לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

תיקון ידית לדלת לעסק

העסק שלו הוא כמו הילד שלנו. אנו רוצים לשמור עליו מכל משמר. בהרבה מקרים העסק שלנו מכיל סחורות חשובות ויקרות ערך לכן תמיד נעדיף שהעסק שלנו יהיה מוגן ומאובטח על ידי דלת איכותית וחזקה. פעמים רבות העסק שלנו פתוח ללקוחות רבים שנכנסים ויוצאים במהלך היומיום.

דלת לא תקינה של העסק יכולה ליצור הרבה בעיות ואי נעימות עבור הלקוחות שנכנסים ויוצאים מהדלת. בנוסף, בעסקים רבים הכניסה והיציאה של סחורות קורות כמעט בצורה יומיומית, לא נרצה שבגלל ידית פגומה של הדלת שלנו סחורות יתקעו בתוך או מחוץ לדלת העסק. במאמר הבא ריכזנו עבורכם כל מה שחשוב לדעת על תיקון ידית לדלת לעסק.

 

דלתות לעסק

דלתות העסק שלנו הם משהו מאד חשוב. נקפיד לבחור לעסק שלנו דלת איכותית, אמינה ומאובטחת כמו שנרצה לבחור לבית שלנו. דלתות לעסק נוכל למצוא במגוון סוגים כמו דלתות רב בריח, דלתות שריונית חסם, דלתות אלומיניום ועוד.

דלתות לעסק שלנו הם חשובות מאד משום שהם פותחות את האופציה לקהל הרחב להיכנס, לעובדים ולסחורות. במקרה שיש לנו בעיה בדלת העסק שלנו אנו יכולים למצוא את עצמנו תקועים מלהתחיל יום עבודה בזמן. בגלל ידית קטנה אנו יכולים להתעכב שעות רבות.

 

ידית דלת העסק שלנו

הידית של דלת העסק שלנו, כמה שהיא קטנה ככה חשובה. לידית יש תקפיד חשוב מאד בכל מנגנון הדלת שלנו. הידית מזיזה את כל מנגנון הנעילה שפותח ונועל לנו את הדלת, על ידי פתיחה ונעילה אנו יכולים לפתוח ולסגור את הדלת שלנו. ידית תקועה יכולה לפגום בכל התהליך של הדלת.

לכן, במידה ואתם חשים שהידית שלכם הפסיקה לעבוד בצורה חלקה כמו בעבר אל תזניחו אותה כלל והזמינו מנעולן מקצועי שיסדר לכם את הבעיה. ידיות יכולות להשפיע בצורה יוצאת דופן על חייכם. נכון, ידית היא חלק קטן ממש אך ברגע שהיא מתחילה לעשות בעיות היא יכולה לגרור אחריה בעיות גדולות יותר כמו דלת שנתקעת, יום עבודה שמתעכב, סחורות שלא יוצאות בזמן ועוד.

 

ידית לכל דלת

פרט חשוב מאד שכדאי לדעת לפני כל החלפת ידית היא שלא כל ידית מתאימה לכל הדלתות. פעמים רבות אנשים הלכו לחנות וקנו ידית שלא מתאימה כלל לדלת שיש להם בבית. פעמים רבות אנו חושבים שכל הידיות מתאימות לכל הדלתות, אך לא זהו המצב.

במידה והמצב היה כך לא היינו צריכים סוגים שונים של ידיות ולא סוגים שונים של דלתות. חשוב מאד להתאים את סוג הידית לסוג הדלת שלנו במקרה שאנו מחליפים את הידית בצורה עצמאית. לפני החלפת הידית חשוב לצלם את סוג הדלת שיש בבעלותכם ואת סוג הידית הרצויה ולהתייעץ עם המוכר בחנות או עם מנעולן.

 

תקלות נפוצות שקורות לידיות בדלת שלנו

לרוב ישנם בעיות נפוצות מאד שקורות לידיות הדלת שלנו. חשוב מאד להבין מה סוג הבעיה כדי שנדע האם אנו יכולים לפתור אותה לבד או שמה אנו צריכים את עזרתו של המנעולן. במקרים רבים אם אנו אנשים שיודעים לעבוד עם הידיים נוכל לבצע את העבודה בצורה עצמאית אך יהיו פעמים שעדיף שמנעולן מקצועי יבצע את הפעולות כדי שהעבודה תיעשה בצורה איכותית ושלא תגרור אחריה בעיות נוספות. כעת נציג הפניכים תקלות נפוצות ודרכי פתרון:

ידית רופפת: ידית רופפת היא תקלה נפוצה מאד בדלתות רבות. עם הזמן הברגים מתחילים להיות רופפים וזה מה שגורם גם לידית שלנו להיות רופפת. כאשר הבורג שמחזיק את הידית מתחיל לאבד חוזקה כך גם הידית שלנו. חשוב לציין שידית רופפת שלא מטופלת יכולה להוביל לידית שיוצאת ממקומה.

פתרון: הפתרון כאן הוא פשוט מאד. ניתן לחזק את הידית שלנו בעזרת חיזוק הבורג. במידה ואנו לא מוצאים את הבורג של הידית שלנו נוכל לקנות בורג חדש בכל חנות לכלי בניין.

ידית שיצאה ממקומה: ידית שיצאה ממקומה היא כבר סיטואציה ממש לא נעימה. זה אחד הדברים המעצבנים ביותר שיכולים לקרות שבעת סגירת הדלת שלנו אנו נשארים עם הידית ביד שלנו במקום על הדלת. חשוב מאד לציין שידית שיוצאת ממקומה יכולה להוביל אותנו לבעיות רבות כמו דלת תקועה שמסרבת להיפתח. אנו יכולים למצוא את עצמנו עם דלת נעולה או תקועה שרק בעזרת מנעולן מקצועי נוכל לפתוח אותה.

פתרון: ידית שיצאה ממקומה יכולה להיכנס חזרה, אך במידה ואנו לא נחזק אותה עם בורג מתאים היא יכולה לצאת שוב. לכן, חשוב מאד למצוא את הבורג שדואג לה להישאר במקומה ולחזק אותה. במידה וזה לא עוזר ניתן להחליף לידית חדשה.

ידית שבורה: שבר בידית יכול לקרות מכמה סיבות כמו: הובלת ריהוט כבד שפגע בידית שלנו, מכה חוזרת של הידית על הקיר או ידית ישנה שנשברת. ידית שבורה יכולה להוביל למנגנון הנעילה להישבר גם כן. במצב שבו מנגנון הנעילה שלנו נשבר הדלת של העסק שלנו יכולה להיתקע גם כן.

פתרון: הפתרון היעיל ביותר במקרה של ידית שבורה הוא החלפת הידית לידית חדשה. במקרים רבים תיקון ידית שבורה לא יעזור לנו הרבה משום שידית שבורה יכולה להישבר שוב. במקרים רבים עלות תיקון הידית ועלות קניית ידית חדשה עומד על סכום דומה. לכן, עדיף לקנות ידית חדשה על תיקונה של ידית ישנה.

עייפות החומר: כמו כל גוף חי, צומח ודומם שעם הזמן מאבד מהחוזקה שלו כך גם הידית והדלת שלנו. ידית ישנה יכולה להישבר, להיתקע או להתעקם. ברגע שאנו חשים שהידית שלנו כבר לא מתפקדת כמו בעבר מבעיות התיישנות חשוב שנחליף את הידית לפני שהיא תתחיל לעשות לנו בעיות רבות בדלת ובמנגנון הנעילה שלנו.

פתרון: ברגע שמדובר על בעיות של ידית ישנה אין הרבה מה לעשות חוץ מלהחליף את הידית לידית חדשה יותר.

 

תיקון ידית לדלת לעסק כמה זה עולה?

תיקון ידית לדלת לעסק הוא דבר שמשתנה ראשית עם סוג הדלת שיש ברשותכם. שנית, ישנם כמה פרמטרים שמשתנים בין המנעולנים שמשפיעים על גובה הצעת המחיר כמו: סוג העבודה, שעות העבודה, מקום העבודה, שנות ניסיון, רמת השכלה ועוד. מחיר ממוצא נע בין 250 ל-350 ש"ח.

 

האם ניתן לבצע תיקון ידית לדלת לעסק שלנו לבד?

כן, ניתן לבצע תיקון ידית לדלת העסק שלנו לבד, במידה ויש לנו אב בית בעסק או מישהו שיודע לעבוד עם הידית נוכל לחסוך את ביקור המנעולן. במידה והבעיה לא נמצאת רק בידית אלא בשאר הדלת ככל הנראה שכדאי להזמין מנעולן מקצועי שיסדר לנו אתה בעיה.

 

לסיכום:

דלתות העסק שלנו הן דלתות חשובות מאד שתפקידן הוא רחב מאד. חשוב מא דלא להזניח את הדלתות או הידיות שלנו משום שהן יכולות לגרור אחריהן בעיות רבות נוספות.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

תיקון ידית לדלת אש

דלתות אש נכנסו בשנים האחרונות לחובה בכל בניין מגורים או בניין משרדי וציבורי. לדלתות אש יש תפקיד חשוב מאד בבניין והוא לשמור על האנשים בעת

תיקון ידית לדלת זכוכית

דלתות זכוכית נכנסו בשנים האחרונות כמעט לכל בית ממוצע. לדלתות זכוכית יש תפקיד שונה מדלתות אחרות בבית שלנו שלרוב תקפידן יהיה אבטחה ברמה גבוה. דלתות

תיקון ידית לדלת רב בריח

ידית הדלת היא אחד החלקים החשובים ביותר שיש בדלת הרב בריח שלנו. בסופו של דבר הידית היא החלק שאנו משתמשים בו בצורה הגדולה ביותר והיא

תיקון ידית לדלת שריונית חסם

הידית היא החלק שאנו משתמשים בו הכי הרבה בדלת שלנו. היא בעצם מזיזה את כל מנגנוני הדלת ואחרית לפתיחה ולסגירה שלה. ידית שלא מתפקדת טוב

תיקון ידית לדלת אלומיניום

תיקון ידית לדלת אלומיניום הוא דבר חשוב מאד שיש לשים אליו לב במקרה שהידית שלנו מפסיקה לתפקד בצורה טובה כמו בעבר. לידית יש תפקיד חשוב

תיקון ידית בהלה

ידית בהלה היא ידית מיוחדת שלא נראת או עבודת כמו ידיות רגילות שאנו מכירים. לידית בהלה יש מנגנון שונה ותפקיד שונה משאר הידיות. אנשים רבים

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: