לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

פורץ משאיות

משאית נעולה היא כלל לא סיטואציה נעימה. ברוב המקרים בהם אנו מבינים שהמשאית שלנו ננעלה ואין לנו את האופציה לפתוח אותה ככל הנראה נכנס ללחץ ולהתקף פאניקה קטן או גדול. חשוב מאד קודם כל לנשום עמוק ולהבין שאנשים רבים נתקעים עם המשאית שלהם מידי יום. נכון, הדבר היחיד שהיינו רוצים הוא לשבור את החלון שלנו ופשוט להיכנס למשאית, ללחוץ על הגז ולנסוע ישירות הביתה.

אך לא זה הוא הפתרון היעיל ביותר שאנו יכולים למצוא. כיום ניתן להתקשר לפורץ משאיות שיבוא למקום האירוע ויפתור לנו את הבעיה בצורה איכותית. חשוב מאד לבדוק שאותו פורץ משאיות אכן בקיא מפריצה איכותית משום שפריצה לא איכותית יכולה להשאיר סימני פריצה על המשאית ולפגוע באחד המנגנונים שלה. במאמר הבא ריכזנו עבורכם כל מה שחשוב לדעת על פורץ משאיות.

 

פורץ משאיות

נכון, משאית היא כלי רכב גדול מאד ושונה בצורה מוחלטת באופן התפקוד שלה מרכב פרטי. אך שאנו מגיעים לתחום הפריצה הוא אכן מתנהל כמו רכב פרטי. פורץ משאיות הוא מקצוע חשוב מאד. כיום אנו יכולים לראות כמעט בכל רגע בכביש שיירת משאיות שחוצה את הארץ.

למשאיות תפקיד חשוב מאד ועיכוב של משאית אחת יכול ליצור תגובת שרשרת רצינית. פורץ משאיות יכול לדאוג לפריצה איכותית של המשאית שלכם, להחלפת סוויץ' למשאית, שכפול מפתח, התאמת מפתח חדש ועוד.

 

סוגי נעילת המשאית

ישנם שני סוגי נעילה של משאיות. לכל סוג נעילה יש את הכלים שלו ויש את השיטה שלו. חשוב מאד להגיד למנעולן את סוג המשאית שיש בבעלותכם כדי שיוכל להתאים לכך את סוג הכלים וסוג העבודה. להלן סוגי נעילת המשאית:

נעילה רגילה: לחלק מהמשאיות ישנה נעילה רגילה. נעילה זאת היא לא מסובכת כל כך והיא לא דורשת זמן רב מידי. כדי לפרוץ משאית עם מנגנון נעילה רגיל דרושים שני כלים, כרית ניפוח ומוט ברזל מיוחד. כלים אלו ניתן לקנות דרך האינטרנט או בחנות למנעולנים. הפעולה אותה מבצע פורץ המשאיות היא כזאת: הוא לוקח את כרית הניפוח ומניח אותה בין הדלת לגג המשאית, לאט לאט ובזהירות הוא מנפח את הכרית עד לקבלת רווח שמאפשר לו להכניס את מוט הברזל. בעזרת מוט הברזל הוא יכול לפתוח את נעילת המשאית. שיטה זו היא לא מסובכת כל כך ולא לוקחת זמן רב כל כך. אך חשוב מאד לוודא שהמנעולן שאנו בוחרים בו הוא אכן מנעולן עם ניסיון בפריצת משאיות.

נעילת וואקום: נעילת וואקום היא נעילה כבר יותר מסובכת ויותר מתוחכמת עבור פורץ המשאיות. נעילת הוואקום היא נעילה שמאפשרת לפתוח את המשאית אך ורק על ידי המפתח דרך חור המנעול. סוג נעילה זה ניתן לפריצה על ידי סט כלים מיוחד שנקרא סט דגדוג. סט הדגדוג הוא סט כלים שמגיע במגוון רחב של גדלים והוא מאפשר לפרוץ את דלת המשאית דרך חור המנעול ולא כמו סוג הנעילה השני. כל המנעולים עובדים בצורה זהה, כדי לפתוח את המנעול אנו צריכים להזיז את הפינים שנמצאים בתוך המנעול למצב הנכון שלהם ובכך הוא יוכל להיפתח. על ידי סט הדגדוג המנעולן יכול להזיז את הפינים הללו גם ללא המפתח ובכל לפרוץ את דלת המשאית שלכם. סוג פריצה זו לוקחת זמן רב יותר ולכן גם התשלום.

 

מה הם הפרמטרים לגובה המחיר שיתן לנו פורץ משאיות?

ישנם כמה פרמטרים שיופיעו בחישוב של הצעת המחיר של פורץ משאיות. כל פרמטר משפיע בצורה כזאת או אחרת על גובה התשלום שתצטרכו לשלם בסוף העבודה. הפרמטרים הם:

סוג העבודה: סוג העבודה הוא הדבר המרכזי ביותר שיופיע בחישוב הצעת המחיר שלכם. במידה ומדובר על פריצת המשאית בלבד ככל הנראה שהמחיר לא יהיה גבוה במיוחד. אך, במידה ולאחר הפריצה על המנעולן לבצע פעולה נוספת כמו החלפת סוויץ' או שכפול המפתח הסיטואציה יכולה להוביל כבר לתשלום גבוה יותר עבור העבודה שלו.

סוג הנעילה: כמו שציינו קודם, ישנם שני סוגי נעילות למשאיות נעילה רגילה או נעילת וואקום. לכל אחת מסוגי הנעילות הללו ישנה דרך פריצה שונה וכלים שונים. כל פריצה לוקחת זמן שונה ושימוש בכלים שונים. סוג הנעילה הוא פרמטר חשוב מאד שמשנה בצורה רצינית את גובה המחיר שתשלמו בסוף העבודה.

מקום העבודה: המקום הוא גם כן פרמטר חשוב מאד. שכן במידה ואתם נתקעתם עם המשאית שלכם באמצע העיר או במקום מרכזי אחר לפורץ המשאיות יהיה קל יותר להגיע אליכם. במידה ואתם נתקעים עם המשאית שלכם במקום מבודד ומרוחק כמו באמצע כביש ליד המדבר או באמצע הטבע ככל הנראה שהמחיר יעלה משמעותית מהסיבה שעל פורץ המשאיות יקח זמן ודלק להגיע אליכם.

טיימינג: הזמן הוא גם כן פרמטר חשוב מאד. אם היינו יכולים להכניס ליומן שלנו "משאית נעולה" באמצע היום הכל היה פשוט מאד, אך לא כזה הוא המצב. במידה והמשאית שלכם ננעלת באמצע היום ככל הנראה שלא יהיה כל כך בעיה עבור פורץ המשאיות להגיע אליכם. במידה ואתם נתקעים באמצע היום, בערב חג או בשבת עם המשאית הסיטואציה כבר שונה וככל הנראה שהמחיר יכול להכפיל את עצמו.

 

כמה עולה שירות של פורץ משאיות?

כמו שציינו בפסקה הקודמת ישנם כמה פרמטרים חשובים שכדאי להבין אותם שיכולים לשנות בצורה משמעותית את גובה הצעת המחיר של הפריצה שלכם. ראשית חשוב מאד לשאול את אותו פורץ משאיות את גובה המחיר טרם הזמנתו כדי שתוכלו להבין אם זה אכן מחיר הגיוני או מופרך.

במידה ויש לכם משאית עם מנגנון נעילה רגיל המחיר יהיה בין 150 ש"ח ל-300 ש"ח כמובן עם תוספת הפרמטרים השונים של מיקום וזמן. במידה והמשאית שלכם בעלת מנגנון נעילת וואקום המחיר כבר יהיה יקר יותר והוא יכול להגיע עד 800 ש"ח לא כולל הפרמטרים של זמן ומיקום. חשוב שנשאל את הצעת המחיר מהמנעולן עוד הטלפון ונידע אותו את סוג המשאית שיש בבעלותנו.

 

לסיכום:

משאית נעולה ללא האופציה להיכנס אליה היא אכן סיטואציה לא נעימה כלל, בטח שמדובר על אמצע יום עבודה שהבוס לוחץ. ישנם כמה פרמטרים שחשוב מאד להכיר ולדעת כדי שנוכל לאמוד את גובה הצעת המחיר ולהבין אם היא אכן נורמלית או מופרזת. חשוב לוודא שאותו פורץ משאיות שאנו מזמינים הוא אכן פורץ אמין ובעל ניסיון.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

פורץ מכוניות

גם לכם קרתה סיטואציה שנתקעתם מחוץ לרכב שלכם בצורה פתאומית? פתאום המפתח כבר לא מגיב לרכב או לסוויץ'? מפתחות הרכב שלכם ננעלו בפנים הרכב? מפתחות

פורץ קטנועים

למי מרוכבי הקטנוע לא קרה הסיטואציה פעם אחת לפחות שתא האחסון של הקטנוע נטרק בצורה חזקה עם הקסדה בפנים או שהמנעול של תא המושב נתקע

פרוץ אופנועים

מדינת ישראל עמוסה מאד בפקקי תנועה רבים וכמעט בכל יום ובכל כביש קיים פקק תנועה. רבים מאיתנו לא ממש מצליחים להתחמק מהפקקים הללו אלא אם

פורץ רכבי יוקרה

אין דבר יותר מבאס מלגלות שאין לך אופציה לפתוח את רכב היוקרה שלך. אתה מגיע לאחר דייט לוהט או לאחר אירוע חשוב ואתה תקוע בלי

פורץ אוטובוסים

אוטובוסים הם כלי תחבורה חשובים מאד. הם משמשים כרכב להרבה מאד אנשים בו זמנית. הם מסיעים אנשים מעיר לעיר, מרחוב לרחוב ויש להם תפקיד חשוב

פורץ מיניבוסים

כיום ניתן לראות יותר ויותר מיניבוסים בארץ ובעולם. מלבד אוטובוסים, משאיות, רכבים פרטיים ואופנועים ניתן למצוא היום גם לא מעט מיניבוסים. המיניבוסים תופסים מקום משמעותי

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: