רב יכול מאד להיות שקיימת בעיה מסוימת במנגנון הנעילה של הכספת שלכם.

יכול להיות שסיטואציה כזאת לא תדאיג אתכם משום שהכספת שלכם ממשיכה לעבוד, אך חשוב מאד להבין שחשוב לתקן אותה בזמן ולא לדחות אותה משום שזה יכול להוביל לבעיות רבות בעתיד.

תקלה כזאת יכולה להוביל לשחיקה של המפתח או של מנגנון הנעילה שלכם ואז יכולות להיות כבר בעיות חמורות יותר בכספת שלכם כמו מפתח שבור או מנעול שבור שידרשו גם את פריצתה של הכספת. סיטואציות כאלה יכולות לנבוע מבלאי, חלודה, מכה ישירה ועוד.

 

סיטואציה מספר 3 – סיבוב של המפתח בחור המנעול ללא השפעה

במידה ובזמן שאתם מנסים לסובב את המפתח שלכם בתוך חור המנעול של הכספת וכלום לא קורה יכול להיות שישנה תקלה מסוימת במפתח שלכם או במנגנון הנעילה של הכספת. זה הרגע בו אתם צריכים להזמין מנעולן כספות.

סוג תקלה זאת בא להגיד לכם שישנה בעיה מסוימת ושמנגנון הנעילה של הכספת לא נתפס בצורה טובה עם המפתח שלכם. סיטואציה זאת יכולה לספר לכם שישנו חלק מסוים במנגנון הנעילה שנשבר או נשחק ושהוא דרוש החלפה.

 

סיטואציה מספר 4 – תיקו של מנעול כספת עליון בגלל מפתח שבור

במידה ובזמן סיבוב המפתח בתוך חור המנעול המפתח נשבר לכם ישנם כמה סיבות אפשריות שיובילו לסיטואציה הזאת כמו: בלאי, שימוש בצורה אגרסיבית של המפתח ועוד. במקרים מסוימים הבעיה יכולה להראות של תקלה מסוימת במפתח ולא יותר מזה.

אך יכול להיות שישנה גם בעיה במנגנון הנעילה של הכספת שהובילה לשבירת המפתח. כאשר אתם חווים סיטואציה כזאת חשוב להזמין מנעולן מקצועי שיבוא לסדר את הבעיה במהירות ובמקצועיות.

 

לפני שמזמינים מנעולן אלינו הבית ישנם כמה דברים שצריך לדעת

תמיד לפני שאנו מזמינים אלינו הביתה מנעולן או כל בעל מקצוע אחר ישנם כמה דברים שכדאי לדעת שלעיתים יכולים לחסוך לנו את הזמנתו של בעל המקצוע. לכן, הכנו לכם כמה טיפים שיכולים לעזור לכם:

 

טיפ ראשון – טיפול מוקדם יכול למנוע בעיות עתידיות

כאשר אנו שמים לב כי ישנה בעיה בכספת שלנו חשוב מאד לא להזניח אותם כלל וכלל. טיפול מהיר בבעיה יכול למנוע בעיות עתידיות נוספות שיכולות לקרות לכספת שלנו בגלל אותה בעיה שלא טופלה. לכן, נמליץ לכם ברגע שאנו מרגישים כי ישנה בעיה בכספת שלנו להזמין מנעולן מקצועי שיבוא לסדר את הבעיה כדי לא להביא לסיטואציה שהכספת שלכם נתקעת ודרוש פריצה.

 

טיפ שני – לקחת בחשבון שדרוש יותר מתיקון

יהיו סיטואציות בהן תיקון ל מנעול כספת עליון לא תספיק ויכול להיות שידרש התקנה של מנעול כספת עליון. יכול להיות שהתיקון יהיה פתרון זמני בלבד הפתרון היעיל ביותר יהיה החלפת המנעול למנעול חדש. לכן, חשוב מאד להבין כי ישנה הסתברות שתאלצו להחליף מנעול ולא רק לתקן אותו. זאת תוכלו לדעת כאשר המנעולן יבוא לאבחן את סוג הבעיה ומה גרם לזה לקרות.

 

טיפ שלישי – להבין מה מקור הבעיה

בצורה כללים מנעול עליון של הכספת שלכם הוא מנעול חזק, אמין ועמיד במיוחד. ברוב המקרים תקלות במנעול כספת עליון הן תקלות הנובעות משימוש לא נכון בכספת שלכם. דוגמא לכך היא שאנשים רבים משתמשים בכוח רב על מנת לפתוח או לסגור את דלת הכספת מה שיכול להוביל לבעיות רבות מאד. חשוב מאד לשים לב להרגלים לא טובים בשימוש בכספת שלכם. שימוש נכון יכול למנוע בעיות עתידיות רבות.

 

כמה עולה התקנת מנעול כספת עליון?

התקנת מנעול כספת עליון בכספת שלכם הוא דבר שמשתנה ממנעולן למנעולן. כל מנעולן יחשב את הצעת המחיר על פי אותם פרמטרים כמו: סוג הבעיה שיש לפתור, האם דרוש פריצה, סוג הכספת, מקום האירוע ועוד. מחיר ממוצע של התקנת מנעול יהיה בין 400 ל-500 ש"ח.

 

 מי יכול לבצע התקנת מנעול כספת עליון?

חשוב מאד להשתמש בשירותיו של מנעולן כספות מקצועי לביצוע התקנת מנעול כספת עליון. שימוש במנעולן מקצועי יבטיח לכם פתרון איכותי לבעיה שלכם. שימוש במנעולן לא מקצועי יכול להוביל לבעיות נוספות עתידיות.

 

לסיכום:

מנעול כספת עליון הוא דבר שחשוב לשים לב לתקינותו. בצעו פתרון מהיר ואיכותי לבעיה שלכם כדי להבטיח לכם כספת תקינה.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

התקנת מנעולים לפלדלת

גם לכם יש תחושה שממש בקרוב אתם עלולים להיתקע מחוץ לדלת שלכם בגלל מפתח שנשבר לכם בתוך חור המנעול של דלת הפלדלת שלכם? גם אתם

התקנת מנעולים דלת רב בריח

גם אתם חשים כי דלת הרב בריח שלכם בזמן האחרון מתחילה לעשות לכם "חיים קשים" יותר מבעבר? גם אתם חשים כי יום אחד בעת סיבוב

התקנת מנעול לדלת שריונית חסם

גם לכם דלת השריונית חסם שלכם התחילה לעשות לכם יותר בעיות מהרגיל? גם אתם חשים כי יום יבוא וברגע שתסובבו את המפתח בתוך חור המנעול

התקנת מנעול לדלת אלומיניום

גם אתם חשים כי דלת האלומיניום שלכם מתחילה לעשות לכם יותר בעיות מבדרך כלל? גם לכם יש את התחושה שהדלת שלכם משחקת אותה "קשה להשגה"

התקנת מנעול לדלת פנים

גם לכם יש בעיות שקורות לכם זמן האחרון עם דלתות הפנים שלכם? גם לכם יש תחוש שיום אחר אחת מדלתות הפנים שלכם יכולות להיתקע בבית

התקנת מנעול צילינדר

גם אתם חשים כי מנעול הצילינדר שלכם מתחיל לעשות לכם יותר ויותר בעיות? גם לכם יש תחושה כי יום אחד במהלך סיבוב המפתח בתוך חור

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: