לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

פורץ אוטובוסים

אוטובוסים הם כלי תחבורה חשובים מאד. הם משמשים כרכב להרבה מאד אנשים בו זמנית. הם מסיעים אנשים מעיר לעיר, מרחוב לרחוב ויש להם תפקיד חשוב בסדר היום של כל אחד מהאנשים. אוטובוס שמאחר או לא מגיע הוא בהחלט שינוי בלו"ז של הרבה מאד אנשים שיכולים לאחר לעבודה בגלל זה.

האוטובוס הוא כלי התחשובה השמיש ביותר קיים בימים אלו הוא עוזר לכ-50 אנשים בערך להגיע ממקום למקום. מה קורה כאשר האוטובוס לא מגיע בגלל תקלה מסוימת במנעול? נאבדו מפתחות האוטובוס? כל הסיטואציות הללו כלל לא מרגיעות אותנו ורק גורמות לנו ללחץ שמה נאחר ליום העבודה שלנו. במאמר הבא ריכזנו עבורכם כל מה שחשוב לדעת על פורץ אוטובוסים.

 

יש כאלה שיאמרו מוגזם, אך זהו שירות משמעותי

בין האירועים הדחופים שיש במהלך היום הוא פריצת אוטובוסים. אנו לא אומרים את הפרט הזה משום שזהו היא כתבת על פריצ אוטובוסים. פריצת אוטובוסים היא בהחלט סיטואציה שחשוב לטפל בה בזמן. נהג אוטובוס שאיבד את המפתחות שלו או שנשברו לו המפתחות בתוך הסוויץ' זה בהחלט סיטואציה שצריך לפתור בצורה מהירה מאד.

סיטואציה של אוטובוס תקוע יכולה להוביל תגובת שרשרת ארוכה מאד של הרבה אנשים מאחרים. פעמים רבות הסיטואציות נגמרו בכך שהמפתח נמצא בתוך האוטובוס אך לא משנה מה היא הבעיה הסיטואציה שבה 50 אנשים לא מסופקים מהתחבורה הציבורית היא בעיה גדולה.

 

גניבת אוטובוס היא בהחלט סיטואציה מסוכנת מאד שלא נרצה בה

סיטואציה של מפתחות של אוטובוס שנגנבו היא סיטואציה מסוכנת מאד. מלבד גניבת האוטובוס יכול להיות שיש פה אירוע ביטחוני חמור מאד. האוטובוס הוא כלי רכב גדול במיוחד שיש ללמוד כיצד לנהוג עליו, ולא כולם יכולים לעשות זאת. במידה ויש גניבת אוטובוס זה יכול להיגמר במצב מאד מסוכן עבור אוברי אורח בכביש או ברגל.

אנו חיים במדינה שהכל יכול לקרות בה. סיטואציה של גניבת אוטובוס למטרת פיגוע היא כלל לא דמיונית. ויכול להיות שהגנב ינצל את הסיטואציה לפגיעה קשה באוברי אורח ובנהגים אחרים. סיטואציות כאלה הן לא דמיונית ויש להיות ערניים מאד.

 

קחו נשימה עמוקה והתקשרו לפורץ אוטובוסים

כן, סיטואציות מסוג כזה יכולות להוציא אותנו מאיזון ולגרום להתקף פאניקה קטן או גדול. חשוב מאד לנשום עמוק ולהסדיר נשימה כדי לפתור את הבעיה בצורה יעילה וטובה. ראשית, חשוב מאד להתקשר לפורץ אוטובוסים. ברגע שזיהינו שישנה בעיה באוטובוס דבר ראשון נתקשר לפורץ מוסמך.

במידה ואנו חושבים שנגנב לנו המפתחות של האוטובוס או שנשבר לנו המפתחות בתוך הסוויץ' יש פתרון אחד והוא שיחה מהירה לפורץ אוטובוסים. חשוב מאד לא לדחות את הזמנת הפורץ כדי לא לגרום לעיכוב גדול יותר.

 

שירות זמין בכל שעות היום

לא כמו שירותי פריצות אחרות שיכולות להמתין, בסיטואציה של אוטובוס הדבר שונה. משום שלאוטובוס יש תפקיד חשוב ומשמעותי עבור הרבה מאד אנשים ומשום שגניבת אוטובוס יכולה להיגמר בתור אסון גדול. לשם כך, ישנן חשיבות לפריצת אוטובוסים ולטיפול בכל הבעיות שיכולות לצוץ לו.

חברת פריצת אוטובוסים שמכבדת את עצמה תספק שירות לפריצת אוטובוסים לכל אורך היום וגם בלילה. אוטובוס הוא כלי רכב חשוב מאד וחשוב לשמור עליו תקין לכל אורך היום ובידיים הנכונות.

 

מענה מיידי ומהיר של פורץ אוטובוסים

במידה ומדובר על סיטואציה של אובדן מפתח, גניבת מפתח או שבר של מפתח בתוך הסוויץ' אסור להתמהמה כלל עם הזמנת בעל מקצוע לצורך טיפול בבעיה. חשוב מאד להזמין את הפורץ באותו הרגע כדי לא ליצור עיכוב בתיקון. פורץ אוטובוסים צריך להגיע תוך זמן קצר, בין רבע שעה לחצי שעה ברגע השיחה של הזמנת הפורץ.

במידה ותיצרו קשר עם פורץ מנעולים שנמצא בקרבת מקום הוא יגיע במהירות גבוהה יותר. אך, במידה ותתקשרו לפורץ מנעולים שנמצא רחוק מכם ככל הנראה שיקח לו זמן להגיע למקום האירוע ולתפל לכם בבעיה. על ידי הזמנה מהירה של פורץ תוכלו למנוע עיכובים, סיכונים ובעיות.

 

מה הם הכלים של פורץ האוטובוסים?

כדי לפרוץ אוטובוס על הפורץ להיות מצויד בכלים מאד פשוטים שלכל מנעולן בשוק יש כאלו. כלים אלו נקראים כלי דגדוג או סט דגדוג. סט הדגדוג הוא המחליף האולטימטיבי ביותר של מפתחות הרכב שלנו, האוטובוס וגם של מפתחות הבית שלנו. כל המנעולים עובדים באותה שיטה.

לכל מנעול יש פינים בתוכו, ברגע שהפינים מסודרים בסדר הנכון מתאפשרת הפתיחה של המנעול. ביומיום המפתח שלנו מותאם ברמה מדויקת לסידור הפינים של אותו מנעול. ברגע שנאבד לנו המפתח, סט הדגדוג מחליף את הפתחות שלנו והוא אחראי באותו הרגע להזיז את הפינים למקומם הנכון לצורך פתיחת המנעול.

שימוש בסט הדגדוג לא צריך להוות בעיה לאוטובוס ולא צריך להשאיר סימני פריצה. כמובן שפריצה על ידי מנעולן לא מקצועי יכול להוביל לבעיה במנגנון הנעילה של האוטובוס.

 

האם עבודתו של פורץ אוטובוסים משאירה נזקים?

עבודתו של פורץ אוטובוסים לא אמורה להשאיר כלל נזק לאוטובוס. שימוש בכלי הדגדוג לא אמור להוות פגיעה במנגנון הנעילה של האוטובוס. כמובן שבמקרה ומדובר על מנעולן לא מקצועי אכן יכולים להישאר סימני פריצה.

שימוש בכלי דגדוג ללא ידע וניסיון יכולים לפגוע בתזוזה התקינה של הפינים שנמצאים בתוך המנעול. לכן, לפני שאתם מזמינים מנעולן שיבוא לסדר לכם את הבעיה באוטובוס שלכם חשוב מאד לשאול אותו אם הוא אכן בעל ידע וניסיון בתחום. שכן, לא תרצו להפוך את האוטובוס שלכם לשפן ניסיונות של פורץ חובב.

 

כמה עולה שירות של פורץ אוטובוסים?

חשוב לציין שהצעת המחיר של פורץ האוטובוסים משתנה ממקרה למקרה ושיש כמה פרמטרים חשובים שכדאי לדעת. פרמטרים אלו משנים את גובה המחיר אותו תצטרכו לשלם בסוף העבודה. הפרמטרים הם: מקום האירוע: במידה ואתם תקועים באמצע העיר או במידה ואתם תקועים בטבע או בכביש מרוחק.

סוג התקלה: במידה ומדובר רק על פריצת האוטובוס או במידה ומדובר על החלפת סוויץ' או תיקון אחר.

זמן: במידה והאוטובוס שלך נתקע באמצע היום או במידה והוא נתקע באמצע הלילה, ערב חג או בשבת.

כל אחד מהגורמים הללו משנה את גובה הצעת המחיר. מחיר לפריצת אוטובוס נע בין 250 ל-450 ש"ח.

 

לסיכום:

פריצת אוטובוס היא דבר חשוב מאד שלא כדאי לדחות את הטיפול בו. במידה ואתם צריכים פורץ אוטובוסים חשוב למצוא פורץ מקצועי ובעל ניסיון.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

פורץ קטנועים

למי מרוכבי הקטנוע לא קרה הסיטואציה פעם אחת לפחות שתא האחסון של הקטנוע נטרק בצורה חזקה עם הקסדה בפנים או שהמנעול של תא המושב נתקע

פרוץ אופנועים

מדינת ישראל עמוסה מאד בפקקי תנועה רבים וכמעט בכל יום ובכל כביש קיים פקק תנועה. רבים מאיתנו לא ממש מצליחים להתחמק מהפקקים הללו אלא אם

פורץ רכבי יוקרה

אין דבר יותר מבאס מלגלות שאין לך אופציה לפתוח את רכב היוקרה שלך. אתה מגיע לאחר דייט לוהט או לאחר אירוע חשוב ואתה תקוע בלי

פורץ מכוניות

גם לכם קרתה סיטואציה שנתקעתם מחוץ לרכב שלכם בצורה פתאומית? פתאום המפתח כבר לא מגיב לרכב או לסוויץ'? מפתחות הרכב שלכם ננעלו בפנים הרכב? מפתחות

פורץ משאיות

משאית נעולה היא כלל לא סיטואציה נעימה. ברוב המקרים בהם אנו מבינים שהמשאית שלנו ננעלה ואין לנו את האופציה לפתוח אותה ככל הנראה נכנס ללחץ

פורץ מיניבוסים

כיום ניתן לראות יותר ויותר מיניבוסים בארץ ובעולם. מלבד אוטובוסים, משאיות, רכבים פרטיים ואופנועים ניתן למצוא היום גם לא מעט מיניבוסים. המיניבוסים תופסים מקום משמעותי

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: