לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

עינית מצלמה לדלת

נמאס לכם בכל פעם שמישהו דופק לכם בדלת לשאול "מי שם?" רוצים פשוט לראות מי נמצא מאוחרי הדלת שלכם בזמן הנתון מבלי להצמיד את הראש לדלת שלכם? ובכן, יש לכך פתרון מקצועי ואיכותי והוא עינית מצלמה לדלת.

אנשים רבים בשנים האחרונות מתחילים להחליף את אותה עינית שהייתה לנו באמצע הדלת שעזרה לנו להציץ לחדר המדרגות בעת שמיעת פעמון הדלת שלנו לעינית חדשה ומשודרגת יותר. המאמר הבא יעסוק בכל מה שחשוב לדעת בקשר לעינית מצלמה לדלת הכניסה שלכם בבית, התקנתה ומחירה.

 

אז מה היא בכלל עינית מצלמה לדלת?

כאשר אנו חושבים על תפקידו ועבודתו של המנעולן אנו בעיקר חושבים על אדם שבא לפתור בעיות בדלת כמו החלפת מנגנונים או פריצה של דלת תקועה, ובצדק. אך עם זאת, חשוב מאד לספר על כך שמנעולנים לא רק באים לפתור בעיות אלא שיש להם השכלה נוספת בתחומים רבים והתקנת מערכות לדלת היא גם אחת מהן כמו התקנת עינית מצלמה לדלת.

עינית זאת היא סוג של התקן חלופי לעינית הפשוטה שיש לנו על הדלת, אשר נועדה להקל על ניחוש ושאילת שאלות על אותו האורח שמסתתר מאחורי הדלת תוך כדי היצמדות לדלת, עצמית עין וניסיון ניחושים.

 

איך עובדת פונקציית עינית מצלמה לדלת?

שאלה חשוב מאד של אנשים רבים היא איך עובדת פונקציית עינית מצלמה לדלת? ובכן, מצידה החיצוני של הדלת שלכם ישנה מצלמה שיכולה להיות מותקנת בכמה מקומות כמו: על הדלת, על האינטרקום או במקום מסווה אחר על הדלת.

לצידה של המצלמה בפנים הדלת ישנו מסך שמראה את אותו אורח שדופק לכם על הדלת. מסך זה פועל בלחיצת כפתור קטנה, על ידי לחיצת הכפתור אנו יכולים לראות מי עומד בצידה השני של הדלת שלנו. פעולות פשוטות וקלות מאד.

 

מה הסיבות בכלל להתקנת מצלמה במקום עינית הדלת שלנו?

אז ככה, ישנם מספר סיבות שבגללן יהיה צורך או רצון להחליף את עינית הדלת שלנו במצלמה, סיבות כמו:

נוחות – אחת הסיבות המרכזיות ביותר שיבואו אותנו להתקנת עינית מצלמה לדלת היא הנוחות שלנו. אנשים רבים לא רואים את עינית הדלת שלנו כאמצעי נוח במיוחד ולכן הם מעדיפים להחליף אותו במנגנון נוח יותר שיעזור להם לראות בקלות מי נמצא מאחורי הדלת שלהם.

יעילות – פעולת הסתכלות דרך העינית הקטנה והרגילה יכולה להיות לא יעילה במיוחד בגלל הצורך לכוון את העיניים לחור קטן מאד. בנוסף, לאנשים מבוגרים קשה מאד להסתכל דרך חור העינית ומסך גדול מהווה עבורם פתרון נוח יותר.

נגישות – ישנם אנשים שלא מצליחים להשתמש בעינית בצורה נוחה ונגישה וכי היא לא עוזרת להם לראות מי נמצא מאחורי הדלת. ישנם אנשים בעלי מוגבלות כלשהי שלא יכולים להשתמש בעינית כפי שהיא, לכן, מצלמה ומסך מהווים להם פתרון טוב יותר משימוש בעינית הקטנה בדלת.

 

איזה סוגים של עיניות מצלמה לדלת קיימים?

יש מגוון רחב מאד של סוגי דגמים ויצרנים שונים של עיניות מצלמה לדלת הבית. לכן, מאחר וישנם מגוון רחב מאד של סוגי מצלמות נחלק את האיכות לפי פרמטרים אחרים והם: סוג המצלמה, רמת הצילום, סוג העינית, רמת ראיית הלילה, גודל המסך, כמות האופציות שניתן לבצע בעזרת המצלמה וכלל מערכת העינית של המצלמה.

 

איך נוכל לבחור עינית מצלמה איכותית לדלת?

איכות מנגנון האיכות של עינית הדלת שלנו נקבע לרוב לפי גורמים שונים כמו סוג היצרן, רמת איכות התמונה במסך, איכות המצלמה, רמת ראיית תמונה בלילה, גודל המסך והאיכות שלו ועוד. לכן, במידה ומדובר על גורמים רבים שמשפיעים על התוצאה הסופית של איכות העינית. הדרך הטובה ביותר שנוכל למדוד את איכות הבחירה שלנו היא התייעצות על בעל מקצוע שמבין בתחום הזה ויש לו ניסיון עבר והכרות עם היצרנים השונים, חיי המצד ועוד.

 

איך מתבצע תהליך ההתקנה של עינית מצלמה לדלת?

כדי לבצע התקנה איכותי של עינית מצלמה לדלת שלנו בצורה מקצועית בעל המקצוע שמחרנו או החברה צריכים לעשות שני שלבים עיקריים כדי לבצע את ההתקנה ושלב אחד בסוף ההתקנה. השלבים הם:

 

שלב מספר 1

השלב הראשון הוא שלב פירוק המנגנון הישן של העינית מהדלת או במידה ואין מנגנון ישן יצירת חור מתאים בשביל העינית של המצלמה לדלת במידה ולא קיימת כלל עינית. שלב זה הוא כדי להכין את הדלת להתקנת מערכת המצלמה והעינית הדיגילית.

 

שלב מספר 2

השלב השני בסדר הפעולות כמו שניתן להסיק הוא שלב ההתקנה של העינית הדיגיטלית לדלת עצמה. שלב זה משתנה לפי רמת המורכבות של סוג המנגנון של המצלמה והמערכת בכלל. בכל מקרה לא מדובר על פעולה מסובכת כל כך.

 

שלב מספר 3

השלב השלישי בתהליך ההתקנה הוא שלב הבדיקה של כל מערכת העינית והמצלמה שזה עתה הותקנה לכם על הדלת. בשלב הזה אותו בעל מקצוע יבדוק שאכן ניתן לראות את אותו אורח בצורה טובה ואיכותית ושהמצלמה מכוונת למקומה הנכון. חשוב מאד לבצע את השלב הזה כל עוד בעל המקצוע נמצא כדי להבטיח בדיקה איכותית על אופציה לתקן במקרה הצורך.

 

האם ניתן לבצע התקנה של עינית מצלמה לדלת?

פעולת ההתקנה של עינית מצלמה לדלת היא פעולה לא מסובכת כל כך, במידה ואתם בעלי ידע בהתקנת מערכות מסוגים שונים ככל הנראה שתוכלו לבצע את הפעולה הזאת לבד. במידה ואתם לא יודעים או מעוניינים לבצע את הפעולה הזאת לבד נמליץ לכם להזמין מנעולן מקצועי שיבוא לבצע לכם את התקנת העינית בצורה מקצועית.

 

כמה עולה התקנת עינית מצלמה לדלת?

כל עינית מצלמה לדלת היא בעלת מחיר שונה הנובע מסוג היצרן, סוג המצלמה, סוג המצך ועוד. לכן, המחיר משתנה כתוצאה מרמת איכות המוצר שתבחרו. בכל זאת טווח המחירים נע בין 150 ל-650 ש"ח בממוצע עבור התקנה של המערכת.

לכן, עבור עינית פשוטה תשלמו מחיר שנע בין 200 ל-250 ש"ח בעוד עבור מערכת הכוללת מצלמה, מקליט, מסך, ראיית לילה, חיבור אלחוטי וחיישן תנועה ככל הנראה שתשלמו סכום של בערך 600 ש"ח.

 

לסיכום:

עינית מצלמה לדלת שלכם היא דבר שיכול לשפר את חייכם בכל מה שנוגע לאותם אנשים שנמצאים לכם מאחורי הדלת ולבדיקה של זהותם. עבור אנשים בעלי מוגבלויות הפתרון של עינית מצלמה לדלת יכול לשנות לגמרי את החיים עד כדי כך שהם יוכלו לראות בצורה נוחה מי נמצא מבעד לדלת שלהם.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

התקנת מחזיר לדלת

הדלת שלכם לא מפסיקה להיטרק מעצמה? הילדים אוהבים לטרוק את הדלת? הילדה הגיעה לגיל ההתבגרות וכל ריב מלווה בטריקת דלתות? מחזיר לדלת היא המצאה מדהימה

התקנת כספות

אתם מעוניינים להכניס כספת לבית שלכם כדי שיהיה לכם מקום בטוח לשמור את כל החפצים היקרים שלכם? אתם רוצים להכניס כספת למקום העבודה שלכם כדי

טכנאי דלתות

גם אתם חשים כי הדלת שלכם מתחילה לעשות לכם מעט יותר בעיות בכל יום ויום? אתם מרגישים כי ישנה בעיה בדלת שלכם ואתם לא ביוק

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: