לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

תיקון דלת שריונית חסם

דלתות שריונית חסם הן דלתות איכותיות מאד שתפקידם כמובן הוא לשמור על תכולת הבית, ואבטחתו. דלת שריונית חסם היא דלת חזקה מאד שמאתגרת פורצים רבים, הרבה פורצים שרואים דלת מסוג שריונית חסם מוותרים על הפריצה הזאת משום שדלת שריונית חסם היא דלת מסובכת מאד ולוקח זמן רב לפרוץ אותה מה שמסכן את הפורצים בכך שהם יתפסו.

במאמר הבא נרכז עבורכם כל מה שצריך לדעת על דלתות מסוג שריונית חסם ומה הדרך הטובה ביותר לתקן אותן.

 

מה היא דלת שריונית חסם?

דלתות שריונית חסם הן סוג איכותי מאד של דלתות שלרוב ישמשו אותנו כדלתות חוץ (כניסה), דלתות פנים, דלתות HI-TECH, דלתות אש, דלתות אקוסטיות וכמובן שהן גם מגיעות כדלתות מעוצבות שיכולות להתאים למגוון רחב של שימושים אחרים.

דלתות אלו הן דלתות איכותיות מאד ולכן כאשר אנו צריכים לתקן אותם חשוב שנעשה את זה בעזרת בעל מקצוע איכותי שיודע כיצד להתעסק עם סוג כזה של דלת. החלק הפחות נעים הוא כאשר אנו נתקלים בבעיה מסוימת בדלת שריונית חסם שלנו, בשלב זה לא נחסוך ונזמין רק מנעולן מקצועי ומורשה לצורך טיפול הבעיה.

חברת שריונית חסם שמה לעצמה מטרה לשלב בין יופי לאיכות. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת דלתות שריונית חסם הן דלתות יעילות מאד מול פריצות אלימות (פריצות שנעשות על ידי כוח ולרוב משאירות סימנים על הדלת לאחר ניסיון הפריצה) בדלתות שריונית חסם מהדור החדש תוכלו למצוא את טכנולוגית ה-INFINITY.

דלתות שריונית חסם מתגאות ב:

  • דלתות יפות ומעוצבות
  • דלתות חזקות וחסינות
  • בריחים חזקים ועבים במיוחד
  • בידוד תרמי
  • בידוד אקוסטי
  • ועוד

מה צריך לדעת על תיקון דלת שריונית חסם – מתי צריך לתקן, כמה זה יעלה לנו ועוד. כל השאלות הללו יענו במאמר הקרוב.

 

מה הרגע שבו אנו צריכים לתקן את דלת השריונית חסם שלנו?

הרגע שבו אנו נבין שאנו צריכים לתקן את דלת שריונית חסם שלנו יהיה הרגע שבו אחד מהמנגנונים של הדלת לא עובד בצורה חלקה וטובה כמו שהוא צריך לעבוד. סיבה נוספת שתביא אותנו לתיקון הדלת יהיה הרצון שלנו בשדרוג הדלת או שדרוג אחד מהמנגנונים כמו הידית או מנגנון הנעילה. כעת נפרט לכם על הסיבות שיביאו אותנו לתקן את דלת שריונית חסם שלנו:

 

סיבה מספר 1: קיצור דלת שריונית חסם

במידה ואנו רוצים או צריכים לקצר את דלת שריונית חסם שלנו תהיה מכמה סיבות: החלפת פרקט הרצפה שלנו, שיפוץ של הבית שלנו, מיקום חדש ושונה של הדלת ועוד. אחת מהסיבות הללו תיצור לנו הבדל בין גובה הדלת לרצפה מה שיקשה עלינו את הפתיחה הנוחה והקלה של הדלת.

 

איך נקצר את דלת שריונית חסם שלנו?

ראשית, צריך להוציא את הדלת ממקומה ולהניח אותה על משטח עבודה, חשוב מאד לשים לב שאנו לא פוגעים כלל בדלת עצמה משום שפגיעה בדלת יכול להוות לה נזק שיוביל אותנו לתיקון נוסף. חשוב בעת הניסור לשמור על מנגנון הנעילה ועל הצירים שלה. כאשר ננסר את הדלת חשוב מאד להקפיד שהניסור לא פוגע במראה הדלת או בתפקוד שלה.

 

סיבה מספר 2: החלפת ידית הדלת

במידה ואתם מעוניינים להחליף את ידית הדלת שלכם לידית חדשה, מהסיבה שהיא יצאה ממקומה או שאתם מעוניינים בידית חדשה ואסתטית יותר. סיבות אלו יובילו אתכם להחלפת ידידת לדלת שריונית חסם שלכם. במידה ואתם חשים שהידית שלכם לא חזקה כמו בעבר יכול להיות שחיזוק הידית יספיק לכם בשלב זה, חיזוק הידית נעשה על ידי חיזוק הבורג שתפקידו לייצב את הידית על הדלת.

פעולה זאת יכולה להיעשות בצורה עצמאית ולא דורשת הזמנה של מנעולן. במידה ואתם מרגישים שאתם לא יכולים לעשות זאת לבד ניתן להיעזר במנעולן מקצעי או בהנדימן שיוכל לעשות את העבודה הזאת בצורה קלה וטובה.

 

סיבה מספר 3: איזון או כיוון הדלת

איזון הדלת וכיוון הדלת זה אותה הפעולה. לעיתים אנו נחוש שהדלת שלנו לא נמצאת באותה צורה שהיא הותקנה ושהיא צריכה שינוי במקומה, לרוב נבחין שהדלת שלנו מעט נגררת על הרצפה, מה שיכול להביא לשריטות ברצפה. ברוב המקרים מדובר על איזון הדלת שלכם.

תופעה זאת קוראת לרוב לדלתות ישנות או לדלתות שיש להן בעיות בצירים שלהן. כיוון הדלת דורש ראשית אבחון של בעל מקצוע ועל ידי אבחון הוא קובע מה השלב הראשון שנדרש לעשות כמו: חיזוק, תיקון או החלפה.

 

סיבה מספר 4: החלפת דלת שריונית חסם

במידה ואתם מעוניינים להתחדש בדלת שריונית חסם חדשה מטעמי אסתטיקה או מטעמי חידוש הבטיחות של הבית שלכם ישנם כמה דברים שחשוב לדעת לפני כמו: חשוב מאד לקחת את מידות הדלת שלכם כדי שהדלת החדשה תתאים למידות המשקוף, החלפת המשקוף המידה והדלת לא מתאימה לו, התאמת צבעים, טווחי מחירים בשוק, רמות אבטחה שונות, מנגנוני נעילה חדישים ועוד.

כל אלו הם פרמטרים שחשוב לקחת לפני שאנו מחליפים את דלת שריונית החסם שלנו.

 

סיבה מספר 5: פריצת דלת שריונית חסם

במידה ונתקעתם  מחוץ לבית לאחר יום עבודה ארוך או לחילופין אתם ממהרים לצאת מהבית והדלת לא נפתחת. ככל הנראה שהדבר שתצטרכו הוא יהיה להזמין את שירותיו של מנעולן מקצועי ומורשה לצורך פריצה איכותי של דלת שריונית חסם שלכם.

נכון, מדובר במצב כלל לא נעים שמעלה הרבה תחושות לא טובות באותו הרגע אבל חשוב לנשום עמוק ולא להתפשר על המנעולן הראשון שעולה לכם בטלפון או המנעולן עם המחיר הנמוך ביותר. פריצת דלת שריונית חסם צריכה להיעשות על ידי מנעולן מורשה, עם כלים מתאימים וידע בתחום. פריצה מרושלת של דלת שריונית חסם עלולה לפגוע בכל הדלת ולהוביל לחיובים נוספים.

 

תיקון דלת שריונית חסם יכולה להיעשות על ידי הנדימן?

תיקון דלת שריונית חסם צריך להיעשות על ידי מנעולן מורשה שיודע להתעסק עם סוג כזה של דלתות. דלתות אלו הן דלתות כבדות, איכותיות וממוגנות מאד. שימוש לא נכון בכלים לא מתאימים יכולים להוביל לפגיעה בדלת ובאחד מהמנגנונים שלה.

 

כמה עולה תיקון דלת שריונית חסם?

תיקון דלת שריונית חסם, תיקון ידית לדלת שריונית חסם והתקנת מנעול חדש לדלת זאת על ידי מנעולן מורשה יהיה בין 130 ל-150 ש"ח. כמובן שכל אחד מהמנעולנים עושה הצעות מחיר בצורה שונה על פי פרמטרים שונים כמו: מקום עבודה, סוג התיקון, השכלה ועוד.

 

לסיכום

דלת שריונית חסם הינה דלת איכותית מאד שיכולה לשמור על הבית שלנו מפריצות רבות. התקנה לא נכונה של אחד המנגנונים יכולה להוביל לפגיעה באיכות הדלת ובאיכות הבטיחות שלה. לכן, נבצע את התיקונים רק על ידי מנעולנים מורשים ומקצועיים.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

איזון דלתות

לעיתים אנו נתקלים בבעיות שונות בדלת הכניסה שלנו או בדלת הפנים שלנו שאנו כלל לא מבינים מה קורה לאותה הדלת. פתאום משום מקום דלת הכניסה

כיוון דלתות

ישנם רגעים בהם אנו שמים לב שאחת מדלתות הבית שלנו לא מתפקדת באותה צורה שהיא תפקדה שבוע לפני כן, ואנו כלל לא מבינים מה גרם

קיצור דלתות

פעמים רבות אחרי שאנחנו משפצים את הבית שלנו אנו נבחין שדלתות הבית שלנו לא נסגרות באותה קלות כמו בעבר. נכון, זה עלול להעלות המון שאלות

תיקון דלת רב בריח

עיקר תפקידה של דלת הכניסה שלנו כיום הוא שמירה ואבטחה על חלל הבית ועל תושבי הבית. דלתות רב בריח הן הדלתות המוכרות והנפוצות ביותר בשוק

תיקון דלת אלומיניום

ניתן לראות דלתות אלומיניום במגוון רחב מאד של מקומות בתוך הבית שלנו. הן תופסות שימושים רבים כמו דלתות כניסה, פנים, דלת למחסן ועוד. דלתות אלומיניום

תיקון דלת אש

לדלת אש תפקיד מאד חשוב בכל מה שנוגע לשמירה מפני שריפות בבניין המגורים שלכם או בבניין המשרדים. דלתות אש הן דלתות מסיביות שנפתחות בצורה רחבה

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: