לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

תיקון דלת אלומיניום

ניתן לראות דלתות אלומיניום במגוון רחב מאד של מקומות בתוך הבית שלנו. הן תופסות שימושים רבים כמו דלתות כניסה, פנים, דלת למחסן ועוד. דלתות אלומיניום הן דלתות יפות ואיכותיות מאד והמחיר שלהם הוא לא כל כך גבוה לעומד דלתות משורינות או מאובטחות מאד.

לדלתות אלומיניום יש איכויות רבות אך ברגע שאנו מרגישים שהדלת שלנו מתחילה לאבד את צעירותה ומתחילה לעשות לנו בעיות רבות הדבר כבר נהיה שונה, זה אף פעם לא נעים להרגיש שדלת הכניסה שלנו נהיית זקנה ועייפה משום שחוץ מהצורך בתיקון גם באיכות האבטחה שלה יורד. במאמר הבא נרכז עבורכם כל מה שצריך לדעת תיקון דלת אלומיניום.

 

מתי אנו צריכים בתיקון דלת האלומיניום שלנו?

לדלתות אלומיניום יש מגוון רחב של ייתורונות ברורים מאד כמו: דלת אלומיניום מעניקה מראה יוקרתי מאד, הדלת בעלת אסתטיקה גבוהה, היא לא דורשת תחזוקה מורכבת מאד ועוד. אך עם כל היתרונות של דלת אלומיניום יש גם חסרונות וכאשר אנו חשים שהדלת שלנו כבר מתחילה להתעייף ולעשות בעיות חשוב מאד לטפל בה בזמן ולא לדחות את התהליך לזמן מאוחר יותר.

 

מה הוא הזמן שאנו נצטרך לתקן את הדלת?

ישנם כמה נורות אדומות שיהבהבו ויגידו לנו שאנו צריכים לבצע תיקון מסויים בדלת כמו:

 

אופצייה מספר 1: קיצור דלת האלומיניום

ישנם רגעים שבהן הדלת שלנו נגררת על הרצפה וללא אופציה של פתיחה ונעילתה של הדלת. קיצור דלת האלומיניום יכולה לעזור לנו כדי לפתור את בעיות אלו. הפעולה עצמה של קיצור הדלת היא פעולה פשוטה מאד והיא דורשת את הוצאתה של הדלת ממקומה, הנחתה על משטח עבודה מתאים (כמובן, לשים לב שאף מנגנון לא נפגע במהלך הניסור) וניסור הדלת לגובה המתאים כדי שלא תיגרר שוב על הרצפה.

במקרים בהן נצטרך לקצר את הדלת שלנו הם: כאשר אנו עושים שיפוץ בבית ולאחר מכן שמנו לב שהדלת כבר לא באותו גובה, כאשר שמנו פקטר חדש בחדר מה ששינה את גובה הרצפה או כתוצאה של תזוזת הרצפה או המשקוף.

 

אופצייה מספר 2: החלפת ידית הדלת

במידה והידית שלכם עובדת בצורה לא תקינה, אם היא רופפת, אם היא יוצאת ממקומה כל הזמן, אם היא שבורה או לקוייה. במקרים כאלה שהידית שלנו עושה לנו יותר בעיות מאשר שהיא עוזרת לנו ככל הנראה שזה נורה אדומה לכך שהיא דורשת תיקון מקיף. ברגע שהידית שלנו מתקשה בפתיחה או סגירה והצבע שלה מתחיל להתקלף החלפתה של הידית לידית חדשה יותר יכול להוות פתרון מושלם עבורכם.

החלפת הידית יכולה להתבצע על ידי מנעולן מורשה או גם על ידיכם, פעולה של החלפת ידית היא לא פעולה מסובכת כלל ובעזרת סרטונים ומדריכים ניתן לעשות זאת במהירות רבה. חשוב מאד במידה ואנו מתקינים את הידית שלנו לבד צריך להצטייד בכלים המתאימים ולקנות ידית מתאימה לדלת אלומיניום.

לא כל הידיות מתאימות לכל הדלתות. במידה ואתם לא מעוניינים לבצע זאת לבד אתם יותר ממזומנים ליצור קצר על מנעולן מורשה שיבצע את העבודה הזאת בצורה טובה ואיכותית במקומכם.

 

אופצייה מספר 3: איזון/כיוון הדלת

לרוב במידה ואנו נבחין שדלת הכניסה או דלת הפנים שלנו נגררת על הרצפה, נפתחת בצורה עקומה או לא נסגרת כלל. ככל הנראה שהפתרון שלנו יהיה איזון הדלת. איזון או כיוון הדלת נועד כדי לפתור את אותם הבעיות של גריגה, תזוזה עקומה ואי היכולת להיסגר.

בכל סיטואציה שהדלת לא נעה על הציר שלה בצורה טובה ככל הנראה שהציר שלה יצא מהמקום שלו, נשבר או התעקם. מה שמוביל לכך שהדלת שלנו לא נפתחת כראוי או לא נפתחת כלל או שהיא שורטת את הרצפה שלנו בכל רגע שהיא נפתחת או נסגרת.

איזון דלת יכול להיעשות על ידי מנעולן מקצועי שיודע כיצד לאזן דלתות בצורה טובה והיא גם יכולה להיעשות על ידי הנדימן שיודע כיצד לבצע את העבודה הזאת.

 

אופצייה מספר 4: החלפת דלת האלומינים

להחלפת דלת האלומיניום ישנם כמה סיבות מרכזיות כמו:

 • במידה והדלת שיש לנו ישנה, מתפרקת והפסיקה לתפקד כראוי.
 •  במידה וחווינו פריצה ואנחנו רוצים לשדרג את איכות הדלת ומנגנון הנעילה.
 • במידה ואנחנו מעוניינים להחליף את המראה העיצובי והאסתטי של אחת מדלתות הבית שלנו.
 • במידה ואנחנו רוצים לשדרג את רמת האבטחה בבית שלנו.

בכל אחד ממקרים אלו הפתרון האיכותי והיעיל ביותר יהיה להחליף את דלת האלומיניום שלנו.

 

אופצייה מספר 5: הדלת תקועה ודורשת פריצה

במידה ונתקעתם מחוץ לבית שלכם או מחוץ למשרד שלכם. הפתרון הטוב והמהיר ביותר יהיה פריצת דלת האלומיניום שלכם. פריצת דלת האלומיניום יהיה בסיטואציו הבאות:

 • במידה והמפתח נשבר לנו בתוך המנעול של הדלת.
 • במידה ונאבדו לנו מפתחות הבית או המשרד.
 • במידה ודלת האלומיניום שלנו מסרבת להיפתח מסיבה כל שהיא.

 

אופצייה מספר 6: החלפת מנעול

במידה ואתם מעוניינים להחליף מנעול לדלת הכניסה שלכם מהסיבות הבאות:

 • מעבר לדירה חדשה שאנו לא יודעים את היסטוריית הפריצות שלה או מי היה הדייר האחרון ולא נרצה לקחת את הסיכון שהדייר הקודם עוד מחזיק במפתח לדירה.
 • במקרה של פריצה לדירה, אנו רוצים לתקן את המנעול שנהרס ולשדרג את מנגנון האבטחה שלנו.
 • מערכת יחסים שנגמרה לא טוב, מערכת יחסים זוגים או מערכת יחסית מקצועית שיכולה לגרור אחריה לנקמה.
 • שדרוג של רמת האבטחה בבית שלנו.

 

כמה עולה תיקון של דלת אלומיניום?

תיקון דלת אלומיניום הוא לא דבר יקר במיוחד. תיקון דלת אלומיניום, תיקון של ידית הדלת והתקנת מנעול חדש לדלת האלומיניום יעלה בערך 150 ש"ח. כמובן, שכל מנעולן מציע הצעות מחיר שונות מהגורמים הבאים: שעות עבודה, מקום עבודה, השכלה, ידע בתחום, שנות ניסיון ועוד.

 

האם ניתן לבצע תיקון דלת אלומיניום לבד?

כן, ניתן לבצע מספר תיקונים של דלת אלומיניום לבד רק כאשר אתם יודעים מה אתם עושים ואם מדובר על עבודת תיקון קטנה ופשוטה כמו החלפת או חיזוק ידית. תיקון דלת אלומיניום תיעשה על ידי מנעולן מקצועי כאשר מדובר על החלפת מנעול, פריצה ועוד. כאשר אנו מדברים על נושאים רגישים יותר נעדיף את עזרתו של מנעולן מקצועי ומורשה.

 

לסיכום

דלת אלומיניום היא דלת יפה, איכותית והיא מתאימה ומגוון רחב של שימושים בחיינו. חשוב לטפל בבעיות שנוצרות בה במהירות כדי שלא יהיו חמורות יותר וחשוב מאד להיעזר בעזרתו של מנעולן מקצועי ומורשה.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

איזון דלתות

לעיתים אנו נתקלים בבעיות שונות בדלת הכניסה שלנו או בדלת הפנים שלנו שאנו כלל לא מבינים מה קורה לאותה הדלת. פתאום משום מקום דלת הכניסה

כיוון דלתות

ישנם רגעים בהם אנו שמים לב שאחת מדלתות הבית שלנו לא מתפקדת באותה צורה שהיא תפקדה שבוע לפני כן, ואנו כלל לא מבינים מה גרם

קיצור דלתות

פעמים רבות אחרי שאנחנו משפצים את הבית שלנו אנו נבחין שדלתות הבית שלנו לא נסגרות באותה קלות כמו בעבר. נכון, זה עלול להעלות המון שאלות

תיקון דלת אש

לדלת אש תפקיד מאד חשוב בכל מה שנוגע לשמירה מפני שריפות בבניין המגורים שלכם או בבניין המשרדים. דלתות אש הן דלתות מסיביות שנפתחות בצורה רחבה

תיקון דלת לעסק

לדלת העסק שלנו יש מטרה ברורה למדי והיא לשמור על העסק שלכם בצורה בטוחה מכל פריצה שהיא. סוג הדלת של העסק שלכם השתנה בהתאם לעסק

תיקון דלת עץ

דלתות עץ ניתן לראות כמעט בכל בית כיום. לרוב נראה אותן כדלתות פנים שישמשו לנו בחדרי השינה, חדר המטבח, חדר משחקים, חדרי עבודה ועוד. כמובן

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: