לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

התקנת מנעול לדלת שריונית חסם

גם לכם דלת השריונית חסם שלכם התחילה לעשות לכם יותר בעיות מהרגיל? גם אתם חשים כי יום יבוא וברגע שתסובבו את המפתח בתוך חור המנעול הוא ישבר ויתקע בפנים? ישנם בעיות רבות שיכולות לקרות לדלת שריונית החסם שלכם. חשוב מאד לדעת מה המקרים שיכולים להוביל לדלת שלנו לצאת מכלל שימוש או הצורך בתיקון.

חשוב מאד לא להזניח בעיה כל שהיא דלת שלנו משום שהיא יכולה להוביל לבעיה חמורה הרבה יותר שכבר יהיה קשה יותר לפתור. המאמר הבא יעסוק בכל מה שצריך לדעת על תקלות נפוצות שקורות בדלת שריונית חסם ועל התקנת מנעול לדלת שריונית חסם.

 

דלת שריונית חסם

דלתות שריונית חסם הן דלתות איכותיות מאד בעלות מנגנוני נעילה משודרגים מאד. חברת שריונית חסם שמה לעצמה ליעד לייצר דלת חזקה, אסתטית, עמידה מול פריצות, יפה ושעוברת את מבחן הזמן. דלתות שריונית חסם הן דלתות איכותיות מאד לא סתם ניתן לראות אותן היום במגוון רחב מאד של בתים בישראל. דלת שריונית חסם עשוייה מחומרים חזקים מאד ובנוסף היא מאובזרת עם מערכת נעילה משוכללת מאד.

השילוב של השניים מביא לדלת יוצאת דופן, חזקה ומאובטחת. דלת שריונית חסם היא דלת שמרתיעה גנבים רבים בזמן הפריצה משום שהיא דלת שמקשה מאד על הפריצה ולוקח זמן רב לפרוץ אותה. לכן, מקרים רבים בהם הגנבים מבחינים כי דובר על דלת שריונית חסם הוא יסתובב ויחבר דלת קלה יותר לפריצה.

 

בעיות מוכרות שיכולות לקרות לדלת שלכם

כמו בכל דלת גם לדלת שריונית חסם יכול לקרות בעיות שיכולות לפגוע בה בצורת הפעולה התקינה. חשוב לדעת מה הן סוגי הבעיות שיכולות לקרות לדלות שלנו כדי שנוכל לאבחן את הבעיה, להבין ממה היא נוצרה ולנסות ולפתור אותה. חשוב מאד לא להזניח בעיה שקיימת בדלת שלנו ולפתור אותה בצורה מהירה ואיכותית. להלן הבעיות המוכרות:

 

פריצה אלימה:

פריצה אלימה היא סיטואציה של פריצה שמשאירה אחריה סימני אלימות על הדלת. ברוב המקרים סימני האלימות שנראה על הדלת שלנו יהיו על הצירים, על מנגנון הנעילה על הידית או על הדלת עצמה. פריצה אלימה נעשית על ידי שימוש בכלים כבדים כמו פטיש או לום שהגנב משתמש בהם.

ברגע שראינו כל הדלת שלנו חוותה פריצה אלימה חשוב מאד לדאוג לתיקון מהיר ואיכותי. במקרה ואנו ראינו כי היה רק ניסיון פריצה לדלת שלנו אך היא לא נפרצה חשוב גם בסיטואציה כזאת לבדוק שלא נעשה נזק לאף אחד מהמנגנונים שלה. מנגנון נעילה פגום הוא מנגנון נעילה שלא מתפקד כמו שצריך וקל הרבה יותר לפרוץ אותו.

 

מנגנון שבור או עקום:

ישנם מקרים רבים שאנו נבחין כי אחד ממנגנוני הדלת שלנו שבור או עקום. במקרים כאלו חשוב לא להזניח את הבעיה ולפתור אותה בצורה מהירה ואיכותית. מנגנוני הדלת מחוברים זה לזה ומושפעים רבות אחד מהשני. לכן, ברגע שיש לנו מנגנון כל שהוא שבור או עקום הוא יכול להשפיע על שאר מנגנוני הדלת שלנו להיות גם עקומים או להוביל לשבר.

לכן, ברגע שאנו מגלים כי ישנו שבר באחד המנגנונים שלנו חשוב מאד לדאוג להחליפו בצורה מהירה כדי לא ליצור תגובת שרשרת. מקרים שיכולים להוביל למנגנון שבור או עקום הם: משחקי ילדים, בלאי, מכה חוזרת מהקיר הסמוך, מכה מרהיט כבד בזמן הובלה ועוד.

 

גוף זר:

מקרה של גוף זר מתבטא בכך שלכלוך או אבק נכנסים לתוך אחד ממנגנוני הדלת שלנו וגורמים להם לפעול בצורה לא תקינה. לרוב מקרה של גוף זר יקרה בדלתות החוץ שלנו משום שהן חשופות הרבה יותר ללכלוך או אבק שמגיע מחוץ לבית.

גוף זר יכול להיכנס למנגנון הנעילה, לידית או להתיישב עם הירים. לכן, במקרה שאתם חשים כי הידית שלכם נעשת קשה לשימוש או שהצירים שלכם לא זזים באותה צורה חלקה כמו בעבר יכול להיות שלכלוך או אבק נכנסו אליהם והתחילו לפגום בצורת העבודה שלהם.

במקרה של גוף זר שנכנס למנגנון הנעילה שלנו המצב כבר חמור יותר. על המנעולים עובדים באותה הצורה, בתוך כל המנעול יש מנגנון שנקרא פינים. תפקידם של הפינים הוא לבצע את פתיחת המנעול והסגירה שלו.

על ידי הכנסת המפתח הנכון לחור המנעול הפינים מסתדרים לפי הסדר הנכון שלהם ובכך מתאפשרת לנו פתיחת המנעול. כאשר יש לנו גוף זר במנגנון הנעילה שלנו הפינים שלנו יכולים להתעקם. במקרה שאנו מכינים את המפתח לחור המנעול פעמים רבות אנו יכולים לדחוף את הלכלוך עמוק יותר וליצור בעיות רבות.

 

עייפות החומר:

עייפות החומר הוא מצב שבו מנגנוני הדלת שלנו מתחילים להישחק ולהתעייף עם הזמן. כמו גוף האדם כך גם גופים רבים בטבע שהזמן עושה את שלו ואותם גופים מתחילים לאבד מרמת החיוניות שלהם. כאשר אנו מבחינים כי קיים מנגנון כל שהוא שהוא כבר ישן חשוב מאד שנדאג להחליף אותו בצורה מהירה.

כמו שציינו קודם לכן, מנגנוני הדלת מושפעים אחד מהשני ובמקרה של מנגנון תקול או ישן שאר מנגנוני הדלת יכולים להתקלקל גם גן בגללו. במקרה שאנו מבינים כי יש לנו מנגנון ישן חשוב שנחליף אותו במהירות עם מנגנון חדש.

 

מנעולן מקצועי

בכל סיטואציה שבה אנו מרגישים כי אחד ממנגנוני הדלת שלנו לא עובד בצורה תקינה חשוב מאד שנקרא למנעולן מקצועי שיבוא לסדר לנו את הבעיה. לצערנו ישנם מנעולנים חובבניים בשוק שיכולים להשאיר לכם בעיות רבות בדלת לכן חשוב לוודא שאותו מנעולן שאנו מזמינים הוא מנעולן מקצועי ואחראי. ושהוא יודע להתעסק עם סוג הדלת שיש לנו בבית.

 

כמה עולה התקנת מנעול לדלת שריונית חסם?

מחיר של התקנת מנעול לדלת שריונית חסם משתנה על פי כמה פרמטרים שחשוב לדעת והם: סוג הבעיה שיש לפתור, סוג הדלת, האם דרוש פריצה, זמן האירוע, מקום האירוע, שנות ניסיון, רמת השכלה ועוד. כל אחד מהגורמים הללו ישנה את גובה הצעת המחיר. מחיר ממוצע נע בין 120 ל-450 ש"ח.

 

האם ניתן לבצע התקנת מנעול לדלת שריונית חסם לבד?

במידה ואתם אנשים בעלי ידיים טובות ואתם לא מפחדים מאתגרים אתם בהחלט יכולים לנסות לפתור את הבעיה הזאת בעצמכם על ידי סרטונים באינטרנט. במידה ואתם לא מעוניינים באתגרים צרו קשר עם מנעולן מקצועי.

 

לסיכום:

ישנן בעיות רבות שיכולות לקרות לדלת שלנו. חשוב לא להזניח אותם וליצור קשר עם מנעולן מורשה.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

התקנת מנעולים לפלדלת

גם לכם יש תחושה שממש בקרוב אתם עלולים להיתקע מחוץ לדלת שלכם בגלל מפתח שנשבר לכם בתוך חור המנעול של דלת הפלדלת שלכם? גם אתם

התקנת מנעולים דלת רב בריח

גם אתם חשים כי דלת הרב בריח שלכם בזמן האחרון מתחילה לעשות לכם "חיים קשים" יותר מבעבר? גם אתם חשים כי יום אחד בעת סיבוב

התקנת מנעול לדלת אלומיניום

גם אתם חשים כי דלת האלומיניום שלכם מתחילה לעשות לכם יותר בעיות מבדרך כלל? גם לכם יש את התחושה שהדלת שלכם משחקת אותה "קשה להשגה"

התקנת מנעול לדלת פנים

גם לכם יש בעיות שקורות לכם זמן האחרון עם דלתות הפנים שלכם? גם לכם יש תחוש שיום אחר אחת מדלתות הפנים שלכם יכולות להיתקע בבית

התקנת מנעול צילינדר

גם אתם חשים כי מנעול הצילינדר שלכם מתחיל לעשות לכם יותר ויותר בעיות? גם לכם יש תחושה כי יום אחד במהלך סיבוב המפתח בתוך חור

התקנת מנעול לעסק

גם אתם מרגישים כי מנעול העסק שלכם מתחיל לעשות לכם קצת חיים קשים? גם לכם יש את החשש שמה יום בהיר אחד אתם תכניסו את

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: