לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

התקנת מנעול לדלת חוץ

גם אתם מרגישים שדלת החוץ שלכם מתחילה לעשות לכם יותר בעיות כל יום? גם אתם מפחדים שמה יום אחד תכניסו את המפתח לחור המנעול, תסובבו אותו והוא ישבר לכם בתוך החור? דלתות חוץ סובלות פעמים רבות ממגוון רחב של בעיות. לדלתות חוץ יש חשיבות עליונה בכל מה שקשור לשמירה על הביתה שלנו ואנו חייבים לתת להם את תשומת הלב המתאימה.

חשוב מאד להיעזר בעזרתו של מנעולן מקצועי כדי לפתור את אותן הבעיות בצורה מקצועית ואיכותית ולהביא לסיומה בצורה מסודרת. המאמר הבא יעסוק בכל מה שצריך לדעת כל בעיות שכיחות בדלת החוץ ועל התקנת מנעול לדלת חוץ.

 

דלת חוץ

דלתות חוץ הן דלתות לא פחות מקריטיות בחשיבותן בכל מה שנוגע על שמירת הבית שלנו, שמירת החפצים שלנו ושמירת יושבי הבית. כאשר דלת החוץ שלנו סובלת מבעיה מסוימת היא יכולה להוביל לבעיות נוספות אם לא מטפלים בה בצורה מהירה ומקצועית.

דלתות חוץ באות במגוון סוגים כמו: דלתות עץ, דלתות רב בריח, דלתות שריונית חסם, דלתות פלדלת, דלתות אלומיניום ועוד. ישנם מגוון רחב של בעיות שיכולות לפקוד את דלת החוץ שלנו ואנו חייבים לפתור את אותה בעיה בצורה מהירה כדי לא להוביל לבעיות רבות נוספות.

 

בעיות נפוצות בדלת החוץ שלנו

לעיתים דלת החוץ שלנו חווה בעיה מסוימת באחד המנגנונים שלה. בתור בעלי הבית אנו צריכים להיות ערניים לכל מה שקורה לה, להבין את מקור הבעיה ולדאוג לטיפול מהיר, איכותי ומקצועי. חשוב מאד לטפל בבעיות שקורות לדלת החוץ שלנו בצורה מהירה וללא דחייה כדי לא להביא למצב של דלת שעלולה להינעל ללא האופציה לפתוח אותה. להלן הבעיות הנפוצות:

 

גוף זר:

גוף זר בדלת שלנו היא בעיה נפוצה מאד. לעיתים נכנס לתוך אחד ממנגנוני הדלת שלנו גוף זר בצורת לכלוך או אבק. פעמים רבות הבעיה הזאת קורת בדלתות חוץ משום שהן חשופות יותר ללכלוכים שבאים מהרחוב. גוף זר יכול להיכנס לידית שלנו, למנגנון הנעילה או להתיישב על הצירים.

לכן, כאשר אתם חשים לפתע כי הידית שלכם עובדת בצורה קשה פתאום יכול להיות שלכלוך או גוף זר נכנס לתוך המנגנון שלה ומקשה על הפעלתה. במידה ואתם חשים כי הצירים פתאום נעשו קשים יכול להיות שלכלוך התיישב עליהם ומקשה על התזוזה החלקה שלהם.

במקרה של גוף זר שנכנס למנעול שלנו המקרה כבר מסובך יותר. מנעולים עובדים בצורה כזאת, כל מנעול מורכב מפינים שנמצאים בתוכו. תפקידם של הפינים הוא לאפשר את הפתיחה של המנעול על ידי הזזתם למקומם הנכון. ברגע שהפינים זזו למקומם הנכון על ידי המפתח המתאים הדלת יכולה להיפתח.

כאשר נכנס גוף זר למנעול שלנו הפינים שלנו יכולים להתעקם או להיפגע. בנוסף, במידה ויש לנו גוף זר במנעול ואנו מכניסים את המפתח פעמים רבות פנימה הוא יכול לדחוף את הלכלוך עמוק יותר ולהוות נזק רב.

 

מנגנון שבור או נעול:

במקרה שאחד ממנגנוני הדלת שלנו מתעקם או נשבר חשוב מאד לטפל בו בצורה מהירה ואיכותית. מנגנוני הדלת שלנו מחוברים זה לזה ועובדים בצורה מסונכרנת. לכן, כאשר אחד מהמנגנונים שלנו עובד בצורה עקומה או שבורה הוא יכול להשפיע על שאר מנגנוני הדלת שלנו גם כן לעבוד בצורה עקומה או להוביל לשבר.

במידה ואנו חשים כי יש לנו מנגנון שבור או עקום חשוב מאד לטפל בו בצורה מהירה ולא סובלת דיחוי כדי לא להביא לבעיות נוספות. שבר או עיקום במנעול יכולים להוביל ממשחקי ילדים, פריצה אלימה, בלאי, מכה מרהיט כבר במעבר דירה ועוד.

 

פריצה אלימה:

פריצה אלימה היא פריצה שמשאירה אחריה סימני אלימות קשים על הדלת שלנו או על אחד המנגנונים שלה. פריצה אלימה קוראת כאשר הגנב משאיר סימני פריצה על הדלת, לרוב זה יקרה כתוצאה משימוש בכלי כבד וחזק כמו לום לדוגמא.

כאשר אנו רואים שהדלת שלנו עברה פריצה אלימה חשוב מאד שנדאג להחלפת כל אותם חלקים שנפגעו בזמן הפריצה. חשוב מאד לזכור, במידה והדלת שלנו חוותה ניסיון פריצה אך לא נפרצה חשוב מאד לבדוק האם קיים נזק באחד המנגנונים שלה. ניסיון פריצה לא צולח יכול להוביל לבעיות בדלת שלנו או במנגנונים שלה.

 

עייפות החומר:

עייפות החומר הוא ביטוי מצויין כדי להמחיש את סוג הבעיה. עם הזמן גופים רבים כמו גוף האדם או גופים דוממים אחרים מתעייפים ומתחילים לאבד מהחיוניות שלהם. גם לדלת החוץ שלכם או לאחד ממנגנוניה זה יכול לקרות וחשוב מאד לשים לב לזה. המנגנונים שיכולים להתחיל לעבוד בצורה עייפה יותר הם הצירים, הידית, מנגנון הנעילה וגם הדלת עצמה. חשוב מאד לדאוג להחלפת החלק הישן כדי לא להביא לבעיות נוספות בדלת החוץ שלנו.

 

מנעולן מקצועי

כאשר אנו מרגישים כי חלה בעיה מסוימת בדלת החוץ שלנו חשוב מאד שנדאג לתקן את אותה הבעיה בצורה מהירה ואיכותית ובעזרת מנעולן מקצועי. מנעולן מקצועי יוכל לעזור לנו לפתור את הבעיה בדלת שהחוץ שלנו בצורה איכותית כדי להביא לפתרונה הסופי.

לצערנו ישנם מנעולנים חובבניים בשוק כיום שיכולים להשאיר אלצינו בדלת נזק רב עקב עבודה לא איכותית או בגלל שימוש בחלקים משומשים. חשוב מאד לוודא שאותו מנעולן שאנו מזמינים הוא מנעולן בעל הכשרה מאתימה, תעודת מנעולן, תעודת יושר, שיודע להתעסק עם סוג הבעיה שיש לנו ושהוא מקצועי ואיכותי.

 

כמה עולה התקנת מנעול לדלת חוץ?

התקנת מנעול לדלת חוץ משתנה בהצעת המחיר בין המנעולנים. כל מנעולן מחשב את הצעת המחיר שלו לפי כמה פרמטרים זהים והם: סוג הדלת, סוג הבעיה, האם דרוש פריצה, מקום האירוע, זמן האירוע, רמת השכלה, שנות ניסיון ועוד. כל אחד מהפרמטרים הללו משפיע על גובה התשלום שאתם הלקוחות תצטרכו לשלם בסוף העבודה. מחיר ממוצע נע בין 120 ש"ח ויכול להגיע עד 450 ש"ח.

 

האם ניתן לבצע לבד התקנת מנעול לדלת חוץ?

התקנת מנעול לדלת חוץ היא לא עבודה מסובכת כל כך, אם אתם אנשים בעלי ידיים טובות או שיש לכם ניסיון עבר במנעולנות או התקנת דלתות אתם בהחלט יכולים לבצע את העבודה הזאת בצורה עצמאית. במידה ואתם לא מעוניינים באתגרים מסוג זה אתם בהחלט מוזמנים להתקשר למנעולן מקצועי.

 

לסיכום:

ישנם סיבות רבות שיכולות להוביל לאחד ממנגנוני הדלת שלכם לעבוד בצורה פגומה. חשוב מאד להיות ערניים לגבי הדלת שלכם ולפעול בצורה מהירה וללא דחייה.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

התקנת מנעולים לפלדלת

גם לכם יש תחושה שממש בקרוב אתם עלולים להיתקע מחוץ לדלת שלכם בגלל מפתח שנשבר לכם בתוך חור המנעול של דלת הפלדלת שלכם? גם אתם

התקנת מנעולים דלת רב בריח

גם אתם חשים כי דלת הרב בריח שלכם בזמן האחרון מתחילה לעשות לכם "חיים קשים" יותר מבעבר? גם אתם חשים כי יום אחד בעת סיבוב

התקנת מנעול לדלת שריונית חסם

גם לכם דלת השריונית חסם שלכם התחילה לעשות לכם יותר בעיות מהרגיל? גם אתם חשים כי יום יבוא וברגע שתסובבו את המפתח בתוך חור המנעול

התקנת מנעול לדלת אלומיניום

גם אתם חשים כי דלת האלומיניום שלכם מתחילה לעשות לכם יותר בעיות מבדרך כלל? גם לכם יש את התחושה שהדלת שלכם משחקת אותה "קשה להשגה"

התקנת מנעול לדלת פנים

גם לכם יש בעיות שקורות לכם זמן האחרון עם דלתות הפנים שלכם? גם לכם יש תחוש שיום אחר אחת מדלתות הפנים שלכם יכולות להיתקע בבית

התקנת מנעול צילינדר

גם אתם חשים כי מנעול הצילינדר שלכם מתחיל לעשות לכם יותר ויותר בעיות? גם לכם יש תחושה כי יום אחד במהלך סיבוב המפתח בתוך חור

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: