לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

מדוע כדאי להשתדרג במנעול חדש כל כמה שנים

מה שלא פגום לא צריך להחליף. את המשפט הזה כולנו מכירים ואוהבים לדקלם, אך במקרה של החלפת מנעול לבית המקרה קצת שונה. ופה דווקא חשוב להחליף מנעול לבית כל כמה שנים. בשנים האחרונות כמות הפריצות לבתים הולכת וגדלה מדי שנה והמגפה לא פוסקת.

בכל שנה משתפרת הטכנולוגיה של מנעולי הבית, אך עם השתפרות הטכנולוגיה של ההגנה כך גם משתפרת הטכנולוגיה של הפורצים. לכן, חשוב מדי כמה שנים להתחדש ולהשתדרג בנעול איכותי שקשה לפרוץ אותו. במאמר הבא הכנו עבורכם מספר סיבות חשובות המפרטות מדוע כדאי להחליף מנעול כל כמה שנים.

 

הנה מספר סיבות מדוע צריך להחליף מנעול כל כמה שנים:

סיבה ראשונה:

להקדים תרופה למכה. כן, זה משפט שכולנו מכירים ויודעים היטב אז האם כולנו גם מיישמים אותו כמו שצריך? הסטטיסטיקה מראה שכל כמה שנים בממוצע נוצרת בעיה כזאת או אחרת במנעול הבית שלכם. האם אתם רוצים להיות חלק מהסטטיסטיקה או שאתם דווקא האנשים שישברו אותה?

בעיות במנעול יכולות להיות במגוון רחב מאד, הם יכולות להיות בעיות קטנות ומינוריות שבהחלט אפשר לחיות איתם כמו ידית רופפת או מפתח שקצת קשה להכניס למנעול. והם יכולות להיות בעיות יותר רציניות כמו מנעול שנתקע ולא ניתן לשחרור או מפתח שנשבר בתוך הצילינדר.

כאן השאלה, האם אתם מעוניינים להיות אותם אנשים שמגיעים לשלב שהמנעול שובק חיים או אתם דווקא אותם האנשים שמקדימים תרופה למכה ולא מגיעים לשלב בו אתם צריכים להזמין מנעולן או פורץ באמצע הלילה או חס וחלילה שמישהו נתקע בתוך הדירה.

החלפת מנעול כל כמה שנים תפתור אתכם אחת ולתמיד מבעיות שקורות למנעול ישן. בנוסף, בגלל מגפת הפריצות שקיימת בארץ בשנים האחרונות כך תוכלו גם להשתדרג באמצעי אבטחה חדש ומשוכלל לבית שלכם ולא לדאוג מפריצות.

 

סיבה שנייה:

הטכנולוגיה בעולם שלנו לא מפסיקה להפתיע ולהתחדש, גם בעולם המנעולים. לכן, הוציאו את הטכנולוגיה הישנה מהבית שלכם והתחדשו בטכנולוגיה חדישה שתעשה את העבודה בלי בעיה. לא רק בסרטים קיימות הטכנולוגיות החדישות ביותר, גם בבית שלנו אנחנו יכולים להנות מטכנולוגיה חדישה לנעילת הבית שלכם בעזרת סריקת כף יד, סריקת פנים, סריקת גלגל העין ועוד.

לכן, כדי להיות בטוחים שאתם לא נשארים מאחור ושאתם לא עוד מטרה קלה עבוד פורצים חשוב כל כמה שנים לשדרג את אמצעי האבטחה בבית שלכם ולעשות לפורצים חיים קצת יותר קשים.

 

סיבה שלישית:

כמו שאנחנו משתדרגים כל כמה שנים האמצעי הגנה ואבטחה חדשים לבית שלנו ככה גם הפורצים משתדרגים להם. הפורצים הם אנשים חכמים מאד וכלל לא פראיירים, כל פעם שיוצאת טכנולוגיה חדשה לשוק הם לומדים אותה היטב ומגלים כיצד ניתן לפרוץ אותה.

בנוסף, הם כבר מומחים בפריצות שקטות ובהתחמקות מהמשטרה. לכן, אם אנו רוצים למנוע פריצה בזמן הקרוב אצלנו בבית או לכל היותר לעכב את אותם פורצים להיכנס אלינו הביתה חשוב שנחליף מנעול כל כמה שנים.

 

סיבה רביעית:

לכל אחד מאיתנו בשלב כזה או אחר בחיים נאבד המפתח שלו. לעיתים נמצא אותו בתוך אחד הכיסים בערימת הכביסה ולפעמים הוא יהיה בתיק במקום שלא חשבנו. אך יהיו מקרים בהם לא נמצא אותו ואז במקרה כבר נהיה מעט מלחיץ, אנו לא יודעים מי יכול להגיע אליו ומה הוא יכול לעשות עם המפתח שלנו.

התקווה והמזל לא עובדים פה ואין לנו את האופציה לבדוק שצרור המפתחות שלנו לא נמצא בידיים שיעשו בו שימוש לרעה. לכן, חשוב מאד למנוע מאיתנו לאכול סרטים מיותרים וברגע שאנו חוששים שמא המפתח שלנו בידיים לא טובות עדיף להחליף את המנעול לפני שהסיוט הזה יתגשם, שנגיע הביתה ונגלה שמישהו אחר כבר היה בו.

 

סיבה חמישית:

לפעמים אנו מגיעים למצב שהמנעול שלנו לא עובד כמו פעם. אולי הוא רופף, אולי קשה לפתוח ולסגור אותו, אולי הידית קשה להזזה ואולי עוד אלף דברים שגורמים לא להציק בזמן הפעולה הכה פשוטה שהוא צריך לעשות. לפעמים אנו אנשים דחייניים ודוחים את ההחלפה לרגע בו הוא ממש יפסיק לעבוד. אבל למה זה צריך להיות ברגע האחרון? מי יודע מתי זה יתפוס אותנו? אם בדרך לעבודה או בדרך לאירוע חשוב. לא נרצה שבגלל מנעול האירוע שלנו התפספס.

לעיתים, חשוב להבין שהמנעול שלנו דורש תיקון. ניתן לתקן את המנעול של דלת הבית שלנו אך הדבר לא מבטיח שבעיה זאת לא תקרה שוב. לפעמים עלות התיקון ועלות ההחלפה יהיו דומות. אז אם יש לכם את האופציה להשתדרג במנעול חדש במקום הישן שעושה לכם חיים קשים אל תדחו את זה לרגע האחרון.

 

לסיכום

ישנם סיבות רבות מאד שידליקו לנו נורה שאנו צריכים להחליף את מנעול הבית שלנו. חשוב מאד לא לדחות או לשחק עם זה כי אנחנו לא יודעים מה יכול לקרות הלילה. אנו ממש לא רוצים להפחיד אתכם אבל אנחנו רוצים להבהיר לכם כמה החלפת מנעול כל כמה שנים היא דבר חשוב.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

איך יודעים מתי צריך להחליף מנעול

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, המשרד שלנו והחסן שלנו מוגן ובטוח מפני גנבים ופריצות. עצם הידיעה שהבית שלנו מוגן נותנת לנו רוגע נפשי. אך

איך לבחור דלתות

מדי כמה שנים חשוב להחליף דלת. אם מטעמי סטיילינג או אם מטעמי בטיחות. לבחירת דלת ישנם כמה פרמטרים חשובים. ראשית חשוב שהדלת שנבחר תהיה אכיתותית

איך להחליף צילינדר

לעיתים מגיע השלב בו אנו צריכים להחליף את הצילנידר של דלת הכניסה שלנו לבית או לאחד מהחדרים בבית. לרוב הצילינדר של דלת הכניסה הוא החשוב

איך למנוע פריצה לדירה בזמן חופשה

הקיץ הגיע אלינו ואיתו הגיע גם עונת החופשות בארץ ובחו"ל. ישראלים רבים יוצאים לחופשות בזמן חופשת הקיץ. על פי סקר שנערך במשטרה בתקופת הקיץ מספר

איך לתקן דלת חורקת

דלת חורקת היא אף פעם לא צליל נעים לאוזן שלנו. לא נעים להגיע אחרי יום עבודה ארוך עם ידיים מלאות בקניות מהסופר ולגלות שדלת הכניסה

איך לתקן דלת כניסה

דלתות הכניסה לבית שלנו במהלך היום לא מהוות עבורינו יותר מידי תשומת לב ומחשבה, אבל שמשהו קורה להן זה פתאום הדבר הכי חשוב שיש בבית.

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: