לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

תיקון מנעול לדלת זכוכית

גם לכם התחילה בעיה במנגנון הנעילה של דלת הזכוכית בבית שלכם? גם אצלכם משהו לא עובדת באותה קלות בזמן הפתיחה והסגירה של הדלת? גם אצלכם הידית והמנעול משחקים אותה "קשים להשגה"? ישנם בעיות רבות שיכולות לקרות לדלתות זכוכית שיגררו אותנו לתיקון מנגנון הנעילה של דלת הזכוכית שלנו בבית.

לדלתות זכוכית יש יותר ויותר שימושים וכיום הן הרבה יותר נפוצות מבעבר. אפשר לראות דלתות זכוכית בבתים רבים, במשרדים, קניונים ועוד. לדלת הזכוכית יש אופי מיוחד במינו שלא ניתן לקבל על ידי אף סוג של דלת אחרת. במאמר הבא נרחיב ונספר לכם כל מה שחשוב לדעת על דלתות זכוכית ומה הפרוצדורה בתיקון של מנעול לדלת זכוכית.

 

דלתות זכוכית

דלתות זכוכית הן ללא ספק סוג הדלתות היפות ביותר שקיים היום. ברגע שאנו בוחרים לשים דלת זכוכית בבית שלנו אנו מעלים בצורה משמעותית את הנראות של הבית. דלתות זכוכית נתנות קלאס ורמה גבוה לבית שלנו. השקיפות של הזכוכית משדרת יוקרה לחלל שלנו.

כמובן שניתן למצוא גם זכוכיות אטומות שמשדרות אותה אותה הרמה הגבוה. ניתן לראות כיום דלתות זכוכית במגוון רחב מאד של סוגים ושימושים כמו: דלתות פנים לבית, דלתות למשרדים, דלתות למקלחת, דלת כניסה אחורית, דלתות הזזה ועוד מגוון רחב של דלתות. המראה שדלת הזכוכית נותנת לחלל אותו בחרנו לשים מעלה אותו בכמה רמות ונותנת לו מראה קלאסי.

דלתות הזכוכית הן דלתות מושלמות לחללים רבים בגלל המראה השקוף שהן מספקות עבורנו. הם משדרות מראה קלאסי ונותנות לבית שלנו את הטאצ' המושלם שאותו חיפשנו. דלתות זכוכית מתאימות כדלתות לשירותים ולמקלחת ויכולות להיות לנו כדלתות הזזה למגוון רחב של מקומות. בגלל המראה הקליל שלהן הן יכולות להיכנס לכל מרחב בלי לתפוס מקום רב.

עם כל היופי והייחודיות שהן מספקות לנו, לדלתות זכוכית יש גם כמה בעיות מיוחדות שקורות רק לסוג הזה של הדלתות. לכן, חשוב לקחת בחשבון לפני שאנו מתקינים דלתות זכוכוית להבין שהן יביאו איתן גם בעיות ספציפיות.

 

מה הן הבעיות שיובילו אותנו לבצע תיקון מנעול לדלת זכוכית?

ראשית חשוב לציין שמנגנון הנעילה של דלתות זכוכית הוא שונה ממנגנון הנעילה של דלתות אחרות כמו דלתות עץ, שריונית חסם, רב בריח, אלומיניום ועוד. לשאר הדלתות הללו מנגנון הנעילה והידית מחוברים זה לזה. בעוד אצל דלת הזכוכית הן עובדות בצורה נפרדת. זה משום שהחומר שממנה מורכבת הדלת הוא חומר דק יותר ואי אפשר להכניס אליו את מנגנון הנעילה והידית ולחדר אותם מבפנים.

 

עייפות החומר:

עייפות החומר הוא ביטוי מדוייק מסביר בצורה נהדרת את כל אותם החומרים שעם הזמן מתחילים להוות עבורנו בעיות של התיישנות ועייפות. כמו בגוף האדם כך גם בדלתות זכוכית. עם הזמן המנגנונים של הדלת שלנו מתעייפים ומתחילים לעשות לנו בעיות רבות.

הידית יכולה להתחיל לעבוד בצורה חורקת או שמנגנון הנעילה מתחיל לשחק אותה "קשה להשגה" ומהווה עבורנו קושה בעת הפתיחה והנעילה של הדלת. במקרה של עייפות החומר אין הרבה מה לעשות חוץ מלהחליף את המנגנון העייף. חשוב לא להמתין עם זה זמן רב כדי לא לגרור לתקלות נוספות או לדלת תקועה.

 

גוף זר:

גופים זרים רבים יכולים להיתקע לנו במנגנוני הדלת שלנו ולהוות בעיות רבות. לדלתות זכוכית יש מנגנוני נעילה רגישים יותר והם יכולים להיהרס יותר בקלות. משום שהם מנגנונים שמולבשים על הדלת ולא נמצאים בתוכה כמו בשאר סוגי הדלתות. גוף זר שנכנס למנגנון הנעילה של הדלת שלנו יכול להרוס אותה ואת התפקוד החלק שלו.

 

פריצה אלימה:

יכול להיות שבגלל שדלת הכניסה האחורית שלכם עשויה מזכוכית זה דבר שיביא ליותר פורצים את הרעיון לפרוץ אותה. כמו שציינו מנגנוני הנעילה של דלתות זכוכית הם קלים יותר לפריצה ונהרסים יותר בקלות. לכן, ברוב המקרים אנו נמצא מנגנון הגנה נוסף מעבר לדלת הזכוכית כמו תריס חשמלי או רשת ברזל.

פריצה אלימה היא פריצה שהגנב משתמש בכוח רב על הדלת שלנו כדי לפרוץ אותה ובכך הוא יכול להרוס את המנגנון נעילה שלה. חשוב לא להמתין זמן רב עם תיקון מנגנון הנעילה של דלת שעברה פריצה אלימה הכי לא להשאיר את הבית חשוף לפריצה נוספת.

 

שבר בזכוכית:

זאת היא אכן תקלה מיוחדת במינה שיכולה לקרות רק לדלתות זכוכית. כולנו חווינו בחיינו מתי שהוא זכוכית שנשברת. זכוכית הוא חומר שביר. נכון, היום יש זכוכיות שאפילו חסינות נגד ירי אך לרוב הן יהיו מיועדות לרכבים. לדלתות זכוכית ברוב הסיטואציות משתמשים בזכוכית פשוטה וקלה כדי לא ליצור דלת כבדה במיוחד. ברגע שהזכוכית שלנו נשברה אנו חייבים להחליף אותה משום שהיא גם לא מועילה יותר וגם היא מהווה סכנת פציעה.

 

מנעולן איכותי

כדי להתעסק עם כל אחד מהמקרים הללו חשוב מאד להזמין מנעולן שיודע להתעסק עם דלתות זכוכית. דלתות זכוכית פועלות בצורה שונה מדלתות אחרות שאנו מכירים ולכם יש לשאול את המנעולן אם הוא יודע להתעסק איתם גם כן. בנוסף, חשוב מאד לוודא שאותו מנעולן שאנו מזמינים הוא מנעולן מקצועי שיודע לעבוד בצורה איכותית.

לצערנו ישנם מנעולנים חובבניים בשוק שלעיתים גם יכולים לנצל לרעה את תפקידם ולהחליף מנגנון נעילה משומש במקום חדש. לכן, חשוב מאד לוודא שאותו המנעולן שאנו מזמינים הוא גם יודע לעבוד עם דלתות זכוכית וגם הוא מנעולן מקצועי, ישר ואחראי.

 

האם ניתן לבצע תיקון מנעול לדלת זכוכית לבד בצורה עצמאית?

ראשית, אם אתם אנשים שיודעים להתעסק עם דלתות, בעלי עבר במנעולנות, או מתקיני דלתות יכול להיות שתוכלו לבצע את העבודה הזאת בצורה עצמאית. רק חשוב לציין שדלתות זכוכית שונות מדלתות רגילות שאנו מכירים.

אם אתם אנשים שלא ממש רוצים לקחת סיכונים ומעדיפים עבודה אמינה ואחראית, נמליץ לכם להתקשר למנעולן. מנעולן יוכל לפתור לכם את כל הבעיות שיש לכם בדלת. בנוסף, פעמים רבות על המנעולן לבצע כמה תיקונים ולא רק אחד, לכן חשוב לתת לו לבצע את כל התיקונים.

 

כמה עולה שירות של תיקון מנעול לדלת זכוכית?

הצעת המחיר שיציע לכם המנעולן מורכבת מכמה פרמטרים שחשוב לדעת. ראשית סוג הבעיה שאותה צריך לסדר, סוג הדלת, מקום האירוע, זמן האירוע, שנות ניסיון, רמת השכלה ועוד. כל אחד מהפרמטרים הללו יהווה פקטור. מחיר ממוצע נע בין 120 ל-450 ש"ח.

 

לסיכום:

דלתות זכוכית הן דלתות איכותיות, מרשימות וקלאסיות. חשוב לטפל בהן בצורה איכותית ולא להתפשר על בעל מקצוע איכותי.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

תיקון מנעול לדלת חוץ

לרבים מאיתנו קרה הסיטואציה שדלת החוץ שלנו הפסיקה לעבוד בצורה חלקה וטובה. פתאום נהיה מלחמת עולם להכניס את המפתח לחור המנעול, לסובב אותו כדי לפתוח

תיקון מנעול לפלדלת

למי מאיתנו לא הייתה בעיה מסוימת בדלת הפלדלת שלנו בבית. גם לכם נהיה קשה להכניס את המפתח לחור המנעול ולסובב אותו כדי לפתוח את הדלת?

תיקון מנעול לדלת רב בריח

לעיתים אנו מגיעים לזמן בו אנו מבינים שמנעול דלת הרב בריח שלנו כבר לא עובד כמו בעבר. גם לכם נהיה קשה יותר ויותר לפתוח ולסגור

תיקון מנעול לדלת שריונית חסם

גם אתם שמים לב שבזמן האחרון דלת שריונית החסם שלכם עובדת בצורה קצת פחות חלקה מהעבר? שמנגנון הנעילה שלכם עושה לכם יותר בעיות מבעבר? גם

תיקון מנעול לדלת אלומיניום

גם אתם מרגישים בזמן האחרון שדלת האלומיניום שלכם מתחילה לעשות לכם קצת יותר בעיות מבעבר? גם אתם מרגישים שכל פתיחה או סגירה של הדלת שלכם

תיקון מנעול לדלת פנים

פעמים רבות אנו יכולים להגיע למצב שאנו מרגישה שדלת הפנים שלנו בבית כבר לא מתפקדת באותה צורה כמו בעבר. אם זה כי היא לא נפתחת

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: