לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

תיקון מנעול לדלת רב בריח

לעיתים אנו מגיעים לזמן בו אנו מבינים שמנעול דלת הרב בריח שלנו כבר לא עובד כמו בעבר. גם לכם נהיה קשה יותר ויותר לפתוח ולסגור את דלת הכניסה שלכם? גם אתם מפחדים שיום אחד פשוט ישבר לכם המפתח בתוך חור המנעול? גם לכם מרגיש שכל פעם שאתם פותחים או סוגרים את הדלת זה כמו מלחמת עולם קטנה? ישנם סיטואציות רבות שבהן אנו מרגישים שהדלת שלנו כבר לא כמו בעבר.

חשוב מאד שלא נזניח את זה זמן רב מידי משום שדלת שלא מתפקדת בצורה תקינה היא דלת שיכולה להיתקע, להינעל ולא לעשות את תפקידה שהוא לשמור על הבית שלכם בצורה ראויה. במאמר הבא ריכזנו עבורכם כל מה שחשוב וכדאי לדעת על תיקון מנעול לדלת רב בריח.

 

דלת רב בריח

דלתות רב בריח הן דלתות מוכרות מאד בשוק הישראלי היום. ניתן לראות את הדלת הזאת כמעט בכל בית בארץ. דלתות רב בריח הן דלתות איכותיות, חזקות, דקורטיביות ובטיחותיות. החומרים האיכותיים ממנה עשויה הדלת עם השילוב של מנגנון הנעילה האיכותי מביאים לנו דלת איכותית וחזקה שיכולה לשמור לנו על הבית בצורה טובה ואמינה.

דלתות רב בריח מגיעות במגוון רחב של עיצובים ויכולות להתאים לכל סגנון של בית. חברת רב בריח שמה דגש גדול על איכות הדלת כדי שתוכלו להנות מדלת איכותית, יפה, מאובטחת ושיכולה לשמור עליכם ועל תושבי הבית בשלום ובבטחה.

 

תקלות מוכרות במנעולי הדלת שלנו

ישנם מגוון רחב של תקלות שיכולות לקרות לדלת שלנו. חשוב שנבין אילו תקלות יכולות לפגום לנו בתפקוד התקין של דלת הכניסה שלנו. בנוסף, חשוב שנבין מה עלינו לעשות ברגע שאנו מבינים כי דלת הכניסה שלנו מתחילה לפעול בצורה פגומה. לכל אחד מהבעיות הללו יש פתרון וחשוב לא להזניח את הבעיה. להלן הבעיות:

 

פריצה אלימה:

פריצה אלימה היא פריצה שנעשית בכוח רב. הפריצה האלימה מתבטאת באלימות שמשתמש בה הגנב אל מול הדלת שלכם. לרוב הוא ישתמש בכלי חזק כמו לום. הפריצה האלימה תשאיר סימני פריצה על הדלת שלכם וברוב הסיכויים והמקרים היא גם תפגום בתפקוד העתידי שלה.

כאשר הדלת שלנו חווה פריצה אלימה חשוב מאד לתקן אותה בהקדם האפשרי. משום שדלת עם מנגנון נעילה או ידית שלא עובדים בצורה טובה היא דלת שיכולה להיתקע או להינעל. בנוסף, היא דלת שלא שומרת בצורה איכותית על הבית שלכם.

 

גוף זר:

גופים זרים יכולים להיתקע בדלת שלנו ולגרום לה להיתקע או לעבוד בצורה חורקת ולא חלקה. סיטואציה של גוף זר שנכנס לנו לדלת היא כלל לא מופרכת. פעמים רבות דלתות כניסה חשופות ללכלוך ואבק שמגיע מהרחוב, אבק או לכלוכים יכולים להתיישב על אחד המנגנונים של הדלת כמו הידית, מנגנון הנעילה או הצירים ולגרום לו לעבוד בצורה לא טובה.

לכלוכים יכולים לגרום לצירים לחרוק בכל פתיחה או סגירה. במידה ונכנס לנו לכלוך לידית שלנו הידית יכולה לא לעבוד בצורה חלקה והסיטואציה הגרוע מכולן היא לכלוך שנכנס למנגנון הנעילה שלנו. מנגנון הנעילה שלנו עובד בצורה כזאת, לכל מנעול יש פינים האחראים על הפתיחה של הדלת.

בעזרת המפתח הפינים מסתדרים במקומם ואז מתאפשרת הפתיחה של הדלת. במידה ולכלוך נכנס לחור המנעול הוא יכול לגרום לבעיות עם הפינים ולעקם אותם. במיוחד אם אנו מכניסים ומוציאים את המפתח פעמים רבות אנו יכולים לגרום ללכלוך להיכנס פנימה ולהיתקע שם.

 

ידית שבורה או עקומה:

במידה והידית שלנו נשברת או מתעקמת היא יכולה להשפיע גם על מנגנון הנעילה שלו לתפקד בצורה פגומה. מנגנון הנעילה מחובר עם הידית של הדלת.

ברגע שקיים שבר או עיקום בידית שלנו הזמן לא גדול עד שהוא יגרום גם למנגנון הנעילה של הדלת להתעקם או להישבר. מנגון נעילה עקום או שבור יכול להוביל לדלת תקועה שיכולה להינעל בכל רגע ללא כוונה. חשוב לטפל במנגנונים עקומים או שבורים משום שהם יכולים להוות בעיות רבות לדלת שלנו ולנו.

 

עייפות החומר:

כמו כל גוף בטבע, אם הזמן הוא מאבד מהכוח שלנו או מהחיוניות שלו. כן, כך גם דלת הכניסה שלכם. עם הזמן החלקים בה הופכים להיות ישנם ולעבוד בצורה פגומה וחלודה. כל החלקים יכולים להתעייף עם הזמן ממנגנון הנעילה, הידית הצירים וגם הדלת עצמה.

חשוב מאד ברגע שאנו מבחינים כי קיים חלק ישן בדלת שלא לא להזניח אותו ולתת לו לפגוע גם בשאר החלקים של הדלת. חלק חלוד בדלת שלנו יכול להוביל לחלקים אחרים לאבד מהחיוניות שלהם ולגרום לדלת שלנו להיתקע או להינעל בצורה לא רצויה.

 

מנעולן מקצועי

ברגע שהבחנו כי יש לנו בעיה מסוימת בדלת שלנו חשוב מאד שנקרא למנעולן שיבוא לתקן אותה. חשוב מאד לקרוא למנעולן מקצועי ואיכותי שיודע להתעסק עם סוג הדלת שיש ברשותכם. לא כל המנעולין יודעים להתעסק עם כל הדלתות.

לכן, טרם הזמנת המנעולן חשוב לידע אותו איזה בעיה יש לנו ואיזה סוג דלת יש ברשותינו כדי לא לבזבז לו ולכם זמן וכסף. חשוב מאד למצוא מנעולן איכותי ומקצועי. בשוק ישנם מנעולנים חובבניים שיכולים להשאיר לכם בעיות רבות בדלת או להשתמש בחלקים משומשים.

 

כמה עולה תיקון של מנעול לדלת רב בריח?

מחיר של תיקון לדלת רב בריח משתנה על פי כמה פרמטרים חשובים שחשוב שתדעו. לצורך הכנת הצעת המחיר המנעולן מחשב את גובה התשלום לפי כמה פרמטרים. הפרמטרים הם: סוג הבעיה, סוג הדלת, האם צריך לבצע תיקון נוסף, האם צריך לבצע פריצה, מקום האירוע, זמן האירוע, שנות ניסיון, רמת השכלה ועוד. כל אחד מהפרמטרים האלו ישנה את המחיר שיציע לכם אותו מנעולן. המחיר הממוצע בשוק נע בין 150 ש"ח ויכול להגיע עד 550 ש"ח.

 

האם ניתן לבצע תיקון מנעול לדלת רב בריח בצורה עצמאית?

במידה ואתם אנשים עם ידיים טובות, עם ניסיון עבר בהתקנת דלתות, עבר במנעולנות או בעלי תושייה אתם יכולים לנסות ולפתור את הבעיה לבד. ניתן להיעזר במדריכים וסרטונים שיש באינטרנט. במידה ואתם לא מעוניינים באתגרים שאולי לא יגרמו בצורה טובה נמליץ לכם להזמין מנעולן שיפתור לכם את הבעיה אחת ולתמיד. מנעולן מקצועי ידע מה לעשות.

 

לסיכום:

כאשר יש לנו בעיה בדלת רב הבריח שלנו חשוב מאד לא להזניח אותה. חשוב שנפתור אותה בצורה איכותית ומקצועית כדי שלא יהיו לנו בעיות עתידיות.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

תיקון מנעול לדלת זכוכית

גם לכם התחילה בעיה במנגנון הנעילה של דלת הזכוכית בבית שלכם? גם אצלכם משהו לא עובדת באותה קלות בזמן הפתיחה והסגירה של הדלת? גם אצלכם

תיקון מנעול לדלת שריונית חסם

גם אתם שמים לב שבזמן האחרון דלת שריונית החסם שלכם עובדת בצורה קצת פחות חלקה מהעבר? שמנגנון הנעילה שלכם עושה לכם יותר בעיות מבעבר? גם

תיקון מנעול לדלת אלומיניום

גם אתם מרגישים בזמן האחרון שדלת האלומיניום שלכם מתחילה לעשות לכם קצת יותר בעיות מבעבר? גם אתם מרגישים שכל פתיחה או סגירה של הדלת שלכם

תיקון מנעול לדלת פנים

פעמים רבות אנו יכולים להגיע למצב שאנו מרגישה שדלת הפנים שלנו בבית כבר לא מתפקדת באותה צורה כמו בעבר. אם זה כי היא לא נפתחת

תיקון מנעול צילינדר

האם גם אתם חשים שיש לכם בעיה מסוימת בדלת שלכם ושהמנעול שלכם כבר לא עובד באותה צרוה חלקה וטובה כמו בעבר? האם גם אתם חשים

תיקון מנעול בעסק

גם לכם מרגיש שבתקופה האחרונה דלת העסק שלכם מתחילה לשחק אותה קשה להשגה? גם לכם יש את החשש שמה בוקר אחד תבואו לפתח העסק שלכם,

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: