לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

תיקון מנעול כספת עליון

הבית שלכם צריך להיות מוכן ובטוח עבורכם ועבור יושבי הבית היקרים שלכם. תפקידו של מנעול הכספת העליון הוא להוות שמירה נוספת על הדברים החשובים שיש לכם בכספת ולהגביר את הבטיחות שלכם. מנעול כספת עליון הוא מנעול חכם ומתוחכם שתפקידו הוא לעכב את הפריצה אל הכספת שלכם.

קשה מאד לפרוץ את המנעול הזה וזה מה ששומר עליכם מוגנים יותר, למען האמת הדרך היחידה לפרוץ מנעול כספת עליון הוא להרוס את המנעול וזה דבר שלוקח זמן רב. אחת המטרות שלו היא להרתיע את הפורצים שבאים לגנוב לכם את הציוד מהכספת שלכם.

אם אתם קוראים את המאמר הזה ככל הנראה שמשהו קרה למנעול הכספת העליון שלכם. למרות שהוא נחשב למנעול חזק ואמין עדיין יכולות לקרות לו מספר תקלות שחשוב לדעת ולהכיר. המאמר הבא יעסוק בתיקון מנעול כספת עליון.

 

מה הבעיה במנעול שלי ואיך אני יודע שהגיע הזמן לבצע תיקון מנעול כספת עליון בכספת שלי?

כדי לעזור לכם להבין קצת יותר איך עובד מנגנון הנעילה של הכספת ולעזור לכם להגיע להחלטה טובה בכל מה שנוגע לתיקון מנעול כספת עליון אסביר לכם כמה תרחישים שיכולים לעלות במנעול הכספת העליון שלכם.

 

מקרה מספר 1: סטייה ועיקום של מנעול הכספת בגלל זעזוע או חבלה לדלת הכספת

במידה והדלת שבה מורכב מנעול כספת עליון חוותה זעזוע או חבלה משמעותית יכול מאד להיות שהמנעול התעקם קצת וזז ממקומו. מנעול כספת עליון הוא מנעול חזק מאד, לכן ברגע שקיימת סטייה של המנעול של הכספת כל המנעול והדלת יזוזו קצת ויסטו אחד מהשני וזה כבר מאד יקשה על פתיחת דלת הכספת שלכם. במידה וזה קורה המנעולן שיבוא לסדר לכם את הבעיה בכספת יצטרך לסדר בצורה חדשה את המנעול של הכספת ואת הדלת עצמה.

 

מקרה מספר 2: קושי בזמן הפתיחה והסגירה של המנעול

במידה ובזמן שאתם מכניסים ומוציאים את המפתח אתם צריכים להפעיל כוח רב כדי לפתוח את הדלת או לסגור אותה ככל הנראה שישנה בעיה.

הסיטואציה הזאת לאו דווקא מונעת מכם את השימוש בכספת והוא לא מדאיג אתכם וגורם לכם לטפל בו בצורה מיידית, אך חשוב מאד לטפל בסיטואציה הזאת בצורה מהירה כדי לא להגיע לרגע האחרון בו התקלה הזאת יכולה להוביל לשחיקה של המפתחות והמנעול ואך יכולה להוביל למפתח שבור. יכולות להיות לכך סיבות רבות כמו: בלאי, חלודה, מכה ישירה שהמנעול שלכם קיבל או שהדלת שלכם קיבלה.

 

מקרה מספר 3: כאשר המפתח מסתובב בחור המנעול אך המנעול לא מגיב

במידה ובזמן שאתם מכניסים את המפתח ומסובבים אותו אתם שמים לב שהמנעול לא מגיב אליו בפתיחה או בסגירה יכול מאד להיות שיש תקלה במנעול שלכם או במפתח. זה הרגע בו צריך לפנות לשירות של מנעולן כספות. התקלה הזאת באה להגיד לכם שמנגנון הנעילה של הכספת לא נתפס בצורה טובה בעזרת המפתח. בסיטואציה כזאת יכול להיות שישנו חלק פנימי תקול בתוך המנעול שאתם צריכים להחליף.

 

מקרה מספר 4: תיקון של מנעול כספת עליון בגלל מפתח שנשבר בחור המנעול

במידה והמפתח שלכם נשבר לכם בתוך חור המנעול ישנם כמה סיבות לכך כמו מפתח בלוי ויכול להיות שהפעלתם עליו יותר מידי כוח. במקרים רבים התקלה יכולה להראות רק על תקלה במפתח וכל מה שצריך לעשות זה להוציא אותו. כן יכול להיות ששבירת המפתח מראה על תקלה אחרת חמורה יותר שהביא לשחיקת המנעול שלכם שהביא למפתח להישבר. בסיטואציה כזאת כדאי להזמין מנעולן מקצועי שיבוא לאבחן את סוג הבעיה שקיימת.

 

לפני שאתם מזמינים מנעולן שיבוא לתקן לכם את הבעיה יש כמה דברים שחשוב לדעת

תמיד לפני שאנו מתקשרים לבעל מקצוע ישנם כמה פעולות שאנו יכולים לבצע לגמרי לבד כדי לבדוק האם הבעיה הזאת דורשת את עזרתו של המנעולן או האם היא יכולה להיפתר בצורה עצמאית. כדי להקל עליכם בזמן התהליך של התיקון הכנו לכם כמה טיפים שכדאי שתדעו ושיכולים לעזור לכם:

 

טיפ מספר 1 – טיפול מוקדם בבעיה יכול למנוע החמרה במצב של הכספת שלכם

כאשר אנו שמים לב כי קיימת בעיה בכספת שלנו או במנעול שלה חשוב מאד לא לדחות את הטיפול שלה כלל וכלל. לכן, נמליץ לכם לטפל בבעיה בזמן שאתם מגלים אותה כדי שהיא לא תתפתח לבעיה חמורה יותר שתגרור את הזמנת המנעולן לפריצת דלת הכספת שלכם.

אפשר להימנע מצרות רבות שיכולות לקרות לכספת שלכם עם גילוי מוקדם של הבעיה וחוסר הזנחה של הטיפול. דחייה לא מביאה אף פעם למצב טוב בשום דבר וגם לא בכספת שלכם. לכן, הקדימו תרופה למכה.

 

טיפ מספר 2 – צריך לקחת בחשבון מצב שבו דרוש יותר מתיקון המנעול של הכספת

יש מצבים רבים שתיקון של מנעול הכספת שלכם לא יספיק כדי לפתור את הבעיה כולה. יכול להיות שבמנעול יתוקן אך הפתרון יהיה זמני בלבד ולא ימשך לאורך זמן. לכן, חשוב להיות מוכנים לסיטואציה שבה המנעולן יצטרך לבצע תיקונים נוספים בכספת שלכם מלבד במנעול כדי להחזיר אותה למצב תקין ושלא תעשה לכם יותר בעיות בעתיד. יהיו מקרים שמנעולן יציע לכם להחליף את כל המנעול ולא להשקיע זמן ועבודה בתיקון שלו.

 

טיפ מספר 3 – חשוב להבין מה הוא מקור הבעיה

בצורה כללית מנעולים עליונים של כספות הם עמידים במיוחד ואמינים מאד. ברוב המקרים התקלות נובעות משימוש לא נכון או ראוי בדלת הכספת שיוביל לבעיות במנגנון הנעילה של הכספת שלכם. דוגמא טובה שאנשים רבים נופלים בה היא הפעלת כוח על המפתח של הכספת בזמן הפתיחה של הדלת. חשוב לשים לב להרגלי השימוש שלכם בכספת שלכם, שימוש נכון בכספת שלכם יכול למנוע מכם בעיות עתידיות שיובילו לטיפול מתיש ויקר עבורכם.

 

כמה עולה תיקון מנעול כספת עליון?

בסיטואציה שבה הכספת שלכם דורשת רק תיקון של המנעול המחיר ינוע בין 150 ש"ח ל-250 ש"ח. במידה ואתם זקוקים למנעול חדש המחיר ינוע בין 400 ש"ח ל-500 ש"ח.

 

מי יכול לבצע תיקון מנעול כספת עליון?

מי שיכול לבצע תיקון מנעול כספת עליון זה הוא אך ורק מנעולן מקצועי שיודע להתעסק בתחום הכספות. כל שימוש בבעל מקצוע אחר יכול להוות נזק לכספת.

 

לסיכום:

הכספת שלכם היא חשוב מאד ויש לטפל בה בתורה אמינה, טובה ומקצועית. השקיעו בבעל מקצועי איכותי.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

תיקון מנעול לדלת אלומיניום

גם אתם מרגישים בזמן האחרון שדלת האלומיניום שלכם מתחילה לעשות לכם קצת יותר בעיות מבעבר? גם אתם מרגישים שכל פתיחה או סגירה של הדלת שלכם

תיקון מנעול לדלת פנים

פעמים רבות אנו יכולים להגיע למצב שאנו מרגישה שדלת הפנים שלנו בבית כבר לא מתפקדת באותה צורה כמו בעבר. אם זה כי היא לא נפתחת

תיקון מנעול צילינדר

האם גם אתם חשים שיש לכם בעיה מסוימת בדלת שלכם ושהמנעול שלכם כבר לא עובד באותה צרוה חלקה וטובה כמו בעבר? האם גם אתם חשים

תיקון מנעול בעסק

גם לכם מרגיש שבתקופה האחרונה דלת העסק שלכם מתחילה לשחק אותה קשה להשגה? גם לכם יש את החשש שמה בוקר אחד תבואו לפתח העסק שלכם,

תיקון מנעול לדלת חוץ

לרבים מאיתנו קרה הסיטואציה שדלת החוץ שלנו הפסיקה לעבוד בצורה חלקה וטובה. פתאום נהיה מלחמת עולם להכניס את המפתח לחור המנעול, לסובב אותו כדי לפתוח

תיקון מנעול לפלדלת

למי מאיתנו לא הייתה בעיה מסוימת בדלת הפלדלת שלנו בבית. גם לכם נהיה קשה להכניס את המפתח לחור המנעול ולסובב אותו כדי לפתוח את הדלת?

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: