לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

פורץ מיניבוסים

כיום ניתן לראות יותר ויותר מיניבוסים בארץ ובעולם. מלבד אוטובוסים, משאיות, רכבים פרטיים ואופנועים ניתן למצוא היום גם לא מעט מיניבוסים. המיניבוסים תופסים מקום משמעותי בכל מה שקשור לתחבורה ציבורית, תחבורה פרטית, הסעות ילדים ועוד הרבה שימושים.

בגלל הגודל המדויק של המיניבוס שמאפשר לכמות אנשים לחסוך להוציא כמה רכבים פרטיים וגם לא להזדקק לאוטובוס זאת אחת הסיבות שהפכו אותו למאד פופולריים בשנים האחרונות. במידה ויש לכם בעיה מסוימת עם המיניבוס שלכם אם זה בגלל מפתח שנאבד או נגנב או אם זה בגלל סוויץ' שדורש החלפה במאמר הבא ריכזנו עבורכם כל מה שחשוב לדעת על פורץ מיניבוסים.

 

מפתחות שאבדו זאת אכן סיטואציה לא נעימה

הסיטואציה בה אנו לא מוצאים את המפתחות למיניבוס שלנו היא אכן סיטואציה לא נעימה כלל. במידה ואבד או נגנב לנו המפתח אנו ככל הנראה נכנס להתקף פאניקה קטן או גדול. הראש שלנו יתחיל לרוץ במהירות מטורפת ויחשוב על כל צעד וצעד שעשינו בזמן האחרון.

חשוב מאד לנשום עמוק ולא לאבד עשתונות מיותרים. הפתרון לא כל כך מסובך והוא ממש בר פתרון. חיפוש המפתחות ללא הפסקה לא בטוח יובילו לסיטואציה שלה אתם מתפללים. ואם אין לכם מפתחות ספייר ככל הנראה שהזעקת פורץ מיניבוסים תהיה הפתרון המושלם עבורכם.

 

במידה והמיניבוס שייך לחברת הסעות

במידה ומדובר על מיניבוס ששייך לחברת הסעות ולא לנו ככל הנראה שמד הלחץ יהיה אולי נמוך יותר. משום שכל מה שקשור לעלות התיקון וזמן העבודה לא יורד לכם ישירות מהכיס. אך חשוב מאד לקחת אחריות ולדאוג לפתרון יעיל ואיכותי.

לעיתים הסיטואציה של איבוד מפתח של מיניבוס שלא בבעלותך יכול להיות אפילו מלחיץ יותר. יכול מאד להיות שנחוש תחושת אשמה לא נעימה כלל. אך לפני כל התקפי התחושות המיותרות הללו חשוב לזכור שאתם לא היחידים שנאבד להם המפתח של המיניבוס או של כל כלי רכב אחר.

 

עד כמה דחופה הסיטואציה?

במידה ומדובר על סיטואציה של אובדן מפתחות או במקרה הגרוע יותר של גניבת מפתחות פתרון הבעיה מקבל דחיפות גבוהה יותר. מיניבוס הוא רכב שתפקידו הוא להסיע קהל ממקום למקום במידה וקורת סיטואציה של השבתת המיניבוס חשוב מאד לטפל בה בצורה מהירה כדי לא לפגוע בסדר היום של האנשים ולא בסדר היום של חברת ההסעות.

בזמן שהמיניבוס מתעכב או לא מגיע נפגעים אנשים רבים שמאחרים לאירועים חשובים, עבודות ועוד. בנוסף, החברה בה אתה עובד יכולה לקבל תגובות לא טובות במיוחד. בסיטואציה שאנו שמים לב שמפתחות המיניבוס שלנו לא נמצאים אצלינו יכול להיות שמפתחות המינובסו נגנבו. בסיטואציה כזאת חשוב מאד לפעול בצורה מהירה.

פעולה בצורה מהירה יכולה למנוע מהגנב לגנוב את המיניבוס שלכם או של החברה. בנוסף, מיניבוס הוא כלי רכב גדול מהממוצע, נהיגה ללא ידע יכולה להוביל לסכנה רבה בכביש ולפגיעה בהולכי רגל ובנוסעים בכביש. לכן, מלבד אירוע גניב שאנו יכולים למנוע אנו גם יכולים למנוע מנהג לא אחראי לנהוג על כלי רכב מסוכן.

 

מה עושים ברגע שגילינו שנגנבו לנו המפתחות למיניבוס?

כמו ברגע שגילניו שמפתחות הבית שלו נגנבו כך נפעל באותה צורה גם עם גילניו שמפתחות המיניבוס שלנו נגנבו. הפעולה הראשונה היא הזמנת פורץ מיניבוסים כדי לפתור את הבעיה. לרוב מה שיעשה פורץ המיניבוסים יהיה להחליף את הסוויץ'.

על ידי החלפת הסוויץ' נוכל להבטיח את השמירה הטובה ביותר עבור המיניבוס שלנו. לאחר החלפת הסוויץ' המפתחות הגנובים לא יכולים יותר להוות עבורנו בעיה או חשש שמה הגנב ישתמש בהם בצורה לא טובה. לאחר החלפת הסוויץ' אנו יכולים להחזיר את האבטחה חזרה למיניבוס שלנו.

 

מה היא הדרך לפריצת המיניבוס שלנו בצורה הטובה ביותר?

כאשר אנו מבינים שנגנבו מאיתנו מפתות המיניבוס שלנו אנו צריכים להתקשר לפורץ במהירות האפשרית. ככל שנזמין פורץ מנעולים בצורה מהירה יותר כך נוכל לחסוך מאיתנו דאגות ולחסוך מהמיניבוס שלנו את סכנת הגניבה. כל המתנה היא מיותרת ועלולה להוביל לסיטואציה לא נעימה.

דבר נוסף, כל ניסיון של פריצה בצורה עצמאית יכול להוביל לפגיעה במנגנון הנעילה של המיניבוס שלכם, לפגיעות נוספות ולחיובים נוספים. כל ניסיון פריצה של כלי רכב ללא ניסיון יכול ליצור סיטואציה גרוע הרבה יותר.

ברגע שיגיע הפורץ למקום האירוע הוא יכול להבין איזה סוג של טיפול הוא צריך לבצע במיניבוס שלכם. במידה ומדובר על הוצאת המפתח מהמיניבוס הנעול, שחזור מפתח, הוצאת מפתח שבור מהסוויץ', החלפת סוויץ' ועוד. חשוב לבצע את הפעולות הללו באותו הרגע ולא לחכות איתם זבן רב כדי שלא יהיו סיבוכים ובעיות נוספות.

 

כמה זמן צריך לחכות לבעל מקצוע?

החשיבות של המהירות שבה יגיע בעל המקצוע היא חשובה מאד. שכן, טיפול מהיר יכול לחסוך לכם זמן רב של עבודה והסעות, סכנת גניבה של המיניבוס במקרה של גניבת המפתח ועוד. פורץ יודע שעליו להגיע בצורה מהירה למקום האירוע כדי לספק את העבודה בצורה איכותית ומהירה. האידיאל של רוב הפורצים הוא להגיע בין רבע שעה ולחצי שעה. חשוב להזמין בעל מקצוע שנמצא בקרבת מקום כדי לחסוך לכם זמן המתנה ארוך.

 

מה הם שעות הפעילות של פורץ מיניבוסים?

אם היינו יכולים להכניס ללו"ז שלנו מפתח שבור או מפתח אבוד ככל הנראה היינו שמים את זה בזמן שיתאים לנו ושלא יהווה לחץ עבורנו. אך לא כזה הוא המצב. פורצי רכבים מודעים לסיטואציות הרגישות שאנשים נמצאים בהם. במיוחד אם מדובר על מינובוסים או אוטובוסים. במקרה כזה ישנם חברות פריצה שיספקו לכם פתרון סביב לשעון ויהיו זמינים לכם בכל שעות היום והלילה.

 

כמה עולה שירות של פרוץ מיניבוסים?

שירות של פורץ מיניבוסים משתנה על פי כמה פרמטרים. כל פורץ מחשב את הצעת המחיר שלו על פי אותם פרמטרים וכל פרמטר משפיע על גובה המחיר שתצטרכו לשלם בסוף העבודה. במידה ומדובר רק על פריצה או גם על החלפת סוויץ' המחיר משתנה.

במידה ומדובר על שירות שקורה באמצע הלילה או באמצע היום המחיר משתנה. במידה ומדובר על מיקום מרוחק או על אמצע העיר המחיר משתנה. כל אחד מהגורמים הללו ישנו את גובה הצעת המחיר שלכם. מחיר לפריצת מיניבוס יעלה בין 250 ל-500 ש"ח.

 

לסיכום:

חשוב מאד למצוא את הפורץ המתאים שיספק לכם עבודה איכותית וטובה. חשוב לא להמתין זמן רב עם פתרון הבעיה כדי לא לגרור בעיות נוספות.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

פורץ מכוניות

גם לכם קרתה סיטואציה שנתקעתם מחוץ לרכב שלכם בצורה פתאומית? פתאום המפתח כבר לא מגיב לרכב או לסוויץ'? מפתחות הרכב שלכם ננעלו בפנים הרכב? מפתחות

פורץ משאיות

משאית נעולה היא כלל לא סיטואציה נעימה. ברוב המקרים בהם אנו מבינים שהמשאית שלנו ננעלה ואין לנו את האופציה לפתוח אותה ככל הנראה נכנס ללחץ

פורץ קטנועים

למי מרוכבי הקטנוע לא קרה הסיטואציה פעם אחת לפחות שתא האחסון של הקטנוע נטרק בצורה חזקה עם הקסדה בפנים או שהמנעול של תא המושב נתקע

פרוץ אופנועים

מדינת ישראל עמוסה מאד בפקקי תנועה רבים וכמעט בכל יום ובכל כביש קיים פקק תנועה. רבים מאיתנו לא ממש מצליחים להתחמק מהפקקים הללו אלא אם

פורץ רכבי יוקרה

אין דבר יותר מבאס מלגלות שאין לך אופציה לפתוח את רכב היוקרה שלך. אתה מגיע לאחר דייט לוהט או לאחר אירוע חשוב ואתה תקוע בלי

פורץ אוטובוסים

אוטובוסים הם כלי תחבורה חשובים מאד. הם משמשים כרכב להרבה מאד אנשים בו זמנית. הם מסיעים אנשים מעיר לעיר, מרחוב לרחוב ויש להם תפקיד חשוב

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: