לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

מנעולן מקצועי

מנעולן הוא בין המקצועות הסקסיים ביותר שקיימים בשוק. גם לכם קרה הסיטואציה שחזרתם בשעת לילה מאוחרת עם בן או בת הזוג שלכם ופתאום המפתחות לדירה שלכם נעלמו כלא היו? במקרה כזה פתאום הבהלה והלחץ מגיעים לבקר אותנו ומבלבלים אותנו מאד.

כמובן, שחרדה ולחץ לא עוזרים לנו לתפקד בשעות משבר, לכן חשוב מאד דבר ראשון לנשום עמוק ולהתקשר למנעולן מקצועי שיבוא ויסדר את הבעיה בה אנו נמצאים. במאמר הבא ריכזנו עבורכם כל מה שחשוב לדעת לגבי מנעולן מקצועי וכיצד נוכל להבחין שהוא אכן מקצועי ולא חובבן.

 

מי הוא המנעולן המקצועי הזה?

תפקידו של מנעולן מקצועי הוא רחב מאד. מנעולנים לא מתעסקים אך ורק בדלתות ופריצות אלא גם בכל מה שנוגע לתחום הרכבים ולתחום הכספות. כידוע לכם או לא תחום הרכבים הוא תחום רחב מאד וקיימים מגוון רחב של אמצעי אבחטה לכל רכב שהמנעולן חייב להכיר טוב.

בנוסף, הכספות היום הפכו לכספות כמו בסרטים עם אמצעי הגנה משוכללים וסריקות כפות ידיים וגלגלי עיניים. על המנעולן להכיר את כל התחומים האלה כדי לספק עבודה איכותית עבור הלקוח שלו. אז במידה וחשבתם שמנעולן הוא רק פורץ דלתות טעיתם והתפקיד שלו רחב הרבה יותר.

 

מה מנעולן מקצועי צריך להחזיק צריך להציג בפני קהל לקוחותיו?

כידוע לכם או לא, מנעולנים לא חייבים תעודה כל שהיא כדי להתחיל לעבוד בתחום המנעולנים. המידה ויש אדם בעל ניסיון פריצה הוא יכול להתחיל לעבוד בתור מנעולן בכל רגע. הדבר הזה הופך את תחום המנעולנים לפרוץ מאד בכך שכל אדם יכול להיות מנעולן.

לכן, מנעולנים רבים שכן עברו הכשרה וקורסים מחזיקים איתם את תעודת ההכשרה שלהם שמציגה מה למדו ואת המוסד בו למדו. בנוסף לכך, קיים רישיון מנעולן עם תמונה של אותו מנעולן. חשוב לשים לב שעל הרישיון מופיע התמונה של אותו המנעולן. דבר נוסף שניתן לבקש מהמנעולן להציג בפנינו הוא תעודת יושר שמראה שאין לו עבר פלילי כלל.

חשוב לדעת, מנעולנים רבים אומרים ללקוחות שלהם שהם מחזיקים באישור עבודה מהמשטרה. חשוב לדעת שהמשטרה לא מספקת כלל אישורי עבודה למנעולנים אלא רק תעודת יושר. לכן, במידה ומנעולן נתן לכם את התשובה הזאת לאחת המשאלו שלכם, תבינו שככל הנראה הוא לא דובר אמת. משום שהמשטרה לא מספקת לאף תחום אישורי עבודה, חוץ מלשוטרים כמובן.

 

הפרמטרים החשובים לחיפוש מנעולן מקצועי:

לצורך מציאת מנעולן מקצועי ואיכותי שיספק עבורכם עבודה טובה, מקצועית וללא נזקים חשוב לדעת כיצד לחפש. לצורך חיפוש טוב ואיכותי יש לעבור על מספר שלבים חשובים כדי למצוא את המנעולן המושלם עבורכם:

 

סקר שוק:

כל חיפוש טוב מתחיל בסקר שוק. סקר שוק הוא הסריקה שלנו על השוק בו אנו מעוניינים כדי להבין פרמטרים שונים. סקר השוק הוא דבר חשוב לפני בחירה כל שהיא השווה תורמת לנו להיות חכמים יותר ומנוסים יותר. סקר השוק במקרה הזה יכול לעזור לנו להבין האם אותו מנעולן מתמחה בסוג הבעיה שיש לנו או לא, האם מקום העבודה של אותו מנעולן רלוונטי עבורינו או לא ועוד. חשוב לבצע סקר שוק סבלני כדי ללמוד את השוק בצורה טובה יותר.

 

חוות דעת:

חוות דעת הן הכוח של הצרכנים. בעזרת חוות דעת אנו יכולים להבין מה טיב המוצר או השירות שלו אנו זקוקים. חשוב מאד לקרוא את חוות הדעת הטובות והרעות כאחד כדי להבין בצורה טובה מה המוצר או השירות מספק. בכל מה שנוגע לחוות דעת ממנעולנים הסיטואציה חשובה מאד.

חוות דעת יכולות לתת לנו עומדן על טיב המנעולן ורמת המקצועיות שלו. חשוב מאד לדעת שבעידן של היום לעיתים לא תמיד נוכל להסתמך על חוות דעת משום שאנו לא יודעים מי עומד מאחורי המקלדת ומה הכוונות שלו.

 

תחושות בטן:

יכול להיות שחלק מכם לא יבינו מדוע תחושות בטן הם דבר שקשור למציאת מנעולן מקצועי. אך הוא דווקא כן קשור משום שאתם מזמינים אדם זר אליכם הביתה לבצע פעולות רגישות מאד בכל מה שקשור לאמצעי ההגנה שלכם שהוא לרוב הדלת של הבית, דלת הרכב או הכספת. חשוב מאד לשאול את המנעולן את השאלות אשר יושבות לכם בראש ולראות כיצד הוא עונה לכם.

במידה והוא עונה בצורה סבלנית ותשובות מלאות ככל הנראה שמדובר על מנעולן מקצועי ורציני. במידה ומדובר על מנעולן שמתחמק מתשובות או עונה בצורה חסרת סבלנות ככל הנראה שהוא מנסה להתחמק מתשובה או שהוא לא יודע כיצד לענות עליה מה שיכול להסביר על מנעולן חובבן ולא מקצועי.

 

כיצד ניתן למצוא באינטרנט מנעולן מקצועי ואיכותי?

האינטרנט מלא במידע, לפעמים זה יכול להיות מאד מבלבל עבורינו אך לפעמים זה דווקא יכול להיות לנו העזרה הגדולה ביותר. באינטרנט תוכלו למצוא מגוון רחב של מנעולנים, ממנעולנים מקצועיים ואיכותיים עד מנעולנים חובבניים וחסרי ניסיון.

רצוי לבצע חיפוש באתרים מוכרים שממליצים על מנעולן מקצועי. חשוב מאד לא לחפש בכל האתרים משום שיש אתרים שמנסים לקדם מנעולנים לא מקצועיים. האינטרנט הוא יכול להיות דבר מעולה למציאת מנעולן והוא יכול להיו גם מאד ריסקי. חשוב לקחת בערבון מוגבל את המידע שאנו מוצאים באינטרנט ולבצע גם בעצמנו את הבדיקות שכתבנו לכם במהלך המאמר.

 

מה הוא המחיר הממוצע בשוק לשירות של מנעולן מקצועי?

המחירים בשוק משתנים ממנעולן למנעולן, כל מנעולן במצע הצעות מחיר בצורה שונה וישנם פרמטרים שונים שיקבעו את גובה התשלום של אותה עבודה. לצורך הכנת הצעת מחיר ישנם כמה פרמטרים שחשוב לדעת כמו: סוג העבודה שלה אתם זקוקים, מקום העבודה, שעות העבודה, שנות ניסיון, רמת הכשרה, חלקים המיועדים להחלפת או תיקון ועוד.

כל אחד מהפרמטרים הללו יכול לשנות את גובה הצעת המחיר שיתן לכם המנעולן. המחיר בשוק לשירות מנעולנים נע בין 150 ש"ח ל-1200 ש"ח.  כמובן שכל פרמטר ישפיע על המחיר לכאן או לכאן.

 

לסיכום:

שוק המנעולנים מלא במגוון רחב של מנעולנים. אנו יכולים למצוא מנעולן מקצועי שיעשה את העבודה בצורה איכותית או למצוא מנעולן חובבן שיצבע את העבודה בצורה נמוכה מאד ויותיר אחריו נזקים לדלת או לרכב שלנו.

על ידי בדיקות מעמיקות של הפרמטרים שהצגנו בפניכם תוכלו לבצע את הבדיקה המקיפה ביותר שתוכלו לעשות כדי למצוא את המנעולן המקצועי שלכם. טיפ קטן, נסו למצוא מבעוד מועד מנעולן מקצועי שעובד בקרבת מקום שבשעת צרה תוכלו להתקשר לאיש מקצוע שאתם יודעים שיעשה לכם עבודה מקצועית.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

מנעולן חירום

שירות של מנעולן חירום הוא בדיוק כמו שהוא נשמע, מנעולן מיוחד למצבי חירום. ישנם מצבי חירום רבים שאנו נאלצים להזמין מנעולן לשעות חירום כמו: הסיטואציה

מנעולן דלתות

לעיתים אנו נתקעים בסיטואציה כלל לא נעימה והיא שהדלת נתקעת ברגע הכי לא מתאים. נכון, אין רגע מתאים לדלת תקועה או למפתח שנשבר בתוך חור

מנעולן מורשה

לרבים מאיתנו קרה הסיטואציה שנתקענו בחוץ לבית שלנו או מחוץ לרכב שלנו בשעת לילה מאוחרת ולא בדיוק ידענו מה לעשות. במקרה כזה לרוב הלחץ, הבלבול,

מנעולן עם שירות אמין

חיפוש מנעולן עם שירות אמין הוא אחד הדברים שכולנו נעדיף כאשר נגיע לסיטואציה שאנו זקוקים למנעולן כזה. יצא לכם להיתקע מחוץ לרכב שלכם בשעת לילה

מנעולן לכספות

כל הכסף שלכם תקוע בתוך הכספת שלכם ואתם לא יכולים להוציא אותו? מסמכים חשובים שלכם נמצאים שם וכבר ניסיתם מספר רב של פעמים את קוד

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: