לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

מנעולן מורשה

לרבים מאיתנו קרה הסיטואציה שנתקענו בחוץ לבית שלנו או מחוץ לרכב שלנו בשעת לילה מאוחרת ולא בדיוק ידענו מה לעשות. במקרה כזה לרוב הלחץ, הבלבול, התקפי החרדה ועוד רגשות כאלה ואחרים קופצים לביקור. חשוב מאד להירגע בשלב זה משום שלחץ וחרדה לא עוזרים לתפקוד תקין. לבעיה הזאת יש פתרון שהוא לא כזה מסובך. מנעולן יכול לפתור לכם את הבעיה בצורה טובה, חלקה ומקצועית.

מנעולן מורשה יכול לעזור לכם לפרוץ את דלת הבית שלכם, לפתוח לכם את הרכב שמסרב להיפתח, פריצת הכספת הביתית שלכם או תיקונה לאחר פריצה. למנעולן מורשה יש את היכולת לסדר את המנעול שלכם בצורה איכותית ומהירה. לכן, במידה ואתם נתקעתם בסיטואציה שדורשת מנעולן מורשה הכנו לכם מאמר שלם שיסביר כיצד יש לפעול.

 

מי הוא מנעולן מורשה בכלל?

תחום המנעולנים בארץ הוא רחב מאד. ניתן למצוא בתוכו מגוון רחב מאד של מנעולנים. תחום המנעולנים כיום לא דורש הסמכה מיוחדת וכל אדם בעל ניסיון פריצה מחר בבוקר יכול להתחיל לעסוק בתור מנעולן. חשוב שהמנעולן שנבחר יהיה אדם אמין שעבר את ההכשרה שלו בצורה מסודרת וטובה.

מנעולן מורשה יוכל לפתור לכם מגוון רחב של בעיות כמו בעיות בדלת הבית, תיקון פריצות, החלפות ידית, תיקון מנגנון נעילה ועוד. בנוסף, פריצה לרכב שלכם כתוצאה מאיבוד מפתח ועד החלפת סוויץ' הרכב שהפסיק לתפקד. היתרון בבחירה של מנעולן מורשה היא שאתם יודעים שהמנעולן יעשה את העבודה שלו בצורה איכותית וללא נזקים עתידיים.

 

איך מבדילים בין מנעולן מורשה לבין מנעולן חובבן?

כמו שאמרנו השוק מלא בסוגים שונים של מנעולנים, ניתן למצוא מנעולנים איכותיים בצורה יוצאת מן הכלל וגם ניתן למצוא מנעולנים חובבניים שינצלו את קרבתם לצרור המפתחות שלכם לניצול אישי. למנעולן מורשה צריך להיות תעודת הסמכה שמציגה את סוג ההתמחות שלו ואת סוג המוסד בו רכש את ההשכלה. בנוסף, הוא צריך להחזיק ברישיון עבודה מתאים בעל תמונה של אותו מנעולן.

בנוסף, מנעולנים רבים גם מסתובבים עם תעודת יושר משטרתית שמראה שאין להם עבר פלילי. חשוב מאד לדעת כי מנעולנים רבים אומרים ללקוחות שלהם כי יש להם תעודת אישור עבודה מהמשטרה, דבר חשוב מאד לדעת הוא שהמשטרה לא מספקת למנעולנים אישורי עבודה כלל אלא רק תעודות יושר. לכן, במידה ומנעולן אמר לכם שיש לו אישור כזה ככל הנראה הוא לא דובר אתכם אמת.

 

כיצד בוחרים מנעולן מורשה שיעשה את עבודתו כהלכה?

לצורך בחירתו של מנעולן מורשה יש לבצע מספר צעדים פשוטים מאד. כמו לפני כל בחירה של סוג טלוויזיה, סלון חדש ואפילו טיסה לחו"ל אנו עושים מספר בדיקות כדי להבין האם המוצר או היעד הזה אכן מתאימים לנו. להלן מספר פרמטרים שחשוב שנעשה לפני שאנו מזמינים או בוחרים מנעולן מורשה:

 

הצעת מחיר:

הצעת מחיר יכולה לשקף לנו הרבה על המנעולן, במידה והוא נותן לנו הצעת מחיר גבוה לעומת מחיר השוק אנו צריכים לחשוב פעמיים שמה מדובר בעוצץ מסויים. גם בסיטואציה של הצעת מחיר נמוכה ממחיר השוק הממוצע אנו צריכים לחשוד מעט שמה מדובר על מנעולן חובבן, לא מקצועי, שעובד עם כלים לא מתאימים ועוד. בעזרת הצעות המחיר נוכל לבדוק מה טיב המנעולן.

 

סקר שוק:

סקר שוק הוא דבר שאנו עושים כמעט לפני כל בחירה שלנו. אנו בודקים האם המוצר בתקציב שלנו, האם הוא עובד טוב ועוד. גם בתחום המנעולנים סקר שוק תורם הרבה לבחירה של מנעולן מורשה. סקר שוק יעזור לנו להבין האם אותו מנעולן מתמחה באותה הבעיה שיש לנו בבית או ברכב. בנוסף סקר שוק יכול לעזור לנו להבין מה מקום העבודה של בעל המקצוע הספציפי הזה, והאם הוא רלוונטי עבורינו או שאנחנו צריכים למצוא בעל מקצוע קרוב יותר.

 

חוות דעת:

חוות דעת הם בין הפרמטרים החשובים ביותר שיש. חוות דעת הם הכוח של הצרכן לטובה ולרעה. בעזרת חוות הדעת אנו יכולים להזהיר או להמליץ על חוויות שונות ועל אנשי מקצוע שונים. בתחום המנעולנים חוות דעת הוא דבר קריטי מאד שיכול לעזור לנו הרבה במציאת מנעולן מורשה ומקצועי.

 

תחושת בטן:

נכון אולי זה נשמע שתחושת בטן לא כל כך קשורה לאחד מהפרמטרים הללו, אך היא דווקא כן. בסופו של דבר אתם מזמינים אדם זר אליכם הביתה. אתם לא מכירים אותו ואתם לא יודעים מה הוא יכול לעשות. לכן, לפני שאתם נותנים למנעולן את האישור להתחיל בפריצה או בתיקון הדלת שלכם, חשוב מאד לשאול אותו כמה שאלות שיעזרו לכם להבין האם מדובר במנעולן מורשה או לא.

חשוב לשאול את המנעולן את כל השאלות שיש לכם בראש ולבחון את הדרך בה הוא עונה לכם. במידה ואתם שמים לב שהוא מנסה להתחמק מתשובות ברורות, ככול הנראה הוא מנסה להתחמק או שהוא לא יודע כיצד לענות. בסיטואציה כזאת ככל הנראה מדובר במנעולן חובבן. במידה והמנעולן עונה לכם תשובות סבלניות ומפורטות ככל הנראה שמדובר על מנעולן מורשה ומקצועי.

 

מה מחיר ממוצע של מנעולן מורשה בשוק:

מחיר ממוצע של מנעולן מורשה בשוק נמדד על פי מספר פרמטרים: ראשית, הדבר החשוב ביותר שמשפיע הכי הרבה על המחיר הוא סוג העבודה לו אתם הלקוחות זקוקים, מקום העבודה, שעות העבודה, שנות ניסיון, רמת השכלה ועוד. כל הפרמטרים הללו ישוכללו בהצעת המחיר של המנעולן המורשה. מחיר של עבודה של מנעולן מורשה נע בין 150 ש"ח ויכול להגיע עד 1200 ש"ח כמובן תלוי בסוג העבודה שאתם מזמינים.

 

מה היא הפלטפורמה הטובה ביותר למציאת מנעולן מורשה?

כדי למצוא מנעולן מורשה אנו יכולים להיעזר בכמה ערוצים רלוונטיים:

דרך האינטרנט: האינטרנט מלא במידע וניתן למצוא בו היום הכל. גם המנעולן מורשה ניתן למצוא דרך האינטרנט, אך חשוב מאד לבדוק באיזה אתר אתם מחפשים. האינטרנט רחב מאד וישנם אתרים שלא מספקים מידע אמין עבור מנעולנים. לכן, חשוב לבדוק באתרים איכותיים שמספקים מידע אמין עם חוות דעת של לקוחות. דבר חשוב לגבי חוות דעת אינטרנטיות הוא, לעיתים אנו לא יודעים מי עומד מאחורי אותן חוות דעת והדבר יכול להיות מעט מבלבל.

מקור ראשון: הדרך הטובה ביותר למציאת מנעולן מורשה היא המלצה ממקור ראשון על אותו מנעולן. חוות דעת מחבר קרוב או מבן משפחה תהיה הפתרון הטוב ביותר עבורנו משום שאנו מכירים את אותו אדם שרכש את שירותיו של אותו מנעול.

 

לסיכום:

מנעולן מורשה הוא דבר חשוב מאד. לא נרצה לבצע הזמנה של מנעולן חובבן. לשם כך הכנו עבורכם את המאמר הזה כדי שגם אתם תדעו כיצד להזמין את שירותיו של מנעולן מורשה.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

מנעולן מקצועי

מנעולן הוא בין המקצועות הסקסיים ביותר שקיימים בשוק. גם לכם קרה הסיטואציה שחזרתם בשעת לילה מאוחרת עם בן או בת הזוג שלכם ופתאום המפתחות לדירה

מנעולן עם שירות אמין

חיפוש מנעולן עם שירות אמין הוא אחד הדברים שכולנו נעדיף כאשר נגיע לסיטואציה שאנו זקוקים למנעולן כזה. יצא לכם להיתקע מחוץ לרכב שלכם בשעת לילה

מנעולן חירום

שירות של מנעולן חירום הוא בדיוק כמו שהוא נשמע, מנעולן מיוחד למצבי חירום. ישנם מצבי חירום רבים שאנו נאלצים להזמין מנעולן לשעות חירום כמו: הסיטואציה

מנעולן דלתות

לעיתים אנו נתקעים בסיטואציה כלל לא נעימה והיא שהדלת נתקעת ברגע הכי לא מתאים. נכון, אין רגע מתאים לדלת תקועה או למפתח שנשבר בתוך חור

מנעולן לכספות

כל הכסף שלכם תקוע בתוך הכספת שלכם ואתם לא יכולים להוציא אותו? מסמכים חשובים שלכם נמצאים שם וכבר ניסיתם מספר רב של פעמים את קוד

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: