לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

תיקון מנעול לדלת שריונית חסם

גם אתם שמים לב שבזמן האחרון דלת שריונית החסם שלכם עובדת בצורה קצת פחות חלקה מהעבר? שמנגנון הנעילה שלכם עושה לכם יותר בעיות מבעבר? גם לכם עולה החשש שמה יום אחד תכניסו את המפתח שלכם לחור המנעול והמפתח ישבר בתוך החור? ישנם מקרים רבים שידליקו לנו נורת אזהרה ויגידו לנו שיש משהו לא תקין כל כך בדלת שריונית חסם שלנו.

חשוב מאד לא להזניח את דלת הכניסה שלנו כאשר אנו חשים שיש לה בעיה משום שהבעיה הזאת עלולה להחמיר עם הזמן ולהוביל לדלת תקועה או נעולה ללא כוונה. במאמר הבא ריכזנו עבורכם כל מה שחשוב לדעת על תיקון מנעול לדלת שריונית חסם שיש לכם בבית.

 

דלת שריונית חסם

דלתות שריונית חסם הן דלתות איכותיות, חזקות ודקורטיביות. חברת שריונית חסם שמה לעצמה דגש לייצר דלת איכותית וחזקה שתשמור על הבית שלכם שמור ומוגן מפני כל פריצה של גנבים. דלתות שריונית חסם הן דלתות מוכרות מאד בשוק הישראלי וכיום ניתן לראות אותם ביותר ויותר בתים ושימושים.

בגלל האיכות סוג הדלת הזאת ניתן לראות אותה משמשת בתור דלת כניסה, דלתות למחסנים, דלתות למשרדים ועוד. דלת שריונית חסם היא דלת חזקה והיא מרתיעה פורצים רבים. גנבים רבים שרואים דלת מסוג שריונית חסם מסתובבים והולכים משום שדלת כזאת מהווה אתגר רציני עבורם ולוקח זמן רב מאד לפרוץ אותה מה שמעלה את הסיכון שלהם מאד.

 

בעיות שעלולות לקרות לדלת שריונית חסם

ישנן בעיות רבות שיכולות לקרות לדלת שריונית חסם שלכם בבית וחשוב מאד שתדעו אותם. כאשר אנו מרגישים כי דלת שריונית חסם שלנו כבר לא עובדת בצורה חלקה כמו בעבר חשוב לא להזניח אותה ולטפל בה בצורה מהירה ויסודית. חשוב שתבינו איזה סוג של תקלות יכולות לקרות לדלת שלכם ומה עליכם לעשות במקרה הזה. להלן סוגי הבעיות:

 

פריצה אלימה:

 

פריצה אלימה היא לא אירוע נעים בכלל עבור אף אחד. פריצה אלימה היא פריצה שנעשת באלימות ושמשאירה סימני פריצה על הדלת שלכם. ברוב המקרים הגנב השתמש בכלי חזק כמו לום כדי לפרוץ את הדלת שלכם. פריצה אלימה מתבטאת בסימנים שנשארים על הידית, על הצירים או על מנגנון הנעילה של הדלת שלכם. גם אם הגנב לא הצליח לפרוץ את דלת שריונית חסם שלכם חשוב מאד לטפל בבעיה.

דלת בעלת מנגנון נעילה או ידית פגומים היא דלת שלא שומרת על הבית שלכם בצורה איכותית כמו שהיא אמורה להיות. לכן, לאחר ניסיון פריצה או פריצה אלימה לבית שלכם חשוב מאד להחליף את המנגנון שנהרס. גם אם רק ניסו לפרוץ את מנגנון הנעילה שלכם חשוב מאד להחליף אותו משום שיכול להיות שבעת הניסיון עקמו חלק במנגנון שכעת הוא יכול להוביל לדלת שלכם להיתקע.

 

עייפות החומר:

עייפות החומר הוא ביטוי מושלם לבעיות רבות שיכולות לקרות לדלת שלנו. עם הזמן הדלת שלנו מתחילה להתעייף ולאבד מהחיוניות שלה. כמו גופים דוממים וחיים גם לדלת שלנו יש זמן שבו היא מתחילה להראות סימני עייפות. חלקים עייפים וישנים יכולים להוות בעיות רבות לדלת שלנו וחשוב מאד שרגע שאנו מבחינים שישנו חלק ישן להחליף אותו במהירות.

החלקים שיכולים להתיישן הם הידית, מנגנון הנעילה, הצירים ואפילו הדלת עצמה. ברגע שקיים חלק אחד שלא פועל בצורה חלקה או שהוא חלוד הוא בקלות ובמהירות יכול להשפיע על שאר המנגנונים של הדלת שלכם לעבוד באותה צורה פגומה. אז לכן, ברגע שאתם מרגישים כי הדלת שלכם או אחד המנגנונים שלה עובד בצורה ישנה וחורקת חשוב לטפל בזה בזמן.

 

מנגנון שבור או עקום:

ברגע שאנו מבחינים כי יש לנו מנגנון כל שהוא בדלת שקיבל מכה והתעקם או נשבר חשוב מאד שנפתור את הבעיה הזאת מהר. מנגנון עקום או שבור יכול להשפיע על שאר מנגנוני הדלת שלנו גם להישבר או להתעקם. מנגנון הנעילה והידית מחוברים זה לזה והם עובדים בצוות.

ברגע שקיים שבר או עיקום באחד מהמנגנונים הללו חשוב מאד להחליף את אותו מנגנון בעייתי. מנגנונים שעובדים שצורה עקומה או שבורה יכולים במהירות רבה לגרום לדלת שריונית החסם שלכם להיתקע או להינעל ללא כוונה. חשוב מאד לא להזניח את הטיפול במנגנון עקום או שבור כדי לא למצוא את עצמכם בסיטואציה גרועה יותר בעתיד.

 

גוף זר:

גופים זרים גם הם יכולים לפגוע בצורה חמורה בדלת שלנו. ברוב המקרים דלתות חוץ מקבלות הרבה אבק או לכלוכים שמגיעים מהרחוב. לכלוכים רבים יכולים להתיישב על אחד המנגנונים של הדלת שלנו ולגרום לו להתחיל לתפקד בצורה חלודה או תקועה. לכלוכים ואבק יכולים להתיישב על מנגנון הנעילה, על הידית או על הצירים.

ברגע שאנו מרגישים כי התיישב לכלוך על הצירים ככל הנראה שנחוש זאת בעת הפתיחה והסגירה של הדלת שלנו. במידה ונכנס לכלוך או אבק לידית שלנו אנו נחוש זאת בכל פעם שנפתח את הדלת ונזיז את הידית, בזמן הזה הידית שלנו תהיה קשה יותר ומסובכת יותר לתזוזה. ברגע שנכנס לנו לכלוך או אבק למנגנון הנעילה שלנו המצב כבר ממש לא טוב.

מנגנון הנעילה שלנו עובד בצורה כזאת. בתוך המנעול ישנם פינים שהם אחראים על פתיחת המנעול. ברגע שאנו מכניסים את המפתח הפינים מסתדרים למקומם וזה מה שמאפשר את פתיחת הדלת שלנו.

ברגע שנכנס אבק או לכלוך לחור המנעול שלנו הלכלוך יכול להוביל לפינים שלנו להתעקם ולהפסיק לתפקד בצורה טובה. בנוסף,במידה ונכנס אבק או לכלוך לתוך חור המנעול ואנו ממשיכים להכניס את המפתח שלנו פנימה אנו דוחפים את הלכלוך לתוך החור וזה יכול להוביל למנעול תקוע.

 

כמה עולה שירות של תיקון מנעול לדלת שריונית חסם?

שירות של תיקון מנעול לדלת שריונית חסם משתנה על פי כמה פרמטרים חשובים שכדאי לדעת. הפרמטרים הם: אופי התקלה, סוג הדלת, מקום האירוע, זמן האירוע, שנות ניסיון ועוד. מחיר ממוצע בשוק נע בין 150 ל- 550 ש"ח.

 

האם ניתן לבצע תיקון מנעול לדלת שריונית חסם לבד?

במידה ויש לכם ידיים טובות ועבר בכל מה שנוגע להחלפת דלתות או מנעולנות ככל הנראה שתוכלו לבצע את תיקון מנעול לדלת שריונית חסם. במידה ואתם לא טובים עם אתגרים היינו ממליצים לכם להזמין מנעולן מקצועי.

 

לסיכום:

בעיות בדלת שריונית חסם שלנו חייב לתקן בצורה מהירה ללא הזנחה.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

תיקון מנעול לפלדלת

למי מאיתנו לא הייתה בעיה מסוימת בדלת הפלדלת שלנו בבית. גם לכם נהיה קשה להכניס את המפתח לחור המנעול ולסובב אותו כדי לפתוח את הדלת?

תיקון מנעול לדלת זכוכית

גם לכם התחילה בעיה במנגנון הנעילה של דלת הזכוכית בבית שלכם? גם אצלכם משהו לא עובדת באותה קלות בזמן הפתיחה והסגירה של הדלת? גם אצלכם

תיקון מנעול לדלת רב בריח

לעיתים אנו מגיעים לזמן בו אנו מבינים שמנעול דלת הרב בריח שלנו כבר לא עובד כמו בעבר. גם לכם נהיה קשה יותר ויותר לפתוח ולסגור

תיקון מנעול לדלת אלומיניום

גם אתם מרגישים בזמן האחרון שדלת האלומיניום שלכם מתחילה לעשות לכם קצת יותר בעיות מבעבר? גם אתם מרגישים שכל פתיחה או סגירה של הדלת שלכם

תיקון מנעול לדלת פנים

פעמים רבות אנו יכולים להגיע למצב שאנו מרגישה שדלת הפנים שלנו בבית כבר לא מתפקדת באותה צורה כמו בעבר. אם זה כי היא לא נפתחת

תיקון מנעול צילינדר

האם גם אתם חשים שיש לכם בעיה מסוימת בדלת שלכם ושהמנעול שלכם כבר לא עובד באותה צרוה חלקה וטובה כמו בעבר? האם גם אתם חשים

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: