לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

פורץ רכבי יוקרה

אין דבר יותר מבאס מלגלות שאין לך אופציה לפתוח את רכב היוקרה שלך. אתה מגיע לאחר דייט לוהט או לאחר אירוע חשוב ואתה תקוע בלי האופציה לנסוע חזרה הביתה בקלות. נכון, זה תמיד יהיה בזמן לא מתאים ותמיד תמהר לחזור למקום כל שהוא. נאבדו לך המפתחות לרכב? המפתחות ננעלו בתוך הרכב שלך וכעת אין לך איך לפתוח אותו? המפתח נשבר לך בתוך הסוויץ'?

ישנם סיבות רבות שיגרמו לך לקרוא לפורץ רכבי יוקרה שיעזור לך לפתור את הבעיה המעצבנת שאליה נקלעת. ראשית חשוב מאד לנשום עמוק ולהבין שבכל יום אנשים נתקעים מחוץ לרכבים שלהם ושזה הגיוני ונורמאלי. במאמר הבא נרכז כל מה שחשוב לדעת על פורץ רכבי יוקרה.

 

מתי נזמין פורץ רכבי יוקרה?

באותו הזמן שאנו נבין שאנו תקועים מחוץ לרכב שלנו ללא האופציה לפתוח אותו או לבצע הנעה בצורה חלקה ככל הנראה שזה יהיה הרגע להתקשר לפורץ רכבי יוקרה. הסיטואציות להזמנת פורץ רכבי יוקרה היא רחבה מאד. ממפתח שבור בתוך הסוויץ' עד לאובדן או גניבת מפתח.

בכל סיטואציה שאתם מרגישים שנתקעתם עם הרכב היקר שלך ללא האופציה להשתמש בו התקשרו לפורץ רכבים כדי שיבוא לפתור לכם את הבעיה. במידה וקיים לכם מפתח ספייר בסיטואציות רבות הוא יכול לחסוך מכם את הזמנת הפורץ אך במידה ואתם צריכים תיקון מסויים כמו החלפת סוויץ' או הוצאת מפתח שבור מהסוויץ' זו היא כבר עבודתו של הפורץ.

 

קיים שוני בין הרכבים?

ראשית חשוב מאד לציין שרכבים רגילים ורכבי יוקרה לא שונים באופן הפריצה והטיפול שלהם. לכן, אתם יכולים לנשום עמוק ולהירגע משום שככל הנראה הפורץ לא יגבה מכם מחיר גבוה יותר משום שיש לכם רכב יקר במיוחד.

לכן, כאשר אתם בעלי רכב יוקרה אין לכם מה לחשוש שמה ידרשו מכם סכום גבוה יותר. אך יש הבדלים אחרים שיכולים להשפיע על אופן הפריצה של המנעולן והם כבר ישנו את גובה הצעת המחיר שלו, וזה יהיה בעקוב סוג מערכת הנעילה של הרכב שלכם.

 

אז מה השוני בין הרכבים?

כמו שציינו קודם לכן השוני בין שיטות הפריצה נמצא, איך לא, במערכת הנעילה של הרכב שלכם. ישנם שני סוגים של מערכות נעילה וכל אחת מהן דורשת כלים שונים וזמן עבודה שוני. הכלים הפופולרים ביותר לפריצה של רכבים הם כרית ניפוח, מוט ברזל וסט דגדוג. כל אחד מהם ישמש לסוג אחר של מערכת נעילה ויעזור למנעולן לפתור לכם את הבעיה.

 

סט דגדוג, כרית ניפוח ומוט ברזל, מתי הם ישמשו אותנו?

כמו שציינו כבר השוני שקיים בין הרכבים הוא סוג מערכת הנעילה שיש לרכב שלנו. כל סוג של מערכת נעילה דורש סוג שונה של שימוש בכלים וסוג שונה של טכניקת פריצה. כמובן, שכל סוג פריצה ידרוש גם מחיר שונה אבל על כך נרחיב בהמשך. מתי ישמש אותנו סט הדגדוג? מתי נצטרך להשתמש בכרית הניפוח ובמוט הברזל?

 

סט הדגדוג:

סט הדגדוג הוא סט כלים שמגיע במגוון רחב מאד של גדלים. הוא משמש כל מנעולן כמעט כדי לפרוץ כל סוג שהוא של מנעול ולא רק מנעולי רכבים. כל המנעולים שיש כיום עובדים באותה צורה. על ידי הזזת הפינים שבמנעול למקומם הנכון מתאפשרת לנו הפתיחה של המנעול.

בסיטואציה רגילה המפתח ישמש כמזיז של אותם הפינים, אך במקרה שאין ברשותינו את המפתח, סט הדגדוג יזיז את הפינים למקומם במקום המפתח. רק על ידי הזזה נכונה המנעול שלנו יוכל להיפתח. הסיטואציה שבה נצטרך להשתמש בכלי הדגדוג היא סיטואציה שיש בבעלותנו רכב עם נעילת וואקום. נעילת וואקום היא נעילה חזקה ושקשה יותר לפרוץ.

סוג נעילה זה מאפשר את פתיחת הרכב רק על ידי חור המנעול. לכן, כלי הדגדוג שמחליפים את תפקידו של המפתח יוכלו לעזור לנו בסיטואציה כזאת. רכבים בעלי נעילת וואקום הם רכבים גרמניים כמו: סקודה, אווידי, מרצדס ועוד. חשוב מאד לציין ששימוש בכלי דגדוג חייב להיעשות רק על ידי מנעולן שיודע להתעסק עם סוג כזה של עבודה כדי לא לגרום נזק למנגנון הנעילה של הרכב.

 

כרית ניפוח ומוט הברזל:

בסיטואציה שאנו צריכים להשתמש בכרית הניפוח ובמוט הברזל היא סיטואציה יותר מוכרת. שאר הרכבים שלא מצוידים במערכת נעילת וואקום הם רכבים שקל יותר לפרוץ. על ידי שימוש בכלים אלו ניתן לפרוץ בקלות את אותם הרכבים.

שימוש בכלים אלו נעשה בצורה כזאת: לוקחים את כרית הניפוח ומניחים אותה בין שתי הדלתות של הרכב או בין הדלת הקדמית לגג הרכב. לאט לאט ובזהירות מתחילים לנפח את הכרית ויוצרים רווח שאליו אפשר להכניס את מוט הברזל, בעזרת מוט הברזל נוכל לשחרר את מערכת הנעילה של הרכב שלנו.

 

מה הם הגורמים המשפיעים על גובה המחיר של פורץ רכבי יוקרה?

בזמן שאנו מזמינים פורץ רכבי יוקרה חשוב לדעת שישנם כמה פרמטרים שישפיעו על גובה הצעת המחיר שהוא יתן לנו. ישנם כמה גורמים שיכולים בהחלט לשנות את המחיר שהוא יתן לנו ואנו צריכים לדעת מה הם:

סוג הבעיה: כמובן, שסוג הבעיה היא הגורם הראשון והמשפיע ביותר. במידה ואתם זקוקים רק לפריצה המחיר יכול להיות לא גבוה במיוחד. אך במידה ואתם זקוקים לעבודה נוספת כמו החלפת סוויץ' המחיר כבר יעלה יותר.

סוג הנעילה: כמו שציינו, ישנם שני סוגים של נעילות לרכב שלכם. כל סוג של נעילה יהווה מחיר שונה משום שלכל נעילה יש את הכלים המתאימים לה והיא לוקחת זמן שונה לביצוע המשימה. נעילה רגילה תעלה בין 150-300 ש"ח ונעילת וואקום יכולה להגיע עד 800 ש"ח.

מקום האירוע: המקום היא גם פרמטר חשוב. במידה ואתם תקועים במרכז עיר הסיטואציה לא אמורה להיות יקרה כל כך. אך, במידה ואתם תקועים במדבר או באמצע הטבע לפורץ כבר יקח זמן ודלק להגיע אליכם.

זמן: כן, הטיימינג הוא גורם מאד חשוב. במידה והרכב שלכם נתקע באמצע היום לא אמורה להיות כלל בעיה, אך במידה ונתקעתם עם הרכב שלכם באמצע הלילה, בשבתות או בחגים הסיטואציה כבר תהיה יקרה הרבה יותר.

 

האם חייב להזמין פורץ רכבי יוקרה?

נכון שאפשר למצוא את הכלים הללו באינטרנט. אך חשוב מאד לא לנסות לפרוץ את הרכב לבד ללא בעל מקצוע. פריצה לא איכותית יכולה להוביל לבעיות רבות במנגנון הנעילה של הרכב שלכם.

 

לסיכום:

פריצת רכבי יוקרה היא סיטואציה לא מסובכת כל כך אך חשוב מאד להעזר בפרוץ מוסמך עם ידע בנושא ולא לעשות זאת לבד.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

פורץ מכוניות

גם לכם קרתה סיטואציה שנתקעתם מחוץ לרכב שלכם בצורה פתאומית? פתאום המפתח כבר לא מגיב לרכב או לסוויץ'? מפתחות הרכב שלכם ננעלו בפנים הרכב? מפתחות

פורץ משאיות

משאית נעולה היא כלל לא סיטואציה נעימה. ברוב המקרים בהם אנו מבינים שהמשאית שלנו ננעלה ואין לנו את האופציה לפתוח אותה ככל הנראה נכנס ללחץ

פורץ קטנועים

למי מרוכבי הקטנוע לא קרה הסיטואציה פעם אחת לפחות שתא האחסון של הקטנוע נטרק בצורה חזקה עם הקסדה בפנים או שהמנעול של תא המושב נתקע

פרוץ אופנועים

מדינת ישראל עמוסה מאד בפקקי תנועה רבים וכמעט בכל יום ובכל כביש קיים פקק תנועה. רבים מאיתנו לא ממש מצליחים להתחמק מהפקקים הללו אלא אם

פורץ מיניבוסים

כיום ניתן לראות יותר ויותר מיניבוסים בארץ ובעולם. מלבד אוטובוסים, משאיות, רכבים פרטיים ואופנועים ניתן למצוא היום גם לא מעט מיניבוסים. המיניבוסים תופסים מקום משמעותי

פורץ אוטובוסים

אוטובוסים הם כלי תחבורה חשובים מאד. הם משמשים כרכב להרבה מאד אנשים בו זמנית. הם מסיעים אנשים מעיר לעיר, מרחוב לרחוב ויש להם תפקיד חשוב

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: