לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

מנעול רב בריח

חולמים על דלת איכותית לבית שלכם שתוריד לכם את רמת הלחץ מני גניבות? רוצים להחליף את המנגנון הנוכחי בדלת שלכם למנגנון חזק ואיכותי יותר? פוחדים שמנגנון הנעילה שיש לכם בדלת הכניסה לבית שלכם הוא לא מספיק חזק בשביל לעמוד מול פורצים? ישנם מגוון רחב מאד של סיבות שיגרמו לנו לחשוש שמה מנעול הדלת שלנו לא ברמה טובה ושאולי הוא יוכל להיפרץ אם גנב החליט לנסות.

נכון, מגוון רחב מאד של מנעולים יכולים להיפרץ וזה יכול להיות גם קצת סוג של מזל אם הגנב החליט לבוא אלי או לשכנים שלי. ישנם סוגים שונים של מנעולים וחברות שמייצרות אותן. המאמר הבא יעסוק בכל מה שחשוב לדעת על מנעול רב בריח.

 

חברת רב בריח

חברת רב בריח היא חברה איכותית שמתמחה בכל תחום ייצור המנעולים והדלתות. חברת רב בריח הוקמה 1973 וכבר מעל 45 שנה היא מתמחה בתחום המנעולים והדלתות. לא סתם לחברת רב בריח יש שם בכל נישת המנעולים והדלתות בשוק הישראלי.

חברת רב בריח לקחה על עצמה לייצר מנעולים איכותיים שיהווה מקור רוגע ושלווה לברית רבים בישראל. בנוסף לייצור של מנעולים איכותיים חברת רב בריח מייצר גם דלתות חזקות שמיוצרות מחומרים חזקים ואיכותיים. במותר המוכר "פלדלת" הוא מותר מוכר מאד של חברת רב בריח.

לחברת רב בריח יש מגוון רחב מאד של מנעולים אשר תפקידם הוא להתאים לכל סוג של דלת ולכל סוג של מנגנון נעילה שתרצו. הם מתאימים את עצמם לכל רמות האבטחה שאנשים רוצים שיהיה להם בבית. מבית שמעוניינים ברמת אבטחה גבוהה מאד ועד לבית שלא חושבים שזה הדבר הנחוץ ביותר שיש.

חברת רב בריח לא סתם זכתה בשם של החברה המוכרת והאיכותית ביותר שיש כיום בתחום ייצור המנעולים והדלתות לבית, למשרד ועוד. המנעולים של חברת בר בריח הם מנעולים איכותיים, בעלי עמידות רבה לפריצות והם מגיעים עם אחריות למשתמש.

 

מנעול רב בריח

מנעולי רב בריח הם מנעולים שנבדקים לפי התקן הישראלי לאיכות ובטיחות. כל מנעול עובר בדיקה מקיפה כדי לוודא שהוא אכן מנעול איכותי שיכול לספק ביטחון ושלווה עבור אותו לקוח שרוצה לדאוג לרמת האבטחה בבית שלנו.

מנעולי רב בריח מתאימים למגוון רחב מאד של דלתות כמו: דלתות עץ, דלתות זכוכית, דלתות אלומיניום, דלתות רב בריח (כמובן), דלתות פלדלת ועוד. חברת רב בריח דואגת שלכל דלת באשר היא יהיה מנגנון נעילה איכותי שיבטיח לנו הצרכנים איכות, ביטחון ורוגע נפשי.

מנעולי רב בריח מגיעים במגוון רחב מאד של רמות אבטחה. ניתן למצוא בשוק מנעולים ברמה פשוטה לאותם האנשים שלא חווים חשש מפריצות, מנעולים לדלתות פנים כאלה שלא דורשים מנגנוני הגנה רציניים וכמובן מנעולים לדלתות חוץ. מנעולי דלתות החוץ גם כן מגיעים בטווח רחב של סוגים ממנעולים פשוטים ועד מנעולים רציניים מאד שלא ניתן לפרוץ אותם בקלות כל כך.

חשוב להסביר שכל מנעול בסופו של דבר ניתן לפרוץ, רמת איכות המנעול תקבע כמה קשה זה יהיה וכמה זמן זה יקח לאותו גנב לפרוץ לנו את המנעול. כמובן שניתן להוסיף למנעול עוד אמצעי הגנה כמו מנעול כספת עליון או מנעול חבוי כדי להעלות את רמת אבטחת הבית שלכם.

 

סוגי המנעולים שניתן למצוא בחברת רב בריח

חברת רב בריח מייצר כבר מעל 45 שנה את כל החלקים החשובים ביותר שיש לנו בדלת. בחברת רב בריח ניתן למצוא סוגי מנעולים רבים כמו: צילינדר לדלת פלדלת, מנעול חבוי לדלת פלדלת, מנעול זיז קומבינציה (מנעול אשר נפתח בעזרת קוד), מנעול תליה שריון, מנעול חבוי לדלת אש, צילינדר קליקוס, צילינדר גלגל גדול, צילינדר לוקסיס, בריח צד קומבינציה, מנעול תלייה 16 מחוסם, מנעול זיז מנעול חבוי PANIC לדלת פלדה, מנעול חבוי אינדוקציה לדלת פלדה ועוד.

כמו שכבר הסברנו קודם לכם, חברת רב בריח היא חברה אשר מתמחה בייצור של מגוון רחב מאד של סוגי מנגנוני נעילה למגוון רחב מאד של דלתות. כך שלא משנה איזה סוג דלת יש לך בבית במידה ואתם מעוניינים במנגנון נעילה של חברת רב בריח אתם בהחלט יכולים לבצע התאמה בין סוג הדלת שיש לכם לבין מנגנון נעילה של חברת רב בריח.

ובכך תוכלו להבטיח לכל סוג של דלת את מנגנון הנעילה האיכותי ביותר בשבילה. כי כשבוחרים רב בריח בוחרים באיכות של נעילה ואבטחה לבית שלכם.

 

סוגי אביזרים נוספים של חברת רב בריח

חברת רב בריח מייצרת גם עוד מוצרים מלבד מנעולים. חברת רב בריח מייצר את כל המוצרים אשר דרושים לדלת שלכם להיות חזקה ואיכותית. כמו ידיות שונות לסוגים שונים של דלתות, מחזיקי דלתות, מוצרי נעילה שונים, דלתות פנים, דלתות חוץ, דלתות ביטחון, דלתות אש, ארונות פח, תריסים ושערים, אוטמי שערים, משווה גובה, מאווררי תקרה, ציוד לבניין, מוצרים למרחב מוגן, כספות ועוד.

חברת רב בריח היא חברה איכותית שלא מסתפקת בלספק ללקוחות שלה רק מנעולים איכותיים ולכם היא גם מספקת להם דלתות איכותיות מכלל הסוגים והייעודים ועוד מוצרים רבים נלווים.

 

האם ניתן להתקין מנעול רב בריח לבד?

התקנה של מנעול רב בריח לא צריכה להיות עבודה מסובכת כל כך. לכן, במידה ואתם אנשים בעלי ידיים טובות, בעלי ניסיון עבר בתחום המנעולנות או בתחום התקנת הדלתות אתם בהחלט יכולים לבצע את ההתקנה בצורה עצמאית. ניתן להיעזר במדריכים או בסרטונים מהאינטרנט כדי להבטיח התקנה ברמה איכותית.

במידה ואתם לא טיפוסים של עבודות ידיים ואתם לא אוהבים כל כך אתגרים מהסוג הזה אתם בהחלט מוזמנים להזמין מנעולן איכותי ומקצועי שיבוא להתקין לכם את אותו החלק שאתם צריכים בדלת שלכם. ישנם מנגנונים שונים שמגיעים עם אחריות למספר חודשים. פעמים רבות אחריות לא ניתנת אם אותו החלק לא הותקן עם בעל מקצוע מוסמך לכן חשוב לבדוק לפני כן את עניין האחריות למוצר שאתם רוצים להתקין בדלת שלכם.

 

כמה עולה מנעול רב בריח?

מנעול רב בריח משתנה בין מנעול למנעול. משנה מאד סוג הדלת שיש לכם משום שכל מנעול מתאים לדלת אחרת ולכן גם תקבלו מחיר שונה. בנוסף, במידה ואתם נעזרים בהתקנת אותו החלק עם מנעולן מוסמך המחיר שלכם יעלה גם כן משום שאתם צריכים להחשיב גם את זמן העבודה שלו, הדלק, רמת הניסיון שלו ועוד. מחיר נע בין 30-300 ש"ח.

 

לסיכום:

מנעול רב בריח הוא מנעול איכותי מאד שיכול להתאים לכל סוג של דלת.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

מנעול ביומטרי

מכירים את זה בכל הסרטים שהגיבור מגיע לדלת הכספת שלו ועל ידי טביעת אצבע המנעול נפתח וכל הזהב והיהלומים מתגלים להם? חושבים שדברים כאלה יכולים

מנעול כספת

מעוניינים לקנות כספת לבית ואתם לא יודעין איזה סוג של כספת יהיה הטובה ביותר עבורכם ועבור הציוד היקר שלכם? חוויתם פריצה לכספת שלכם וכמעט המנעול

מנעול כספת עליון

מעוניינים להוסיף מעט יותר אבטחה לאותם הפריטים יקריי הערך שיש לכם בתוך הכספת? חושבים כי הכספת שלכם לא מפסיק מאובטחת? חוויתם פריצה לכספת שלכם? הכספת

מנעול טביעת אצבע אנטר

אנטר היא מערכת נעילה חכמה שמשתלבת כמעט בכל סוג של דלת כניסה שיש לנו כיום בישראל. היא מאפשרת שליטה במגוון רחב של דרכים מה שמוציא

מנעול חבוי

בדלתות שלנו יש מגוון רחב מאד של מנגנונים שונים. חלקם אנו מכירים בצורה ברורה כמו ידית, צירים ומנעול. אך ישנם גם כל מיני הגדרות ושמות

מנעול אלקטרוני

בשנים האחרונות התפתחה בישראל ובעולם מגמת עלייה של הטכנולוגיה. כמובן שהטכנולוגיה מגיעה לחיינו במגוון רחב מאד של דרכים ולא רק בכל מה שנוגע לטלפונים ניידים.

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: