לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

תקלות בדלת רב בריח

גיליתם שקיימת לכם תקלה בדלת רב בריח ואתם ממש לא יודעים מה לעשות? נפלה לכם הידית של הדלת ואתם לא מצליחים להכניס אותה חזרה למקום? אל תלחצו כלל ישנם הרבה בעלי מקצוע שיבואו בשמחה לפתור לכם את הבעיה המעיקה הזאת. במיוחד בשביל זה הכנו לכם את הכתבה הבאה שתסביר לכם מה לעשו כאשר נתקלתם בבעיה באחת מדלתות הרב בריח שיש לכם בבית.

 

חברת רב בריח

חברת רב בריח מתגאה מאד בייצורם של דלתות כניסה, דלתות פנים, דלתות חסינות אש, שערים מסוגים שונים, מוצרי מיגון ועוד. חברת רב בריח שמה דגש רב על שילוב של דלתות המשלבות איכות, עמידות חזקה ובטיחות בשילוב עם עיצובים מרהיבים של מגוון רחב של דלתות.

בכל שנה יוצאות מגוון רחב של דלתות שתואמות את המגמה החדשה שיש בשוק הדלתות כיום. בנוסף, בכל שידרוש של עיצוב הדלת גם נכנסים שידרוגים של ביטחות ועמידות הדלת. רב בריח הינה החברה הגדולה ביותר בישראל שמתמקדת בדלתות איכותיות בשילוב עם אסתטיקה גבוהה.

 

אילו סוגי מנעולים יש בדלת רב בריח

כמובן שהפרט החשוב ביותר בדלת איכותית הוא יהיה מנעול איכותי, במנעול הדלת נמצא הדבר החשוב ביותר שיש בדלת ששומר על בטיחות הבית או המשרד. חשוב מאד שסוגי המנעולים שמותקנים לנו בדלת רב הבריח יהיו איכותיים וחזקים, שלא נשחקים בכלות ושיוכלו להיות לנו לפתרון לאורך שנים. בשוק יש מגוון מאד רחב של סוגי מנעולים שיכולים להוות פתרונות אבטחה איכותיים עבור אותם אנשים שרוצים לשמור על בטחון ביתם ובני ביתם.

דלתות רב בריח ברוב המקרים יהיו עשויות מאלומיניום ומברזל. בדלתות אלו קיימים גם מנעולים חבויים. מנעולי רב בריח נועלים את הדלת המגוון מקומות מה שמקשה מאד על הפורצים לפרוץ את הדלת הזאת. ככל שיש מספר גבוה יותר של מנועלים לצילינדר כך הדלת תיחשב איכותית יותר ותהיה קשה יותר לפריצה. מנועלים אלו מיועדים לכל סוגי הדלתות מדלתות עץ עד דלתות פלדה.

 

אילו תקלות יש בדלתות רב בריח?

גורמים זרים:

גורמים זרים הן אחת הבעיות הנפוצות בתקלות במנעול, כאשר נכנס גוף זר לחור המנעול התפקוד התקין של המנעול משתבש כאשר אנו מכניסים את המפתח פנימה אנו נדחוף את הגוף הזר פנימה והוא יהיה תקוע ויהרוס את כל הצילינדר. זהו פתרון קל עבור בעל מקצוע, כאשר בעל המקצוע ישלוף בצורה זהירה את הגורם הזר ויוציא אותו החוצה.

 

חריקות

פעמים רבות נשמע מהדלת קולות לא נעימים בכלל של חריקות. קולות אלו יהוו סימן לכך שהדלת שלנו לא עובדת בצורה טובה וחלקה. חריקות ממושכות יכולות להוביל אותנו לכך שהצילינדר של הדלת שלנו נהרס ונשחק ואנו צריכים להחליף אותו. אל תחכו שהחריקות יעברו לבד כי זהו ממש לא המצב. להפך, חריקות רק הולכות ומחמירות והמצב של הדלת רק נהיה גרוע יותר. מה שיוביל אותנו לצורך להחליף את כל המנגנון.

 

החלפת צילינדר

לעיתים מגיע הזמן שמשהו בדלת הולך ואחד החלקים בה מתחיל להתייעף ולהתקלקל. זה יכול לנבוע מכמה סיבות הראשונה היא עייפות החומר, הסיבה הבאה היא שמשהו נכנס למנגנון ופגע לו בתפקוד התקין. בכל אחד מהאופציות הללו נצטרך להיעזר בעזרתו של בעל מקצוע, שכן החלפת צילינדר לדלת רב בריח הוא דבר עדין ורגיש מאד וכל דבר שלא נעשה ברגישות ובדיוק רב יכול להרוס את הדלת כולה או את מנגנון הנעילה.

 

החלפתה של הידית

ידית הוא דבר שלרוב לא נהרס בצורה כל כך יומיומית. אומנם הוא חלק די פשוט בדלת אבל הוא חלק חשוב מאד. שכן ללא ידית תקינה יהיה קשה מאד לפתוח את הדלת. כמו שאסור להתרגל לכך שהדלת שלנו חורקת גם לסיטואציה כזאת של ידית לא תקינה גם אסור להתרגל. לא נרצה שיגיע הרגע המכריע שבגלל ידית לא תקינה ניתקע בבית, בשירותים או בתוך המשרד.

 

הדלת לא נסגרת

אתם נמצאים בסיטואציה שאתם לא מצליחים לסגור את הדלת שלכם? זהו בהחלט מצב מסתורי מאד. לעיתים לא נצליח לסגור את הדלת שלנו עד הסוף ולא נבין מדוע.

גם לאחר בדיקה חוזרת מספר פעמים הדלת של הבית מסרבת להיסגר, כמובן שלא נשאיר את דלת הבית שלנו פתוחה כי סיטואציה כזאת עלולה לסכן את יושבי הבית שלנו ואת הרכוש שלנו. בסיטואציה כזאת לא נמתין כלל ונתקשר במהירות לבעל מקצוע שיסדר לנו את מקור הבעיה.

 

מה הוא מפתוח חדש?

כאשר מנעולן עושה שינוי בצילינדר הדלת שלנו הוא למעשה משנה אותו לצורך שימוש במפתח שונה. דבר כזה קורה כאשר בעל הבית מאבד את המפתח שלו וחושש שמישהו יעשה בו שימוש לרעה. אחת האופציות חוץ מהאופציה של החלפת כל הצילינדר היא מפתוח מחדש שהוא המנעולן יוצר שינוי באותו הצילינדר שיתאים למפתח שונה.

 

לסיכום

דלתות רב בריח הינם דלתות איכותיות ביותר. כל בעיה שנוצרת יכולה לגרור אחריה בעיה גדולה יותר. לכן חשוב שבמידה ויש לנו בעיה מסוימת בדלת רב בריח לא נמתין איתה זמן רב ונפתור אותה מהר.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

איך בוחרים פורץ

בחיינו יהיו רגעים שנאלץ להזמין פורץ אלינו הביתה. הפורץ לרוב יתן לנו את שירותיו בכך שהוא יפתח לנו דלת שאין באפשרותנו לפתוח אותה בצורה המקובלת

איך יודעים מתי צריך להחליף מנעול

כולנו רוצים לשמור על הבית שלנו, המשרד שלנו והחסן שלנו מוגן ובטוח מפני גנבים ופריצות. עצם הידיעה שהבית שלנו מוגן נותנת לנו רוגע נפשי. אך

איך לבחור דלתות

מדי כמה שנים חשוב להחליף דלת. אם מטעמי סטיילינג או אם מטעמי בטיחות. לבחירת דלת ישנם כמה פרמטרים חשובים. ראשית חשוב שהדלת שנבחר תהיה אכיתותית

איך להחליף צילינדר

לעיתים מגיע השלב בו אנו צריכים להחליף את הצילנידר של דלת הכניסה שלנו לבית או לאחד מהחדרים בבית. לרוב הצילינדר של דלת הכניסה הוא החשוב

איך למנוע פריצה לדירה בזמן חופשה

הקיץ הגיע אלינו ואיתו הגיע גם עונת החופשות בארץ ובחו"ל. ישראלים רבים יוצאים לחופשות בזמן חופשת הקיץ. על פי סקר שנערך במשטרה בתקופת הקיץ מספר

איך לתקן דלת חורקת

דלת חורקת היא אף פעם לא צליל נעים לאוזן שלנו. לא נעים להגיע אחרי יום עבודה ארוך עם ידיים מלאות בקניות מהסופר ולגלות שדלת הכניסה

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: