לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

מנעולן חירום

שירות של מנעולן חירום הוא בדיוק כמו שהוא נשמע, מנעולן מיוחד למצבי חירום. ישנם מצבי חירום רבים שאנו נאלצים להזמין מנעולן לשעות חירום כמו: הסיטואציה שהגענו מאוחר בלילה והמפתח לא נמצא עלינו והדרך היחידה היא פריצת הדלת, דלת שלא נפתח וסוגרת את אחד מבני הבית מאחוריה, ילד או תינוק שננעלו ברכב וחייבים לחלצם ועוד רבים המקרים.

מנעולן חירום הוא מנעולן שיגיע במהירות רבה ויפתור את אותה הבעיה על הצד הטוב ביותר שיש ובמהירות הגבוה ביותר שיש. במאמר הבא ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת על מנעולן חירום ואיך נזמין אותו בצורה טובה.

 

מה הוא מנעולן חירום?

מנעולן חירום הוא מנעולן כזה שלרוב עובד בשעות שונות משאר המנעולנים משום שהוא יותר מיועד לשעות חירום. מנעולן כזה יהיה זמין גם בלילה בשעות הקטנות וגם ביום. מנעולן לשעות חירום צריך לגעת ברוב הגדול של המקרים כדי שיוכל לתת תענה נכון לאותו האדם שנתקע במקרה חירום שצריך את עזרתו של המנעולן. מנעולן חירום צריך להגיע בצורה מהירה מאד למקום האירוע ולפתור את הבעיה ללא לחץ.

 

מי יכול להיות מנעולן חירום?

מנעולן חירום צריך להיות בעל מקצוע שיודע לטפל ולתקן מגוון רחב של בעיות ותקלות. משום שמצבי חירום נוגעים במגוון רחב מאד של מצבים על המנעולן לגעת ולשלוט בכל אחד ממצבים אלו, כדי שהוא יוכל להיות יעיל ומועיל לאותם אנשים שתקועים במצב חירום.

מצבי חירום הם אף פעם לא סיטואציה נעימה כל כך עבור מי שחווה אותה. שכן זה עלול להתאפיין בלחץ רב, עצבים, האשמות, התקפי חרדה ועוד. באותו הרגע מי שאחראי לפתור את אותה הבעיה הוא המנעולן. על המנעולן להבין שהוא נמצא בסיטואציה מאד מלחיצה עבור אותם אנשים והוא חייב להיות רגוע וקשוב ולא להוות לחץ נוסף אלא רוגע ושליטה במצב.

 

על המנעולן להיות בעל תכונות אלו:

  • יחסי אנוש: אינטליגנציה רגשית חשובה בסיטואציות כאלה, שכן המנעולן מגיע לבתים או סיטואציות שאנשים נמצאים תחת לחץ גבוהה והוא חייב לתפקד בצורה אנושית ורכה כדי להרגיע אותם וכדי לא להוסיף מימד נוסף של לחץ.
  • סבלנות: משום שהמנעולן נמצא בסיטואציה כה רגישה ומלחיצה הוא חייב להתאזר בסבלנות רבה בשביל הלקוחות שלו. הסבלנות תתפרש בכל אותם השאלות שישאלו אותו הלקוחות, אם זה בטלפון עוד לפני ההזמנה או אם זה פנים אל פנים. סבלנות היא פרמטר חשוב מאד למנעולן חירום.
  • אדיבות: על מהנעולן להיות בן אדם אדיר וחייכן כדי לעזור לאנשים להירגע ממקרה החירום שהם נמצאים בו. אדיבות תעזור לו לתפקד בצורה טובה יותר ולשמור על הלחץ בצד.
  • קשוב: ישנם מצבי חירום שהלקוחות נמצאים באובדן שליטה או בהתקף חדרה, על המנעולן להבין את הסיטואציה שלהם, לכבד אותה ולנסות לעזור להם על הצד הטוב ביותר תוך כדי הקשבה לרצונות שלהם.
  • זריזות: כמובן שזריזות ועבודה מהירה היא פרמטר מאד חשוב לאותם המנעולנים של מקרי חירום. מקרי חירום ברוב הסיטואציות חייבים להיפטר בצורה מהירה וזריזה ככל האפשר.

 

האם קיים הבדל בין מנעולם חירום למנעולן רגיל?

שעות הפעילות הוא ההבדל הגדול ביותר בין מנעולן למקרי חירום לבין מנעולן רגיל. מנעולן רגיל ברוב הגדול יעבוד בשעות העבודה הרגילות, בוקר עד שעות אחר הצהריים בעוד מנועלן למקרי חירום דווקא יהיה זמין בשעות הערב ובשעות הקטנות של הלילה וכמובן גם בכל שעות היום. כך שבמידה ויש לכם בעיה שקורת מחוץ לשעות העבודה הרגילות ככל הנראה שמנעולן למקרי חירום יהיה הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

 

אילו דברים חשוב שנדע לפני שאנו מזמינים מנעולן לשעות חירום?

  • ראשית הדבר החשוב ביותר שעליכם לוודא הוא שהמנעולן אכן מגיע בשעה שקבעתם איתו ולא יצא מצב שאתם ממתינים לו זמן רב מה שיוביל אתכם לעיכובים נוספים לפתרון הבעיה שלכם.
  • רצוי לתאם מראש את גובה השכר שמנעולן לשעת חירום גובה עבודה השירותים שלו. כמובן, שעלות השכר עבור מנעולן למקרי חירום ברוב המקרים יהיה גבוה יותר משום שאתם מקבלים שירות ממנעולן שהוא שירות לא בזמני העבודה.
  • חשוב מאד לפני שאתם מזמינים את המנעולן לשעת חירום לוודא איתו שהוא אכן מחזיק באישורים ובהסמכות הרלוונטיות והמתאימות. גם כאשר אתם בשעת לחץ חשוב לוודא שהמנעולן שאתם מזימינים הוא מנעולן ברמה גבוה, מקצועי, מורשה ושיודע לטפל בבעיה שיש לכם על הצד הטוב ביותר. מנעולן כזה צריך לעבור את כל הקורסים הדרושים ולהחזיק במסמכים הנדרשים.
  • בשביל רוגע נוסף שיכול לתרום לכם כאשר אדם זר נכנס לבית שלכם תוכלו לבקש מאותו מנעולן למקרי חירום להציג בפניכם אישור מהמשטרה שאין לו עבר פלילי. ובכך אתם תוכלו להיות רגועים יותר במהלך העבודה שלו בבית שלכם.

 

תוך כמה זמן אמור להגיע מנעולן לשעות חירום?

אחד היתרונות הברורים של מנעולנים לשעות חירום הוא הזמינות שלהם. מנעולנים לשעות חירום הם זמינים באופן מידיי בכל שעות היום והלילה. כך נכסך בפניכים הצורך לחכות זמן רב למנעולן וככל הנראה שתוך פחות השעה הוא כבר יגיע למקום האירוע כדי לפתור את הבעיה. לכן, לא משנה אם התקשרתם אליו במסגרת שעות הפעילות או מחוץ להם על המנעולן להגיע במהירות רבה ולפתור את מקרה החירום שלכם.

 

כמה עולה השירות של מנעולן חירום?

מנעולן חירום ידע להציע לכם את הצעת המחיר רק לאחר שיבין באיזה סוג של מקרה חירום אכן מדובר. במידה והתקלה היא דלת שננעלה הדורשת פריצה ככל הנראה שהמחיר יהיה יחסית גבוה לעומת מפתח שנשבר בתוך המנעול. חשוב מאד לדעת שברוב המקרים השירות של מנעולן למקרי חירום יהיה יקר יותר משום שהוא עובד מחוץ לשעות הפעילות והוא מבטיח זמן המתנה קצר יחסית לעומת מנעולן רגיל.

 

האם מנעולן חירום מספק שירות גם בשעות עבודה רגילות?

יכול להיות שתרצו לקרוא למנעולן מחוץ לשעות הפעילות הרגילות שלו כדי שיספק לכם מענה במקרה חירום. אך הפועל מנעולן חירום מספק שירות גם בשעות רגילות כמנעולן רגיל מן השורה. מה שכה מיוחד במנעולן לשעות חירום הוא שבמידה ואתם תקועים בשעת לילה מאוחרת אתם אכן יכולים להזעיק אותו כדי לטפל בבעיה מה שמנעולנים רגילים לא יעשו. לכן, כאשר אתם פונים למנעולן למקרי חירום תוכלו להינות משקט נפשי לכל אורך היום והלילה.

 

לסיכום:

מנעולן חירום הוא מנעולן שיודע להתמודד עם כל הבעיות הרגילות של מנעולנים אחרים אך הוא עובד גם מחוץ לשעות העבודה.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

מנעולן מקצועי

מנעולן הוא בין המקצועות הסקסיים ביותר שקיימים בשוק. גם לכם קרה הסיטואציה שחזרתם בשעת לילה מאוחרת עם בן או בת הזוג שלכם ופתאום המפתחות לדירה

מנעולן עם שירות אמין

חיפוש מנעולן עם שירות אמין הוא אחד הדברים שכולנו נעדיף כאשר נגיע לסיטואציה שאנו זקוקים למנעולן כזה. יצא לכם להיתקע מחוץ לרכב שלכם בשעת לילה

מנעולן דלתות

לעיתים אנו נתקעים בסיטואציה כלל לא נעימה והיא שהדלת נתקעת ברגע הכי לא מתאים. נכון, אין רגע מתאים לדלת תקועה או למפתח שנשבר בתוך חור

מנעולן מורשה

לרבים מאיתנו קרה הסיטואציה שנתקענו בחוץ לבית שלנו או מחוץ לרכב שלנו בשעת לילה מאוחרת ולא בדיוק ידענו מה לעשות. במקרה כזה לרוב הלחץ, הבלבול,

מנעולן לכספות

כל הכסף שלכם תקוע בתוך הכספת שלכם ואתם לא יכולים להוציא אותו? מסמכים חשובים שלכם נמצאים שם וכבר ניסיתם מספר רב של פעמים את קוד

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: