לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

פרוץ אופנועים

מדינת ישראל עמוסה מאד בפקקי תנועה רבים וכמעט בכל יום ובכל כביש קיים פקק תנועה. רבים מאיתנו לא ממש מצליחים להתחמק מהפקקים הללו אלא אם כן אנו יוצאים בשעות הקטנות של הבוקר לפני שהמדינה התעוררה. אך ישנם רכבים קטנים עם יתרון גדול, עבור האופנועים הפקקים לא ממש מהווים מכשול או עיכוב בבוקר או אחר הצהריים.

האופנועים יכולים לעקוף באלגנטיות את כל הפקקים שיש להם בדרך. ישנם יתרונות רבים לאפנועים אך ישנם גם חסרונות כמו: בעיות הבטיחות וגם הבעיה שעלולה לקרות לאופנועים רבים של איבוד המפתח. במאמר הבא נרכז עבורכם כל מה שחשוב לדעת על פורץ אופנועים.

 

 פורץ אופנועים הוא רק פורץ?

בזמן שאנו מדברים על פורץ אופנועים אנו כלל לא מתייחסים רק לסיטואציה שבה הוא פיזית פורץ את האופנוע שנתקע או שבעל האופנוע לא יכל להניע אותו. פורצי האופנועים יכולים לבצע פעולות רבות נוספות שיכולות לעזור לאופנוען לחזור לשגרת יומו ולנסוע בצורה חלקה חזרה הביתה או לעבודה.

פורץ אופנועים יכול לבצע גם פעולות כמו: החלפת מפתח, החלפת סוויץ', חיווט מחדש, שכפול מפתח ועוד פעולות רבות שיעזרו לנהג האופנוע לחזור ללו"ז שלו. לכן, במידה ואתם נתקעים עם בעיה מסוימת עם האופנוע שלכם אתם יכולים לפנות לפורץ אופנועים שיוכל לעזור לכם לפתור לכם את הבעיה שעיכבה אתכם בשגרת היום שלכם.

 

סיטואציה של גניבת מפתח

במידה ונגנב לכם המפתחות של האופנוע שלכם אתם אכן נמצאים בבעיה קטנה או גדולה. מפתח גנוב יכול להוביל גם לאופנוע גנוב. ברגע שמישהו יגנוב לכם את האופנוע זה בהחלט יהיה אסון גדול עבורכם וסיטואציה לא נעימה כלל.

לכן, ברגע שאתם חושבים שמישהו גנב לכם את האופנוע חשוב מאד לא להמתין עם זה זמן רב ולקרוא לפורץ אופנועים שיבוא ויסדר לכם את הבעיה במהירות. חשוב גם בסיטואציה כזאת לא להשאיר את האופנוע לבד משום שרגע אחד בלי השגחה יכול להיות הרגע שבו יבוא הגנב לגנוב לכם את האופנוע. בסיטואציה כזאת פורץ המנעולים יבוא לפתור לכם את הבעיה ולהוריד את סיטואצית המפתח הגנוב מסדר היום שלכם.

כדי לא להוות איום עבור האופנוע שלכם אם מפתח שמסתובב חופשי על הפורץ להחליף לכם את הסוויץ' לסוויץ' חדש. בעזרת החלפת הסוויץ' שלכם מתחלף לכם גם המפתח וכך נעלת לכם החשש שמה הגנב יבוא לגנוב את האופנוע. כעת לאחד שהמפתח הסורר כבר לא מהווה איום אתם יכולים לחזור לשגרת היומיום שלכם ברוגע.

 

מה היא הפרוצדורה בהחלפת סוויץ' האופנוע שלנו?

פעולת החלפת הסוויץ' היא לא פעולה מסובכת כל כך עבור פורץ המנעולים. הפרוצדורה היא קלה מאד ולא לוקחת גם זמן רב. פורץ המנעולים פותח את גוף האופנוע שלכם ומוציא את הסוויץ' הישן ומחליף אותו בסוויץ' חדש. לאחר שהוא סיים את ההליך הפשוט אתם יכולים להיות רגועים לגמרי כי המפתח הגנוב לא יכול לשמש לרעה יותר.

במידה ואתם נתקעים עם מפתח גנוב באמצע הלילה חשוב שתדעו שישנם גם פורצי אופנועים שפועלים בשירותי חירום. נכון, ככל הנראה זה יהיה יקר יותר אבל מה חשוב יותר מלשמור על האופנוע שלכם במקומו עד הבוקר. פורצי אופנועים מודעים לנושא הרגיש הזה ולכן הם יהיו זמינים לכם בכל שעות היום וגם בלילה. כמובן שהחלפת סוויץ' ניתנת גם בלילה. מה שיאפשר לכם ללכת לישון שינה רגועה וטובה.

 

כמה זמן לוקח לפורץ אופנועים להגיע ליעד ולסדר את הבעיה?

כאשר אתם נתקלים בבעיה עם האופנוע שלכם אין כאן כלל שאלות. ישנם פורצי אופנועים שזמינים לכל אורך היום. חשוב מאד להתקשר לפורץ אופנועים מומחה ובעל ניסיון ולא לפורץ חובבן שיכול להשאיר לכם סימני פריצה או ליצור בעיות באחד המנגנונים. פרוץ אופנועים יכולה להגיע אליכם תוך רבע שעה עד חצי שעה כמובן שתלוי המקום בו נתקעתם עם האופנוע.

חשוב להתקשר לפורץ אופנועים שנמצא בסביבתכם כדי לקצר את זמן ההמתנה שלכם. חשוב מאד לשים לב שאנו מזמינים פורץ אופנועים שאכן יודע להתעסק עם פריצת מנעולים. יש לוודא את הפרט החשוב הזה טרם ההזמנה של הפורץ למקום האירוע.

הזמן שבו יקח לפורץ המנעולים להגיע ליעד שלכם הוא לא גדול אך הזמן שיקח לו לטפל בשורש הבעיה הוא כבר ארוך יותר. כמובן, שתלוי מאד מה סוג הבעיה במידה שאתם זקוקים לשכפול מפתח הסיטואציה לא אמורה לקחת זמן רב כל כך. אך במידה ואתם צריכים חיווט מחדש הסיטואציה גם תדרוש מכם לנסוע עם המנועלן למוסך כדי לסדר את המשך הבעיה. החלפת סוויץ לא אמורה לקחת זמן רב מאד אך זה תלוי כבר במיומנות של אותו הפורץ.

 

האם יכול להיות לי נזק באופנוע במהלך הפריצה שלו?

ראשית, חשוב מאד סוג הפורץ שאותו תבחרו. פורץ אופנועים מיומן ובעל ניסיון יכול לפרוץ לכם את האופנוע במהירות וללא שום נזק לגוף האופנוע או לאחד מהמנגנונים שלו. לעומת זאת במידה ובחרתם בפורץ חובבן ללא ניסיון הסיטואציה יכולה להיגמר במצב שונה לגמרי ויכול להיות שהוא ישאיר אחריו עקבות פריצה לא אסתטיות.

אך אל דאגה במצב נורמלי לא אמורה להיות בעיה עם פריצת האופנוע שלך ולא אמורים להישאר סימנים. כאשר מדובר על החלפת סוויץ' משום שפעולה זאת היא אמורה להיות מאד פשוטה עבור פורץ אופנועים מורשה. בכל מקרה חשוב מאד לקחת את שירותיו של פרוץ מנעולן מקצועי ואמין שלא יגרום לכם לתקלות נוספות וחיובים נוספים את המוסכניק.

 

כמה עולה שירו של פורץ אופנועים?

שירות של פורץ אופנועים נע בין 150 ש"ח ויכול להגיע עד 550 ש"ח. כמובן, שהמחיר תלוי בכמה פרמטרים חשובים מאד כמו: סוג הבעיה שהוא צריך לפתור לדוגמא: במידה ומדובר על פריצה בלבד המחיר לא צריך להיות גבוה אך במידה ומדובר על החלפת סוויץ' ושכפול מפתח הסיטואציה כבר תהיה יקרה יותר.

בנוסף, ישנם פרמטרים נוספים כמו: מקום העבודה, זמן העבודה, רמת הניסיון, שנות השכלה ועוד. כל אחד מהפרמטרים הללו הוא חלק משמעותי בהצעת המחיר.

 

האם פורץ אופנועים הוא חשוב או שניתן לבצע זאת בצורה עצמאית?

פורץ אופנועים הוא חשוב מאד ונמליץ לכם לא לבצע את הפריצה לבד מכמה סיבות. ראשית, אתם יכולים להשאיר נזק באופנוע שלכם. שנית ברוב המקרים הפריצה היא רק השלב הראשון ולאחר מכן ישנם פעולות נוספו שלא בטוח שאתם יודעים כיצד לעשות.

 

לסיכום:

פריצת האופנוע שלכם היא דבר חשוב שכדאי מאד לעשות בעזרת מנעולן מקצועי ומורשה. אל תמתינו עם זה זמן רב כי הסיטואציה עלולה להיגמר בגניבת האופנוע.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

פורץ מכוניות

גם לכם קרתה סיטואציה שנתקעתם מחוץ לרכב שלכם בצורה פתאומית? פתאום המפתח כבר לא מגיב לרכב או לסוויץ'? מפתחות הרכב שלכם ננעלו בפנים הרכב? מפתחות

פורץ משאיות

משאית נעולה היא כלל לא סיטואציה נעימה. ברוב המקרים בהם אנו מבינים שהמשאית שלנו ננעלה ואין לנו את האופציה לפתוח אותה ככל הנראה נכנס ללחץ

פורץ קטנועים

למי מרוכבי הקטנוע לא קרה הסיטואציה פעם אחת לפחות שתא האחסון של הקטנוע נטרק בצורה חזקה עם הקסדה בפנים או שהמנעול של תא המושב נתקע

פורץ רכבי יוקרה

אין דבר יותר מבאס מלגלות שאין לך אופציה לפתוח את רכב היוקרה שלך. אתה מגיע לאחר דייט לוהט או לאחר אירוע חשוב ואתה תקוע בלי

פורץ אוטובוסים

אוטובוסים הם כלי תחבורה חשובים מאד. הם משמשים כרכב להרבה מאד אנשים בו זמנית. הם מסיעים אנשים מעיר לעיר, מרחוב לרחוב ויש להם תפקיד חשוב

פורץ מיניבוסים

כיום ניתן לראות יותר ויותר מיניבוסים בארץ ובעולם. מלבד אוטובוסים, משאיות, רכבים פרטיים ואופנועים ניתן למצוא היום גם לא מעט מיניבוסים. המיניבוסים תופסים מקום משמעותי

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: