לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

מנעול כספת עליון

מעוניינים להוסיף מעט יותר אבטחה לאותם הפריטים יקריי הערך שיש לכם בתוך הכספת? חושבים כי הכספת שלכם לא מפסיק מאובטחת? חוויתם פריצה לכספת שלכם? הכספת שלכם קיבלה מכה וכעת היא דורשת תיקון? ישנן מספר גורמים לכך שמנעול הכספת העליון שלכם יצא מכלל שימוש כמו פריצה או מכה שהכספת שלכם קיבלה.

מנעול כספת עליון תפקידו להוות אבטחה נוספת לכספת שלכם. מנעול כספת עליון הוא מנעול שקשה יותר לפרוץ אותו ובכך הוא גם ישמור על הציור היקר שלכם. המאמר הבא יעסוק בכל מה שחשוב לדעת על מנעול כספת עליון.

 

מה הוא מנעול כספת עליון?

פריצות בישראל ובכל העולן זה דבר מאד שכיח. לצערנו הרב זה נהיה בשגרה של חיינו. התחושה שאנו חווים לאחר פריצה היא תחושה קשה ולא נעימה כלל. תחושה של חדירה לפרטיות, אי סדר בבית וחשש שמה זה יקרה שוב. תפקידו של מנעול כספת עליון הוא ליצור עוד אמצעי אבטחה לכספת שלכם, עוד שלב של עיכוב בשביל הגנב ובכך גם להוות לכם תחושה בטוחה יותר.

מנעול כספת עליון הוא מנעול שמותקן בתוך דלת הכספת שלכם בבית הוא עובד ללא צילינדר והוא בולט החוצה. העובדה הזאת הופכת את המנעול הזה למנעול שקשה מאד לפרוץ אותו מה שמחזק את הכספת שלכם מפני הגנבים ומגן על הבית שלכם. בתים רבים בישראל מיגנו את ביתם באמצעות סוג זה של מנעול ובכך חסכו פריצות ולחצים רבים.

 

איך עובד מנעול כספת עליון?

מנעול כספת עליון ידוע במספר רב של שמות כמו: מנעול כספת, מנעול בטחון עליון, מנעול ג'ואל, מנעול איטלקי או מנעול תלת בריחי. מנעול כספת עליון הוא מנעול המורכב משלושה בריחים שנמצאים בתוך מנגנון הנעילה של הדלת שלכם. הבריחים בולטים מחוץ למנגנון ובכך למעשה הם מוברגים לתוך הגוף של הדלת לאחר קדיחת חורים בתוך הדלת של הכספת.

התקנת מנעול כספת עליון מתבצעת כמעגל שני זאת אומרת שהיא מתבצעת בנוסף למנעול הרגיל שכבר יש לכם בתוך הדלת ובכך היא מחזקת את אמצעי האבטחה שלכם. משמעות התקנת מנעול עליון הוא במקרה והיה ניסיון פריצה בדלת הכספת שלכם על הפורצים עכשיו להתמודד עם מנעול נוסף שקשה מאד לפרוץ אותו ובכך אתם יכולים להרוויח עוד זמן ויכול להיות שאותם הגנבים יתפסו או יוותרו משום שיש להם אתגר נוסף להתמודד איתו.

ברוב המקרים פורצים רבים משתמשים בכלים כבדים כמו לום או פטיש כדי לפרוץ את הכספת שלכם. לתוך מנעול הכספת שלכם אין דרך להגיע בצורה חיצונית באמצעות ברזל או לום. לכן, במקרים רבים לאחר שהפורצים מבינים כי הכספת שלכם מאובזרת במנעול כספת עליון הפורצים יאלצו לסגת משום שהם מבינים שנגזל מהם זמן רב, פריצה של מנעול כספת עליון מבצע רעש מה שיכול להוביל לתפיסה שלהם. לכן, ככל הנראה שהם יוותרו מראש.

 

האם ניתן להתקין גם מנעול כספת עליון בדלת הבית שלנו?

כן, ניתן להתקין גם מנעול כספת עליון בדלתות הבית שלנו ולא רק בכספת. התקנה של מנעול כספת עליון יכולה לשמור גם על דלת הבית שלכם מפני פריצות ולא רק בשביל הכספת. תהליך ההתקנה עובד באותה צורה וגם תהליך אבטחת הדלת.

 

מה היתרונות של התקנת מנעול כספת עליון בדלת הבית?

התקנת מנעול כספת עליון בבית שלנו יש מספר יתרונות שחשוב לדעת והם:

היתרון הגדול ביותר שיש למנעול כספת עליון הוא עוצמת ההרתעה שמקבלים הגנבים שבאים לפרוץ לבית או לכספת שלנו. יכול להיות שלא שמעתם על מנעול כזה בעבר אבל אל תדאגו פורצים רבים מכירים אותו ומודעים אליו ולכן במידה ואתם מעוניינים להרתיע אותם כעת אתם יודעים כיצד.

בזכות היכולת שלו לאתגר בצורה מרשימה מאד את הפורצים והגנבים בזכות הקושי הרב של לפרוץ אותו, רוב הפורצים עוצרים את העבודה שלהם ברגע שהם מבינים כי הם מתמודדים עם מנעול כספת עליון.

מעבר להרתעת הגנבים המנעול מספק עוד כמה יתרונות ברורים כמו:

  • ביטחון ומיגון: מנעול עליון לא בולט החוצנית מהצילינדר מה שמקשה מאד את פריצתו ופתיחת הדלת שעליו הוא מותקן. פרט זה מספק תחושת ביטחון, מיגון והגנה מפני גנבים ופריצות.
  • התרעה מפני גניבות: מעבר לכך שמנעול כספת עליון מספק לנו ביטחון אישי כאשר הוא מותקן הוא גם מספק הרתעה מפני אותם פורצים. משום שברגע שגנב מזהה כי דלת הבית, המשרד או הכספת מאובטחים על ידי מנעול כספת עליון הוא יבחר ברוב הפעמים לסגת מהפריצה של אותה דלת או כספת ולעזוב את המקום.
  • עלות ההתקנה: עלות התקנת המנעול לעומת השירות שהוא מספק לנו בהחלט שווה את המחיר.
  • עומד בתנאי מזג אוויר: מנעול כספת עליון לא מחליף בגלל לחות או גשם מה שמבטיח לנו שהדלת לא תיתקע ושלא נצטרך להחליף את אותו מנעול בצורה תכופה.

 

על איזה דלתות ניתן להתקין מנעול כספת עליון?

ניתן להתקין מנעול כספת עליון על מגוון רחב מאד של דלתות לדוגמא: דלתות כספות, דלת רב בריח, דלת שריונית חסן, דלת ממ"ד ועוד. חשוב מאד לבצע את ההתקנה על ידי מנעולן מקצועי ואחראי שהוסמך לבצע סוג כזה של עבודה כדי להבטיח התקנה איכותי, שתשמור על הבית שלנו או על הכספת ושכתוצאה מההתקנה לא יהיו בעיות בדלת שלנו.

כמו שציינו ניתן להתקין את המנעול הזה על מגוון רחב של דלתות וסוגים גם כדלתות כניסה וגם כדלתות פנים. ההתקנה עצמה של מנעול כספת עליון לוקחת בין שעה לשעתיים וזה תלוי בסוג הדלת שיש לקדוח, עומק החורים ובמנעולן שמבצע אותה במידה הוא מקצועי או שהוא חדש בתחום.

 

כמה עולה להתקין מנעול כספת עליון?

מחיר של התקנת מנעול כספת עליון משתנה לפי כמה פרמטרים כמו סוג הדלת, סוג המנעול, סוג החברה של המנעול, האם מדובר בדלת כספת או בדלת לבית, ניסיון המנעולן ועוד כל פרמטר כזה משפיע על גובה הצעת המחיר תקבלו. טווחי המחירים שנוכל למצוא לצורך התקנת מנעול כספת עליון נעים בין 350 ש"ח ויכולים להגיע עד 650 ש"ח.

 

לסיכום:

מנעול כספת עליון הוא סוג מנעול שיכול להוות לכם שקט נפשי ברמה גבוה מאד. הוא יכול להיות מותקן על דלת הכספת שלכם וגם על אחד מדלתות הבית שלכם. מנעול כספת עליון הוא מנעול שמרתיע גנבים רבים ויכול לעכב אותם זמן רב בעת הפריצה של הדלת.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

מנעול ביומטרי

מכירים את זה בכל הסרטים שהגיבור מגיע לדלת הכספת שלו ועל ידי טביעת אצבע המנעול נפתח וכל הזהב והיהלומים מתגלים להם? חושבים שדברים כאלה יכולים

מנעול כספת

מעוניינים לקנות כספת לבית ואתם לא יודעין איזה סוג של כספת יהיה הטובה ביותר עבורכם ועבור הציוד היקר שלכם? חוויתם פריצה לכספת שלכם וכמעט המנעול

מנעול טביעת אצבע אנטר

אנטר היא מערכת נעילה חכמה שמשתלבת כמעט בכל סוג של דלת כניסה שיש לנו כיום בישראל. היא מאפשרת שליטה במגוון רחב של דרכים מה שמוציא

מנעול חבוי

בדלתות שלנו יש מגוון רחב מאד של מנגנונים שונים. חלקם אנו מכירים בצורה ברורה כמו ידית, צירים ומנעול. אך ישנם גם כל מיני הגדרות ושמות

מנעול אלקטרוני

בשנים האחרונות התפתחה בישראל ובעולם מגמת עלייה של הטכנולוגיה. כמובן שהטכנולוגיה מגיעה לחיינו במגוון רחב מאד של דרכים ולא רק בכל מה שנוגע לטלפונים ניידים.

מנעול כספת לדלת

מעוניינים להוסיף עוד אמצעי הגנה לדלת הבית שלכם? חוששים כי מנגנון הנעילה של הדלת שלכם לא מספיק חזק כמו שהוא? חושבים להוסיף עוד חלק בדלת

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: