לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

מנעולן רכב

רובנו לרוב נזמין מנעולן כדי לתקן או לפרוץ את אחד דלתות הבית שלנו, או להחליף מנגנון נעילה שהפסיק לעבוד. ישנם הרבה יותר מקרים בהן אנו יכולים להזמין מנעולן שיעשה את העבודה שלו, מקרים כאלה הם גם כאשר משהו קורה לנו ברכב. פעמים רבות אנו בכלל לא חושבים שמנעולן יכול לפתור סוג כזה של בעיה.

לכמה מאיתנו כבר קרה ששכחנו את מפתחות הרכב במקום כל שהוא ולא יכולנו לפתוח אותו? או, שמסיבה מסוימת מפתחות הרכב שלנו הפסיקו להגיב לרכב וכעת הם לא מפעילים אותו? במאמר הבא נסביר לכם כל מה שחשוב לדעת על מנעולן לרכב.

 

אילו סוגי בעיות יש לרכב שמנעולן יכול לעזור לנו ולפתור אותן?

ישנם בעיות רבות שקורות לנו ברכב שאנו יכולים להיעזר בעזרתו של מנעולן מורשה ומקצועי לטיפול בבעיה כמו: שכפול מפתחות הרכב, שחזור מפתחות הרכב, פריצת דלת הרכב, תיקון מנגנון הדלת של הרכב, שכפול מפתח של צילינדר דלת הרכב, החלפה ותיקון של קודן הרכב, תיקונם של מערכות אזעקת הרכב, פריצת מנעול הגה, שחרור ופריצה של תא מטען תקוע ועוד הרבה בעיות שקורות ברכב שלכם ואתם בטוחים שבעל המקצוע היחיד שיכול לעזור כאן הוא המוסכניק שלכם.

 

מה חשוב לשים לב לפני שמזמינים מנעולן לרכב שלנו?

לפני שנזמין מנעולן לרכב שלנו ולפני שניתן לו להתחיל לעבוד על הרכב שלנו ישנם כמה דברים חשובים מאד שעלינו לשים לב אליהם. ראשית נבקש מהמנעולן להציג בפנינו את האישור המשטרתי שמוכיח שאין לו עבר פלילי, בנוסף נבקש מהמנעולן שיציג לנו את ההכשרה שלו ואיפה לבד.

חשוב מאד לבחון את טיב המנעולן טרם תחילת העבודה כדי להבין האם מדבור במנעולן מתחזה ולאחר תיקון הרכב שלכם הוא ינצל את הסיטואציה וישכפל לעצמו מפתח או יעשה דבר אחר שעלול לפגוע בכם וברכב שלכם, או שמדובר במנעולן מקצועי ומורשה שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ללא כל בעיה עתידית.

דבר נוסף שחשוב מאד הוא, כאשר אנו מזמינים את המנעולן אלינו לרכב חשוב מאד שנשאל אותו אם הוא מבין באחת הבעיות שציינו למעלה או בבעיה הספציפית שיש לנו ברכב. במידה והמנעולן לא מבין בתחום עולם הרכב הוא עלול להותיר נזק רב לרכב שלכם כמו דלת עקומה, שאריות פריצה ואפילו הרסית מנגנון הנעילה של הרכב.

דבר נוסף חשוב הוא הזמינות של אותו מנעולן. מקרי רכב נעול או תקול יכולים לקרות כל הזמן ובכל שעות היום. חשוב שאת המנעולן שאנו מזמינים אלינו נשאל את צפי ההגעה שלו. במידה ויקח לו זמן רב להגיע עדיף שנשתמש בשירותיו של מנעולן רכבים אחר. דבר חשוב מאד נוסף, הוא לפני שאנו מזמינים את המנעולן אלינו לרכב ולפני שהוא מתחיל לעבוד על פתרון הבעיה חשוב מאד לקבוע איתן את גובה התשלום שהוא דורש.

ככל הנראה לרובינו אין כמות גדולה של מזומן לשלם לאותו בעל מקצוע ולא לכל המנעולנים יש אופציה של סליקת אשראי, דברים אלו אמנם לא קשורים לטיבו של המנעולן אך הם חשובים מאד משום שלכל בעל מקצוע בסוף העבודה נדרש לשלם. מה שיחסוך לכם מקרים של אי נעימות.

 

באילו מקרים הזמנת מנעולנים לרכב שלנו תהיה הדבר המומלץ?

 • פתיחתם של דלתות שננעלו ומסרבות להיפתח.
 • כאשר אתם מעוניינים בפריצת סוויץ' נעול ללא השארת עקבות או נזקי פריצה.
 • כאשר אתם מעוניינים לפרוץ את תא המטען שלכם.
 • החלפת מנעולים שהפסיקו לעבוד או כתוצאה של אובדן מפתח.
 • תיקון של סוויץ' שהפסיק לעבוד כהלכה.
 • כאשר אתם מעוניינים לשחזר את המפתח המקורי שלכם לרכב.
 • כאשר אתם מעוניינים בפריצת הרכב שלכם על ידי וואקום ללא השארת שאריות פריצה או נזק.
 • כאשר אתם מעוניינים בקידוד מפתחות חדשים לרכב שלכם.
 • כאשר אתם מעוניינים בשכפול של שלטים לרכב שלכם.
 • כאשר אתם מעוניינים בקידוד של שלטים לרכב שלכם.
 • ועוד מקרים נוספים רבים שיגרמו לכם להזדקק בעזרתו של מנעולן מקצועי.

 

מדוע דווקא מנעולן לרכב?

במקרים רבים אנו מוצאים את עצמנו בסיטואציה שבה נצטרך להזמין מנעולן לרכב שלנו. במידה ונשבר המפתח של הרכב, אחד הילדים איבד את מפתחות הרכב, הרכב ננעל עם המפתחות בפנים מה שמוביל לפריצת הרכב, ילד שחס וחלילה נתקע ברכב ועוד.

במקרים כאלה מנעולן רכב מקצועי אשר קיבלת הסמכה מתאימה לתיקון סוג כזה של בעיות יהיה הפתרון הטוב והיעיל ביותר עבורכם. מנעולן רכב יכול לסייע לכם בכל בעיה אשר נוצרת שגורמת לכם להיתקע מחוץ לרכב שלכם ללא האופציה להיכנס או להניע אותו.

תקלות ברכב עלולות לקרות לנו בכל סיטואציה כמו: מפתח שהלך לאיבוד מה שמשאיר אתכם תקועים מחוץ לרכב, אתם עלולים להיתקע מחוץ לרכב משום שהפעם הנעילה האוטומטית שהתקנתם פעלה דווקא נגדכם ולא לטובתכם. כאשר אתם מוצאים את עצמכם מגיעים לרכב באים לפתוח אותו ומגלים שהמפתח נשבר, נעלם או הפסיק להגיב. בכל אחד מהמקרים הללו עזרתו של מנעולן רכבים יעזור לכם לפתור את הבעיה.

 

האם כל מנעולן יכול לפתור לי את הבעיות ברכב?

במהלכו של קורס מנעולנים ישנם כמה נושאים חשובים שהמנעולנים לומדים. בכל מה שנוגע לפריצת רכבים לא כל המנעולים יודעים לטפל בכל הבעיות שקשורות לפריצת מנעולי הרכב, שכפול מפתחות הרכב, החלפת סוויץ' הרכב ועוד.

לצורכי פריצה או תיקון אחד ממנגנוני הרכב שלכם יש לקבל עזרה ממנעולן מקצועי ומורשה שעבר את ההכשרה של פריצת רכבים ותיקון כלל בעיות הרכב. לרכבים יש בעיות רבות לכן חשוב מאד לפני שאתם שאתם מזמינים את אותו המנעולן לסדר לכם את הבעיה יש לשאול אותו האם הוא אכן התמקצע בעולם הרכבים.

 

 כיצד בוחרים מנעולן לרכב?

חשוב מאד לומר בטלפון למנעולן את כל הפרטים של הרכב שלכם כמו: דגם הרכב, שנת ייצור, חברה ועוד. וכמובן חשוב מאד לשאול אותו האם הוא אכן מנעולן שמתמחה בפריצת רכבים, כי במידה ולא הוא יכול להשאיר לכם נזקים רבים בפח הרכב או נזקים במנגנון הנעילה של הרכב.

כיום מותקנות ברכבים מערכות משוכללות. חשוב לדעת שלא כל מנעולני הרכבים אכן יודעים להתעסק או לנטרל סוג כזה של מנגנון נעילה לרכב שלכם. במקרים רבים עבודה לא נכונה יכולה להשאיר אתכם עם תקלות רבות שתצטרכו לשלם עליהם בעתיד.

 

לסיכום:

מנעולן לרכב יכול לתרום לכם בצורה מדהימה בכל מה שנוגע לתקלות ברכב שלכם. אך הוא גם יכול להזיק בצורה קשה לרכב שלכם. חשוב לבחור מנעולן מקצועי, מורשה ובעל ניסיון רב בעולם הרכבים כדי שיוכל לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

איך לתקן דלת כניסה

דלתות הכניסה לבית שלנו במהלך היום לא מהוות עבורינו יותר מידי תשומת לב ומחשבה, אבל שמשהו קורה להן זה פתאום הדבר הכי חשוב שיש בבית.

5 דברים שכדאי לדעת על כספות

ישנם דברים בחיים שהם לא כל כך חשובים ואפשר להסתפק משהו פשוט לצורך סיפוק רצונינו. אבל שהדבר מגיע לבחירת כספת המצב כבר נהיה שונה וישנם

5 טעויות נפוצות שקורות לגנב

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, על המשפחה ועל הרכוש שלנו בצורה המושלמת ולא לתת פרצה לגנב. אך את האמת שרובנו לא מודעים לדברים רבים

8 טיפים לבחירת מנעולן

אף אחד לא יודע מה יהיה הרגע שבו הוא יצטרך להזמין אליו הביתה מנעולן. מנעולן הוא מקצוע מפוקפק שאנו יכולים ליפול בפח אם לא נדע

איך בוחרים מנעולן

מנעולן הוא בין אנשי המקצוע החשובים ביותר שאנו יכולים להזדקק לשירותיו. לא פעם אנחנו עומדים בסיטואציה שאנחנו צריכים את שירותיו של מנעולן מקצועי. בסיטואציות רבות

איך בוחרים פורץ

בחיינו יהיו רגעים שנאלץ להזמין פורץ אלינו הביתה. הפורץ לרוב יתן לנו את שירותיו בכך שהוא יפתח לנו דלת שאין באפשרותנו לפתוח אותה בצורה המקובלת

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: