לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

תיקון דלת זכוכית

לדלתות זכוכית ישנה נראות ייחודית מאד, דלת זכוכית נותנת תחושה קלאסית, נקייה, חלקה ומסוגננת. דלתות זכוכית יכולות להגיע במגוון רחב של צורות ושימושים. כיום יותר ויותר אנשים משתמשים בדלתות זכוכית בתור דלתות פנים, דלתות מקלחת, דלתות הזזה ודלתות אחוריות.

כמובן, שגם במשרדים רבים דלתות הזכוכית מצאו את מקומן וכמעט בכל משרד כיום נראה משרדים העשויים בדלתות זכוכית. לדלת זכוכית יש יתרון משמעותי והוא הקלילות שהיא משרה בנוסף עם הנוף המוצג דרכה. במאמר הבא נרכז עבורכם את כל מה שצריך לדעת על תיקון של דלתות זכוכית לבית או למשרד.

 

דלתות זכוכית

נכון, דלתות זכוכית הן לא הדלתות הנפוצות ביותר שיש כיום בשוק. לרוב נראה יותר דלתות עץ מעוצבות או דלתות רב בריח ואחרות שתפקידם לשמור על מיגון ואבטחה. לדלת זכוכית יש ייעוד שונה מדלתות אלו והוא להכניס יותר אור או עיצוב מיוחד לחלל הבית שלנו.

מגוון רחב מאד של אנשים בוחרים להתקין דלתות זכוכית כיציאה אחורית לחצר הבית שלהם. דבר זה מאפשר לטבע ולחוץ להיכנס לפנים הבית. מה שמכניס גם כמויות גדולות של אור שמש לפנים הבית. לדלתות זכוכית אין מנגנונים כל כך משוכללים כמו דלתות אחרות שאנו מכירים משום שתפקידן הוא פחות אבטחה ויותר אסתטיקה.

 

באילו בעיות אנו יכולים להיתקל בדלתות זכוכית?

לדלתות זכוכית ישנם סוגי בעיות שונות מהבעיות של דלתות אחרות. דלתות זכוכית הן עדינות יותר וכמובן שבירות יותר. כעת נפרט לכם אילו מקרים של תקלות בדלת הזכוכית שלנו ידליקו אצלנו נורה אדומה שתגיד לנו לקרוא למנעולן או בעל מקצוע:

 1. שבר בזכוכית – נכון, כמו שאנו יודעים היטב זכוכית היא חומר שביר. לעיתים אנו עלולים למצוא את דלת הזכוכית שלנו שבורה כתוצאה מפריצה אלימה שהתרחשה בבית שלנו או כתוצאה של תאונה שקרתה בטעות או הדלת קיבלה מכה ממשהו או שהילדים שוב שיחקו עם כדור בבית והפעם גרמו לנזק רב או בכלל מדובר על תריקת דלת שהפעם נגמרה בצורה של שבר. זכוכית היא חומר שביר ולפני כל התקנה חשוב לקחת זאת בחשבון.
 2. שריטות וסדקים בזכוכית – נכון שריטות או סדקים הם דומים מעט לשברים אך זהו שלב אחד לפני. במידה ואתם מבחינים שקיימת שריטה או סדק בדלת הזכוכית שלכם חשוב מאד לטפל בו כמה שיותר מהר. שריטה או סדק הם נורת אזהרה בשבילכם כדי לתקן את הבעיה שיכולה להוביל לזכוכית שבורה בבית שלכם. דלת זכוכית שנשברת זהו כלל לא דבר טוב.
 3. זכוכית שזזה ממקומה – דלתות זכוכית ממוקמות בתוך מסגרת. בדלתות זכוכית או בדלתות הזזה קורה לעיתים משהו מאד שכיח שקורה לרוב כתוצאה של עייפות החומר. מה שקורה הוא שהזכוכית זזה מעט ממקומה בתוך המסגרת ונוצר חלל פתוח. פתח כזה יכול להביא איתו אבק שנכנס לפנים הבית שלנו, חרקים לא מוזמנים ובנוסף, במידה ואתם חשים שהמזגן שלכם הפסיק לעבוד כמו פעם יכול מאד להיות שקיים פתח בין המסגרת לזכוכית שמוציא אוויר קר מהבית. ניתן לבדוק אם קיים פתח כזה על ידי בדיקה פשוטה.
  בשעת ערב, תיקחו פנס ותעברו איתו לכל אורך המסגרת והזכוכית בצידו השני אדם אחר מסתכל ובודק האם בשלב מסויים האור חודר בצורה שונה. אם קיים מצב כזה ככל הנראה ששם קיים הפתח.
 4. גלגלים – בעייה זו קוראת רק בדלתות הזזה. דלתו הזזה מזכוכית זזות על ידי גלגלים קטנים המחוברים בצד התחתון של דלת הזכוכית שלכם. על ידי גילגולם של הגלגלים בתוך המסילה דלת הזכוכית שלנו זזה ממקום למקום. לרוב הפעמים ברגע שנחוש שיש בעיה בהזזת הדלת ככל הנראה שהבעיה נובעת מגלגלים לא תקינים. ישנם שני סוגי בעיות נפוצות:
  1. שבר בגלגל: ישנם חומרים של גלגלים שלעיתים יכולים להישבר, מה שיכול לגרור למצב שאנו לא מצליחים להזיז את דלת הזכוכית שלנו. מצב זה הוא פשוט מאד לתיקון והוא רק דורש החלפת גלגל. כדי להחליף את הגלגל יש להוציא בזהירות את דלת הזכוכית להניח אותה במקום בטוח לפרק את הגלגל ולהחליף אותו בגלגל אחר.
  2. חלודה בגלגל: ישנם גלגלים המיוצרים מחומרים שיכולים לקבל חלודה. כידוע לנו חלודה לא מאפשרת ליותר מידי דברים לזוז בצורה טובה. מקרה זה נובע לרוב ממים המצטברים במסילות הגלגלים. על ידי חומרים מונעי חלודה או הימנעות ממים במסילות הגלגלים נוכל למנוע את הבעיה הזאת.
 5. מסילות – כמו שציינו מסעיף הקודם, הגלגלים נעים בתוך מסילות. המסילות היא מערכת נוספת שתפקידה הוא לשמור על הגלגלים במסלול אחיד וכמובן לשמור על דלת הזכוכית עומדת ולא להפך. במסילות של דלתות הזכוכית ישנם תקלות רבות שיכולות להוביל לבעיות רבות. בעיה במסילות יכולה לנבוע ממכה חזקה שקיבלה המסילה מעצם כבד או מבעיטה עם נעל חזקה. חשוב לשים לב שהמסילה שלנו לא מתעקמת משום שזה יכול להוביל לבעיות רבות. במידה ויש לנו מסילה עקומה הגלגלים יכולים לצאת ממסלולם מה שיכול להוביל לדלת הזכוכית שלנו ליפול ולהישבר, סיטואציה כזאת היא מסוכנת מאד משום שהיא יכולה להוביל לפגיעה חמורה מאד של אחד מתושבי הבית.
  יישור המסילה הוא פעולה לא מסובכת במיוחד, ישנם שני סוגי עיקומים במסילות, פנימה והחוצה. על ידי פלאייר ניתן לתקן את הבעיה במסילה ולהחזיר אותה לתקינות מלאה.
 6. ידיות – נכון, גם לדלתות זכוכית יש ידיות, וכמו שאר הדלתות במידה ויש תקלה בידית התקלה הזאת יכולה להוביל לתקלה במנגנונים אחרים. ידיות של דלתות זכוכית הן שונות מעט מידיות של דלתות אחרות משום שידיות של דלת זוכית אינן פועלות באותה צורה, הן מקובעות למקומן על הזכוכית והן לא קשורות למנגנון הנעילה. ידיות של דלת זכוכית לא מתהפכות או זזות כמו ידית רגילה. לכן הן נקראות ידיות אחיזה משום שרק אוחזים בהן.
  במידה וקיימת לכם בעיה עם ידית חשוב ליצור קשר עם מנעולן אחרי ומורשה כדי שיטפל לכם בבעיה בצורה אחראית ומקצועית. בעיות בידית דלת הזכוכית יכולות לנבוע מעייפות החומר, שימוש לא נכון בידית, שימוש אגרסיבי בידית הדלת ועוד.

 

מי מבצע תיקון בדלת זוכוית?

במידה ומדובר על בעיה קטנה כמו מסילה עקומה או גלגל שדורש החלפה כל אחד יכול לבצע תיקון בדלת זכוכית, אך במידה ומדובר על בעיה של שבר או תיקון מסגרת דלת הזכוכית חשוב להיעזר במנעולן מקצועי או איש מקצוע מורשה.

 

כמה עולה תיקון דלת זכוכית?

תיקון דלת זכוכית משתנה במחיר על פי סוג הבעיה. במידה ומדובר בהחלפת גלגל המחיר יהיה נמוך אך במידה ומדובר על החלפת הזכוכית בדלת המצב כבר יהיה יקר יותר. כמובן שמחירי מנעולנים משתנים גם לפי: שעות עבודה, מקום עבודה, רמת הכשרה ועוד.

 

לסיכום

דלתות זכוכית הן יפות מאד ומיוחדות מאד אך קיימות להן מספר בעיות שחשוב שנדע לפני שאנו מתקינים אותה. חשוב להיעזר בעזרתו של מנעולן מורשה כדי לטפל בדלת בצורה אחראית, מסורה ורצינית.

 

אנו מספקים שירותי תיקון דלתות זכוכית

דלת הזכוכית במשרד או בעסק זקוקה לתיקון? אצלנו בלוקינג תוכלו למצוא בין שירותינו באתר גם שירותי תיקון דלתות זכוכית, אמנם תיקון דלתות זכוכית אינו נפוץ כמו תיקון דלתות עץ או כל סוג אחר של דלתות אך עדיין יש צורך במנעולן מקצועי שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. הזמינו עכשיו שירותי תיקון דלתות זכוכית דרך לוקינג.

דלת הזכוכית במשרד מתחילה לעשות בעיות? ההמלצה היא לא להתפשר אלא לבחור בגורם מקצועי לצורך תיקון דלתות זכוכית. תיקון דלתות מקצועי יבוא לידי ביטוי בסט כלים מקצועי ומיומנות רבה. כאשר תזמינו מתקן דלתות איכותי תוכלו להיות רגועים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

 

דוגמאות לפעולות תיקון דלתות זכוכית שביצענו

בין המגוון הרחב של שירותי המנעולנות שאנו בלוקינג מציעים ללקוחות שלנו ניתן למצוא גם שירותי פריצה ותיקון דלתות זכוכית, כמו כל שירותי התיקון דלתות גם שירותי תיקון דלתות זכוכית, בין אם למשרד או לעסק מסופקים בפריסה ארצית, בהגעה מהירה מרגע הקריאה וכמובן מבוצעים על ידי מנעולנים מוסמכים ומקצועיים שיבצעו עבודה איכותית ויסודית. לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות תיקון דלתות הזכוכית שביצענו לאחרונה:

פעולות תיקון דלתות זכוכית שביצענו: אופן הפעולה: עלות השירות:
תיקון דלת זכוכית במשרד בהרצליה ביצענו תיקון דלת זכוכית במשרד על ידי כיוון הצירים והרמתה מגובה הרצפה. 300 ₪
תיקון דלת זכוכית בכניסה לבניין משרדי בתל אביב ביצענו תיקון לדלת הזכוכית על ידי החלפת המשאבה הרצפתית וכיוון הצירים. 500 ₪
תיקון דלת זכוכית במשרד בגבעת שמואל תיקון דלת הזכוכית התבצע על ידי הגבהת הדלת, בנוסף התבקשנו גם להחליף את המנעול בדלת. 650 ₪

 

למה חשוב לשמור על משאבת דלת זכוכית?

רגע לפני שאתם מזמינים מומחה בתחום תיקון דלתות זכוכית, נדגיש כי יש לשמור על משאבה של דלת זכוכית. המשאבה יכולה להחזיק מספר חודשים ושנים, בהתאם לתחזוקה. על מנת לשמור על התחזוקה הנה מספר טיפים שעליכם להביא בחשבון:

אל תעזרו לדלת להיסגר: ההמלצה היא לא להיעזר לדלת להיסגר. שימו לב, לחץ על המשאבה עשוי ליצור נקודות חלשות אשר יגרמו לבריחה של לחץ מהמשאבה.

אל תשטפו עם מים: כמו כן ההמלצה היא להימנע משטיפה עם מים ליד המשאבה. שטיפה עם מים ליד המשאבה תוביל לקורוזיה, דבר אשר יגרום להרס של המשאבה.

כאשר המשאבה תקינה הרי השמן או לחץ השמן יורדים וכך הקפיץ של הדלת מחזיר במהירות רבה. שימו לב, במידה והמשאבה אינה פעילה כמו שצריך, הרי יש מקום להתערבות של מומחה בתחום.

 

מה כולל שירות מקצועי של תיקון דלת זכוכית?

שירות מקצועי הכולל תיקון דלתות זכוכית צריך להיות על ידי מתקן דלתות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום.

יעילות: תיקון של דלת זכוכית צריך להיעשות ביעילות באמצעות מתקן דלתות יסודי אשר יבצע את העבודה בצורה יעילה וכך יאפשר לכם לחזור לשגרה שלכם במהירות האפשרית.

ניסיון: בשל העובדה כי דלתות זכוכית נחשבות רגישות בהשוואה לדלתות אחרות, רצוי לבחור בשירות של מתקן דלת זכוכית בעל ניסיון רב בתחום. בחירת איש מקצוע אשר לו ניסיון רב תאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי ביצעתם את הבחירה הנכונה ביותר.

הגעה למקום: נוסף על כך, רצוי לבחור באיש מקצוע אשר ידע לבצע את העבודה במקצועיות וגם יגיע בזמן. יש חשיבות רבה להגעה בזמן.

ללא סימנים: מתקן דלת זכוכית מקצועי יבצע את התיקון ולא ישאיר סימנים על הדלת. כאשר מדובר על דלת אלגנטית כמו דלת זכוכית, אי אפשר שישארו סימנים על הדלת.

 

איך תבחרו מתקן דלתות זכוכית?

בשנים האחרונות אנו רואים דלתות זכוכית בכל מקום, בייחוד במשרדים. דלתות זכוכית משדרות אלגנט ויוקרה ולכן בעלי משרדים רבים מתהדרים בדלתות זכוכית. אולם, כאשר יש בעיה בדלתות, חשוב מאוד לא להתפשר ולקרוא למתקן דלתות איכותי ובעל ניסיון רב בתחום. הנה מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם בבחירת מתקן דלתות  לצורך תיקון דלתות זכוכית:

ביצוע השוואת מחירים: רגע לפני שאתם בוחרים את איש המקצוע, עליכם לבצע השוואת מחירים בין אנשי המקצוע השונים. אין טעם לשלם מחיר גבוה יתר על המידה כאשר מדובר על מחיר רגיל.

שיחה עם לקוחות קודמים: נוסף על זאת, אפשר לבחור לבצע שיחה טלפונית עם לקוחות קודמים. ביצוע שיחה עם לקוחות קודמים יסייע לכם לבחור את האיש המקצועי הטוב והמתאים ביותר לביצוע העבודה.

אמינות: כדאי לבחור באיש מקצוע אשר יקפיד לומר את האמת לקהל הלקוחות שלו. כאשר תבחרו איש מקצוע אמין תוכלו לדעת כי אתם נמצאים בידיים טובות. הוא יקפיד לעדכן אתכם בדיוק במה שנעשה וכך תדעו שלב אחר שלב מה מתרחש.

אחריות: נוסף על כך, מתקן דלתות איכותי יעניק לכם אחריות על העבודה. כך במקרה ויש לכם שאלות או שיש צורך בתיקון נוסף, דעו כי יש למי לפנות.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

איך יודעים מתי צריך להחליף מנעול

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, המשרד שלנו והחסן שלנו מוגן ובטוח מפני גנבים ופריצות. עצם הידיעה שהבית שלנו מוגן נותנת לנו רוגע נפשי. אך

איך לבחור דלתות

מדי כמה שנים חשוב להחליף דלת. אם מטעמי סטיילינג או אם מטעמי בטיחות. לבחירת דלת ישנם כמה פרמטרים חשובים. ראשית חשוב שהדלת שנבחר תהיה אכיתותית

איך להחליף צילינדר

לעיתים מגיע השלב בו אנו צריכים להחליף את הצילנידר של דלת הכניסה שלנו לבית או לאחד מהחדרים בבית. לרוב הצילינדר של דלת הכניסה הוא החשוב

איך למנוע פריצה לדירה בזמן חופשה

הקיץ הגיע אלינו ואיתו הגיע גם עונת החופשות בארץ ובחו"ל. ישראלים רבים יוצאים לחופשות בזמן חופשת הקיץ. על פי סקר שנערך במשטרה בתקופת הקיץ מספר

איך לתקן דלת חורקת

דלת חורקת היא אף פעם לא צליל נעים לאוזן שלנו. לא נעים להגיע אחרי יום עבודה ארוך עם ידיים מלאות בקניות מהסופר ולגלות שדלת הכניסה

איך לתקן דלת כניסה

דלתות הכניסה לבית שלנו במהלך היום לא מהוות עבורינו יותר מידי תשומת לב ומחשבה, אבל שמשהו קורה להן זה פתאום הדבר הכי חשוב שיש בבית.

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: