לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

מנעול טביעת אצבע אנטר

אנטר היא מערכת נעילה חכמה שמשתלבת כמעט בכל סוג של דלת כניסה שיש לנו כיום בישראל. היא מאפשרת שליטה במגוון רחב של דרכים מה שמוציא את המפתח הפיזי משימוש במערכת נעילה זאת. מערכת זאת בנויה בצורה מודולרית זאת אומרת שאפשר להוסיף לה עוד תפקידים ולהגדיל לה את היכולות.

המערכת יכולה להיות מופעלת על ידי שימוש באפליקציה דרך הנייד שלכם והדלת יכול להיפתח על ידי טביעת אצבע, כף יד, סריקת גלגל העין, חיישן ביומטרי, קוד, צ'יפ או שלט. רוצים מנעול שנפתח בעזרת טביעת אצבע? מעוניינים לזרוק את מפתחות המשרד? המאמר הבא יעסוק בכל מה שצריך לדעת על מנעול טביעת אצבע אנטר.

 

איך עובדת טכנולוגיית מנעות טביעת אצבע אנטר?

בבסיס טכנולוגיית אנטר מתחברת לכל טלפון חכם בעזרת אפליקציה אשר מותקנת על הנייד שלכם ומתחברת למערכת בעזרת בלוטות' וזה מה נותן לכם את האופציה לאפשר הרשאות כניסה לניהול של אותה מערכת של מפתחות וירטואליים.

ניתן לפתוח את הדלת בעזרת האפליקציה, לנהל את רשימת ההרשאות, להוריד או להוסיף טביעות אצבע וכל זאת על ידי לחיצת כפתור. בנוסף, ניתן להוסיף אביזרים אחרים כדי לתת למערכת אנטר אפשרויות נוספות.

לדוגמא: אפשר לקנות קלט רחוק שיאפשר לכם לפתוח את דלת המשרד שלכם מרחוק במידה ואתם לא רוצים להשתמש באפליקציה. פתרון מוכר מאד הוא שימוש בקודן על מנת לבצע את פתיחת הדלת. במקרה כזה של שימוש בקוד כניסה ניתן לעשות קוד אישי לכל אחד מהעובדים ובכל לכל עובד יהיה קוד משלו, בלי שום קשר בשימוש באפליקציה.

 

חיישן טביעת אצבע שנמצא במנעול טביעת אצבע

אפשרות אחרת ונוחה יותר משימוש בטלפון היא התקנת חיישן של טביעות אצבע. על ידי טביעת אצבע אנו יכולים להנות בכניסה קלה, פשוטה, מהירה, מאובטחת ואישית של כל עובד ועובד. במקרה הזה מדובר על מערכת נפרדת אשר מותקנת עם קודן (הקודן נמצא במקרה הצורך).

כך, שבמקום להשתמש באפליקציה אנו יכולים להשתמש אך ורק בכף היד שלנו. הדבר היחיד שיש לנו לעשות הוא להניח את האצבע שלנו על חיישן טביעת האצבע והוא כבר מבצע סריקה ובודק האם אנו נמצאים במאגר, במידה וכן הדלת שלנו נפתחת. על ידי מערכת כזאת ניתן לבדוק איזה עובד נכנס ואיזה עובד יצא.

ניתן להגדיר את ההרשאות של המשתמשים, את זמני הכניסה דרך הדלת וגם להגדיר עבור כל משתמש קוד מיוחד ואישי שיהיה רק לו. על מנת למנוע בעיות עתידיות שיכולות לקרות בזמן הסריקה הראשונית תמיד יהיה עדיף לסרוק שני אצבעות שונות.

 

המבנה של מערכת מנעול טביעת אצבע אנטר

בגלל שמדובר על מערכת שמותקנת כיחידה חיצונית בצורה אלחוטית, התגובה שלה יכולה לקחת כמה שניות עד שהדלת תיפתח לכם. צריך להניח את האצבע במרכז המסך, להמתין שנה או שתיים עד לאישור הסריקה ולאחר הצפצוף אנו יודעים שהאישור שלנו עבר בהצלחה ולאחר כמה שניות נוכל לפתוח את הדלת ולהיכנס.

יתרון נוסף שקיים למערכת הזאת הוא בזמן שהמנעול נפתח המנעול מסובב את הציר עד הסוף מה שמאפשר פתיחה חלקה וקלה של הלשונית ושל הדלת ללא הצורך במשיכה של הדלת. המנעול ינעל את הדלת בצורה אוטומטית מה שיכול להרגיע אותנו במידה ונשכח לנעול את הדלת כאשר אנו נכנסים. פרט זה יכול להטיח לנו רמת אבטחה גבוהה למדי.

 

גאווה של פיתוח ישראלי

טכנולוגיית האנטר היא פיתוח ישראלי אשר פותח על ידי צוות ישראלי, כיום ניתן לראות את טכנולוגיה זו בשוק המקומי וגם בשוק הבינלאומי. מוצר זה משלב את התקן שיושב על צילינדר מסוג MT5 אשר מחובר ליחידת המנוע אשר אחראית לסיבוב, לפתיחה ולסגירה של הדלת והידית. על יחידת הניהול ממוקמים לחצנים אשר עוזרים בהתקנה הראשונית, הגדרת משתמשים ובנוסף בהצמדת היחידות הנוספות כמו שלט רחוק או קודן.

המנעול משתמש בסוללה מובנת שצריך להטעין כל שלושה חודשים. הסוללה מדווחת על כך שהיא דורשת הטענה על ידי נורה אדומה מהבהבת כך שלא יקרה מצב שלפתע נתקע ללא בטריה. בנוסף, נקבל גם התראה על כך באפליקציה.

 

התקנת מערכת מסוג נעול טביעת אצבע אנטר

אחרי שהתקנו את מערכת האנטר, ביצענו את ההגדרות הראשוניות והוספנו את כל המורשים אין לנו כלל מה להעסק עם המערכת מלבד החלפת הבטריה פעם ב-3 חודשים. הפתיחה של הדלת מתוך הבית נשעת על ידי החלקת שתי אצבעות של דופן המנעול בנוסף, ניתן גם לסובב את הצילינדר בצורה ידנית. בכל מה שקשור לביטחון ואבטחת מידע מערכת אנטר נחשבת למערכת בטוחה מאד ואין צורך לפחד שמה מסיג גבול יחדור את הדלת.

 

חיבור לאינטרנט

מערכת זאת נגישה לחיבור לאינטרנט, החיבור שלה עובד על ידי קישור לבלוטות', מאובטח ומוצפן. לכן, על מנת לפתוח את הדלת צריך לעבוד צמוד אליה. רק לאנשים או מכשירים שהוגדרו מראש יש הרשאה מתאימה כדי לפתוח את הדלת.

אבטח המערכת נבדקת בצורה רציפה, מוצפנת ומאובטחת. חשוב לזכור שאין אופציה לפתוח את הדלת בעזרת שימוש ב-WIFI, נכון זהו עלול להיחשב כחיסרון אך זה גם נחשב יתרון משום שאין כלל סכנה שיכול להתעורר בעיית אבטחה מסויימת.

 

מי יכול לבצע התקנה של מנעול טביעת אצבע אנטר?

התקנה של מנעול טביעת אצבע אנטר צריך להיעשות על ידי טכנאי מוסמך. חשוב מאד בשלב ההתקנה של המערכת להשתמש בטכנאי מוסמך או מנעולן שמבין בהתקנת מערכות מסוג כזה. לא נרצה שעוד בשלב ההתקנה של המערכת נתקל בבעיות או נבצע את ההתקנה בצורה לא נכונה שתיצור לנו בעיות.

לכן, כאשר אנו רוצים לבצע התקנה של מערכת אנטר חשוב מאד שנמצא לשם כך טכנאי מקצועי ומומחה שיתקין לנו את המערכת בצורה טובה ואיכותית. בנוסף, במידה הצורך ונרצה להוסיף למערכת שימוש בשלט רחוק, אפליקציות או כל שינוי כזה או אחר בהגדרות המערכת אותו טכנאי ידע לעזור לנו התפעול.

 

כמה עולה מנעול טביעת אצבע אנטר?

עלות של מנעול טביעת אצבע אנטר משתנה לפי כמה פרמטרים שחשוב מאד לדעת כמו: סוג הדלת שיש לכם, האם דרוש ביצוע של אמצעי תקשורת כמו אינטרנט או חשמל, במידה ואנו מעוניינים גם להוסיף שימוש בשלט רחוק, מערכת של טביעת אצבע וכו. כל מנגנון נוסף יוסיף או יוזיל לנו מהסכום הכללי של הצעת המחיר שנקבל. מחיר של התקנת מערכת כזאת נע בין 1600 ש"ח ויכול להגיע עד 2600 ש"ח.

 

לסיכום:

מערכת מסוג זה היא מערכת חכמה, מאובטחת ונוחה מאד. בצעו את ההתקנה עם טכנאי מורשה.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

מנעול ביומטרי

מכירים את זה בכל הסרטים שהגיבור מגיע לדלת הכספת שלו ועל ידי טביעת אצבע המנעול נפתח וכל הזהב והיהלומים מתגלים להם? חושבים שדברים כאלה יכולים

מנעול כספת

מעוניינים לקנות כספת לבית ואתם לא יודעין איזה סוג של כספת יהיה הטובה ביותר עבורכם ועבור הציוד היקר שלכם? חוויתם פריצה לכספת שלכם וכמעט המנעול

מנעול כספת עליון

מעוניינים להוסיף מעט יותר אבטחה לאותם הפריטים יקריי הערך שיש לכם בתוך הכספת? חושבים כי הכספת שלכם לא מפסיק מאובטחת? חוויתם פריצה לכספת שלכם? הכספת

מנעול חבוי

בדלתות שלנו יש מגוון רחב מאד של מנגנונים שונים. חלקם אנו מכירים בצורה ברורה כמו ידית, צירים ומנעול. אך ישנם גם כל מיני הגדרות ושמות

מנעול אלקטרוני

בשנים האחרונות התפתחה בישראל ובעולם מגמת עלייה של הטכנולוגיה. כמובן שהטכנולוגיה מגיעה לחיינו במגוון רחב מאד של דרכים ולא רק בכל מה שנוגע לטלפונים ניידים.

מנעול כספת לדלת

מעוניינים להוסיף עוד אמצעי הגנה לדלת הבית שלכם? חוששים כי מנגנון הנעילה של הדלת שלכם לא מספיק חזק כמו שהוא? חושבים להוסיף עוד חלק בדלת

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: