לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

נזקי פריצות המצריכים הזמנת פורץ מנעולים

אחד הדברים המכעיסים המתסכלים ביותר הוא להגיע למשרד בבוקר או לבית אחרי העבודה ולגלות שמישהו ניסה לפרוץ את הדלת והשאיר אחריו נזקי פריצה. חפצים שנעלמו או נשברו, בלאגאן רב בחדרים מחיפוש מהיר של הגנב, שברי זכוכיות ורסיסים בכל הבית ועוד והם רק חלק קטן מסימנים שמראים שאכן הייתה אצלכם בבית פריצה אלימה למדי.

זה מכעיס, מתסכל ובעיקר מעצבן המחשבה שמישהו נכנס לבית שלנו בזמן שלא היינו והשאיר אחריו בלאגן כה גדול. רמת העצב עולה ואתם מתמלאים בכעס כללי. לרוע המזל תופעות נוראיות כאלה עדיין קיימות במדינה שלנו ובעולם.

 

מה עושים?

בדיוק בשביל לענות לכם על השאלה הפשוטה הזאת של מה עושים עכשיו הכנו עבורכם מאמר שמסביר על מה צריך לדעת ואיך אפשר לעזור לכם כדי שפעם הבאה נוכל להיות מוגנים יותר מפני גניבות אלימות כאלה ואיך נוכל להגן על הבית בצורה טובה יותר בעתיד.

במידה ואתם לא מבינים עדיין איזה סוג של נזקי פריצה יצריכו אותנו להתקשר לפורץ ולהזמינו, הכנו לכם רשימה של דברים שחשוב שתדעו כאשר אתם מגלים שיש לכם נזקי פריצה בדלת הבית או המשרד.

 

אילו נזקי פריצה אפשריים שנגלה בדלת ביתנו?

משפחת טל חזרה מחופשה מפנקת בטורקיה בשנה שעברה. הם חזרו ישר מנתב"ג היישר לדירתם הצנועה בחולון. משפחת טל גרה בבניין דירות בקורה 5. הם הופתעו לגלות את דלת ביתם פתוחה לרווחה, ולהיווכח שכל התכשיטים שלהם, המחשבים הניידים, הטלוויזיות ועוד כבר אינם עוד.

דבר ראשון שהם עשו לאחר גילוי עצוב זה הוא להתקשר למשטרה ולמנעולן לצורך תיקון נזקי הפריצה והחלפת מנעול למנעול משודרג יותר כדי שבעתיד יהיה קשה יותר לפורצים לפרוץ את הדלת. כדי שכל אותן משפחות, ארגונים, משרדים וחברות שחוו פריצות מסוג כזה הכנו עבורכם אילו נזקי פריצה קיימים ומה דורש מאיתנו להזמין מנעולן מקצועי לצורכי תיקוני הבעיה.

 

קיימים מספר סוגים של נזקי פריצות לאחר פריצה שחשוב להכיר:

זנק מספר 1:

נזקים שנעשים במנעול הדלת. במידה וקרתה אצלכם פריצה אלימה ככל הנראה שהמנעול שלכם הרוס ושיש צורך רב בהחלפתו. לעיתים החלפת המנעול בלבד לא תספיק וככל הנראה שתצטרכו להחליף גם דלת לדלת חסינה יותר מהקודמת. בזמן פריצה אלימה מנגנון המנעול נהרס בצורה רבה ואי אפשר להשתמש בו שוב לכן חשובה מאד החלפתו הזריזה.

 

נזק מספר 2:

ישנם סוגי פריצות שנקראות פריצות שקטות. לרוב פריצות מסוג זה נעשות למנעולים פשוטים ולא מסובכים. פריצות שקטות לא יהיו פריצות אלימות מהסיבה שהפורץ לא יצטרך להשתמש באלימות לצורך פתיחת הדלת.

לרוב כאשר עירתה פריצה שקטה זהו סימן חשוב מאד להחלפת המנעול משום שמנעול זה אינו מהווה מכשול בפני הפורץ. לאחר שהייתה פריצה בבית שלכם חשוב להזמין לשטח מנעולן פורץ מנעולים שבין היתר הוא גם מחליף מנעולים משום שאחר פריצה שקטה כדי מאד להשתדרג במנעול רציני ומסובך יותר עבור הפורצים.

 

נזק מספר 3:

נזקי פריצה מגיעים לא רק בדלות הבית שלו אלא גם בדלתות הרכב שלנו. רכבים רבים נפרצים והפורצים משאירים אחריהם גם ברכב נזקים שקרו בשלב הפריצה. לכן חשוב מאד לשפר את מנגנוני ההגנה של הרכב שלכם.

ישנם מגוון רחב של מערכות מיגון שמנעולן יוכל להתקין לרכב שלכם כמו: מנעול הגה, מנעול דוושות, מנעול מערכת חשמל, כספת אשר שומרת על לוח הבקרה, ומערכת GPS שתפקידה לאתר את הרכב בזמן גניבה. גם במידה וטרם חוויתם פריצה לרכב שלכם חשוב להצטייד במיגונים אלו לצורך הימנעות עתידית מפריצות אפשריות.

 

נזק מספק 4:

לרוב לא כל הפורצים נכנסים רק דרך הדלת ופורצים את המנעול. פורצים רבים דווקא נכנסים לבית מהחלון, מהמרפסת או מכל כניסה צדדית אחרת שהיא לא דלת הכניסה. ישנו מיגון גם למקומות האלה, המנעולן יוכל לעזור לכם במתן עצות כיצד למגן כניסות משניות לבית שלכם ובכל למנוע מפורצים להיכנס לביתכם.

ישנם מספר אופציות שתורמות למיגון הבית כמו מערכות אזעקה, מערכות תאורה שמזהות תזוזה, מצלמות במגוון מקומות ועוד הרבה מערכות שתפקידם להגן על הבית שלכם.

 

נזק מספר 5:

פריצות רבות נעשות על ידי פריצת המנעול. אבל משאירות איתם נזקים נוספים כמו נזקים לדלת הבית שלכם. ברגע שפריצה הותירה אחריה נזק לדלת שלכם חשוב לשקול להחליף דלת משני סיבות. הראשונה תהיה משום שמנגנון הדלת שכם ככל הנראה כבר לא חזק כל כך אחרי פגיעה והסיבה השניה היא שהדלת שלכם לא מהווה אתגר משמעותי עבור הפורצים ושיש להצטייד בדלת כניסה מתקדמת ומאובטחת יותר.

 

טרם הזמנת המנעולן עליכם לוודא מספר דברים חשובים:

מקצועיות – מקצועיותו של המנעולן היא חשובה מאד. שכן, חשוב לבחור מנעולן בעל ידע רב, ניסיון בתחום, שיודע להתמודד עם בעיות שונות ומגוונות ושיוכל לענות לכם על כל השאלות.

המלצות – כמו בכל תחום חשוב לקבל המלצות מבעל מקצוע טרם הזמנתו. מנעולן הוא מקצוע רגיש אשר עושה פעולות רגישות בחיינו ולכן חשוב לסמוך על אותו האדם.

 

לסיכום

נזקי פריצה הם לא משחק וחשוב לטפל בהם בזמן כדי שלא יקרו שוב. חשוב להזמין לצורך כך מנעולן איכותי שיהיה זמין עבורכם ושלא יגבה מכם מחיר מוגזם עבור התיקונים.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

5 דברים שכדאי לדעת על כספות

ישנם דברים בחיים שהם לא כל כך חשובים ואפשר להסתפק משהו פשוט לצורך סיפוק רצונינו. אבל שהדבר מגיע לבחירת כספת המצב כבר נהיה שונה וישנם

5 טעויות נפוצות שקורות לגנב

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, על המשפחה ועל הרכוש שלנו בצורה המושלמת ולא לתת פרצה לגנב. אך את האמת שרובנו לא מודעים לדברים רבים

8 טיפים לבחירת מנעולן

אף אחד לא יודע מה יהיה הרגע שבו הוא יצטרך להזמין אליו הביתה מנעולן. מנעולן הוא מקצוע מפוקפק שאנו יכולים ליפול בפח אם לא נדע

איך בוחרים מנעולן

מנעולן הוא בין אנשי המקצוע החשובים ביותר שאנו יכולים להזדקק לשירותיו. לא פעם אנחנו עומדים בסיטואציה שאנחנו צריכים את שירותיו של מנעולן מקצועי. בסיטואציות רבות

איך בוחרים פורץ

בחיינו יהיו רגעים שנאלץ להזמין פורץ אלינו הביתה. הפורץ לרוב יתן לנו את שירותיו בכך שהוא יפתח לנו דלת שאין באפשרותנו לפתוח אותה בצורה המקובלת

איך יודעים מתי צריך להחליף מנעול

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, המשרד שלנו והחסן שלנו מוגן ובטוח מפני גנבים ופריצות. עצם הידיעה שהבית שלנו מוגן נותנת לנו רוגע נפשי. אך

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: