לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

טכנאי דלתות

גם אתם חשים כי הדלת שלכם מתחילה לעשות לכם מעט יותר בעיות בכל יום ויום? אתם מרגישים כי ישנה בעיה בדלת שלכם ואתם לא ביוק יודעים מה המקור שלה? חשוב מאד לא להזניח אף בעיה בדלת שלכם כדי לא להוות בעיות נוספות שיכולות לקרות עקב הזנחה.

חשוב מאד לפנות לטכנאי דלתות מקצועי שיבוא לסדר ולמצוא את מקור הבעיה כדי להבטיח לכם פתרון איכותי ומקצועי. כאשר אנו חשים כי ישנה בעיה בדלת חשוב מאד לפעול אם הדלת בצורה עדינה כדי לא להחמיר את הבעיה. דלת בעייתית יכולה להוביל לדלת נעולה שדורשת פריצה על ידי פורץ דלתות. המאמר הבא יעסוק בכל מה שחשוב לדעת על טכנאי דלתות.

 

טכנאי דלתות

טכנאי דלתות הוא כמו כל טכנאי רק שהמומחיות שלו היא, כמו שאנו מבינים, בעולם הדלתות. הדלתות שלנו מורכבות מכמה מנגנונים שונים. כל מנגנון עובד בצורה עצמאית וגם בצורה משותפת. מה זה אומר לדוגמא מנגנון הנעילה מחובר ולידית והוא מושפע ממנה, כאשר אנו חווים בעיה מסוימת עם הידית היא יכולה להשפיע על מנגנון הנעילה שלנו גם לצאת מכלל שימוש.

טכנאי דלתות יבוא לאבחן את מקור הבעיה שיש לנו בדלת וידאג לפתור אותה בצורה איכותית ואמינה. ישנם סוגים רבים של מנעולנים וטכנאי דלתות וחשוב לדעת כיצד למצוא טכנאי דלתות אמין ומקצועי. כדי להבטיח שהטיפול שלנו יהיה מקצועי אנו צריכים לפנות רק לטכנאי דלתות מורשה שמחזיק בכל התעודות הדרושות, תעודת יושר והמלצות.

כאשר אותו טכנאי מגיע אלינו לבית אנו יכולים לבקש ממנו להציג את התעודות, להציג את רישיון העסק שלו, תעודת יושר ועוד. בנוסף, אתם יכולים לשאול אותו את כל השאלות הרלוונטיות כדי להבטיח שהוא אכן טכנאי מיומן ואיכותי.

 

תקלות שיכולות לקרות בדלתות שלנו

ישנם מגוון רחב מאד של סוגי תקלות בדלתות שלנו שיכולות לגרום לנו להזמין אלינו הביתה טכנאי דלתות. סוגי הבעיות הם:

 

מכות במנגנוני הדלת:

מנגנוני הדלת שלנו הם דבר רגיש מאד והם יכולים לקבל מכות מגורמים רבים כמו: מכות הולכות וחוזרות מהקיר הסמוך, שימוש באגרסיביות בעת הנעילה, שימוש באגרסיביות בעת הפתיחה והסגירה של הדלת ועוד. כאשר אנו לא שומרים על הדלת שלנו בצורה טובה היא יכולה להיהרס בצורה מהירה מאד.

בנוסף, ישנם תקלות שיכולות לקרות ממגוון רחב מאד של סיבות שלא רק הקשורות אלינו כמו בעיות בצירים או בדלת עצמה. כאשר אחד המנגנונים של הדלת שלנו מקבל מכות בצורה רציפה הוא יכול להיהרס מהר מאד ולצאת מכלל שימוש. במקרים רבים הוא גם יכול להישבר או להתעקם ולהשפיע על שאר מנגנוני הדלת גם להתעקם או להישבר.

 

עייפות החומר:

במקרים רבים הדלת שלנו יכולה להיות זקנה מאד. עייפות החומר הוא מקרה שהדלת שלנו או אחד המנגנונים שלה מתחיל להתעייף ולצאת מכלל שימוש. המנגנונים שיכולים להתעייף הם הידית, המנעול, הצירים וגם הדלת עצמה. כאשר אנו חשים כי יש לנו בדלת מנגנון ישן ועייף חשוב מאד שנדאג להחליף אותו בצורה מהירה כדי לא לגרור גם את שאר מנגנוני הדלת שלנו לצאת מכלל שימוש.

 

פריצה אלימה:

פריצה אלימה היא סיטואציה שבה הדלת שלנו נפרצה על ידי גנב שהשתמש בכלים כבדים כמו פטיש או לום כדי לפרוץ אותה. פריצה אלימה מתבטאת בכך שנשארו סימני אלימות על הדלת שלנו ועל המנגנונים שלה. כאשר אנו חווים פריצה אלימה חשוב מאד להזמין טכנאי דלתות בצורה מהירה כדי להבטיח את החזרת השקט הנפשי אלינו לגוף ואת בטיחותה של הדלת שלנו ושל התפקוד שלה.

 

גופים זרים:

ישנה סיטואציה שבה נכנסים לתוך אחד מהמנגנונים של הדלת שלנו גופים זרים. כאשר אנו חווים גוף זר בדלת שלנו זה יכול להיות לכלוך או אבק שנכנסו לידית, לצירים או למנגנון הנעילה שלנו. כאשר נכנס גוף זר לאחר המנגנונים של הדלת שלנו הוא יכול לגרום לבעיות רבות. במידה ואתם חשים כי הידית והצירים עובדים בצורה תקועה יכול להיות שלכלוך התיישב עליהם ומפריע להם לעבוד.

במקרה שנכנס לנו לתוך מנגנון הנעילה גוף זר הסיטואציה יכולה להיות מסובכת יותר. מנעולים עובדים בעזרת פינים. תפקידם של הפינים הוא להסתדר בצורה הנכונה כאשר אנו מכינים את המפתח הנכון לחור המנעול. על ידי המפתח הם מסתדרים בצורה הנכונה וכך מתאפשרת הפתיחה של הדלת. כאשר גוף זר נכנס לחור המנעול הוא יכול לשבש פעולות רבות של המנעול ושל פתיחת הדלת שלנו.

 

טיימינג בהזמנת טכנאי הדלתות

הדבר החשוב ביותר בימינו הוא הטיימינג. כאשר אנו חשים כי ישנה בעיה מסוימת באחד ממנגנוני הדלת שלו חשוב מאד לפתור את הבעיה בצורה מהירה ומקצועית. כאשר אנו דוחים את הטיפול בבעיה אנו יכולים להוביל לבעיות מסוגים שונים.

בעיה קטנה יכולה להוביל לבעיה גדולה יותר ובכך לגרום לדלת שלנו להינעל ללא אופציה של פתיחה ללא פרוץ. לכן, כאשר אנו חשים בעיה קטנה בדלת שלנו חשוב מאד להזמין טכנאי דלתות במהירות כדי לבטל כל אופציה של דלת ננעלת.

 

מציאת טכנאי דלתות מוסמך

מציאת טכנאי דלתות זה דבר שיכול להיות לא קל כל כך. בנוסף, אנו מזמינים בסופו של דבר אדם שאנו לא מכירים אלינו הביתה ולכן חשוב מאד לוודא שהוא בן אדם אמין. ראשית חשוב לוודא שהוא מחזיק בתעודות הנדרשות.

כאשר אנו מחפשים טכנאי דלתות נשתדל למצוא אחד שיש לו חוות דעת חיוביות, חוות דעת יכולות לעזור לנו כדי להבין את רמת הניסיון והאחריות של אותו בעל המקצוע. המלצות גם כן יעזרו לנו, במידה ויש לנו המלצות ממקות ראשון זה יהיה המקרה הטוב ביותר.

 

האם ניתן לבצע את עבודתו של טכנאי הדלתות לבד?

ניתן לבצע את עבודתו של טכנאי הדלתות לבד במידה וסוג הבעיה לא גדול במיוחד. במידה ודרוש להחליף ידית או צילינדר אתם בהחלט יכולים להיעזר במדריכים או בסרטונים ולבצע את הפעולה לבד. במידה ומדובר על פעולה מסובכת יותר שדורת כמה פעולות במקביל כמו פריצה והחלפת חלקים פגומים נמליץ לכם להיעזר בטכנאי דלתות מקצועי.

 

כמה עולה שירות של טכנאי דלתות?

שירות של טכנאי דלתות משנה בין טכנאי לטכנאי. כל טכנאי מכין את הצעת המחיר לפי כמה פרמטרים שונים כמו: סוג הבעיה שיש לפתור, האם דרוש פריצה, מקום האירוע, סוג הדלת ועוד. מחיר של טכנאי דלתות נע בין 150-850 ש"ח.

 

לסיכום:

הזנחת בעיה בדלת היא לא דבר טוב, חשוב לטפל בה במהירות על ידי טכנאי דלתות מוסמך ואחראי.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

התקנת מחזיר לדלת

הדלת שלכם לא מפסיקה להיטרק מעצמה? הילדים אוהבים לטרוק את הדלת? הילדה הגיעה לגיל ההתבגרות וכל ריב מלווה בטריקת דלתות? מחזיר לדלת היא המצאה מדהימה

התקנת כספות

אתם מעוניינים להכניס כספת לבית שלכם כדי שיהיה לכם מקום בטוח לשמור את כל החפצים היקרים שלכם? אתם רוצים להכניס כספת למקום העבודה שלכם כדי

עינית מצלמה לדלת

נמאס לכם בכל פעם שמישהו דופק לכם בדלת לשאול "מי שם?" רוצים פשוט לראות מי נמצא מאוחרי הדלת שלכם בזמן הנתון מבלי להצמיד את הראש

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: